γενικα κατι δικα μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878

    γενικα κατι δικα μου

    Χτες ειχα απο αυτες τις "ωραιες" συζυτισεις με εναν αδερφο μου περι παρελθοντως ετσι τυπου ανα μνησεων και κριναμε τουςεαυτους μας και κατελιξα οτι ειμαι ενα μηδενικο.αρχικα δεν θυμαμε μεγαλα κοματια απο την ζωη μου ειδικα τα τελευταια 2-3 χρονια μου λοιπουν κατι μηνες μετα ξανα θυμαμε και μετα αντε παλι κατι μηνες δεν θυμαμε τιποτα μονο κατι εικονες σαν καρε.διαπιστοσα ποσο κακος εειμαι στις σχεσεις με τους ανθρωπους,ποσες φορες εχω κοψει ολοκληροτικα επαφες με ανθρωπους που αγαπουσα χωρις να μπορω να θυμηθω τολογο.επισυς καθε πλανο που εκανα εχει αποτυχει παταγοδος γιατι αλλαζα υπερβολικα γρηγορα αποψεις χωρις να το καταλαβαινω το ιδιο εκανα και με τις προτερεοτητες μου.για ενα διαστημα θυμαμε οτι κοιμομουνα πανω απο 12 ωρες την μερα οποτε δεν εχω και πολλα να θυμαμε απο τοτε,μετα δεν κοιμομουνα και επινα οτι μαλακια εβρισκα μπροστα μου,μετα απο αυτη την περιοδο η και πριν εκανα κατι χαζα εβλεπα πραγματα στον υπνο μου και νομιζα οτι γινονται στην πραγματηκοτιτα η και το αντιστροφο με αποτελεσμα ενα μεγαλο μπερδεμα,επισης σκεφτομουνα πολυ και δεν θυμομουν τι σκεφτομουν πριν απο 5 λεπτα,σκαλωνα σε πραγματα ασταματητα απλα εσβηνα και τα κοιτουσα.μετα μεσα σε κοσμο ενιωθα περιεργα σαν να βρισκομουν στην γωνια του δωματιου και να τα ακουω ολα θολα και να τα βλεπω πανοραμικα γενικα αποκοπη.η διαθεση και οι προθεσεις μου αλλαζαν απο λεπτο σε λεπτο
    (σκεφτομουν περιεγα πραγματα),προβλημα με τα νευρα.και γενικα διαφορα.και ετσι εχω φτασει στο 2015 σε ξενες πολεις γνωριζοντας κοσμο προσωπικα,επαγγελματικα,γι α χαβαλε και ολοι με εχουν για τον ιδανικο ανθρωπο και εγω ειμαι σκουπιδι απλος δεν το λεω.αλλα προσπαθω να φτιαξω πραγματα αλλα δεν ξερω τον τροπο
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Αααααα και κατι αστειο.εχω να κλαψω 12 χρονια.δεν μπορω,δεν ξερω πως γινετε.συμβαινει κατι ασχημο γινομαι ρακος θελω να εκραγω θελω να κλαψω και δεν μπορω,καταληγω να τρεχω χιλιομετρα και να χτυπιεμε με κοσμο για να ξεσπασω
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    γιατι νιωθεις ομως ενα σκουπιδι κ οτι εχεις αποτύχει?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    κ επειδη δεν ολοκληρωσες ενα στοχο σου δε σημαινει οτι ειναι απαραιτητα αποτυχια.
    πες ενα παραδειγμα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Να σωσω καποια ατομα απο την οικογενεια μου,να τα εχω καλα με την οικεγεια εξ αιματος.να μπω σε μια σχολη να βρω μια σοβαρη δουλεια ,να σεβομαι και να εκτιμω τους ανθρωπους.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    Να σωσω καποια ατομα απο την οικογενεια μου,να τα εχω καλα με την οικεγεια εξ αιματος.να μπω σε μια σχολη να βρω μια σοβαρη δουλεια ,να σεβομαι και να εκτιμω τους ανθρωπους.
    dld δε σεβεσαι τους ανθρωπους? καλα το να τα εχεις καλα με την οικογενεια σου ειναι καθαρα επιλογη μας δεν ειναι υποχρεωτικό για ολους. οταν λες να σωσεις?
    ενταξει στα θεματα δουλειας τωρα κανεις μας δεν εχει επιλογες εδω που ζουμε.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    2 νεκροι,1 ειναι ναρκωμανης,1 με ψυχασθενεια,1 αλκοολικος,1 με αναπηρια,1 εξαφανισμενος,1 παει καρφι για φυλακι,και μερικοι ακομα στην ιδια φαση με μενα.γιατι να σεβομαι τους ανθρωπους το μεγαλυτερο ποσοστο δεν εχουν ιδεα,δεν μιλαμε την ιδια γλωσσα,δεν επικοινωνουμε
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΡΟΚΕΝ ΚΑΙ ΣΟΥΡΓΕΛΟ
    ΑΛΛΑ ΕΧΩ 2-3 ΚΑΛΑ ΕΚΤΙΜΑΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
    ΑΜΑ ΘΑ ΔΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΩΡΑΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΑΩ ΔΕ ΛΕΩ ΣΙΓΑ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ
    ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΓΤ ΕΚΤΙΜΗΣΑ ΠΕΝΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
    ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟΤΥΧΕΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ
    ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΡΓΕΛΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ Η ΖΩΗ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ
    ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΓΕΝΙΚΑ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΣΟΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Legalize ποτέ δεν είναι αργά για αλλαγές, τόσος κόσμος είναι σαν κι εσένα, ως προς το να φέρεται καλύτερα στους άλλους ανθρώπους, κανείς δεν φέρεται απόλυτα καλά μη σου πω το αντίθετο, το καλό είναι ότι το κατάλαβες έστω και τώρα, οπότε καιρός για να αλλάξεις τον εαυτό σου αν αυτό πραγματικά θες.

Similar Threads

  1. τα δικα μου νεα
    By fly in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 25-04-2012, 14:32
  2. Ας πω και εγώ τα δικά μου...
    By kj69 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 2
    Last Post: 14-02-2012, 12:24
  3. ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 06-06-2011, 12:06
  4. ΤΗ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΓΝΩΜΗ ΘΕΛΩ
    By apaleftos in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 08-06-2009, 15:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •