εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 20 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 295
  1. #61
    Quote Originally Posted by silencer View Post
    1ον Να σου πω ότι εγώ έκανα πρώτη σχέση στα 23 και μισό.
    2ον Όταν έπεσε αυτή η πρώτη γκόμενά ετριβα τα μάτια μου. Δεν πίστευα ότι αυτή η γυναίκα είναι μαζί μου.
    3ον Μην περιμένεις να τη βρεις τη γκόμενά μόνος. Ενεργοποίησε νέους κ παλιούς, ακόμα κ πολύ παλιούς φίλους ή γνωστούς. Ας έχεις να τους δεις χρόνια. Την πρωτη σου γκόμενά θα τη βγάλεις μέσα από κονέ.
    4ον Να είσαι προετοιμασμένος ότι αυτή η πρώτη γκομενα - που θα έρθει οπωσδηποτε- κάποια στιγμή μπορεί να σε αφήσει. Και τότε θα έχεις αλλά προβλήματα...
    5ον Όταν έκανα την πρώτη σχέση ήμουν άνεργος, δεν είχα ακόμη πάει στρατό, με ελάχιστους φίλους κ εμένα με τους γονείς μου. Μην κλαιγεσαι.


    φιλους εχω αλλα ναι και μενω με τους γονεις μου και ειμαι ανεργος και γεναρη παω στρατο οποτε κλαφταααααααααα

  2. #62
    επισης φοβαμαι οτι αν γνωρισω μια κοπελα και κανουμε σεξ θα γινω ρεζιλι γιατι πολλα ακουγονται για την 1η φορα (περι διαρκειας κτλ) . γενικα θα της φανει περιεργο να μην εχει κανει ενα αγορι 24 χρονων σεξ και ημουν και φοιτητης κιολας. επισης ακουω οτι οι γυναικες θελουν εμπειρια στο κρεββατι και να ξερει ο αλλος κινησεις για να τις ικανοποιησει, εγω δεν εχω τιποτα απο αυτα και φοβαμαι παρα πολυ

  3. #63
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    αλλα θα σου πω και ποιες μου αρεσουν και θα δεις. θελω μου αρεσουν αυτες με :
    τατουαζ μεγαλα σε πλατη ,ομους , στηθος κ.α.
    πιρσινγκ στη γλωσσα στο αυτη στη μυτη, στον αφαλα και γενικα τρυπημενες
    σκισμενα τζιν, χυμα σαν συμπεριφορα και πολυ δυναμικες.
    δεν μου αρεσουν οι γυναικες σκυλια που ακολουθουν τον αντρα. θελω αν κατι δεν της αρεσει να εχει τα κοτσια να μου το πει και μακρυια οι χαδιαρες και οι ζουζουνιαρες...

    πραγματικα μπλιαχ και ξενερα μεγαλη.....
    Πωπω δεν μπορώ να διαβάζω βλακείες! Μετά σε πειράζουν οι προτιμήσεις των γυναικών.........

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Άμα σε γουστάρει και υπάρχει χημεία, μη φοβάσαι τίποτα.
    Εξάλλου είναι διεγερτικό να είσαι η πρώτη κάποιου, να τον μυήσεις εσύ στα μυστικά του έρωτα.:rolleyes:
    Μην κολλάς!

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    ΕΣΥ ΜΠΕΛΕΖΖΑ ΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ
    ΚΙ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΣΥ ΜΠΕΛΕΖΖΑ ΛΕΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΟΤΙ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ
    ΚΙ ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ
    Σε ευχαριστώ!:)
    Με έκανες και χαμογέλασα!
    Να είσαι καλά.

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    ΛΟΙΠΟΝ :
    ΠΤΥΧΙΟ 7.5
    ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ 7.3
    ΨΑΡΕΜΑ
    ΚΗΠΟΥΡΙΚΗ
    ΤΑΙΝΙΕΣ
    ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ
    ΧΑΒΑΛΕΣ
    ΧΙΟΥΜΟΡ
    ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ
    ΣΥΝΑΣΘΗΜΑΤΙΚΟΣ


    ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΩ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙΓΑΤΟΣ. 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΟΛΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΑΣ . ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΠΟΤΑ ΘΑ ΠΙΕΙ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΘΑ ΡΙΞΕΙ.

    εγω πηγαινα στη σχολη δεν μου μιλουσε κανενας εκτος απο 2-3 ατομα που χαθηκαμε τωρα φυσικα..... περασα ΟΛΑ τα μαθηματα με την πρωτη...

    ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΕΡΕΙΣ ?? ΜΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΩ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΦΙΛΙΚΑ : ΤΩΡΑ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΒΓΩ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩς ΟΠΟΤΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ.......


    ΑΥΤΑ
    ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ
    ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ
    ΚΑΙ ΦΙΛΙΕΣ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΕΛΛΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΕΛΑ ΒΑΡΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙΣ
    ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΛΙΓΚΑΛΑΙΖ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ ΠΕΣΤΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ
    ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #68
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΖΩΗ ΚΙ ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ
    ΑΣΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ
    ΚΑΙ ΦΙΛΙΕΣ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΕΛΛΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΤΡΕΛΑ ΒΑΡΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙΣ
    ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ Ο ΛΙΓΚΑΛΑΙΖ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΝΑ ΕΚΤΕΘΕΙΣ ΠΕΣΤΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ
    ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ
    δεν ηταν επιλογη μου ... αλλα δεν μου δοθηκε και η ευκαιρια να ζησω και τιποτα σαν φοιτητης οπως ανεφερα. εχω τρελα γενικως μου το λενε αλλα δεν.. οσο για τον στρατο θα μου δωσει ευκαιριες για πολλα αλλα για γυναικειες γνωριμιες δεν νομιζω..

    παντως τα λες ωραια και ξερα και μου αρεσει αυτο και δεν μενεις σε ισες ευκαιριες και αλλες μαλακιες που γραφουν.

    και πλεον βγαινω καθε βραδυ και για καφε οποτε μπορω οχι γιατι τρελλαινομαι γι αυτα αλλα για να κοινωνικοποιηθω

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΜΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #70
    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    δεν μου δοθηκε και η ευκαιρια να ζησω και τιποτα σαν φοιτητης οπως ανεφερα. εχω τρελα γενικως μου το λενε αλλα δεν..
    Κάλλιο αργά παρά ποτέ. Κοίτα να ζήσεις ότι δεν έζησες ως τώρα γιατί είσαι ακόμα πολύ νέος και πρέπει να χαρείς τη ζωή.


    Quote Originally Posted by kostas19917 View Post
    και πλεον βγαινω καθε βραδυ και για καφε οποτε μπορω οχι γιατι τρελλαινομαι γι αυτα αλλα για να κοινωνικοποιηθω
    Και πολύ καλά κάνεις. Αυτό είναι μία πολύ καλή αρχή. Πολύ βασικό πράγμα είναι η καλή παρέα, άλλα και το μέρος/μαγαζί που πας.

  11. #71
    ΚΛΑΙΩ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ


    ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?????? :( :( :( ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΣΧΗΜΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    ΨΗΛΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ
    ΚΑΙ ΞΕΒΡΑΚΩΝΕΣΕ ΔΛΔ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ
    ΑΣΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #73
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΨΗΛΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΛΑ ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ
    ΚΑΙ ΞΕΒΡΑΚΩΝΕΣΕ ΔΛΔ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ
    ΑΣΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ . και στις παρεεες μου δεν εχουμε κοριτσια τις 100 φορες οι 99 ειμαστε αγορια

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΣΟΥ ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
    ΠΑΙΞΤΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΠΑΙΞΤΟ ΧΑΖΟΣ ΠΑΙΞΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΟΣ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΗΣΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΕΣΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 5 of 20 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γιατί δεν έγινα Άνθρωπος?
    By Ο Σελτζούκος in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 49
    Last Post: 23-05-2016, 16:02
  2. δεν ειχα σχεση ποτε!!
    By euronymous in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 20-06-2011, 01:46
  3. Δεν είχα ποτέ σχέση
    By kaneis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 243
    Last Post: 12-04-2011, 11:56
  4. Έγινα ρεζίλι
    By dimitrinaki in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 120
    Last Post: 20-08-2010, 12:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •