εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 20 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 295
  1. #166
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    ναι και παλι τιποτα. απλα δεν αρεσω ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ
    κωστα ξερεις ποιος ήταν ο μεγαλύτερος γυναικοκατακτητης του ελληνικου κινηματογραφου? αν δεν το ξερεις μπορεις να κανεις μια μαντεψια..

  2. #167
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε προκειται να πετυχεις τιποτα με το να γυμναζεσε εκτος αν σε ενδιαφερει να κοιμηθεις με χιλιες γκομενες που θα ερθουν νυχτα κ θα φυγουν πρωι
    δε συνδεεσε με τους αλλους ουτε με σχεσεις ουτε με τις φημες που διαδιδουν ασχετοι ουτε με σεξ ουτε με σωμα φετες ουτε με ερωτες κ αυτο που γραφεις οτι δεν εχεις κανει σεξ δε παιζει κανενα απολυτως ρολο αν ηθελες να κανεις θα ειχες κανει ηδη απο τα 18.. μαλον δεν ηθελες να κανεις για αυτο δεν εκανες αλλιως θα ειχες βρει τροπο.
    μονο οταν ανακαλυψεις οτι εχεις με καπιον κοινα προβληματα συνδεεσε μ αυτον στ αληθεια ολα τα υπολυπα θα καταληξουν στο τιποτα.
    ειναι πιο πιθανο να πετυχεις αφηνοντας μουσι κ κοτσιδα φιλοσοφοντας τα πραγματα συνεχεια παρα ξυριζοντας τα παντα βαζοντας κ λοσιον για να γυαλιζεις σα φιγουρινι.

  3. #168
    Quote Originally Posted by rea View Post
    κωστα ξερεις ποιος ήταν ο μεγαλύτερος γυναικοκατακτητης του ελληνικου κινηματογραφου? αν δεν το ξερεις μπορεις να κανεις μια μαντεψια..
    ωχχχ δεν μπορω παλι τις ""ισες ευκαιριες """ κτλ... μια γνωμη γιατι πρεπει με το ζορι να γινω καραγκιοζης για να εντυπωσιαασω καποια δεν εχω καταλαβει.....ολες χιουμορ και να περναω καλα λενε και καταληγουν στους ψηλους με τους κοιλιακους με "'προσωπικοτητα""" .

    στοχος δεν ειναι να βρω μια ως συμβιβασμο αλλα μια που ειναι του γουστου μου...

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    στοχος δεν ειναι να βρω μια ως συμβιβασμο αλλα μια που ειναι του γουστου μου...
    ωραια ας πουμε οτι θα βρεις καποια στιγμη μεχρι να την βρεις περνα καλα!
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  5. #170
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    ωραια ας πουμε οτι θα βρεις καποια στιγμη μεχρι να την βρεις περνα καλα!
    23,5 χρονια ημουν χαρουμενος και εκανα τη ζωη που μου αρεσε( μπορει στην απομονωση αλλα ημουν καλα) ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    23,5 χρονια ημουν χαρουμενος και εκανα τη ζωη που μου αρεσε( μπορει στην απομονωση αλλα ημουν καλα) ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ.
    ε τοτε σταματα να την κανεις.κανε αυτο που σου αρεσει μην πιεζεις τον εαυτο σου σε κατι που δεν εισαι
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  7. #172
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    ε τοτε σταματα να την κανεις.κανε αυτο που σου αρεσει μην πιεζεις τον εαυτο σου σε κατι που δεν εισαι
    μα αυτο εκανα αλλαξα για να μην ειμαι μονος και παλι ειμαι μονος.. τι να κανω δεν ξερω???? απλα δεν αρεσω σε καμια και λογικο μου φαινεται ετσι οπως ειμαι. το αποτελεσαμ αυτο δειχνει... απλα θελω και εγω μια κοπελα να με θελει . τπτ αλλο.... ολοι εχουν εκτος απο μενα... τα λεω και στις συνατησεις με την ψυχολογο

  8. #173
    ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ . καποιοι ειναι αναισθητοι και τα βλεπουν ολα ως κρεας μακαρι να ημουν σαν και αυτους γιατι αυτοι ποτε δεν πληγωνονται

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    μα αυτο εκανα αλλαξα για να μην ειμαι μονος και παλι ειμαι μονος.. τι να κανω δεν ξερω???? απλα δεν αρεσω σε καμια και λογικο μου φαινεται ετσι οπως ειμαι. το αποτελεσαμ αυτο δειχνει... απλα θελω και εγω μια κοπελα να με θελει . τπτ αλλο.... ολοι εχουν εκτος απο μενα... τα λεω και στις συνατησεις με την ψυχολογο
    για να βρεις πρεπει να γνωρισεις κοσμο.γνωρισε κοπελες χωρις να τις βλεπεις σαν την μια,απλος μιλα γωρισε και βρες απο ολες αυτες ποια ειναι αυτη που θες.απλα γνωρισε
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  10. #175
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ . καποιοι ειναι αναισθητοι και τα βλεπουν ολα ως κρεας μακαρι να ημουν σαν και αυτους γιατι αυτοι ποτε δεν πληγωνονται
    δηλαδη τι εννοεις? αυτα που θα πει που? σε εσενα ? στην παρεα της?

  11. #176
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    8
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Κώστα μπορείς να βρεις καλή κοπέλα, υπάρχουν πιστεύω..........

    SH7 καλά ο φίλος σου έχει τόσες απαιτήσεις, κάνει σεξ επι πληρωμή και παρόλα αυτά είναι μισογύνης; Οι άλλοι του φταίνε δηλαδή;
    Ασταα ναι ολες σας βριζει συμφεροντολογες και τα λοιπα...παντα οι αλλοι του φταιγανε μονο τον τελευταιο χρονο το χει καταλαβει λιγο οτι δεν ειναι ετσι που παει σε ψυχολογο αλλα και παλι αποτελεσμα δεν εχει..εχουμε σηκωσει τα χερια ψηλα και εμεις σαν παρεα στο θεμα του..απλα πλεον δεν του λεμε τπτ..

  12. #177
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Κώστα θα βρεις σίγουρα κοπέλα, όλοι βρίσκουνε, αρκεί να προσέξεις να πέσεις σε καλή, γιατί οι καλοί κολλάνε με τους κακούς συνήθως και το αντίθετο.

    SH7 να κοιτάξει τα χάλια του πρώτα, σόρυ που το λέω έτσι, αλλά αν κάνει τέτοια λογικό είναι, ποιά θα τον θέλει;
    Last edited by Deleted240217a; 25-08-2015 at 21:24.

  13. #178
    Quote Originally Posted by rea View Post
    δηλαδη τι εννοεις? αυτα που θα πει που? σε εσενα ? στην παρεα της?
    αυτα που θα μου πει γιατι ξερω πως ειμαι εξωτερικα και δεν ειμαι κατι το ιδιαιτερο... το ξερω οτι θα με κοροιδεψει ή δεν θα μου δωσει σημασια. αν αρεσα θα ερχοταν σετω μια τοοοοοοσα χρονια για να δειξει οτι αξιζω εστω και κατι σαν ανθρωπος. απο τη στιγμη που αυτο δεν εχει γινει τοτε κατι συμβαινει. τωρα το καταλαβα τους τελευταιους 6 μηνες γι αυτο ειμαι χαλια ψυχολογικα

  14. #179
    σε λιγο πχ εχω κανονισει να βγω το βραδυ με ενα φιλο και αυτο που θα γινει ειναι να περναω απαρατηρητος οπως παντα και λογω υψους και λογω εμφανισης.... ολες κοιτανε τους ωραιους και αυτους που εχουν αυτοπεποιθηση.. ΚΑΜΙΑ ΕΜΕΝΑ ΓΑΜΩΤΟ ΜΟΥ !!!!!!! :( :(

  15. #180
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    αυτα που θα μου πει γιατι ξερω πως ειμαι εξωτερικα και δεν ειμαι κατι το ιδιαιτερο... το ξερω οτι θα με κοροιδεψει ή δεν θα μου δωσει σημασια. αν αρεσα θα ερχοταν σετω μια τοοοοοοσα χρονια για να δειξει οτι αξιζω εστω και κατι σαν ανθρωπος. απο τη στιγμη που αυτο δεν εχει γινει τοτε κατι συμβαινει. τωρα το καταλαβα τους τελευταιους 6 μηνες γι αυτο ειμαι χαλια ψυχολογικα
    δηλαδη...για να καταλαβω...στο χειροτερο σεναριο που εχεις στο μυαλο σου... τι α κ ρ ι β ω ς σου λεει, θελω ολα τα επιθετα καταλεξη...ετσι οπως τα χεις στο μυαλο σουσαν ιστορια... αν θες φυσικα να μ πεις

Page 12 of 20 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί δεν έγινα Άνθρωπος?
    By Ο Σελτζούκος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 49
    Last Post: 23-05-2016, 16:02
  2. δεν ειχα σχεση ποτε!!
    By euronymous in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 20-06-2011, 01:46
  3. Δεν είχα ποτέ σχέση
    By kaneis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 243
    Last Post: 12-04-2011, 11:56
  4. Έγινα ρεζίλι
    By dimitrinaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 120
    Last Post: 20-08-2010, 12:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •