εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 20 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 295
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Αν σε βοηθά το badoo, go for it, αλλά προσωπικά εγώ είμαι εναντίον αυτών των σαιτ. Προτιμώ τις τετ α τετ συζητήσεις.

    Σε ό,τι αφορά τις απορρίψεις, έχεις να φας πάρα πολλές πρέπει να σε προειδοποιήσω οπότε μην τις λογαριάζεις και πολύ. Μη σταματάς και έμπαινε (που λέμε) αλλά τα πάντα να γίνονται με μέτρο και ευγένεια ;)

  2. #17
    Quote Originally Posted by foufoutos32 View Post
    Αν σε βοηθά το badoo, go for it, αλλά προσωπικά εγώ είμαι εναντίον αυτών των σαιτ. Προτιμώ τις τετ α τετ συζητήσεις.

    Σε ό,τι αφορά τις απορρίψεις, έχεις να φας πάρα πολλές πρέπει να σε προειδοποιήσω οπότε μην τις λογαριάζεις και πολύ. Μη σταματάς και έμπαινε (που λέμε) αλλά τα πάντα να γίνονται με μέτρο και ευγένεια ;)
    φυσικα με ευγενεια. παντα . ετσι και αλλιως δεν μου αρεσουν ολες οι γυναικες που βλεπω δεν ειμαι απο αυτους που την πεφτουν σε ολες και οποια κατσει . εεε ενταξει δεν θα γινω και αυτο που κοροιδευω.......

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Ο Σελτζούκος View Post
    Oh, the story of my f*cking life.
    , ειμαι κοντος (1.71) .

    ELEOS...............

  4. #19
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ELEOS...............
    Το διόρθωσα. Θα μπορουσες βεβαια να εισαι πιο ευγενικος και να με διορθώσεις με ευγένεια, απο ενα απλό "ελεος".

    Τελος πάντων.

  5. #20
    αν πλησιασω καποια κοπελα που την ξερω λιγο καιρο καιμου αρεσει τι να την πω σαν 1η κουβεντα? ενα απλο γεια σε ξερω.... κτλ ή να κανω καποιο αστειο πρωτα αν ειμαστε σε παρεα και μετα να συνεχισω?

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    αν πλησιασω καποια κοπελα που την ξερω λιγο καιρο καιμου αρεσει τι να την πω σαν 1η κουβεντα? ενα απλο γεια σε ξερω.... κτλ ή να κανω καποιο αστειο πρωτα αν ειμαστε σε παρεα και μετα να συνεχισω?
    Εξαρτάται από τις συνθήκες, αλλά πάντα ένα ωραίο αστείο είναι καλό για να σπάσει τον πάγο. :)

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    αν πλησιασω καποια κοπελα που την ξερω λιγο καιρο καιμου αρεσει τι να την πω σαν 1η κουβεντα? ενα απλο γεια σε ξερω.... κτλ ή να κανω καποιο αστειο πρωτα αν ειμαστε σε παρεα και μετα να συνεχισω?
    ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΩΝΩ
    ΜΗ ΘΑ ΤΑΝΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΛΙΓΟ ΠΟΝΟ
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΤΑΚΑ ΦΩΤΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Ο Σελτζούκος View Post
    Το διόρθωσα. Θα μπορουσες βεβαια να εισαι πιο ευγενικος και να με διορθώσεις με ευγένεια, απο ενα απλό "ελεος".

    Τελος πάντων.
    συγνωμη εχεις καποιο δικιο αλλα με αυτο που εγραψες τι περιμενες δηλαδη.. για τον χαρκτηρισμο που εδωσες στο υψος

  9. #24
    οπως σας ειπα δεν εχω πλησιασει ποτε καποια κοπελα ωστε να της μιλησω (οι 2 που με απερριψαν μου εδειχναν καποιο ενδαιφερον οπως ειπα αλλα τιποτα δεν εγινε). πιστευευτε οτι πρεπει να παρατηρω καποια σημαδια οτι μπορει να την ενδιαφερω ( αν ναι ποια ειναι γενικα) γιατι αλλιως να παω ξεκαρφωτα ετσι μπροστα της δεν μπορω ειδικα κιολας αν ειναι παρεα.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΥΨΗΛΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΟΥΣ
    ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #26
    πηγα στην ψυχολογο που ειχα αναφερει πριν μερες και μου ειπε τα εξης:
    1.δεν πρεπει να αισθανομαι ασχημα για το γεγονος οτι δεν ειχα καποια σχεση ή σεξ μεχρι τωρα
    2. οι κοπελες δεν θα το θεωρησουν κακο το γεγονος αυτο
    3. αγχωνομαι περισσοτερο απο οσο πρεπει
    4. της ειπα οτι τοσα χρονια δεν στεναχωριομουν για το οτι ειμαι μονος και μου ειπε οτι δεν εχεις ωριμασει
    5, για τα κοριτσια που με απερριψαν μου ειπε οτι δεν πρεπει να αισθανομαι ασχημα για το γεγονος αυτο.
    6. οι σχεσεις την τωρινη εποχη ειναι πιο επιφανειακες και υπαρχει μεγαλο αγχος (και πραγματι δεν ψαχνω το σεξ ή δεν μου εχει λειψει το σεξ αλλα γενικοτερα το να ξερεις οτι ενας αλλος ανθρωπος με νοιαζεται και με σκεφτεται)

    εχω ραντεβου και αυτη τη δευτερα και θα συνεχισουμε την κουβεντα. Σαν 1η φορα ήταν πολυ καλα και μου αρεσε γιατι μου μιλησε απλα και κατανοητα .

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ 1. ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΟ ΕΡΩΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΧΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΙ 2. Η ΝΤΡΟΠΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ.

    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΚΡΙΤΙΚΕς...

    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,650
    ΟΛΟΙ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ
    ΑΜΑ ΧΑΖΕΥΕΙΣ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΣ ΣΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ
    ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΟΥ ΔΛΔ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΣΟ ΓΝΩΡΙΖΕΣΤΕ ΦΕΥΓΕΙ ΑΥΤΟ
    Η ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    θελω να ρωτησω ειναι τοσο εξωφρενικο μια κοπελα να δειξει ενδιαφερον και να ερθει να μου μιλησει? δηλαδη τι θα γινει αν ερθει να μου μιλησει θα σκεφτω οτι ειναι ευκολη και απεγνωσμενη? τοσα χρονια πιστευα οτι μπορουσε να γινει αλλα τελικα δεν μου συνεβη ποτε. φοβαμαι παρα πολυ να μιλησω και ειδικα να σηκωθω και να με δουν ολοι .μονο που το σκεφτομαι ιδρωνω και με εχει πιασει ταχυπαλιμια.

    ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ .ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    θελω να ρωτησω ειναι τοσο εξωφρενικο μια κοπελα να δειξει ενδιαφερον και να ερθει να μου μιλησει? δηλαδη τι θα γινει αν ερθει να μου μιλησει θα σκεφτω οτι ειναι ευκολη και απεγνωσμενη? τοσα χρονια πιστευα οτι μπορουσε να γινει αλλα τελικα δεν μου συνεβη ποτε. φοβαμαι παρα πολυ να μιλησω και ειδικα να σηκωθω και να με δουν ολοι .μονο που το σκεφτομαι ιδρωνω και με εχει πιασει ταχυπαλιμια.

    ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ .ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!!!
    Κώστα γεια σου.
    Αν μια γυναίκα είναι τολμηρή και σε γουστάρει πολύ ίσως έρθει να σου μιλήσει.
    Αλλά πρέπει και εσύ να της δώσεις το πράσινο φως, να την κοιτάς κλπ.
    Γιατί ντρέπεσαι να πλησιάσεις μια κοπέλα? Τί μπορεί να γίνει δηλαδή που σε τρομάζει?
    Το θέμα είναι να πλησιάζεις κοπέλες που δείχνουν και εκείνες ενδιαφέρον, που σε κοιτάνε για παράδειγμα.
    Εγώ όταν με πλησιάζουν, ακόμη και αν δεν ενδιαφέρομαι , το βρίσκω σαν ευκαιρία να πω
    δυο κουβέντες με έναν άνθρωπο, να περάσει η ώρα ευχάριστα. Δεν το βλέπω δηλαδή μόνο ερωτικά το θέμα.
    Απλά είναι τα πράγματα.:)

  15. #30
    Quote Originally Posted by bellezza View Post
    Κώστα γεια σου.
    Αν μια γυναίκα είναι τολμηρή και σε γουστάρει πολύ ίσως έρθει να σου μιλήσει.
    Αλλά πρέπει και εσύ να της δώσεις το πράσινο φως, να την κοιτάς κλπ.
    Γιατί ντρέπεσαι να πλησιάσεις μια κοπέλα? Τί μπορεί να γίνει δηλαδή που σε τρομάζει?
    Το θέμα είναι να πλησιάζεις κοπέλες που δείχνουν και εκείνες ενδιαφέρον, που σε κοιτάνε για παράδειγμα.
    Εγώ όταν με πλησιάζουν, ακόμη και αν δεν ενδιαφέρομαι , το βρίσκω σαν ευκαιρία να πω
    δυο κουβέντες με έναν άνθρωπο, να περάσει η ώρα ευχάριστα. Δεν το βλέπω δηλαδή μόνο ερωτικά το θέμα.
    Απλά είναι τα πράγματα.:)
    το θεμα ειναι οτι επειδη ημουν 108 κιλα και τωρα 80 ειχα ακουσει απειρες προσβολες απο κοριτσια και αγορια οποτε φοβαμαι να μιλησω σε καποια γιατι δεν ξερω την αντιδραση της. γενικα δεν με κοιταζει καμια για να πω οτι μπορει να δειξει οτι της αρεσω. δεν ειναι οτι σκαναρω να δω μια-μια αν συμβαινει τιποτα. αλλα ουτε μια ΓΑΜΩΤΟ????

Page 2 of 20 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί δεν έγινα Άνθρωπος?
    By Ο Σελτζούκος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 49
    Last Post: 23-05-2016, 17:02
  2. δεν ειχα σχεση ποτε!!
    By euronymous in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 20-06-2011, 02:46
  3. Δεν είχα ποτέ σχέση
    By kaneis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 243
    Last Post: 12-04-2011, 12:56
  4. Έγινα ρεζίλι
    By dimitrinaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 120
    Last Post: 20-08-2010, 13:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •