τι ειναι για σας ευτυχια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721

    τι ειναι για σας ευτυχια

    Για μενα ευτυχια ειναι οτι μεινει απο την αφαιρεση
    Επιθυμητος τροπος ζωης ( με ολα τα παρελκομενα , ειτε προσωπικα , νοητικα , συναισθηματικα , υλικα , υπαρξη/επιτευξη στοχων κλπ. ) - πραγματικος τροπος ζωης ( παλι με τα ιδια παρελκομενα ) .
    Καμμια αλλη αποψη ?

  2. #2
    Υγεια! σωματικη και ψυχικη!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Υγεια! σωματικη και ψυχικη!

    Χωρις εξισωσεις και μαθηματικα , ε ? κανα υλικο αγαθακι δεν θελουμε , bullet ?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    εγω ευτυχισμενοσ νιωθω οταν προχοραω μπροστα ειτε ευκολα ειτε δυσκολα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #5
    Δεν θελω πλουτη και μεγαλεια...απλως θελω να εχω ενα σταθερο μισθο για να βγαζω τον μηνα και να ζει η οικογενεια μου.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Χωρις εξισωσεις και μαθηματικα , ε ? κανα υλικο αγαθακι δεν θελουμε , bullet ?
    σωστοοοοσσσσσσσσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Δεν θελω πλουτη και μεγαλεια...απλως θελω να εχω ενα σταθερο μισθο για να βγαζω τον μηνα και να ζει η οικογενεια μου.

    Kαλλιντικουλια ? κανα φορεματακι ? ε , μα , τι σοι κοπελα εισαι συ , χαλας και την πιατσα των αλλων κοριτσιων .

  8. #8
    χεχε! Θα σου πω...ευτυχως δεν μου ελειψαν ποτε τετοια πραγματα,μπορω να πω οτι οι γονεις μου με κακομαθεναν κιολας αλλα εγω τους βγηκα λιγο περιεργο κοριτσι.Στην εφηβεια μου ημουν γκοθου μετα το γυρισα στο punk rock και τελευταια στο rockabilly το στυλ μου.Η μητερα μου,μου αγοραζε φορεματα και εγω φωναζα οτι θελω να κανω piercing.Τελικα τα φορεματα δεν τα φορεσα ποτε και τα piercing τα εκανα,τα βαρεθηκα και τα εβγαλα (εγινε το δικο μου δηλαδη χαχα) μονο στο τατουαζ δεν μου εκαναν το χατηρι.Το βαψιμο μου αρεσει αλλα οχι εντονο πολυ,δεν θελω να μοιαζω με drag queen.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Υγεια! σωματικη και ψυχικη!
    Συμφωνώ με Bulletproof, η υγεία είναι το σημαντικότερο αγαθό, συν καλούς φίλους και σύντροφο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    χεχε! Θα σου πω...ευτυχως δεν μου ελειψαν ποτε τετοια πραγματα,μπορω να πω οτι οι γονεις μου με κακομαθεναν κιολας αλλα εγω τους βγηκα λιγο περιεργο κοριτσι.Στην εφηβεια μου ημουν γκοθου μετα το γυρισα στο punk rock και τελευταια στο rockabilly το στυλ μου.Η μητερα μου,μου αγοραζε φορεματα και εγω φωναζα οτι θελω να κανω piercing.Τελικα τα φορεματα δεν τα φορεσα ποτε και τα piercing τα εκανα,τα βαρεθηκα και τα εβγαλα (εγινε το δικο μου δηλαδη χαχα) μονο στο τατουαζ δεν μου εκαναν το χατηρι.Το βαψιμο μου αρεσει αλλα οχι εντονο πολυ,δεν θελω να μοιαζω με drag queen.
    Ενταξει , κι εγω χορτατος ειμαι , αλλα θελω τις μοτοσυκλεττες μου , τα ωραια ρολογια ( εχω συλλογη ) , κανα γρηγορο αμαξι ( οσο πιο γρηγορο , τοσο καλυτερο , αρκει να μην προκαλω τετοιες εποχες , ειμαι χαμηλων τονων ) , βεβαια δεν ειμαι οργισμενο νιατο ( ουτε οργισμενος , αλλα ουτε και το πρωτο νιατο ) αλλα σηκωνω τα βαρη καθημερινως ( οχι της ζωης ) , θα επεκτεινω το φθινοπωρακι τα μαθηματα μποξ , και οτι αλλο μουρθη .
    Παντως εχεις το παρελθον του οργισμενου νιατου , ε ? το βαψιμο σε νεες κοπελες που βλεπω ουτε εμενα μαρεσει . Μια χαρα σε βρισκω παντως .

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Το κλειδί είναι η καλή ψυχολογία, η αισιοδοξία και το να νιώθεις πραγματικά άνετος με τον εαυτό και την προσωπικοτητα σου...Τα άλλα επέρχονται!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,581
    Η υγεία όπως ειπώθηκε και πιο πάνω, μια δουλειά ώστε να είμαι οικονομικά ανεξάρτητη, αγάπη κι αν μπορώ να πηγαίνω και κανένα ταξιδάκι έξω ακόμα καλύτερα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #13
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ενταξει , κι εγω χορτατος ειμαι , αλλα θελω τις μοτοσυκλεττες μου , τα ωραια ρολογια ( εχω συλλογη ) , κανα γρηγορο αμαξι ( οσο πιο γρηγορο , τοσο καλυτερο , αρκει να μην προκαλω τετοιες εποχες , ειμαι χαμηλων τονων ) , βεβαια δεν ειμαι οργισμενο νιατο ( ουτε οργισμενος , αλλα ουτε και το πρωτο νιατο ) αλλα σηκωνω τα βαρη καθημερινως ( οχι της ζωης ) , θα επεκτεινω το φθινοπωρακι τα μαθηματα μποξ , και οτι αλλο μουρθη .
    Παντως εχεις το παρελθον του οργισμενου νιατου , ε ? το βαψιμο σε νεες κοπελες που βλεπω ουτε εμενα μαρεσει . Μια χαρα σε βρισκω παντως .
    Nαι πραγματι οργισμενο νιατο! αλλα μου αρεσει το εναλλακτικο στυλ.Δεν μου αρεσει το bimbo style καθολου.

  14. #14
    Κατι αλλο που θα με εκανε χαρουμενη θα ηταν αν υπηρχαν δημοσια κτηνιατρεια.Να περιθαλπτονται τα αδεσποτα και δεσποζομενα ζωακια.Τα αγαπαω παρα πολυ τα ζωα! σπαραζει η καρδια μου βλεποντας αδεσποτα στους δρομους.Επισης θα ηθελα να στειρωνονται τα αδεσποτα ωστε να μην πολλαπλασιαζονται και εχουμε περισσοτερα αδεσποτα.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by Bulletproof View Post
    Κατι αλλο που θα με εκανε χαρουμενη θα ηταν αν υπηρχαν δημοσια κτηνιατρεια.Να περιθαλπτονται τα αδεσποτα και δεσποζομενα ζωακια.Τα αγαπαω παρα πολυ τα ζωα! σπαραζει η καρδια μου βλεποντας αδεσποτα στους δρομους.Επισης θα ηθελα να στειρωνονται τα αδεσποτα ωστε να μην πολλαπλασιαζονται και εχουμε περισσοτερα αδεσποτα.
    Συμφωνώ! Kαι επίσης να μην υπήρχαν μαλάκες που τα σκοτώνουν ή τα βασανίζουν για την πλάκα τους!! Άλλωστε είναι γνωστό ότι όποιος αρέσκεται να βασανίζει ζώα είναι ικανός να αρχίσει να βασανίζει και ανθρώπους...

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΕΥΤΥΧΙΑ
    By jimmaras in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 06-06-2013, 01:38
  2. ειναι η ευτυχια ουτοπια?
    By elirene in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 27
    Last Post: 12-09-2011, 14:43
  3. πως ειναι η ευτυχια ε?
    By path in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 115
    Last Post: 25-06-2010, 05:07
  4. Η ευτυχια μας ειναι αντιστροφως αναλογη των "θελω" μας
    By Empneustns in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 07-09-2008, 00:28
  5. Ευτυχία είναι...
    By ArisX in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 9
    Last Post: 17-12-2006, 16:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •