Τι να κάνω???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 120
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19

    Unhappy Τι να κάνω???

    Καλησπέρα. Ντρέπομαι (γιατί μέχρι τώρα αρνιόμουν ότι ήθελα βοήθεια) που γράφω εδώ αλλά κοντεύω να τρελαθώ. Ελπίζω στις απαντήσεις σας να βρω κάποια απάντηση.

    Λέγομαι Νίκος, ειμαι 40. Πρίν 6 χρόνια παντρεύτηκα μια κοπέλα την οποία εξακολουθώ να αγαπώ. Την εποχή εκείνη γνώρισα και την ανιψιά μου, κόρη της αδερφής της γυναίκας μου, τότε ένα μικρό κορίτσι 14 ετων.
    Φυσικά όλα καλά και αγνά σε μια σχέση εξ αγχειστίας θείου - ανιψιάς. Με τις πλακίτσες, τα δώρα , τις επισκέψεις, όλα καλά.

    Πριν 6 μήνες άρχισαν όλα. Σε μια επίσκεψη που μας έκαναν οικογενειακώς - μετά από πολύ καιρό - αντίκρυσα όχι το κοριτσάκι που ήξερα αλλά μια γυναίκα - 20 ετών πλέον - που δεν ήξερα. Για κάποιο λόγο κάτι ξύπνησε μέσα μου, και φυσικά το έθαψα βαθιά, αποφεύγοντας ακόμα και να την κοιτάζω. "Είναι ανιψιά σου ΡΕ! Ξύπνα!" Ο καιρός παιρνούσε αλλά δεν μπορούσα να την βγάλω από το μυαλό μου. Δοκίμασα να βάλω ένα στοιχημα με τον εαυτό μου, πως αν βρεθώ μαζί της μόνος μου, ΔΕΝ θα την σκεφτώ ερωτικά, ΔΕΝ θα σκεφτώ κάτι άλλο εμάς τους δύο μόνους πάνω στη γη. Όταν το κανόνισα απέτυχα παταγωδώς και πέρασα το πιο ζόρικο δύωρο της ζωής μου.

    Πέρασε ο καιρός, άρχισαμε να βγαίνουμε όχι μόνοι μας, να μιλάμε περισσότερο, και μέσω FB, λες και ήταν κάποιο φιλαράκι από τα παλιά. Τρομερή χημεία, λες και βλέπω τον εαυτό μου πριν 20 χρόνια, αν οι συνθήκες ήταν αλλιώς θα μπορούσαμε άνετα να είμασταν ζευγάρι.

    Τώρα έχω φτάσει σε ένα τέλμα.

    Η κοπέλα είναι αλλού, έχει σχέση και περνάει καλά. Τα έχω σκεφτεί , τα έχω ζυγιάσει , από τον τρόπο που λέει κάποια πράγματα, πιστεύω ότι δεν έχω καμιά ελπίδα να είμαι μαζί της. Δεν μπορώ και να το ρισκάρω όσο και αν το θέλω.. Αγαπώ την γυναίκα μου και δεν θέλω να διαλύσω την οικογένεια μου. ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΧΘΕΙ. Δεν θα είμαι μαζί της, μόνο θα το ονειρεύομαι...
    Όσο όμως και αν μπορώ να ΠΙΕΣΩ τον ευατό μου να μην της την πέσω ωμά, τόσο περισσότερο ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ να μην της το έχω πει.

    Το θεωρώ αντρικό , το θεωρώ αληθινό , το θεωρώ έντιμο, να της πω τι νιώθω για αυτή. Και αν δεν της το πω θα σκάσω.
    Θέλω απλά να μιλάμε όπως μιλάμε, να συνεχίσω να την βλέπω, να συζητάμε, αλλά θέλω να ξέρει τι νιώθω για αυτήν. Χωρίς όμως να το πει πουθενα και διαλυσει την οικογένεια μου...

    Αν το πάθαινε, καμια κοπέλα από εσας, θα θέλατε να έχετε τετοια αντιμετώπιση? Να σας το πουν ειλικρινά, ότι έχουν δαγκώσει την λαμαρίνα για πάρτη σας, ότι όμως ξέρουν ότι ΠΟΤΕ δεν θα μπορέσει να γίνει κάτι μεταξύ σας και απλά θέλει ο άλλος να μείνετε Φίλοι - συγγενείς όπως να ναι, κρατώντας μυστικό και απλά να συνεχίσετε να έχετε μια καλή σχέση όπως είχατε?

    Άπειρα τα σενάρια... Από το να μην έχει ιδέα τι παίζει και να με μισήσει να φρικάρει και να το πει στον πατέρα της και να εχουμε φονικά μέχρι να νιώθει τα ίδια και ... άλλο μπλέξιμο εκεί, δεν είναι του παρόντος...

    Το ότι θα της μιλήσω , θα της μιλήσω... Προσπαθώ να φανταστώ όμως τι με περιμένει. Να ετοιμαστώ για διάλυση της οικογένειας μου, ή να περιμένω να κρατήσω/κρατήσει ένα μυστικό μέχρι το θάνατο???
    Είναι καλή κοπέλα. Ξέρει να κρατάει μυστικά. Αλλά θα αντέξει???

    Τι στο καλό να κάνω, κλαίω κάθε μέρα, δεν την παλεύω...
    Και τι στο καλό είμαι ? Ρομαντικός ή ανώμαλος?

    Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας...

  2. #2
    Όσο αντρικό, αληθινό και έντιμο το θεωρείς εσύ, άλλο τόσο χυδαίο, θρασύ και ανήθικο θα το θεωρήσει εκείνη αν της το πεις.
    Δεν χρειάζεται να της πεις τίποτα. Να είσαι σίγουρος πως ξέρει ότι την θέλεις, μόνο και μόνο από τον τρόπο που την κοιτάζεις, της μιλάς ή της γράφεις και από το γυναικείο της ένστικτο. Άστο εκεί που βρίσκεται το πράγμα και μην το "πειράζεις" καθόλου.
    Θα σου πω την δική μου εμπειρία: Είμαι 47 και πρίν πολλά χρόνια είχε παντρευτεί η αδελφή της βαφτιστήρας του πατέρα μου. Είμασταν επιπλέον και γείτονες σε δίπλανά σπίτια. Ήμουνα 14 χρονών και ο άντρας της με "καλόβλεπε" όπως το είχα καταλάβει από το βλέμμα του. Τέσσερα χρόνια αργότερα αγόρασε ένα καινούργιο αυτοκίνητο και ζήτησε την άδεια από τους γονείς μου να με πάει μια βόλτα.
    Στη διάρκεια αυτής της βόλτας μου είπε ότι νιώθει ερωτευμένος μαζί μου και προσπάθησε να με φιλήσει. Εγώ δεν τον άφησα και του είπα και με πήγε σπίτι. Από τότε, ενώ πριν δεχόμουν την ιδέα ότι του αρέσω, τον σιχάθηκα. Επειδή τόλμησε να μου την πέσει μη σεβόμενος τον γάμο του και ντροπιάζοντας τη γυναίκα του (που ήταν σαν μεγάλη αδελφή μου). Από τότε τη γυναίκα του την λυπόμουν γιατί ήταν μία πολύ αξιόλογη γυναίκα και είχε παντρευτεί αυτόν τον πέφτουλα. Και απέφευγα εντελώς να τον βλέπω γιατί μου ερχόταν να τον βρίσω.
    Και τον "έκανα ρόμπα" σε όλες τις γυναίκες στο σόι μου και πολύ πιθανόν να το έμαθε από στόμα σε στόμα στο τέλος και η γυναίκα του.
    Αυτά από την δική μου εμπειρία. Εγώ ένιωσα ότι δεν σεβάστηκε ούτε εμένα, ούτε τη γυναίκα του, ούτε τους γονείς μου, ούτε κανέναν!
    Όχι, για μένα μην πεις τίποτα. Θα πληγωθείς κι εσύ και οι άνθρωποι που αγαπάς. Δεν υπάρχει λόγος.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Kataramenos__chios View Post
    ....
    Η κοπέλα είναι αλλού, έχει σχέση και περνάει καλά...
    ..
    Το θεωρώ αντρικό , το θεωρώ αληθινό , το θεωρώ έντιμο, να της πω τι νιώθω για αυτή. Και αν δεν της το πω θα σκάσω.
    Θέλω απλά να μιλάμε όπως μιλάμε, να συνεχίσω να την βλέπω, να συζητάμε, αλλά θέλω να ξέρει τι νιώθω για αυτήν. Χωρίς όμως να το πει πουθενα και διαλυσει την οικογένεια μου...

    Αν το πάθαινε, καμια κοπέλα από εσας, ....

    Το ότι θα της μιλήσω , θα της μιλήσω... Προσπαθώ να φανταστώ όμως τι με περιμένει. Να ετοιμαστώ για διάλυση της οικογένειας μου, ή να περιμένω να κρατήσω/κρατήσει ένα μυστικό μέχρι το θάνατο???
    Είναι καλή κοπέλα. Ξέρει να κρατάει μυστικά. Αλλά θα αντέξει???

    Τι στο καλό να κάνω, κλαίω κάθε μέρα, δεν την παλεύω...
    Και τι στο καλό είμαι ? Ρομαντικός ή ανώμαλος?

    Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας...
    επειδη ρωτας κι επειδη πρωτος ξεκινησες τους χαρακτηρισμους, θα σου απαντησω.
    τιποτε απο τα δυο. μαλακας, εισαι. (2η σειρα)

    μα καλα, με τα σωστα σου μιλας για ανδρισμο, ειλικρινεια και εντιμοτητα οταν ονειρευεσαι την ανιψια της γυναικας σου, που μαλιστα εχει σχεση???

    λες οτι εισαι 40. μιλας και σκεφτεσαι σαν 15χρονο που δεν το αφηνουν να αυνανιζεται.
    ελπιζω να βαριεσαι στο γραφειο και να τρολαρεις.
    αν οχι, επεστρεψε στην 2η σειρα..

  4. #4
    Ευχομαι να ειναι troll αλλιως τι να πω...ο ανθρωπος ειναι για τα μπαζα!

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Εγώ θα έλεγα ανώμαλος.........

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    παιχταρα μου πρεπει να μαθεισ τροπουσ δλδ φμπ και τετοιεσ μαλακιεσ κομενα μπλοκ ντιλιτ
    δε μιλασ δε λαλασ δεν παιζεισ εγω αν ημουνα στη θεση σου θα το λεγα και στη γυναικα μου
    αλλα εγω θα κανα τη μαγκια να μη μιλαω με τη μικρη αυτο ειναι το αντρικο το σπαθατο
    κοιτα να δεισ σε θελω αλλα δε γινεται γτ πωσ που ναι αλλα δεν
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Χεχεχε, βρε το σαρδανάπαλο, θέλει να έχει και την πίτα ολοκληρη και τον σκύλο χορτάτο!
    Λυπάμαι αλλά ξέρεις τι λενε για τους άνδρες της ηλικίας σου...Είναι σαν τον λύκο! Ονειρευονται την κοκκινοσκουφιτσα και στο τέλος τρώνε παντα την γιαγια...Μείνει με την γυναικα και άσε τις γκομενες γιατι η παντοφλα που θα φας δεν θα μαζευεται...

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    Καταλάβετε ΟΛΟΙ σας παρακαλώ. Γιατί δεν ειμαι καθόλου καλά.

    ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΕΣΩ. ΔΕΝ θα ζητήσω φιλιά, αγκαλιές, αγάπες. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Η επιλογή μου είναι η γυναίκα μου.

    Αλλά αν της πω ΤΙ ΕΝΙΩΘΑ , έχω ελπίδα ζητώντας τον οίκτο της να μην μου καταστρέψει την οικογένεια μου? Γιατί στη μια περίπτωση θα σκάσω αν δεν της το πω, στη δεύτερη ΜΠΟΡΕΙ να σκάσει όλη η οικογένεια.. (Μπορεί όμως και όχι)

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    1) Σε γενικές γραμμές θα χαρακτήριζες "πιστό" τον εαυτό σου??
    2) Έχεις κανει αρκετες σχεσεις στο παρελθον, πριν παντευτεις??? Σε αυτές ήσουν πιστός και δεν λοξοκοιταζες??
    3)Τι σε ελκύει στην καυτη ανιψια που απο καταλαβα δεν σου καλύπτει η γυναικα σου??
    4) Γνωρίσεις έστω και λίγο τα γούστα της, τις συνηθειες της, αποψεις της για διαφορα ασχετα θεματα(πχ μοδα) κλπ κλπ??
    5)Έχεις νιώσει πολλές φορες στο παρελθον έτσι ή είναι κατι το πρωτόγνωρο για εσενα??
    6) Βλέπεις μηπως συχνα τσοντες στο γκουγκλι??
    7) Με την γυναικα σου εχετε τεταμενες σχέσεις το τελευταίο διάστημα??
    8) Βρίσκεις τυχόν ελαττωματα στην γυναικα σου που νομιζεις οτι δεν τα εχει η εν λογω ανιψια??

    Για απαντα μπας και βγαλουμε καμια ακρη...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by Kataramenos__chios View Post
    Καταλάβετε ΟΛΟΙ σας παρακαλώ. Γιατί δεν ειμαι καθόλου καλά.

    ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΕΣΩ. ΔΕΝ θα ζητήσω φιλιά, αγκαλιές, αγάπες. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Η επιλογή μου είναι η γυναίκα μου.

    Αλλά αν της πω ΤΙ ΕΝΙΩΘΑ , έχω ελπίδα ζητώντας τον οίκτο της να μην μου καταστρέψει την οικογένεια μου? Γιατί στη μια περίπτωση θα σκάσω αν δεν της το πω, στη δεύτερη ΜΠΟΡΕΙ να σκάσει όλη η οικογένεια.. (Μπορεί όμως και όχι)
    προφανωσ ρε ψηλε οτι αν η γυναικα σου εχει μυαλο στο κεφαλι τησ πρεπει να το μαθει πρωτη γιατι στο κατω κατω αν την γουσταρεισ πρεπει να τησ το πεισ αμα εχει μυαλο στο κεφαλι τησ θα κατανοησει το γεγονοσ οτι αντρασ εισαι ειναι δυνατον να ελκεσαι σεξουαλικα απο αλλεσ γυναικεσ οπωσ και αυτη αο αλλουσ αντρεσ φυσικα και ολο αυτο που σου συμβαινει ειναι φυσιολογικο
    δεν ειναι μια στο εκατομυριο ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΡΕ ΨΗΛΕ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ Τ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑΡΑ ΨΥΧΩΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
    ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΔΛΔ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΗΚΕΣ
    ΧΑΙΡΩ ΠΟΛΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΤΟ0 ΠΑΘΑΙΝΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑ 16ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    19
    1) 12 χρόνια με την γυναίκα μου σχετικα πιστός, εκτός από μια @@κια σε ένα club πριν 10 χρόνια με μια τουρίστρια μετά απο μισό τόνο αλκοολ. Της το είπα και με συγχώρεσε. Ένας από τους λόγους που παντρευτήκαμε.
    Στο γάμο απόλυτα πιστός. Κοιτάζω γενικά τριγύρω, αλλά μέχρι εκεί. Ούτε φαντασιώσεις... Μέχρι και πεσίματα από ωραίες γυναίκες όταν εβγαινα αντροπαρέα απέρριπτα. Σε στύλ , "για π0θτ@ν@κια είμαστε τώρα? "

    2) Πριν τη γυναίκα μου ήμουν κοκοράκι. Όταν εξάντλησα τα πάντα (εκτός από το να γίνω παθητικός ! ) είπα ώρα να βρω καμια σοβαρή κοπέλα. Δεν μου λείπει τίποτα από τα παλια.

    3) Δεν είναι καυτή. Η γυναίκα μου είναι μάλλον ομορφότερη. Δεν μπορώ να το εξηγήσω. Ούτε πως συνέβει, ούτε γιατί. Δεν πίστευα στην "kapsoura on first sight" μέχρι τώρα. Αλλά δυστυχώς υπάρχει.
    Πάντα έλεγα τι @@κίες. Αν θες δεν γίνεται τίποτα. Έλα που γίνεται όμως...

    4) Ναι. Μιλάμε τρομερά άνετα. Έχουμε περάσει το στάδιο του Θείου-ανιψιά. Θέλει να με βλέπει σαν θείο λογικά, αλλά της βγαίνει κάτι σε "φίλαράκι" τελικά. Ξέρω τα πάντα εκτός από το τί θα έκανε "αν της έλεγε ο θείος της ότι την γουστάρει, αλλά δεν μπορεί να είναι μαζί, και αν μπορει να το κρατήσει μυστικό". Να δοκιμάσω να ρωτήσω τίποτα αντίστοιχο ? αλλά φοβάμαι μην το καταλάβει και τρομάξει-απομακρυνθεί πριν μιλήσω...

    5) Πρώτη φορά. Δεν είχα κλάψει μετά τον πιο οδυνηρό χωρισμό μου πιτσιρίκι, δεν έκλαψα όταν πέθανε η γιαγιά μου, και κλαίω σαν παιδί για την σκατοκασταση που έχω μπλέξει.

    6) Ναι αμέ. Αλλά κυρίως ανωμαλα πράγματα που δεν έχω δοκιμάσει. Καμία σχέση με ανιψιά , μικρούλια κλπ.

    7) Οχι. Ολα καλά.

    8) Εμ.. Ναι ίσως στη συζήτηση. Με την γυναίκα μου άντε να μιλήσουμε 40 λεπτά - μια ώρα. Μετά και οι 2 κάτι θα βρουμε να κάνουμε. Με την μικρή μπορώ να μιλάω ώρες...

    -----

    Γιατί με αυτήν και όχι με οποιοδήποτε 20χρονο? ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΡΕ ΨΗΛΕ
    χαχαχαχ λολ:p

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ
    ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΘΕΜΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by Kataramenos__chios View Post
    1) 12 χρόνια με την γυναίκα μου σχετικα πιστός, εκτός από μια @@κια σε ένα club πριν 10 χρόνια με μια τουρίστρια μετά απο μισό τόνο αλκοολ. Της το είπα και με συγχώρεσε. Ένας από τους λόγους που παντρευτήκαμε.
    Στο γάμο απόλυτα πιστός. Κοιτάζω γενικά τριγύρω, αλλά μέχρι εκεί. Ούτε φαντασιώσεις... Μέχρι και πεσίματα από ωραίες γυναίκες όταν εβγαινα αντροπαρέα απέρριπτα. Σε στύλ , "για π0θτ@ν@κια είμαστε τώρα? "

    2) Πριν τη γυναίκα μου ήμουν κοκοράκι. Όταν εξάντλησα τα πάντα (εκτός από το να γίνω παθητικός ! ) είπα ώρα να βρω καμια σοβαρή κοπέλα. Δεν μου λείπει τίποτα από τα παλια.

    3) Δεν είναι καυτή. Η γυναίκα μου είναι μάλλον ομορφότερη. Δεν μπορώ να το εξηγήσω. Ούτε πως συνέβει, ούτε γιατί. Δεν πίστευα στην "kapsoura on first sight" μέχρι τώρα. Αλλά δυστυχώς υπάρχει.
    Πάντα έλεγα τι @@κίες. Αν θες δεν γίνεται τίποτα. Έλα που γίνεται όμως...

    4) Ναι. Μιλάμε τρομερά άνετα. Έχουμε περάσει το στάδιο του Θείου-ανιψιά. Θέλει να με βλέπει σαν θείο λογικά, αλλά της βγαίνει κάτι σε "φίλαράκι" τελικά. Ξέρω τα πάντα εκτός από το τί θα έκανε "αν της έλεγε ο θείος της ότι την γουστάρει, αλλά δεν μπορεί να είναι μαζί, και αν μπορει να το κρατήσει μυστικό". Να δοκιμάσω να ρωτήσω τίποτα αντίστοιχο ? αλλά φοβάμαι μην το καταλάβει και τρομάξει-απομακρυνθεί πριν μιλήσω...

    5) Πρώτη φορά. Δεν είχα κλάψει μετά τον πιο οδυνηρό χωρισμό μου πιτσιρίκι, δεν έκλαψα όταν πέθανε η γιαγιά μου, και κλαίω σαν παιδί για την σκατοκασταση που έχω μπλέξει.

    6) Ναι αμέ. Αλλά κυρίως ανωμαλα πράγματα που δεν έχω δοκιμάσει. Καμία σχέση με ανιψιά , μικρούλια κλπ.

    7) Οχι. Ολα καλά.

    8) Εμ.. Ναι ίσως στη συζήτηση. Με την γυναίκα μου άντε να μιλήσουμε 40 λεπτά - μια ώρα. Μετά και οι 2 κάτι θα βρουμε να κάνουμε. Με την μικρή μπορώ να μιλάω ώρες...

    -----

    Γιατί με αυτήν και όχι με οποιοδήποτε 20χρονο? ΕΛΑ ΝΤΕ !!!!

    Οκ το έπιασα το υπονοούμενο...Είσαι αδιαρθωτος γυναικάς, σου αρέσει μεχρι τωρα να εισαι ο κυνηγος και μαλλον νοσταλγεις τον παλιο σεξυ 20χρονο εαυτο σου που πλεον ανηκει στο χρονοντουλαπο της ιστοριας και φανταζομαι θελεις την 20χρονη(και παω στοιχημα θα ηθελες οποιαδηποτε sexy 20χρονη) καθαρα για επιβεβαιωση και για λογους αυτοπεποιθεσης...Και όταν λες ανωμαλα πραγματα τι ακριβως εννοείς?? omg δεν φανταζομαι να εννοεις τιποτα αιμομιξιες, torture κλπ κλπ γιατι υπάρχουν και τέτοιοι...Νομιζω παντως οτι το προβλημα σου ειναι οι τσοντες που νομιζεις οτι ειναι και η πραγματικοτητα, σταματα να τις βλεπεις για να κανα τριμηνο και ελπιζω να ηρεμησεις καπως...Αλλιώς υπαρχει σοβαρο προβλημα και πρεπει να μιλησεις σε ψυχολογο...Καντο για να μην αναγκαστεις να μιλησεις με κανα δικηγορο στο τέλος οταν βγουν τα άπλυτα στην φορα...

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν ξερω γιατι μου το κανω..αλλα το κανω και ειναι κουραστικο!
    By Μητσάκος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-12-2020, 19:20
  2. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;
    By Όπου φτάσω. in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 19-01-2014, 00:47
  3. Τι να κανω....
    By jennyjuly in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 01-06-2012, 13:47
  4. Ποιά διαφορά υπάρχει ανάμεσα στη φράση "κάνω έρωτα " και "κάνω σεξ" ή δεν υπάρχει?
    By liberchild in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 25-12-2011, 14:44
  5. Τι να κανω;
    By jet in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 34
    Last Post: 09-05-2011, 12:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •