Ειμαι 26 χρονων και ενω θελω δεν τα εχω φτιαξει ποτε με καμια κοπελα ως τωρα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    12

    Ειμαι 26 χρονων και ενω θελω δεν τα εχω φτιαξει ποτε με καμια κοπελα ως τωρα

    Οπως περιγραφω και στον τιτλο ειμαι 26 χρονων και ενω θελω δε εχω βρει κοπελα ως τωρα.Οσες φορες δοκιμασα να γνωρισω καποια κοπελα(πρωτα φιλικα)δεν τα καταφερα ειτε γιατι δεν αρεσα(κατι το οποιο συμβαινει και δεν το θεωρω κακο)ειτε γιατι με απερριπταν με τρομερη αγενεια για γελοιους λογους πριν καλα καλα συνεχισουμε την κουβεντα.Σε καθε περιπτωση ημουν διακριτικος και ειλικρινης,οχι ακραια βεβαια.Ωσπου εφτασα 23,5 χρονων και γνωρισα στο γυμναστηριο μια κοπελα 19,5 χρονων.Ηταν η μονη κοπελα που δεχτηκε να βγουμε για καφε.Μου αρεσε πολυ εμφανισιακα και ανυπομονουσα να τη γνωρισω καλυτερα.Τις πρωτες φορες που βγηκαμε μου φανηκε καλη και ευχαριστη κοπελα.Με τον καιρο ομως καταλαβα οτι ηθελε να παιξει μαζι μου και να με εκμεταλλευτει με πολλους τροπους.Να περναει η ωρα της να επιβεβαιωνεται να ικανοποιει τις σεξουαλικες της ορεξεις(νυμφομανης απο οτι διαπιστωσα αργοτερα τυχαια)μεχρι και να της βρω δουλεια.Της ειπα ψεματα οτι βρηκα κοπελα και εκοψα τελειως επαφες μαζι της.Περιττο να πω οτι αυτο δε θεωρειται σχεση,μιας και μετα τα πρωτα ραντεβου της ζητησα να τα φτιαξουμε και συνεχως το ανεβαλλε για διαφορους λογους(καθολου πειστικους φυσικα).Τελως παντων οτι ειχαμε το προχωρησαμε ωσπου διαπιστωσα ο,τι διαπιστωσα και ξεκοψα.Ενιωθα μοναξια και ειχα την περιεργεια να δω πως ειναι να εχεις επαφη με μια κοπελα.Δεν το θεωρω αδυναμια αλλα κατι ανθρωπινο.Επρεπε να ξεκοψω πιο νωρις αλλα δεν ηθελα την μοναχικη ερωτικα ζωη που ειχα.Δεν της κραταω κακια ισως και λογω της ηλικιας της αντιθετα καμια φορα ανησυχω για τις επιλογες της και ευχομαι να αλλαξει καποια μερα.Ηρθα και σε επαφη μαζι της αλλωστε.Προσπαθησα να τη βοηθησω με συμβουλες διακριτικα και ψυχραιμα αλλα δε παιζει να πιασαν τοπο.Οι προσπα8ειες μου για να βρω κοπελα μετα απο αυτο εχουν περιοριστει και τωρα στα σεμιναρια που παρακολουθω υπαρχουν καποιες κοπελες αλλα δεν ειμαι και τοσο προθυμος η να πω καλυτερα αισιοδοξος.Απο τη μια θελω να βρω μια αξιολογη κοπελα επιτελους αλλα απο την αλλη νιωθω ψυχολογικα κουρασμενος.Ασχολουμαι και με αλλα πραγματα και περναω την ωρα μου,δεν το βαζω κατω αλλα δεν ειμαι και στα φορτε μου τον τελευταιο καιρο.Θα ηθελα πολυ να ακουσω τι μου προτεινετε.Θα παρακαλουσα οσοι ενδιαφερονται,να ασχοληθουν με σοβαροτητα και λεπτοτητα με το θεμα μου.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Μα πως μπορείς και δίνεις σημασία σε αυτήν που σε εκμεταλλεύτηκε; Μάλλον δεν έχεις γνωρίσει αξιόλογες κοπέλες, γι' αυτό.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    12
    Δεν ειναι και κανας εγκληματιας να ευχομαι να παθει κατι κακο,δε λεω απο την αλλη οτι εχω βαθια συναισθηματα γι'αυτην.Συμφωνω μαζι σου οτι δεν εχω εμπειριες με αξιολογες κοπελες και περισσοτερο αυτο με επηρρεαζει αρνητικα παρα η συγκεκριμενη κοπελα.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Είπε κανείς να εύχεσαι να πάθει κάτι κακό; Είδες πουθενά να το γράφω αυτό; Αυτό που λες ότι δεν έχεις εμπειρίες με αξιόλογες κοπέλες είναι πρόβλημα για όλα τα αξιόλογα άτομα, και για σένα, και για μένα, και για όποιον έχει πραγματικά κάτι καλό να δώσει, αφού μετράνε άλλα πράγματα, η εκμετάλλευση κυρίως η υποκρισία και η κακία. Οπότε να ξέρεις δεν είσαι μόνος σου.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    12
    Συμφωνω,ευστοχες οι αποψεις σου pillow.Ευχομαι και προσπαθω και για μενα και γενικα για κατι καλυτερο,απλα ως ανθρωπος χρειαζομαι και εγω αποψεις και βοηθεια οπως ολοι μας.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Σ' ευχαριστώ.......Πριν λίγο μίλαγα με ένα άτομο που φαινόταν αξιόλογο και μου είπε να πάω στην πόλη του να μείνω και του λέω δεν σε ξέρω, μπορεί να είσαι κάποιος εγκληματίας, και προσβλήθηκε. Συνεχίστηκε για πολύ αυτή η κουβέντα και έτσι τον έκλεισα. Αλλά θέλω να σου πω πως υπάρχουν αξιόλογα άτομα απλά δεν έρχονται την κατάλληλη στιγμή, εγώ πχ τώρα δεν θα μπορούσα να εμπιστευτώ κάποιον που δεν τον ξέρω ακόμα και αν φαινόταν το καλύτερο παιδί, παλιά όμως θα μπορούσα. Το μετάνιωσα, πήγα να του μιλήσω αλλά έφυγε.....Ίσως κι εσύ να 'χεις κάνει κάτι παρόμοιο......Εννοείται ότι χρειάζεσαι απόψεις και βοήθεια, ίσως τα 'χεις λίγο μπερδεμένα στο μυαλό σου όπως κι εγώ.

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    12
    Ναι μου εχει τυχει δυο φορες απο αλλη πολη κοπελα να μου ζητησει να βρεθουμε απο κοντα αλλα δεν εμπιστευτηκα.Ποτε δεν ξερεις.Και εγω φοβηθηκα και ξεκοψα αλλα στεναχωρεθηκα οπως ειναι φυσιολογικο.Μετα απο καιρο βεβαια το θεωρησα πια αργα να ξαναδοκιμασω να ξαναμιλησουμε.Ισως σταθω πιο τυχερος αλλη φορα.Ναι και εγω εχω ενα μπερδεμα στο μυαλο...

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Συγγνώμη δεν είμαι καλά τώρα να σε βοηθήσω...........

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ
    ΠΑΛΕΨΕ ΤΟ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    12
    Καταλαβαινω,σε ευχαριστω παντως!

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    12
    Ευχαριστω Elis να σαι καλα,εξαλλου οι προσπαθειες για τετοια θεματα ειναι παντα ευχαριστες και ας υπαρχει και λιγο τρακ στην αρχη!Δεν ειναι και στρατος να πεις βαριεμαι παλι αγγαρειες!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΑΜΑ ΠΑΛΙΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΦΛΕΡΤ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΕΦΙΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΜΟΡΦΗ
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ Σ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ Η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    ΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ(τησ σημερινης εποχης), ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΟΝΟ, ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ!!

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Βρε περαστικέ κι εμείς τα ίδια λέμε, απατάτε, μας κρίνετε, μας θέλετε δούλες, μας θέλετε στην τρίχα, κτλ κτλ................εμείς τι να πούμε δηλαδή;

Similar Threads

  1. Είμαι 39 χρονών είμαι μεγάλη για σπουδές;
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 32
    Last Post: 31-01-2019, 13:17
  2. εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα
    By kostas19917 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 294
    Last Post: 28-11-2015, 23:07
  3. ΕΙΜΑΙ 25 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ...
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 28-11-2012, 22:35
  4. μηπως εχει κανει καμια κοπελα το gardasil ?
    By elirene in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 24-02-2012, 18:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •