Οι απεριποίητες παχουλές και οι περιποιημένες γυναίκες!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 83
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772

    Οι απεριποίητες παχουλές και οι περιποιημένες γυναίκες!

    Οι απεριποίητες παχουλές γυναίκες δεν βρίσκουν ή βρίσκουν πολύ χάλια άντρες από τις περιποιημένες που παίρνουν πάντα τους καλύτερους. Ποια η γνώμη σας;

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Να πάψουν να είναι απεριποιητες...Όλα στην ζωή είναι θεμα μαρκετινγκ...:confused:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Συχνά η ζωή δεν στα φέρνει όπως θέλεις και αφήνεις τον εαυτό σου και δεν περιποιήσε.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Να πάψουν να είναι απεριποιητες...Όλα στην ζωή είναι θεμα μαρκετινγκ...:confused:
    Δεν είναι μόνο θέμα μάρκετινγκ περαστικέ! Μια περιποιημένη γυναίκα σημαίνει ότι αγαπάει και τον εαυτό της κι αυτό εκτιμάται πολύ.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Συχνά η ζωή δεν στα φέρνει όπως θέλεις και αφήνεις τον εαυτό σου και δεν περιποιήσε.

    Αυτό είναι αλήθεια...Φαντάζομαι το ίδιο αναλογικά θα ισχύει και στον αντρα που εσύ αυθαιρετα ονομάζεις <<χάλια>> αλλά εσυ παρεξηγησαι αν σε αποκαλεσει <<παχουλη απεριποιητη>>...:confused:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΟΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΚΟΝΑ ΑΦΟΥ ΘΕΣ ΕΙΚΟΝΑ
    ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΛΠ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΣΥ ΕΙΣΑΙ ΦΙΤ ΔΛΔ ΠΑΧΟΥΛΗ ΑΠΟ ΠΑΧΟΥΛΗ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
    ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΣΑ ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ ΚΑΙ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΡΟΥΧΟ ΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΣΑΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by foufoutos32 View Post
    Δεν είναι μόνο θέμα μάρκετινγκ περαστικέ! Μια περιποιημένη γυναίκα σημαίνει ότι αγαπάει και τον εαυτό της κι αυτό εκτιμάται πολύ.
    Εγω προσωπικά ομολογώ ότι δεν λαχταρώ τις γυναικες που εχουν τρέλα με τον εαυτό τους...Δεν θέλω ρε παιδάκι μια γυναικα που βάφεται πρωινιατικα, γεμιζει πουδρες και αλοιφες μονο και μονο για να ψωνισει απο κανα περιπτερο ουτε την γυναικα που κανει επεμβασεις ή αγορασεις φακους για να αλλάξει το χρωμα των ματιων της(να το χεσω το γαλαζιο και το πρασινο χρωμα), δεν θέλω την γυναίκα που αποκτά αυτοκτονικές τάσεις έτσι και το βελάκι της ζυγαριάς αρχίσει να κλίνει λίγο πιο δεξιά απο το συνηθισμένο(ή που πεφτει με τα μουτρα στις ταρτες και τα γλυκα έτσι και δει ότι έχασε πολύ βάρος), δεν θέλω την γυναίκα που θέλει να γίνει μοντελο και να αδυνατίσει τόσο πολύ ώστε να φαινεται ακομη και η ραχοκοκκαλια της που ειναι μια αηδια και μιση...Θέλω μια γυναικα απλώς νορμαλ...Νορμαλ...Υπάρχει άραγε σημεα??

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΟΛΟΙ ΑΠΟΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝΕ
    ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΤΟΥΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Οι απεριποίητες παχουλές γυναίκες δεν βρίσκουν ή βρίσκουν πολύ χάλια άντρες από τις περιποιημένες που παίρνουν πάντα τους καλύτερους. Ποια η γνώμη σας;
    Βρισκουν αυτο που τους αξιζει

    Απ την στιγμη που εισαι απεριποιητη γιατι να βρεις καποιον περιποιημενο? αφου κοιτας εμφανιση στον αλλον γιατι δεν περιποιησαι την δικη σου? Αφου αφηνεις τον εαυτο σου να ειναι σκατα γιατι απαιτεις καποιον ωραιο οπως οι περιποιημενες?? Σου αξιζει καποιος αναλογος με σενα, αντικειμενικα σου αξιζει καποιος αναλογος με σενα, ΠΡΕΠΕΙ να βρισκεις καποιον αναλογο με σενα το αντιθετο ειναι απλα αδικο, μιλαω γενικα και οχι προσωπικα. Οι περιποιημενες κανανε κατι για να εχουν, γιατι οι απεριποιητες να εχουν το ιδιο ενω τεμπελιαζουν??

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Εγω προσωπικά ομολογώ ότι δεν λαχταρώ τις γυναικες που εχουν τρέλα με τον εαυτό τους...Δεν θέλω ρε παιδάκι μια γυναικα που βάφεται πρωινιατικα, γεμιζει πουδρες και αλοιφες μονο και μονο για να ψωνισει απο κανα περιπτερο ουτε την γυναικα που κανει επεμβασεις ή αγορασεις φακους για να αλλάξει το χρωμα των ματιων της(να το χεσω το γαλαζιο και το πρασινο χρωμα), δεν θέλω την γυναίκα που αποκτά αυτοκτονικές τάσεις έτσι και το βελάκι της ζυγαριάς αρχίσει να κλίνει λίγο πιο δεξιά απο το συνηθισμένο(ή που πεφτει με τα μουτρα στις ταρτες και τα γλυκα έτσι και δει ότι έχασε πολύ βάρος), δεν θέλω την γυναίκα που θέλει να γίνει μοντελο και να αδυνατίσει τόσο πολύ ώστε να φαινεται ακομη και η ραχοκοκκαλια της που ειναι μια αηδια και μιση...Θέλω μια γυναικα απλώς νορμαλ...Νορμαλ...Υπάρχει άραγε σημεα??
    Μα γιατί το πας στο άλλο άκρο; Το να περιποιηθεί κάποιος τον εαυτό του (άντρας ή γυναίκα, δεν εχει σημασία) δε σημαίνει ότι παθαίνει εμμονή με την εμφάνιση του. Απλά, πλένει κανα δόντι, χτενίζεται, φροντίζει τα ρούχα του, το σώμα του κτλ. Αυτό εννοώ εγώ με το "περιποιημένη", το οποίο καμία σχέση δεν έχει με αυτό που περιγράφεις!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Βρισκουν αυτο που τους αξιζει

    Απ την στιγμη που εισαι απεριποιητη γιατι να βρεις καποιον περιποιημενο? αφου κοιτας εμφανιση στον αλλον γιατι δεν περιποιησαι την δικη σου? Αφου αφηνεις τον εαυτο σου να ειναι σκατα γιατι απαιτεις καποιον ωραιο οπως οι περιποιημενες?? Σου αξιζει καποιος αναλογος με σενα, αντικειμενικα σου αξιζει καποιος αναλογος με σενα, ΠΡΕΠΕΙ να βρισκεις καποιον αναλογο με σενα το αντιθετο ειναι απλα αδικο, μιλαω γενικα και οχι προσωπικα. Οι περιποιημενες κανανε κατι για να εχουν, γιατι οι απεριποιητες να εχουν το ιδιο ενω τεμπελιαζουν??
    Όχι αν είσαι απεριποίητη και είσαι καλός χαρακτήρας και καλός άνθρωπος δεν παίρνεις αυτό που σου αξίζει αλλά κάτι πολύ χειρότερο από την αξία σου!!!!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Αυτές είναι, φοβάμαι, νορμαλ καταστασεις που αναφερεις οι οποιες και σπανιζουν την σημερον εποχη...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Καθόλου δεν σπανίζουν, ρε άνθρωπε. Κοίτα, δεν ξέρω πώς είναι ακριβώς διαμορφωμένο το κοινωνικό σου περιβάλλον, αλλά γενικότερα δεν είναι τόσο μανιχαϊστικά τα πράγματα. Άσε δε που μια γυναίκα ντυμένη και βαμμένη στην τρίχα, μπορεί να είναι ο πιο εξυπνος και καλός άνθρωπος στον κόσμο. Γιατί την απορρίπτεις; Καταλαβαίνεις ότι βάζοντας κουτάκια και ταμπέλες δυσκολεύεις τη ζωή τη δική σου και των άλλων, φαντάζομαι.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Το κοινωνικο μου περιβαλλον ομολογω οτι ειναι ολιγον τι για κλαμματα, παντως εγω τα εχω σιχαθει ολα πια.,...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Σκέφτομαι...
    Και αν η απεριποίητη γυναίκα έχει να δώσει πράγματα που τα έχει ανάγκη ο περιποιημένος άντρας?
    Ξέρω πως οι άντρες κοιτάτε την εμφάνιση της γυναίκας πολύ...
    Αλλά αν μια γυναίκα είναι έξυπνη, δυναμική, καλοσυνάτη, ευγενική, με αίσθηση του χιούμορ και έχει μερικά περιττά κιλά, δεν θα μπορούσε να βρει ένα περιποιημένο άντρα?
    Αναρωτιέμαι...
    Έγινε αναφορά στο τί αξίζει στον καθένα...ποιός μπορεί να κρίνει τί αξίζει στον καθένα από μας?

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. 4 ΓΥΝΑΙΚΕΣ
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 19-12-2012, 20:55
  2. γυναικεσ !!!
    By elis in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 34
    Last Post: 13-07-2012, 16:08
  3. Γυναίκες
    By igeorgak in forum Κακοποίηση
    Replies: 32
    Last Post: 02-03-2010, 14:03
  4. ΓΥΝΑΙΚΕΣ
    By soares in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 06-09-2009, 04:54
  5. Γυναίκες XY?
    By perimpanoy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 11-09-2005, 20:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •