Ποια είναι πιο έξυπνη;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 94
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,794

    Ποια είναι πιο έξυπνη;

    Μια φίλη μου παντρεύτηκε αρχιτέκτονα και σπούδασε στην Αγγλία αγγλική φιλολογία ενώ σαν μαθήτρια δεν ήταν καλή. Είναι ευτυχισμένη και τον θέλει πολύ τον δικό της. Αυτός είναι και πλούσιος. Εγώ ήμουνα καλύτερη μαθήτρια σπούδασα νοσηλευτική εδώ αλλά δεν παντρεύτηκα. Ποια είναι πιο έξυπνη;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    δεν ξερω, ομως εχω προσεξει οτι εισαι εξυπνη κρινοντας απο αυτα που γραφεις εδω μεσα. τωρα αν αυτη ειναι πιο εξυπνη, τι σημασια εχει;;

  3. #3
    ποιο έξυπνη είναι αυτή με τον μεγαλύτερο δείκτη iq...

    από κει και πέρα, η κάθε μία σας έκανε τις "επιλογές" της.! Αν υπάρχει σωστό και λάθος σε όλο αυτό, δεν γίνεται να το γνωρίζει κανένας άλλος εκτός από τους ίδιους... Είναι ευτυχισμένη; Θα είναι για πάντα ευτυχισμένη; Ποιος μπορεί να ξέρει;; Ζωή είναι αυτή και τα πάντα μπορούν να ανατραπούν σε λίγες μόλις στιγμές...
    Το ίδιο ισχύει και για σένα φυσικά!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Δελφίνι θες να είσαι η καλύτερη όλων για ποιό λόγο; Για να πιστέψεις στον εαυτό σου; Εμείς σου λέμε εδώ ότι είσαι έξυπνη, ο Μαγκάιβερ σε είπε όμορφη, καλή είσαι σαν χαρακτήρας και μπορεί να έχεις και άλλα χαρίσματα πολλά που δεν τα ξέρουμε! Γιατί λοιπόν να μην πιστεύεις στον εαυτό σου; Αυτές που παντρεύονται δεν είναι οι καλύτερες, είναι ή πιο τυχερές, ή πιο πονηρές!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    ειδε φωτο της ο μαγκαιβερ;;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,794
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ειδε φωτο της ο μαγκαιβερ;;
    όχι αλλά είναι όμορφη αδύνατη

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,786
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    όχι αλλά είναι όμορφη αδύνατη
    νομζω οτι εισαι μαζοχιστρια. σου αρεσει να πονας, προσπαθεις συνεχως να βρισκεις τροπους για να το κανεις.
    τελος παντων,ξερω οτι εισαι γεματη,. ετσι γραφεις αλλωστε και εσυ. αυτο δεν ειναι κακο, πολυς κοσμος ειναι ετσι, οσο για το ομορφη, δεν ξερω ποσο εισαι, αλλα το εντικτο μου λεει οτι θα εισαι για πολλους

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,794
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Δελφίνι θες να είσαι η καλύτερη όλων για ποιό λόγο; Για να πιστέψεις στον εαυτό σου; Εμείς σου λέμε εδώ ότι είσαι έξυπνη, ο Μαγκάιβερ σε είπε όμορφη, καλή είσαι σαν χαρακτήρας και μπορεί να έχεις και άλλα χαρίσματα πολλά που δεν τα ξέρουμε! Γιατί λοιπόν να μην πιστεύεις στον εαυτό σου; Αυτές που παντρεύονται δεν είναι οι καλύτερες, είναι ή πιο τυχερές, ή πιο πονηρές!
    Εγώ πιστεύω ότι αυτή η συγκεκριμένη έχει πετύχει ενώ εγώ όχι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,266
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Μια φίλη μου παντρεύτηκε αρχιτέκτονα και σπούδασε στην Αγγλία αγγλική φιλολογία ενώ σαν μαθήτρια δεν ήταν καλή. Είναι ευτυχισμένη και τον θέλει πολύ τον δικό της. Αυτός είναι και πλούσιος. Εγώ ήμουνα καλύτερη μαθήτρια σπούδασα νοσηλευτική εδώ αλλά δεν παντρεύτηκα. Ποια είναι πιο έξυπνη;
    εσύ πάντως ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,794
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    δεν ξερω, ομως εχω προσεξει οτι εισαι εξυπνη κρινοντας απο αυτα που γραφεις εδω μεσα. τωρα αν αυτη ειναι πιο εξυπνη, τι σημασια εχει;;
    αυτή είναι πιο έξυπνη γιατί είναι πετυχημένη

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,794
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    εσύ πάντως ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!

    γιατί το λες αυτό;

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Εγώ πιστεύω ότι αυτή η συγκεκριμένη έχει πετύχει ενώ εγώ όχι
    Δεν έχει πετύχει, δεν ξέρεις τι τραβάει στο γάμο με τις δουλειές του σπιτιού και με το μεγάλωμα των παιδιών, δεν ξέρεις τι ακούει από την κοινωνία και αν της αρέσει η ζωή που κάνει! Ενώ εσύ έχεις σπουδάσει, είσαι μια ώριμη πνευματικά κοπέλα, με καλοσύνη και εξυπνάδα, και είμαι σίγουρη ότι όλοι λένε τα καλύτερα για σένα! Δες το πιο θετικά.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,794
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Δεν έχει πετύχει, δεν ξέρεις τι τραβάει στο γάμο με τις δουλειές του σπιτιού και με το μεγάλωμα των παιδιών, δεν ξέρεις τι ακούει από την κοινωνία και αν της αρέσει η ζωή που κάνει! Ενώ εσύ έχεις σπουδάσει, είσαι μια ώριμη πνευματικά κοπέλα, με καλοσύνη και εξυπνάδα, και είμαι σίγουρη ότι όλοι λένε τα καλύτερα για σένα! Δες το πιο θετικά.

    Δεν μπορεί να κάνει παιδιά ακόμη! Ίσως τα καταφέρει αργότερα. Μια χαρά περνάει με τον άντρα της ο οποίος την λατρεύει. Αυτή διδάσκει σε φροντιστήριο αγγλική φιλολογία. Έχει ένα μεγάλο σπίτι μεζονέτα , βίλλα.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Κοίτα, τότε ήταν απλά τυχερή, δεν είναι πιο έξυπνη από σένα. Ξέρεις για πόσες γυναίκες έχω ακούσει ότι έχουν μείνει μόνες τους; Κι εδώ στο σάιτ έλεγε κάποιος για γνωστές του. Τι σημαίνει, ότι αυτές είναι χαζές και όσες παντρεύτηκαν είναι έξυπνες; Όχι, απλά οι συγκυρίες έπαιξαν ρόλο, α, και κάτι άλλο, το ότι τη λατρεύει, εκτός ότι μπορεί να 'ναι προσωρινό (τα πάντα ρει), αυτό δεν σημαίνει ότι είναι και καλός άνθρωπος, μπορεί να της κάνει τα χίλια μύρια κακά εκτός από καλά, το τέλειο δεν υπάρχει να ξέρεις.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,266
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    γιατί το λες αυτό;
    Γιατί είναι ολοφάνερο ότι εισαι χαζή!

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ποια ειναι η γνωμη σας
    By katerinaki in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 17-02-2014, 20:01
  2. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 09:53
  3. Ποια ειναι η αποψη σας?
    By Kortha in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 3
    Last Post: 21-07-2011, 17:40
  4. ποια ειναι τα σημαδια που εκπεμπει καποιος οταν ειναι ερωτευμενος;
    By Μαντω in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 04-03-2008, 10:35
  5. Ποια ειναι τα συμπτωματα?
    By Ifigeneia24 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 26-04-2006, 14:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •