με παρακολουθουν - Page 62
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 62 of 63 FirstFirst ... 125260616263 LastLast
Results 916 to 930 of 935
  1. #916
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    πρεπει να πω γιατι εδ ξερω καθε ποτε θα ειναι στο κψυ πλεον. απλα δε νυσταζωνα το βλεπω να πηγαινω 2ο σερι στο γιατρο...λετε να με κλεισουν μεσα?
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  2. #917
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    πρεπει να πω γιατι εδ ξερω καθε ποτε θα ειναι στο κψυ πλεον. απλα δε νυσταζωνα το βλεπω να πηγαινω 2ο σερι στο γιατρο...λετε να με κλεισουν μεσα?
    Μπου το σημαντικό είναι να πεις στον γιατρό τι ακριβώς σου συμβαίνει για να μπορέσει να σε βοηθήσει..Λογικά θα σου αλλάξει κάποιο φάρμακο..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #918
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    τα φαρμακα κανουν καιρο να πιασουν ως τοτε εγω τι κανω?δεν εχω το ελεγχο.οτι λενε οι φωνες μπορω πλεον να το κσνω.θσ του το πω συριο
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  4. #919
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    τα φαρμακα κανουν καιρο να πιασουν ως τοτε εγω τι κανω?δεν εχω το ελεγχο.οτι λενε οι φωνες μπορω πλεον να το κσνω.θσ του το πω συριο
    Ναι να του το πεις..Και όποια λύση σου δώσει να σκέφτεσαι ότι είναι για το καλό σου, για να μπορείς να βγεις από όλο αυτό..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #920
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    σκεφτομαι πως θα περασει αυτο το 24ωρο. κι αμα ακουσω καμια μερα τις φωνες μεσα στην απελπισια μου και δωσω τελος.εχω ασει σχεδον ολες τις αναστολες ακομα και για τα πιο σημαντικα ατομα της ζωης.πραγματικα αν γινει οτι γινι οτι και πριν 7-8 χρονι; θσ φουντσρω κσι τοτρε ητσσν πιοκσλοεβλεπα παιδακι νεκρα με ασπρα ρουχα να με κοιταζουν χωρις να ξερω το γιατι κσι προδπσθουσαν να ανεβουν στο κρεβσι μοο/
    το νσ βλεπω κστι τοσο σγριευτικο κσι φοβιστικο σκιες κσι δαιμονες
    οι φωνες καλα κρατουν και η παρακολουθηση ακομα και οταν ειμαιστο δωματιο απο το αλλο δωματιο
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  6. #921
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    εσεις ρε παιδια ποσες πιθανοτητες μου δινεται να με κλεισουν μεσμα ετσι οπως με διαβαζετε με βαση τη δικη σας κριση ετσι απο περιεργεια οποιο θελει απανταει
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  7. #922
    george1520
    Guest
    Από χθες το βράδυ που κάναμε και οι δύο τις κουκουβάγιες σου έχω πει έλα να συζητήσουμε.. Άνοιξε μια συζήτηση.. Αλήθεια.. Ότι θες. Για τρίχες, για νύχια, για οοοοοοοτι θες..
    Οι φωνές είναι παιχνιδια του μυαλού..

  8. #923
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    θα ηθελα να παω βολτα στην παραλια με το λωφορειο αλλα φοβαμαι να μπω στο λεωφορειο
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  9. #924
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    καλό κάνει το περπάτημα αλλά να προσέχεις τα αυτοκίνητα

    εγώ είχα κάνει στη κρίση μου με τα πόδια Αιγάλεω σύνταγμα και πίσω

  10. #925
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    τωρα που το ξανασκεφτομαι δε θελω να βρεθω με αλλο λοσμο και ποιος ξερει τι χερια εχουν αγκοπισω .καλα ειμαι μεσα. εδω θα τη βγαλω μεχρι και το καλοκαιρι
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  11. #926
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αν προσέχεις να μην πλησιάζεις άλλους πολύ και έχει κάπου ήσυχα κοντά, καλό κάνει μία βόλτα. Εγώ πάω αν όχι κάθε πρωί, τουλάχιστον 5 μέρες τη βδομάδα κάθε πρωί για περπάτημα αν το επιτρέπει ο καιρός. Βέβαια μένω και επαρχία κι έχω την ησυχία μου, σήμερα όλο το πρωί 3 ανθρώπους είδα στο δρόμο όλους κι όλους.

  12. #927
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    πρέπει να πεισμώσεις, να πεις όχι δεν θα με κάνουν οι άλλοι οτι θέλουν, δεν θα με ορίζουν και δεν θα δείχνω αδυναμία και παραίτηση μπροστά τους. θα παραμείνω ανεξάρτητη κυρίαρχη και θα τους νικήσω. θα ακολουθήσω τις επιθυμίες μου και θα κάνω ότι δεν υπάρχουν, μόνο έτσι θα με αφήσουν ήσυχη, μόνο όταν διαπιστώσουν ότι δεν έχουν δύναμη πάνω μου

  13. #928
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    οχι αφηστε το το θεμα της βολτας,θα τη βγαλω μεσα στο δωματιο φοβαμαι αναμεσα σε κοσμο και μπορει να με πιασουν τα δικα μου.ισως σε κανα 10ημερο
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  14. #929
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    Quote Originally Posted by petros81 View Post
    πρέπει να πεισμώσεις, να πεις όχι δεν θα με κάνουν οι άλλοι οτι θέλουν, δεν θα με ορίζουν και δεν θα δείχνω αδυναμία και παραίτηση μπροστά τους. θα παραμείνω ανεξάρτητη κυρίαρχη και θα τους νικήσω. θα ακολουθήσω τις επιθυμίες μου και θα κάνω ότι δεν υπάρχουν, μόνο έτσι θα με αφήσουν ήσυχη, μόνο όταν διαπιστώσουν ότι δεν έχουν δύναμη πάνω μου
    εχω προσπαθησει παλιοτερα να το παω δυναμικα τις κοντραρα αποτελεσμα ηταν να γινουν ολα πιο εντονα ειδικα οι φωνες πολυυυυ πιο εντονες και χειροτερες
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  15. #930
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by boo View Post
    οχι αφηστε το το θεμα της βολτας,θα τη βγαλω μεσα στο δωματιο φοβαμαι αναμεσα σε κοσμο και μπορει να με πιασουν τα δικα μου.ισως σε κανα 10ημερο
    Τότε άραξε σπίτι μέχρι να δεις τον γιατρό αύριο. Όπως αισθάνεσαι πιο ήρεμη.

Page 62 of 63 FirstFirst ... 125260616263 LastLast

Similar Threads

  1. νομιζω οτι με παρακολουθουν!!!
    By elis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 29-12-2010, 10:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •