Cbd oil ;;; - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Cbd oil ;;;

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    102
    Υπαρχουν παθησεις που παιρνεις αδεια για καλλιεργια αν εχεις χρονιους πονους καρκινο σκληρηνση κατα πλακας κτλπ σχετικα με τις ψυχικες διαταραχες δεν γνωριζω ποιες ειναι αυτες στις οποιες χορηγειτε τετοια αδεια απο τον γιατρο.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Γεια σας!! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις... Αργησα να μπω να τις δω γιατι περνούσα πολλές δυσκολίες ! Προσωπικά ξεκίνησα cbd 3% ,από χθες , αυτή τη φορά για μένα . Πήρα μια σταγόνα το βράδυ και με ενεργοποίησε αρκετά , μου εφτιαξε καπως τη διάθεση αλλά δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα, Σήμερα θα δοκιμάσω τώρα το μεσημέρι τη δευτερη σταγόνα και ο θεος βοηθός . Το είχα πάρει για τη μητέρα μου που ειχε καρκινο αλλά δεν το ήθελε ..... δυστυχώς την χάσαμε στις 26 Οκτώβρη . Βοηθά λένε σε πολλές διαταραχές και στη ψυχιατρική και στο καρκίνο και στη σκληρυνση κατα πλάκας. Θα σας ενημερώσω για τη συνέχεια . Περιμένω και κάποια άλλα βότανα αλλά θα ρωτήσω αν κάνει να τα συνδυάσω με το cbd. To συγκεκριμένο δεν περιέχει τη ψυχοδραστική ουσία και δεν προκαλεί εθισμό .... Για καλλιέργειες κλπ προσωπικά δεν γνωρίζω αν και νομίζω έχει δοθεί η άδεια και επισημα και φυσικα ειναι νομιμο σκευασμα

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Σαλβαδόρ View Post
    Εχει εξαχθει. και. διαχωριστει. απο το. φυτο. και. δεν. προκαλει. " φτιαξιμο"

    Aυτο το επιβεβαινω κι εγω , δεν φερνει ΄φτιαξιμο ΄.....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    239
    Quote Originally Posted by Demi71 View Post
    Γεια σας!! Ευχαριστώ για τις απαντήσεις... Αργησα να μπω να τις δω γιατι περνούσα πολλές δυσκολίες ! Προσωπικά ξεκίνησα cbd 3% ,από χθες , αυτή τη φορά για μένα . Πήρα μια σταγόνα το βράδυ και με ενεργοποίησε αρκετά , μου εφτιαξε καπως τη διάθεση αλλά δεν μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα, Σήμερα θα δοκιμάσω τώρα το μεσημέρι τη δευτερη σταγόνα και ο θεος βοηθός . Το είχα πάρει για τη μητέρα μου που ειχε καρκινο αλλά δεν το ήθελε ..... δυστυχώς την χάσαμε στις 26 Οκτώβρη . Βοηθά λένε σε πολλές διαταραχές και στη ψυχιατρική και στο καρκίνο και στη σκληρυνση κατα πλάκας. Θα σας ενημερώσω για τη συνέχεια . Περιμένω και κάποια άλλα βότανα αλλά θα ρωτήσω αν κάνει να τα συνδυάσω με το cbd. To συγκεκριμένο δεν περιέχει τη ψυχοδραστική ουσία και δεν προκαλεί εθισμό .... Για καλλιέργειες κλπ προσωπικά δεν γνωρίζω αν και νομίζω έχει δοθεί η άδεια και επισημα και φυσικα ειναι νομιμο σκευασμα
    Σας χαλαρώνει

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    404
    Quote Originally Posted by koritsi83 View Post
    Σας χαλαρώνει
    Όχι δεν με χαλαρωνει ,ισως πρεπει να ανεβασω δοσολογία, ίσως δεν μου ταιριάζει το έλαιο , δεν ξέρω... τωρα σταματησα απο χθες και συνεχιζω μονο με βοτανα και διατροφη και εχω λίγο ηρεμήσει ... κοιμάμαι λίγο καλύτερα. Απλα εγω τωρα εχω και το πένθος ..καταλαβαίνεις.

  6. #21
    Τα μαγαζιά ξεπηδανε πλέον το ένα μετά το άλλο... Γνωρίζει κανείς ένα καλό site για να παραγγείλεις cbd oil? Κυκλοφορούν και πολλά που είναι νοθευμένα οπότε χρειάζεται προσοχή

  7. #22
    Πες το μου και αυτό
    Guest
    Quote Originally Posted by philosopher View Post
    Τα μαγαζιά ξεπηδανε πλέον το ένα μετά το άλλο... Γνωρίζει κανείς ένα καλό site για να παραγγείλεις cbd oil? Κυκλοφορούν και πολλά που είναι νοθευμένα οπότε χρειάζεται προσοχή
    Εγώ έχω πάρει από το cbdoil.gr. Είναι κατάστημα στην Θεσσαλονίκη (δεν ξέρω αν έχει και αλλού)
    Έχω πάει βέβαια εκεί, γιατί είναι καλό να μιλήσεις με τους ανθρώπους που δουλεύουν εκεί και γνωρίζουν να σε κατατοπισουν.
    Έχει όμως και eshop.
    Είναι αξιόπιστο, σε ότι έχω πάρει μέχρι τώρα δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα..
    Μπες λίγο στο site τους και ρίξε μια ματιά.

  8. #23
    Αγόρασα σήμερα το 1ο cbd oil με 4 τοις εκατό cbd.. Ψάχνω πληροφορίες στο νετ σχετικά με τη δοσολογία.. Για να δούμε, ελπίζω να με βοηθήσει

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •