με παρακολουθουν
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 63 1231151 ... LastLast
Results 1 to 15 of 935
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621

    με παρακολουθουν

    Καλημερα
    απο χτες εχω την αισθηση οτι με παρακολουθουν ολοι..τους εχει βαλει καποιος να με παρακολουθουν για να δει τις αντιδρασεις μου και να με βασανιζει ετσι.απο χτες εχω πνιγει απο το αγχος με αυτην την κατασταση.εχω φρικαρει τελειως.γιατι?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by boo View Post
    Καλημερα
    απο χτες εχω την αισθηση οτι με παρακολουθουν ολοι..τους εχει βαλει καποιος να με παρακολουθουν για να δει τις αντιδρασεις μου και να με βασανιζει ετσι.απο χτες εχω πνιγει απο το αγχος με αυτην την κατασταση.εχω φρικαρει τελειως.γιατι?
    λες "...εχω την αίσθηση..." άρα αφήνεις κι ένα περιθώριο αμφιβολίας... προσπάθησε να το επεξεργαστείς λογικά κι αν δεν μπορείς, απευθύνσου σε γιατρό...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Εγώ τους πλήρωσα για να τσεκάρουν για λογαριασμο μου πόσα λεφτά έχεις κρυμμένα κάτω απο το στρώμα σου!! Μην ανησυχείς, είναι καλά παιδια, αν δεν γυρίσεις απότομα προς τα πίσω όταν περπατας στον δρόμο ή όταν στεκεσαι σε καποιο παραθυρο δεν θα σε πειράξουν!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    @mama μου ειπε ο κολλητος μου να παρω τηλ τη γιατρο μου.αλλα ουτε αυτη εμπιστευομαι. κι αυτη μεσα στο κολπο ειναι.ασε που θα μου αυξησει τα φαρμακα τωρα που αρχισαμε να τα μειωνουμε σιγα σιγα.πως να το σκεφτω λογικα?ποια ειναι η λογικη πλευρα? αυτη ειναι η πραγματικοτητα.

    @περαστικος μη μου βαζεις νεες υποψιες :)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΑ ΡΑΒΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΧΑΙΒΑΝΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    @elis πεστα πεστα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    μηπως ειστε κι εσεις στο κολπο?χτες πηγα να παρακολουθω τη μανα μου που μαγιρευε γιατι σκεφτηκα οτι θα βαλει δηλητηριο στο φαγητο.αλλα μετα σκεφτηκα οτι δε θελει να με σκοτωσει απλα μιλαει μαζι μου ετσι ωστε ο αρχηγος τους να δει τις αντιδρασεις μου και να με παιδευει.ετσι συμβαινει απο τα 13 μου.ημουν μικρη τοτε.ειμαι μονη μου αναμεσα σε τοσο κοσμο που με τσεκαρει συνεχως με τα λογια του και με τα ματια του.εχω αγχωθει.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Boo δεν σε παρακολουθεί κανένας όλα της ασθένειας είναι!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    @pillow ειναι πραγματικοτητα δεν ειναι της ασθενειας.ασε που αυτο το 2ημερο που με παρακολουθουν νιωθω οτι δεν εχω καποια ασθενεια.με βρισκω υγιεστατη.απλα εχω πνιγει απο το αγχος.εσεις το εχετε παθει ποτε αυτο?να σας παρακολουθουν ενοοω.κι αν ναι πως το λυσατε αυτο το προβλημα?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Βρε καλή μου βρε χρυσή μου, δεν είσαι συνεργος του Μπιν Λαντεν και εμείς δεν είμαστε πράκτορες της CIA για να σε παρακολουθουμε και η μητερα σου δεν έχει λόγο να σε δηλητηριάσει, οποτε ασε τα αυτα τα τρελά και ξεχνα τα ολα, αν παλι δεν μπορεις οντως μια επισκεψη σε ψυχολογο θα ήταν καλή! Ο αρχηγός με διαβεβαιωσε ότι δεν έχει κάτι να κερδίσει αν στειλει καποιον να σε φονευσει οποτε δεν θα το κανει, δεν θελω να ακουω ανοησιες οτι σε παρακολουθουν και οτι καποιοι θελουν το κακο σου...btw ποσων χρονων εισαι??

    elis ΧΑΧΑΧΑ!!;)

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Περαστικέ δεν καταλαβαίνει ότι και να της πούμε, καλό θα ήταν να μην κοροϊδεύουμε, μπορείς να φανταστείς πως είναι να χάνεις τα λογικά σου και να πιστεύεις ότι σε παρακολουθούν; Boo πρέπει να πας στο γιατρό! Οπωσδήποτε!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    ΜΠΟΥ ΕΓΩ ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ Μ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 63 1231151 ... LastLast

Similar Threads

  1. νομιζω οτι με παρακολουθουν!!!
    By elis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 29-12-2010, 10:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •