Εσείς τί πιστεύετε? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 107
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΝΑΙ ΑΛΛΟΣ
    ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΠΑΝΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΕΣΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΝΑΙ ΑΛΛΟΣ
    ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ


    Ενταξει τοτε , εγω σηκωνω πολυ πλακα . Και κανω . Καμμια φορα με παρεξηγουνε ομως .

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ


    Γιατι κανει πιο χοντρες πλακες απο μενα , εγω ειμαι πιο συγκρατημενος !

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    22
    Remedy σίγουρα είναι θέμα προσωπικότητας. Δεν έγινες η κυρία του κυρίου φυσικά, η ζωή δεν ξέρεις τί επιφυλάσσει στο μέλλον, αυτό που έγινε δεν μπορούσατε να το ξέρετε από την αρχή. Κατά τη γνώμη μου απέδειξε το ότι η σχέση σας είναι ειλικρινής. Εγώ όμως ρωτάω κάτι λίγο διαφορετικό. Εκτός από τα γούστα και τις προτιμήσεις κάποιου και κάποιας, που δείχνουν ξεκάθαρα πράγματα για την προσωπικότητα, πώς αλλιώς μπορείς να καταλάβεις την ειλικρίνεια του άλλου από τον τρόπο που σου συμπεριφέρεται? Εάν δηλαδή είχες μεγάλη οικονομική άνεση και είχες 2 άντρες με τα ίδια γούστα και με τις ίδιες δουλειές, πώς θα καταλάβαινες ποιός από τους 2 σε θέλει για αυτό που είσαι και όχι για τα λεφτά σου?
    Elis sto #25 δυστυχώς λες την πιο μεγάλη αλήθεια.
    Μαγκάιβερ δεν ξέρω γιατί λες ότι το χρήμα σε αποφορτίζει από τα άγχη της καθημερινότητας. Εμένα με αποφορτίζει από το άγχος αν θα έχω για βενζίνες και για την εφορία, που είναι πρόβλημα για πάρα πολλούς άλλους, μου προσθέτει όμως άλλα άγχη. Δύο φορές έχω πάθει υπερκόπωση όταν μαζεύονται πολλές ή δύσκολες δουλειές, την πρώτη light και τη δεύτερη βαριά, είχα μείνει για τέσσερις ολόκληρες μέρες στην εταιρία χωρίς να φύγω.. Ο πατέρας μας μας έδινε ό,τι θέλαμε από μικροί, αλλά μας έστρωνε στη δουλειά και τα άγχη τα έχω συνηθίσει. Η ζωή μου δεν είναι εύκολη όμως.

  6. #36
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    22
    αλυτο θα μείνει αυτό το ζήτημα :)

  7. #37
    Ειναι θεμα χαρακτήρα πρώτα κι επειτα εμπειρίας να χειρίζεσαι τις γυναίκες. Τα λεφτά και η εμφάνιση ειναι το επόμενο στάδιο. Κι όταν λεω χαρακτηρα εννοώ που να της βγάζει δυναμισμό, τόλμη και ωριμότητα. Γι αυτο θα δεις μαλάκες και παλιοχαρακτήρες να κρατανε ωραίες και καλού χαρακτηρα κοπέλες και καλά παιδια (σοβαρούς, ειλικρινείς, έντιμους, μετρημένους, συναισθηματικούς, ευγενικούς) να ειναι μόνοι ή να συμβιβάζονται με κοπέλες όχι του δικού τους αναστήματος και χαρακτήρα. Έχω δει επίσης λεφτάδες ή με καλή δουλεια που να ναι μόνοι επειδή δεν τους βοηθάει ο χαρακτήρας στο θέμα γυναίκες.
    γιάννης

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Γιατι κανει πιο χοντρες πλακες απο μενα , εγω ειμαι πιο συγκρατημενος !
    ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΥΡΟΜΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    Quote Originally Posted by michael t. View Post
    Remedy σίγουρα είναι θέμα προσωπικότητας. Δεν έγινες η κυρία του κυρίου φυσικά, η ζωή δεν ξέρεις τί επιφυλάσσει στο μέλλον, αυτό που έγινε δεν μπορούσατε να το ξέρετε από την αρχή. Κατά τη γνώμη μου απέδειξε το ότι η σχέση σας είναι ειλικρινής. Εγώ όμως ρωτάω κάτι λίγο διαφορετικό. Εκτός από τα γούστα και τις προτιμήσεις κάποιου και κάποιας, που δείχνουν ξεκάθαρα πράγματα για την προσωπικότητα, πώς αλλιώς μπορείς να καταλάβεις την ειλικρίνεια του άλλου από τον τρόπο που σου συμπεριφέρεται? Εάν δηλαδή είχες μεγάλη οικονομική άνεση και είχες 2 άντρες με τα ίδια γούστα και με τις ίδιες δουλειές, πώς θα καταλάβαινες ποιός από τους 2 σε θέλει για αυτό που είσαι και όχι για τα λεφτά σου?
    Elis sto #25 δυστυχώς λες την πιο μεγάλη αλήθεια.
    Μαγκάιβερ δεν ξέρω γιατί λες ότι το χρήμα σε αποφορτίζει από τα άγχη της καθημερινότητας. Εμένα με αποφορτίζει από το άγχος αν θα έχω για βενζίνες και για την εφορία, που είναι πρόβλημα για πάρα πολλούς άλλους, μου προσθέτει όμως άλλα άγχη. Δύο φορές έχω πάθει υπερκόπωση όταν μαζεύονται πολλές ή δύσκολες δουλειές, την πρώτη light και τη δεύτερη βαριά, είχα μείνει για τέσσερις ολόκληρες μέρες στην εταιρία χωρίς να φύγω.. Ο πατέρας μας μας έδινε ό,τι θέλαμε από μικροί, αλλά μας έστρωνε στη δουλειά και τα άγχη τα έχω συνηθίσει. Η ζωή μου δεν είναι εύκολη όμως.
    ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΟΥΜΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΟΠΥ ΖΕΙΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΝΤΖΕΣ ΜΟΥ ΚΙ ΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ
    ΚΑΘΕ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΛΟΥΣΙΟ ΠΑΤΕΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ
    ΚΙ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΩΣ ΕΝΗΛΙΚΑΣ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
    ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΛΛΥΛΟΙ ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΤΟ ΜΑΓΚΑΛΙ
    ΕΤΥΧΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΛΠ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΥΠΕΡΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΑΝΕ
    ΛΟΙΟΠΝ ΠΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΙ ΑΛΛΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ
    ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑ 28 ΣΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΣΟΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΣΤΑ 35 ΤΟΥΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΦΑΔΙ
    ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΑ 25 ΚΑΙ ΜΕΤΑ
    ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΕΝΟΩ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΠΥΔΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΝΟΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    ΕΣΥ ΠΛΟΥΣΙΕ ΘΑ ΠΑΣ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΞΕΝΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ
    ΘΑ ΠΑΣ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΚΟΝΤ ΧΑΝΤ
    ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΞΟΔΕΥΟΝΤΑΣ ΛΙΓΑ ΘΑ ΖΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ
    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΦΤΩΧΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΕΔΩ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    ΚΑΙ ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΔΛΔ ΖΗΣΕ ΣΑ ΦΤΩΧΟΣ ΣΤΗ ΣΟΥΗΔΙΑ
    ΖΗΣΕ ΣΑ ΦΤΩΧΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΤΥΧΕΡΟΥΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,848
    ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΙΣ ΕΠΕΙΧΗΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Εσεις τι θα κανατε..?
    By dilimma in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 26
    Last Post: 17-07-2015, 23:23
  2. ...ολοι εσεις..κι εγω..
    By Adzik in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 475
    Last Post: 01-08-2010, 23:19
  3. Τι λέτε εσείς;
    By asteraki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 47
    Last Post: 10-11-2007, 19:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •