εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 295
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Αρχικά μπράβο σου που έχασες τόσα κιλά. Να είσαι υπερήφανος για τον εαυτό σου και γι'αυτό που κατόρθωσες.:)
    Όποιος του αρέσει να προσβάλλει τους συνανθρώπους του, πάντα θα βρίσκει τον τρόπο να το κάνει, ακόμη και αν ο άλλος είναι τέλειος.
    Για εσάς τους άντρες τα πράγματα είναι πολύ πιο εύκολα. Δε χρειάζεται να έχετε εμφάνιση, αρκεί να έχετε καλό χαρακτήρα.
    Καλή ιδέα θα ήταν να είσαι με παρέα και να πλησιάσετε όλοι μαζί μια παρέα κοριτσιών, για να μην αισθάνεσαι μόνος.
    Θα έχει και χαβαλέ η υπόθεση.
    Ίσως πρέπει να γίνεις πιο δυναμικός.
    Να πλησιάζεις τις γυναίκες όπως θα πλησίαζες μια φίλη, ή έναν φίλο.
    Δεν είμαστε κάτι το ιδιαίτερο...ίσως να μας έχεις ωραιοποιήσει στο μυαλό σου και γι'αυτό να κολλάς.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    το θεμα ειναι οτι επειδη ημουν 108 κιλα και τωρα 80 ειχα ακουσει απειρες προσβολες απο κοριτσια και αγορια οποτε φοβαμαι να μιλησω σε καποια γιατι δεν ξερω την αντιδραση της. γενικα δεν με κοιταζει καμια για να πω οτι μπορει να δειξει οτι της αρεσω. δεν ειναι οτι σκαναρω να δω μια-μια αν συμβαινει τιποτα. αλλα ουτε μια ΓΑΜΩΤΟ????
    Κώστα είσαι μικρός, αδυνάτισες κιόλας, όλη η ζωή είναι μπροστά σου!!!!!!!! Ζήστην, για εσάς τα αγόρια είναι πιο εύκολο, συμφωνώ σε πολλά με belezza που έγραψε πιο πάνω!

  3. #33
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Κώστα είσαι μικρός, αδυνάτισες κιόλας, όλη η ζωή είναι μπροστά σου!!!!!!!! Ζήστην, για εσάς τα αγόρια είναι πιο εύκολο, συμφωνώ σε πολλά με belezza που έγραψε πιο πάνω!
    ειδικα αυτο με τα κιλα δεν το καταλαβαινω .28 κιλα να καθοριζουν τη ζωη και την ψυχ. υγεια ενος ανθρωπου!!!!!!
    αφου για εμας αυτο ειναι πιο ευκολο τοτε γιατι να ειμαι μονος????
    επισης ταχα εσεις οι γυναικες ειστε πιο ωριμες ετσι, τοτε γιατι δεν εχετε μαθαιτε να ξεκαθαριζετε τη συμπεριφορα σας στο φιλικο και στο ερωτικο????
    επισης γιατι προσβαλετε εναν ανθρωπο και μετα δεν εχετε ουτε την ηθικη να πατε να του ζητησετε ενα συγνωμη , δηλαδη δεν καταλαβαινετε την λαθος σας συμπεριφορα.

    ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ . ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΙ ΜΕ ΣΩΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ !!!!!

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Κοίταξε ξέρω κι εγώ να φωνάζω, δεν σου φταίω εγώ τίποτα! Με τα κιλά το 'χω κι εγώ το πρόβλημα, δεν φταίνε οι γυναίκες, φταίνε τα πρότυπα! Είναι πιο εύκολο για σας γιατί είστε πιο λίγοι. Επιπλέον εσύ μπορεί να διαφέρεις από τους άλλους, το 'χεις σκεφτεί; Το σύνολο είναι χάλια πάντως! Εγώ δεν έχω πρόβλημα ξεκαθαρίσματος, ότι νιώθω το λέω! Ούτε προσβάλλω!! Οπότε μην απευθύνεσαι σε μένα σε παρακαλώ, εγώ για καλό σου απάντησα. Οι κάγκουρες νομίζω είναι κάτι άλλο, αυτοί που δεν έχουν κοπέλα και βάζουν τέρμα το ράδιο, οι περισσότεροι όπως σου είπα γαϊδούρια είναι με όλη τη σημασία της λέξεως βρίζω και τα γαϊδούρια......Το ότι είσαι εσύ ευαίσθητος μπράβο σου αλλά δεν χρειάζεται να φωνάζεις......Κι εγώ είμαι αλλά δεν εκτιμώνται αυτά από κανένα.........

  5. #35
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Κοίταξε ξέρω κι εγώ να φωνάζω, δεν σου φταίω εγώ τίποτα! Με τα κιλά το 'χω κι εγώ το πρόβλημα, δεν φταίνε οι γυναίκες, φταίνε τα πρότυπα! Είναι πιο εύκολο για σας γιατί είστε πιο λίγοι. Επιπλέον εσύ μπορεί να διαφέρεις από τους άλλους, το 'χεις σκεφτεί; Το σύνολο είναι χάλια πάντως! Εγώ δεν έχω πρόβλημα ξεκαθαρίσματος, ότι νιώθω το λέω! Ούτε προσβάλλω!! Οπότε μην απευθύνεσαι σε μένα σε παρακαλώ, εγώ για καλό σου απάντησα. Οι κάγκουρες νομίζω είναι κάτι άλλο, αυτοί που δεν έχουν κοπέλα και βάζουν τέρμα το ράδιο, οι περισσότεροι όπως σου είπα γαϊδούρια είναι με όλη τη σημασία της λέξεως βρίζω και τα γαϊδούρια......Το ότι είσαι εσύ ευαίσθητος μπράβο σου αλλά δεν χρειάζεται να φωνάζεις......Κι εγώ είμαι αλλά δεν εκτιμώνται αυτά από κανένα.........


    καλα οτι πεις. για ολα φταιμε εμεις

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΑΣΕ ΡΕ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΚΩΛΟ
    ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΚΟΠΑΝΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΟΡΜΑΡΑ
    ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΠΩΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    καλα οτι πεις. για ολα φταιμε εμεις
    Ε όχι και ότι πω και για όλα φταίτε εσείς, εγώ δεν σε πρόσβαλα, μη λες λοιπόν μετά ότι σε προσβάλλουν οι γυναίκες γιατί εσύ προσβάλλεις πρώτος και κακώς έκανα που έγραψα στο θέμα σου γιατί εγώ να βοηθήσω ήθελα αλλά μου το 'βγαλες ξυνό! Δεν σου φταίω εγώ τίποτα που δεν τα πας καλά με τις κοπέλες!! Έλεος με τον καθένα εδώ μέσα που επιτίθεται! Να πάτε να τα κάνετε αλλού αυτά όχι σε μένα

  8. #38
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Ε όχι και ότι πω και για όλα φταίτε εσείς, εγώ δεν σε πρόσβαλα, μη λες λοιπόν μετά ότι σε προσβάλλουν οι γυναίκες γιατί εσύ προσβάλλεις πρώτος και κακώς έκανα που έγραψα στο θέμα σου γιατί εγώ να βοηθήσω ήθελα αλλά μου το 'βγαλες ξυνό! Δεν σου φταίω εγώ τίποτα που δεν τα πας καλά με τις κοπέλες!! Έλεος με τον καθένα εδώ μέσα που επιτίθεται! Να πάτε να τα κάνετε αλλού αυτά όχι σε μένα
    απλα οταν ακουω οτι θελετε τον ανδρα:
    ψηλο
    λεπτο
    καλλιεργημενο
    με λεφτα
    τροπους
    συμπεριφορα
    ανεξαρτητο
    κτλ
    κτλ
    κτλ

    τι να κανω και τι να πω μετα????????????????????????????

  9. #39
    απλα εσεις οι γυναικες εχετ ανεβασει τα στανταρτς τοσο ψηλα που απλα για να μιλησεις σου κοβεται η αναπνοη γιατι δεν ξερω και τι λετε απο μεσα σας.
    μετα μην απορειτε που ειναι οι αντρες.. εδω ειμαστε αλλα οχι τα μοντελα που διαφημιζουν βρακια...

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Είπα εγώ ότι θέλω όλα αυτά;; Κοίτα, οι τρόποι είναι απαραίτητοι σε μια σχέση, δηλαδή ο σεβασμός, αλλιώς χ….. μέσα. Πάντως μην κατηγορείς εμένα δεν φταίω σε τίποτα. Όσο για τα στάνταρς που λες η καθεμία έχει τα δικά της, οκ; Αν συνεχίσεις μ' αυτόν τον τόνο δεν ξανααπαντάω.

  11. #41
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Είπα εγώ ότι θέλω όλα αυτά;; Κοίτα, οι τρόποι είναι απαραίτητοι σε μια σχέση, δηλαδή ο σεβασμός, αλλιώς χ….. μέσα. Πάντως μην κατηγορείς εένα δεν φταίω σε τίποτα.
    μην περιμενεις απο τον παρακατω σεβασμο... παντως

    http://3.bp.blogspot.com/-vRgj1rjcKU...1o/s1600/1.gif

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Εσύ είσαι ο από κάτω;

  13. #43
    αυτο δεν ειναι το προτυπο που αναφερεις και εσυ οτι κυριαρχει?? οχι δεν ειμαι εγω αυτος φυσικα.. ειμαι αυτος που ξερει να συμπεριφερεται σωστα αλλα δεν υπαρχει εικονα που να δειχνει τους καλους τροπους

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    απλα εσεις οι γυναικες εχετ ανεβασει τα στανταρτς τοσο ψηλα που απλα για να μιλησεις σου κοβεται η αναπνοη γιατι δεν ξερω και τι λετε απο μεσα σας.
    μετα μην απορειτε που ειναι οι αντρες.. εδω ειμαστε αλλα οχι τα μοντελα που διαφημιζουν βρακια...
    Η κάθε γυναίκα θέλει και διαφορετικά πράγματα.
    Άλλη φτιάχνεται με την ωραια εμφάνιση, άλλη με τα φράγκα, άλλη με το χαρακτήρα κλπ.
    Αν ψάχναμε όλες μοντέλα, τότε οι περισσότεροι άντρες θα ήταν μόνοι τους.
    Δεν έχεις φίλους , που έιναι συνηθισμένα παιδιά και έχουν σχέση.
    Και να σε ρωτήσω και κάτι...εσύ τί κοπέλες προτιμάς? Ποιές θα ήθελες να φλερτάρεις?

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    1,255
    Εγω βλεπω παρα πολλα ζευγαρια που ουτε ο ενας ουτε ο αλλος ειναι ο τελειος κι ομως τα πανε μια χαρα μαζι.

    Το τελειο εξαλλου ποτε δεν το βρισκεις.
    Το θεμα δεν ειναι να εστιαζεις στο τι δεν εχεις, αλλα στα προσαντα σου.
    καποιοι που δεν ειναι εμφανισιακα πολυ ωραιοι, εστιαζουν ας πουμε στο λεγειν ή στο χιουμορ ή τελος παντων σε αυτα που διαθετουν εξωτερικα και ειναι ωραια. Δεν προσεχουν μονον οι γυναικες την εμφανιση τους. Αν εσυ για παραδειγμα εχεις καποια παραπανω κιλα επελεξε ρουχα που να μην τα τονιζουν. Δες τι παει στο προσωπο σου , π.χ το κουρεμα, αν αφηνεις μουσια ή οχι. Ξερεις ποσοι κατα τ' αλλα ασχημοι υπαρχουν που τους περνανε για ωραιους μονο και μονο επειδη κανουν αυτο ακριβως.
    Και ολα αυτα τα λεω γιατι στο ερωτικο κομματι κακα τα ψεματα δεν μετραει μονο ο εσωτερικος κοσμος, ειδικα στην αρχη. Πρωτα πρεπει η αλλη να σε προσεξει και μετα να σε γνωρισει.
    Και για να σε προσεξει σιγουρα δεν πρεπει να καθεσαι σιωπηλος στην γωνια και να πινεις την μπυρα σου. Μιλα σε κοπελες και μην σε νοιαζει τι θα γινει. Ακομη και να φας απορριψη ουτε ο πρωτος θα εισαι ουτε ο τελευταιος. Και δεν σου λεω να κανεις στεγνο πεσιμο (αλλωστε αυτο στις γυναικες δεν αρεσει), να ρωτας απλα πραγματα για να πιασεις συζητηση.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the mousic

Page 3 of 20 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί δεν έγινα Άνθρωπος?
    By Ο Σελτζούκος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 49
    Last Post: 23-05-2016, 17:02
  2. δεν ειχα σχεση ποτε!!
    By euronymous in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 20-06-2011, 02:46
  3. Δεν είχα ποτέ σχέση
    By kaneis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 243
    Last Post: 12-04-2011, 12:56
  4. Έγινα ρεζίλι
    By dimitrinaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 120
    Last Post: 20-08-2010, 13:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •