ο "πρώην" μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 56
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766

    ο "πρώην" μου

    Στα 18 μου γνώρισα ένα παιδί από τα ΙΕΚ που πήγαινα και μετά κάναμε παρέα. Αυτός με ψιλοήθελε αλλά πήγε στην Αγγλία να σπουδάσει και εκεί γνώρισε μια κοπέλα και τα φτιάξανε και διέκοψε μαζί μου για να μην ζηλεύει η κοπέλα του από ότι μου είπε. Μετά από χρόνια συναντηθήκαμε τυχαία και μου έγινε τσιμπούρι ταυτόχρονα έκανε και ένα σεμινάριο και γνώρισε μια χοντρή και πάρα πολύ άσχημη κοπέλα. Κάναμε παρέα και κάναμε και λίγες φάσεις μαζί κυρίως δεν ολοκλήρωνα την σχέση μαζί του γιατί δεν τον ήθελα. Έβγαινε και με την χοντρή σαν φίλος και με μένα δεν είχε τίποτα απλά κάναμε λίγες φάσεις. Τελικά η χοντρή του κάθισε και κάνανε σεξ και μάλιστα ήτανε και η πρώτη της φορά και παράτησε εμένα και τα φτιαξε με την χοντρή και άσχημη. Εγώ προτού γίνει αυτό του είχα πει να παντρευτούμε κυρίως γιατί ήτανε ο μόνος που έδειχνε να με θέλει και γιατί φοβόμουνα να μην μείνω στο ράφι δεν τον ήθελα πραγματικά. Μετά αφού τα φτιαξε με την χοντρή τον πήρα τηλέφωνο για να πάμε για καφέ και μου φέρθηκε απαίσια ήτανε απαράδεχτος σχεδόν μου έκλεισε το τηλέφωνο, δεν ήθελε ούτε φίλοι να μείνουμε ίσως για να προστατεύσει την σχέση του. Δεν κατάλαβα γιατί διάλεξε την τόσο πιο άσχημη και πιο χοντρή κοπέλα από μένα; Και γιατί μου φέρθηκε τόσο απαίσια; Και η χοντρή μια τον ήθελε και μια τον έδιωχνε σαν εμένα δεν του συμπεριφέρθηκε και αυτή καλύτερα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Γιατί του κάθισε και κανανε σεξ. Εσύ τι εκανες εκτός από νάζια;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Εγώ δεν έκανα σεξ μαζί του γιατί ήτανε πολύ χάλια τύπος δεν μου άρεζε καθόλου. Μου έκανε στοματικό σεξ αυτός και αυτοϊκανοποιόταν μόνος του.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Ε, αμα την έβγαζε με τη χούφτα του ο χριστιανός πώς περιμενες να πέσει στην αγκαλιά σου;

  5. #5
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    DO NOT FEED THE TROLL!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    DO NOT FEED THE TROLL!!
    τι εννοεις;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    DO NOT FEED THE TROLL!!
    who says i'm not? :p

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by foufoutos32 View Post
    Ε, αμα την έβγαζε με τη χούφτα του ο χριστιανός πώς περιμενες να πέσει στην αγκαλιά σου;
    ε αφου σου λεω δεν μου αρεζε

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    124
    Ε δε σου άρεζε αλλά ορίστε τώρα. Στον τύλιξε η χοντρή και άσχημη.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Αυτή μάλλον επειδή έκανε σεξ μαζί του τι να πω να είναι τόσο βλάκας και να πάει μαζί της ε δεν άξιζε ο τύπος.

  11. #11
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Ρε δελφινι, ελεος! Ή μας τρολλαρεις ή είσαι νυμφομανης ή έχεις γενικοτερα προβλημα, διάλεξε!....Αφούς λες ότι ο τύπος ήταν απαισιος, χάλιας, δεν τον γουσταρες καθολου, γιατι σκατα ηθελες να τον παντρευτεις?? Στον έφαγε η χοντρή, έπρεπε να ενεργησεις και εσύ γρήγορα όπως αυτη, τωρα παει, εφυγε το τρενο...Και αφού σου φέρθηκε τοσο σκάρτα και στο εκλεισε κιολας, κάθεσαι ακομη και ασχολεισαι μαζι του?/....ο:Ο

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    'Όχι απλά μου έκανε εντύπωση και το συζητάω δεν με ενδιαφέρει ο τύπος καθόλου δεν άξιζε. Ήθελα να τον παντρευτώ γιατί είμαι 40 χρόνων και θα μείνω στο ράφι.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΩΤΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
    Η ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
    ΦΙΛΙΚΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    δεν με ενδιαφέρει ο τύπος καθόλου δεν άξιζε. Ήθελα να τον παντρευτώ γιατί είμαι 40 χρόνων και θα μείνω στο ράφι.
    Πωωωωωωω τι ακουω, εισαι καλα??? Βλεπεις τι γραφεις???? Για σενα δεν εχει σημασια να νιωθεις κατι για καποιον, απλα να παντρευτεις, παιχνιδακι σου φενεται ο γαμος, ετσι και σου κανει προταση γαμου ενας αγνωστος στον δρομο που τον βλεπεις πρωτη φορα παιζει να πεις και ναι... Μια ερωτηση, σε ψυχολογο πας καθολου? Αν οχι πηγαινε αμεσα και συζητα το συγκεκριμενο θεμα μπορει και να νιωσεις καλυτερα.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,766
    Quote Originally Posted by Anakin View Post
    Πωωωωωωω τι ακουω, εισαι καλα??? Βλεπεις τι γραφεις???? Για σενα δεν εχει σημασια να νιωθεις κατι για καποιον, απλα να παντρευτεις, παιχνιδακι σου φενεται ο γαμος, ετσι και σου κανει προταση γαμου ενας αγνωστος στον δρομο που τον βλεπεις πρωτη φορα παιζει να πεις και ναι... Μια ερωτηση, σε ψυχολογο πας καθολου? Αν οχι πηγαινε αμεσα και συζητα το συγκεκριμενο θεμα μπορει και να νιωσεις καλυτερα.
    ρε συ πας καλά αυτόν τον ήξερα 20 χρόνια σου φαίνεται να πηγαίνω με άτομα που γνωρίζω στον δρόμο; είπα μέσα μου ότι θα τον συνήθιζα με τον καιρό γιατί μου φερότανε πολύ καλά και για πρόσεχε πως μιλάς σε ψυχολόγο να πας εσύ γιατί από ότι φαίνεται δεν μπορείς να συνεννοηθείς με κανέναν

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. "απιστία" και "απάτη": βρείτε τις κρυμμένες διαφορές
    By mama in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 04-08-2021, 19:17
  2. \"ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ\" & \"ΑΓΧΟΣ\".ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΛΟΥΣ!!!
    By beba in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-03-2018, 21:01
  3. Si Puo Fare Μπορεί να γίνει σκηνοθεσία Giulio Manfredonia (2008)
    By Delmem080319a in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 16-12-2014, 00:20
  4. "Ο καλοθελητής" ή "Ο κερατάς μαθαίνει πάντα τελευταίος"
    By xart in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 15-09-2014, 11:57
  5. \"Έρωτας\" με προβλήματα υγείας!, ...τότε χωρισμός \"κάνει καλό\", όχι σε μένα πάντως...
    By BlueNote in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 14-08-2006, 11:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •