παλι το ζορι με το γυμνισμο.... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Ελις ναι..συμφωνω..εφυγε κι ολας σημερα κναυτο εκανα.ειπα οτι τον εμπιστευομαι και οτι ολα θα πανε καλα.του ευχηθηκα να ησυχασει το κεφαλι του κ με το καλο οταν γυρισει να κανουμε καποια πραγματα μαζι που θελουμε...η σκεψεις ομως δεν σταματανε..σχεδον υποφερω..και αν εκεινο και αν το αλλο;μετα λεω κ αν δεν το μαθω ποτε;τσαμπα στναχωριεμαι κ αποθαρρυνομαι..μετα ξανα..μου ερχονται στο μυαλο εικονες..δεν ξερω;πως να καθυσηχαστω;

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Κοίταξε να δεις και ένα βράδυ να βγει με τους φίλους του για ποτό, πάλι μπορεί να έρθει κάποια να του την πέσει.
    Εγώ το βλέπω χαλαρά το θέμα.
    Οι άντρες είναι πολυγαμικοί, όσο πιο νωρίς το καταλάβουμε τόσο το καλύτερο.:cool:

  3. #18
    Bellezza δεν διαφωνω καπου μονο στο οτι οι αντρες ειναι πολυγαμικοι..οχι ολοι!ειναι σαν να λεμε το αντιστοιχο π επικρατει στους αντρες οτι ολες οι γυναικες ειναι πουτανες...(δε θελω να κανω σεξιστικο σχολιο ,καταλαβαινεται τι εννοω) ειμαστε μαζι 7μισι χρονια κ δεν εχει κανει ποτε κατι τετοιο..τον θεωρω μονογαμικο..με τρομαζει η περιοδος αλλαγης που περναει...να το θεσω αλλιως..τι κανεις εναν αντρα παρολο τους πειρασμους να ΜΗΝ απατησει;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by Μερμηγκας View Post
    Bellezza δεν διαφωνω καπου μονο στο οτι οι αντρες ειναι πολυγαμικοι..οχι ολοι!ειναι σαν να λεμε το αντιστοιχο π επικρατει στους αντρες οτι ολες οι γυναικες ειναι πουτανες...(δε θελω να κανω σεξιστικο σχολιο ,καταλαβαινεται τι εννοω) ειμαστε μαζι 7μισι χρονια κ δεν εχει κανει ποτε κατι τετοιο..τον θεωρω μονογαμικο..με τρομαζει η περιοδος αλλαγης που περναει...να το θεσω αλλιως..τι κανεις εναν αντρα παρολο τους πειρασμους να ΜΗΝ απατησει;
    Τον τρελαίνεις στο καλό κρεβάτι. :cool:

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Βρέ Μέρμηγκα στο είχα πει και στο προηγούμενο θέμα. Στην παραλία γυμνιστών δεν πας για μπανιστήρι, εκτός κι αν είσαι κανάς ξελιγωμένος παππούς που έχει αραχνιάσει από την πολλή ξηρασία.

    Δεν πρόκειται για τροπικό παραδεισο με καλλονές που περιφέρονται με φίδια γύρω από το λαιμό και δαγκώνουν μήλα.

    Ξεκόλλα.

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εμενα να σου πω καπου παει το μυαλο μου γιατι το κανει αυτο αλλα τωρα πιος μπορει να συνενοηθει..

  7. #22
    Μερμηγκα εισαι λιγο χαζογκομενα ή νομιζω?

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΝΗΣΕ https://www.youtube.com/watch?v=1lefGrqcC1A
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #24
    Αλοφροισκιωτε εισαι οντως ετσι η το νομιζω;που το ειδες το χαζογκομενα;το ακουσα κ αυτο τη ζωη μου!αλεξανδρε δεκτη καθε γνωμη..foufouto μου το εχει εξηγησει κ αλλος αυτος..ενας ανθρωπος που δεν εχει αναλογη εμπειρια καταλαβαινεις οτο δεν μπορει να το ενστερνιστει αυτο.κ επισης προφανως ιδεολογικά ο σκοπος του γυμνισμου δεν συγχεεται με το σεξ αλλα ανθρωποι ειμαστε..δεν ειπα οτι θα παει καποια κ θα του πει να ειμαι γυμνη δωσε πονο..αλλα το βραδακι θα μπορουσε να παει να προσφερει μια μπυρα η δεν ξερω κ εγω τι..ειναι προφανες το ποσο εχω συγχυστει..στο μυαλο μ τρεχουν απειρα σεναρια

  10. #25
    Δλδ σου λεει ο αλλος οτι παει για γυμνισμο χωρις εσενα,και συ το παιρνεις χαλαρα,ολα κομπλε,ολα μπομπα,δε τρεχει τιποτα λεμε.

  11. #26
    Κατα ποσο με κοβεις να το εχω παρει χαλαρα;και τονισα δεν παει για γυμνισμο..παει να κατασκηνωσει σε παραλια οπου υπαρχουν και γυμνιστες.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΕΣ ΣΤΙΣ ΣΕΥΧΕΛΕΣhttps://www.youtube.com/watch?v=JH3kOZrPWiE
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙhttps://www.youtube.com/watch?v=_df_JqSMHG4
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #29
    Τετοια φαση.χαχαχαχαχαχα

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΩΡΑΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΓΩ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ?
    By hapydays in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 28-08-2013, 09:59
  2. Γιατί με το ζόρι να ζω ανάμεσα σας;
    By skata in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 81
    Last Post: 07-02-2013, 13:28
  3. Υποτροπιασα παλι φαρμακο παλι
    By the_downward_spiral in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 12-06-2011, 21:23
  4. Οχι πάλι....
    By margo44 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 29-12-2009, 23:56
  5. ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ??
    By demi in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 01-04-2007, 10:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •