με παρακολουθουν - Page 63
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 63 of 63 FirstFirst ... 1353616263
Results 931 to 935 of 935
  1. #931
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ελπιζω να ξυπνησω αν δε το παω σερι.ευτυχως ειναι 2 λεπτα απο το σπιτι μου τπ κψυ οποτε μου ειναι πιο ευκολο αλλα με βλεπω να περιμενω εξω στην ουρα αν εχει πολλους θα παω παραπερα
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  2. #932
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    εσεις ρε παιδια ποσες πιθανοτητες μου δινεται να με κλεισουν μεσμα ετσι οπως με διαβαζετε με βαση τη δικη σας κριση ετσι απο περιεργεια οποιο θελει απανταει
    Είχα κάποτε έναν φίλο μου έτσι Μπου.. Ήταν και αυτός έτσι συνειδητοποιημένος όπως εσύ..Μπορούσε και τα καταφερνε όπως και εσύ καταφέρνεις τόσα πολλά..Δεν ξέρεις τι δύναμη έχεις μέσα σου..
    Αυτόν πάντως όσες φορές πήγε στο γιατρό δεν τον έκλεισαν ποτέ μέσα..Δηλαδή δεν νοσηλεύτηκε ποτέ..Αλλά και αυτό να γίνει ( λέω αν) θα είναι για το καλό σου..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #933
    xaka10
    Guest
    boo εχω και γω συμπτωματα παρακολουθησης και φοβου οτι θα μου επιτεθουν αν βγω εξω.τωρα που ειναι η χωρα ολη σε καραντινα ετσι ημουνα εγω το καλοκαιρι που δεν εβγαινα καθολου και ημουν κλεισμενος 3 μηνες συνεχεια γιατι ειχα κοψει το ζυπρεξα συν τη ζεστη και ειχα μεινει μεσα συνεχεια και εβλεπα ταινιες στον υπολογιστη.αν καποιοι μενουν σπιτι και καλως μενουν λογω κοροναιου εγω εχω μεινει αρκετες φορες μεσα και συνεχομενα χρονικα διαστηματα λογω των ψυχολογικων που αντιμετωπιζω

    ο ψυχιατρος μου που ειναι σε αλλη πολη απο αυτη που μενω μου χει πει ποσες φορες να νοσηλευτω σε κλινικη μπας και με σταθεροποιησουν αλλα δεν επιδεχομαια διορθωση απο τα 15 μου ετη βασανιζομαι λογω χρησης κανναβης και καταπιεσης απο το σπιτι απο την μανα μου.τελικα εκανα το χατηρι στον ψυχιατρο μου και νοσηλευτηκα σε ιδιωτικη κλινικη δικη του μπας και σταθεροποιηθω οπως ειπε αλλα μηδεν αποτελεσμα.

  4. #934
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εχω νοσηλευτει για 3 μηνες και τη μια εφυγα οπως οπως γιατι δεν ηθελα να κανω γενεθλια εκει μεσα κι εφυγα και ας μην ημουν καλά
    λυπαμαι πολυ για οτι γινεται με τον κορονοιο αλλα το χρειαζομουν αυτο το διαλλειμμα απο τη σχολη
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  5. #935
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Γειά σου boo, είδες τον γιατρό τελικά; Πως είσαι σήμερα;

Page 63 of 63 FirstFirst ... 1353616263

Similar Threads

  1. νομιζω οτι με παρακολουθουν!!!
    By elis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 29-12-2010, 11:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •