με παρακολουθουν - Page 61
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 61 of 63 FirstFirst ... 11515960616263 LastLast
Results 901 to 915 of 935
  1. #901
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    ναι ευτυχως.αν και μεσα στην αναμονη δε ξερω πως θα ειναι
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  2. #902
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Αν ζοριστείς πάρα πολύ στην αναμονή ζήτα προτεραιότητα. Έχει κάποιο γραμματέα/βοηθό; Απευθύνσου εκεί αν δεν αντέχεις άλλο. Μην φύγεις πριν δεις τον γιατρό όμως.

  3. #903
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    θα παω απο τος 8.30 να μπω απο τους πρωτους κι αν εχει κοσμοσυρροη θα βγω να κανω εν σιγαρο και να μου φωναξουν το εχω ξνακανει με ειδοποιουνε ελπιζω να το κανουν κι αυτη τη φορα
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  4. #904
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Θέλει και μία παραπάνω προσοχή τώρα με τον ιό να μην συγχρωτίζεσαι πολύ κοντά με του άλλους. Οπότε αν μπορείς να το κάνεις αυτό που λες, ακόμα καλύτερα.

    (Καπνίζεις πολύ σαν εμένα κι εσύ μάλλον boo, ε; Κακία συνήθεια. Όταν ασιθάνεσαι καλύτερα προσπάθησε να το περιορίσεις. Εγώ το έχω φτάσει γύρω στο ένα πακέτο τη μέρα, μπορεί και πιο κάτω μερικές φορές, αλλά και πάλι πολύ είναι. Κάποτε τα 2-3 πακέτα τη μέρα τα είχα για πλάκα. Όταν ήμουν 20τόσο και έβγαινα έξω όλο το βράδυ είχα φτάσει κάποιες φορές τα 6 πακέτα το 24ωρο! Τερατώδης αριθμός! Είχε και 25 τσιγάρα το πακέτο τότε!)

  5. #905
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    πως γινεται να εω παρει 3mg xanax και να εχω φουλ αγχος??
    παλιοτεα επαιρνα 0.5 και ημουν κομπλε
    υπαρχουν πιο δυνατα απο τα xanax???
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  6. #906
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν ξέρω από φάρμακα για σου πω boo,μόνο ο γιατρός που ξέρει το ιστορικό σου είναι ο κατάλληλος να σου πει για αγωγές έτσι κι αλλιώς. Αλλά λογικό μου φαίνεται να μην σε ηρεμεί το φάρμακο στη φάση που είσαι τώρα. Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου.

    Έχεις ετοιμαστεί να φύγεις;

  7. #907
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    τωρα ντυνομαι κι εφυγα

    εχω τοσο αγχος για το τι θασ μου πει..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  8. #908
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Να έρθεις μετά αν θες να μας πεις πως αισθάνεσαι. Αργότερα φαντάζομαι ότι θα είναι και κάποιο από τα άλλα παιδιά μέσα. Κι εγώ θα ντυθώ να πάω να περπατήσω και να κρυφτώ σε ένα περιβόλι που έχω. Είναι ψυχοθεραπεία το περπάτημα και το σκάψιμο lol

  9. #909
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    πηγα στο κψυ και με διωξανε γιατι λογω κορονοιου αλλα ξε το ωραριο του και μου ειπαν να παω αυριο ποσο γκαντεμια να δω πως θα αντεξω κι αλλο ξενυχτι..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  10. #910
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    Quote Originally Posted by boo View Post
    πηγα στο κψυ και με διωξανε γιατι λογω κορονοιου αλλα ξε το ωραριο του και μου ειπαν να παω αυριο ποσο γκαντεμια να δω πως θα αντεξω κι αλλο ξενυχτι..
    E όχι! δεν υπάρχει τέτοια οδηγία ώστε οι γιατροι να μην είναι στη θέση τους. Εχθές πηγα στο κψυ και είδα τον γιατρό μου κανονικά, σημειωτέον ο γιατρός μου δεν κάνει μονο ενα δίωρο εκεί αλλά απο τις 8 μέχρι τις 2

    είναι εξοργιστικό αυτό που άκουσα

  11. #911
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    απο φετος τον ειχαν βαλει να δεχεται κινο τριτη και πεμμπτη 9-11 δε ξερω γιατι και τωρα με τον κορονοιο δεν ηταν σημερα οθυ ηταν πεμπτη.απελπιζομαι νοιωθω αβοηθητη οτι αυη η φαση δε ξερω που μπορει να με οδηγησεει εχω παρει 4mg xanax αλλα ελαχιστη καλυτερευση βλεπω. δε ξερω τι να κανω ρρε γμτ.εχω φρικαρει
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  12. #912
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    Quote Originally Posted by boo View Post
    απο φετος τον ειχαν βαλει να δεχεται κινο τριτη και πεμμπτη 9-11 δε ξερω γιατι και τωρα με τον κορονοιο δεν ηταν σημερα οθυ ηταν πεμπτη.απελπιζομαι νοιωθω αβοηθητη οτι αυη η φαση δε ξερω που μπορει να με οδηγησεει εχω παρει 4mg xanax αλλα ελαχιστη καλυτερευση βλεπω. δε ξερω τι να κανω ρρε γμτ.εχω φρικαρει

    έχουν ξεκινήσει τα μαθήματα σου με τηλεδιάσκεψη? Σε λίγο θα γίνει οπότε έλεγχε τα μειλ σου και ετοιμάσου. Μπορείς να συγκεντρωθεις σε κάτι άλλο? ίσως μια απασχόληση σε αποπροσανατολισει, καλή είναι και η μετάθεση του αγχους προς τα της σχολής.

    Μπορεί ο κορονοιός υποσυνείδητα να σε αγχώνει, η αλλαγή στη καθημερινότητα σου, η υστερία του κόσμου γύρω. Καλύτερα μη βλέπεις ειδήσεις ουτε στο ιντερνετ ούτε στη τηλεόραση, βάλε μεγκα και δες επαναλήψεις

  13. #913
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    μπα νομιζω θα το παρατησω αυτο το εξαμηνο δεν παω κααλα δε θ αταλααινω τι λενε
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  14. #914
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    247
    Quote Originally Posted by boo View Post
    μπα νομιζω θα το παρατησω αυτο το εξαμηνο δεν παω κααλα δε θ αταλααινω τι λενε
    Βάλε μουσική στο youtube να εμφανίζονται και οι στίχοι, ελληνικά ή ξένα και καθώς ακούς τραγούδα και εσύ σαν καραοκε

    εγώ αυτό έκανα όταν άκουγα φωνές στην αρχή που δεν ήξερα ότι είναι ψύχωση, προσπαθούσα να συγκεντρωθώ σε κάτι άλλο για να μη με νικήσουν

  15. #915
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by boo View Post
    απο φετος τον ειχαν βαλει να δεχεται κινο τριτη και πεμμπτη 9-11 δε ξερω γιατι και τωρα με τον κορονοιο δεν ηταν σημερα οθυ ηταν πεμπτη.απελπιζομαι νοιωθω αβοηθητη οτι αυη η φαση δε ξερω που μπορει να με οδηγησεει εχω παρει 4mg xanax αλλα ελαχιστη καλυτερευση βλεπω. δε ξερω τι να κανω ρρε γμτ.εχω φρικαρει
    Μπου πως είσαι? Τελικά αύριο θα πας?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Similar Threads

  1. νομιζω οτι με παρακολουθουν!!!
    By elis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 29-12-2010, 10:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •