με παρακολουθουν - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 63 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 31 to 45 of 935
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Καλησπέρα boo, τώρα είδα το μήνυμά σου, σου έστειλα email, αν θες σβήσε το email σου για να μην το βλέπουν όλοι.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    @elis με ελιωσες με το τελευταιο τραγουδι.ειναι κ το ραπ το αγαπημενο ειδος μουσικης μου.πολλα ευχαριστω γιατι 1η φορα τ ακουσα και το εχω βαλει στο repeat

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΑΥΤΑ ΣΤΑ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΟΥΤΟΥΜΠ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΖΟΜΕΝΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by boo View Post
    @mama μου ειπε ο κολλητος μου να παρω τηλ τη γιατρο μου.αλλα ουτε αυτη εμπιστευομαι. κι αυτη μεσα στο κολπο ειναι.ασε που θα μου αυξησει τα φαρμακα τωρα που αρχισαμε να τα μειωνουμε σιγα σιγα.πως να το σκεφτω λογικα?ποια ειναι η λογικη πλευρα? αυτη ειναι η πραγματικοτητα.

    @περαστικος μη μου βαζεις νεες υποψιες :)
    η λογική πλευρά είναι ότι είχανε κάτι σκασίλες όλοι να σε παρακολουθούν (εκτός αν είσαι ο μπιν λάντεν, πράγμα απίθανο) άλλη δουλειά δεν είχανε... είναι σκληρό να γνωρίζεις πως δυο-τρία μόνο άτομα μπορεί να σε ψάξουν αν λείψεις, αλλά αυτή είναι η αλήθεια... όλοι οι άλλοι χεστήκανε για σένα (εμένα κλπ)... αν δεν σε πείθει αυτό, μάλλον κακώς τα μείωσες τα ρημάδια...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by boo View Post
    κι αλλο να τα αυξησω?παιρνω 13 χαπια τη μερα...
    κάποιος λόγος θα υπάρχει για να τα παίρνεις και μάλλον τον είπες μόνη σου, από την αρχή...

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Βασικά στην ψύχωση υπερδιογκώνεται το εγώ επειδή ο άλλος νιώθει πολύ μειονεκτικά και έχει καταστραφεί ο εγωισμός του, συνεπώς θέλει κάτι "βαρύ" να τον συνεφέρει.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΝΤΟΚΤΟΡ ΠΙΛΟΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟhttps://www.youtube.com/watch?v=cvufRTs4RB4
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΝΤΟΚΤΟΡ ΠΙΛΟΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟhttps://www.youtube.com/watch?v=cvufRTs4RB4
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ με κάνεις και γελάω!!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    @mama μπορει να μην ειμαι ο μπιν λαντεν αλλα εγω ετσι το βιωνω λες και ζω στο big brother..

    @pillow τι ειναι αυτο το "βαρυ" που μπορει να με συνεφερει?μπορω να το προκαλεσω κι εγω απο μονη μου?

    @elis ελιωσα με το τραγουδι! μ εκανες και γελασα ρε συ..!

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Boo αυτό το βαρύ είναι οι ιδέες που έχουμε ότι μας παρακολουθούν γιατί είμαστε κάτι το ιδιαίτερο, ότι έχουμε δυνάμεις γιατί είμαστε κάτι το ιδιαίτερο, ότι μας μιλάνε από την τηλεόραση γιατί είμαστε κάτι το ιδιαίτερο κτλ για να αντισταθμίσουμε το γεγονός ότι νιώθουμε τόσο χάλια με το εγώ μας, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό υποθέσεις κάνουμε! Ένας γιατρός επίσης μου είχε πει ότι στη σχιζοφρένεια διαλύεται το εγώ σε 1000 κομμάτια! Κι αυτό δεν ξέρω κατά πόσο ευσταθεί..

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    καλα εισαι πολυ βλακας.

    εδω βασανιζεται ο αλλος και γραφεις σε φορουμ ψυχολογιας.

    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Εγώ τους πλήρωσα για να τσεκάρουν για λογαριασμο μου πόσα λεφτά έχεις κρυμμένα κάτω απο το στρώμα σου!! Μην ανησυχείς, είναι καλά παιδια, αν δεν γυρίσεις απότομα προς τα πίσω όταν περπατας στον δρόμο ή όταν στεκεσαι σε καποιο παραθυρο δεν θα σε πειράξουν!
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    boo κοιτα καταρχην να χαλαρωσεις, να κανεις κανενα ντουζακι, πειραζει και η ζεστη κλπ.

    πιες καμια πορτοκαλαδα, χυμους κλπ., φρεσκο αερα και ξεκουραση.

    πιες κανενα τσαγακι ηρεμιστικο κλπ.

    αμα δε πιασουν αυτα πες στο ψυχιατρο σου να σου αυξησει τα φαρμακα για λιγο για να σου περασει.

    δεν ειναι οι ψυχιατροι στο κολπο, σκεψου το δεν ειναι.

    οι αμερικανοι παρακολουθουν ολους και οχι μονο εσενα και υπαρχουν παρα πολλοι ανθρωποι οποτε δεν ειμαστε κατι το ιδιαιτερο.

    μη δινεις πολυ σημασια στις ιδεες σου και κοιτα να περνας καλα και να ηρεμησεις.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    boo πρεπει να παραδεχθεις και οτι δε σε συμφερει να σκεφτεσαι ετσι γιατι θα σου αυξησουν τα φαρμακα και θα βασανιζεσαι παραπανω.

    ολα αυτα τα κανει μια ουσια, η ντοπαμινη.

    ειναι πολυ απλο.

    δες το σαν τριπακι.

    κοιτα να ηρεμησεις και να μην κανεις ψυχαναγκαστικα πραγματα και να μη περνας μιζερα.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

Page 3 of 63 FirstFirst 123451353 ... LastLast

Similar Threads

  1. νομιζω οτι με παρακολουθουν!!!
    By elis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 29-12-2010, 10:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •