ο πατέρας μου έχει γκόμενα - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Δηλαδή γιατί είναι κακό, τι είχε να κρύψει ο πατέρας από την κόρη; Μόνο κάτι τόσο πολύ σοβαρό, για το οποίο ευθύνεται ο ίδιος όμως!
    οτι θελει μπορει να ειχε να κρυψει ο πατερας απο την κορη.
    για να μην σε παω σε 'παρανομα" μυστικα, μπορει να ειχε την μανα της γυμνη στο κινητο του. ειναι υποχρεωμενος να την δειχνει στην κορη του?
    ελεος!
    το κινητο του καθενα ειναι δικη του υποθεση και το βλεπει μονο οποιος Ο ΙΔΙΟΣ επιτρεπει να το βλεπει.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Τεσπα διαφωνούμε, για μένα ο πατέρας αποτελεί πρότυπο και πρέπει να είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς και ηθικής, αλλιώς να μην έκανε παιδιά.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,857
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Τεσπα διαφωνούμε, για μένα ο πατέρας αποτελεί πρότυπο και πρέπει να είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς και ηθικής, αλλιώς να μην έκανε παιδιά.
    σε αυτο συμφωνουμε, ωστοσο.
    ας αναλογιστει ο ιδιος λοιπον τι ειδους προτυπο ειναι για τα παιδια του με αυτα που κανει και ποσο εκτιθεται ,εφοσον τελικα εγιναν και γνωστα ...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Τεσπα διαφωνούμε, για μένα ο πατέρας αποτελεί πρότυπο και πρέπει να είναι υπόδειγμα συμπεριφοράς και ηθικής, αλλιώς να μην έκανε παιδιά.
    τέλος πάντων, εγώ γνωρίζω ένα κάρο πατεράδες- "υποδείγματα" με πρόσωπο στην κενωνία, που ήταν λαμόγια και μ' αυτά τα προσόντα έφτιαξαν περιουσίες για τα παιδιά τους... τα παιδιά ποτέ δεν αναρωτήθηκαν αν οι περιουσίες τους έγιναν τίμια και ηθικά, ούτε κινητά έψαξαν, ούτε λογιστικά βιβλία, ούτε τίποτα... απλά τις ξεκοκκάλισαν... της φίλης από δω, της έτυχε πατέρας που μπορεί (λέω, μπορεί) να μην είναι "υπόδειγμα" αλλά έμπλεξε σε κάτι εντελώς ανθρώπινο, έστω και με λάθος τρόπο... οι γονείς, εκτός από γονείς είναι και άνθρωποι, πιστέψτε με, μιλάω ως mama χαχα... και το "ας μην έκανε παιδιά" δεν παίζει... παιδιά δεν κάνουν μόνο οι "πρότυποι" γονείς, ευτυχώς για το ανθρώπινο είδος...

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by mama View Post
    τέλος πάντων, εγώ γνωρίζω ένα κάρο πατεράδες- "υποδείγματα" με πρόσωπο στην κενωνία, που ήταν λαμόγια και μ' αυτά τα προσόντα έφτιαξαν περιουσίες για τα παιδιά τους... τα παιδιά ποτέ δεν αναρωτήθηκαν αν οι περιουσίες τους έγιναν τίμια και ηθικά, ούτε κινητά έψαξαν, ούτε λογιστικά βιβλία, ούτε τίποτα... απλά τις ξεκοκκάλισαν... της φίλης από δω, της έτυχε πατέρας που μπορεί (λέω, μπορεί) να μην είναι "υπόδειγμα" αλλά έμπλεξε σε κάτι εντελώς ανθρώπινο, έστω και με λάθος τρόπο... οι γονείς, εκτός από γονείς είναι και άνθρωποι, πιστέψτε με, μιλάω ως mama χαχα... και το "ας μην έκανε παιδιά" δεν παίζει... παιδιά δεν κάνουν μόνο οι "πρότυποι" γονείς, ευτυχώς για το ανθρώπινο είδος...
    Καλά mama μου πας πολλή κόντρα και δεν ξέρω το γιατί. Το γιατί συμβαίνει αυτό να τρώνε περιουσίες άλλων δεν το θίξαμε εδώ, αλλά μιας και το λες να σου πω ότι και πάλι τα παιδιά είναι αθώα, αλλά εσένα πχ αν σου δώσουν μία σοκολάτα δεν θα την φας; Τι φταίνε τα παιδιά αν οι γονείς είναι λαμόγια; Και μου μιλάς για ακραίες καταστάσεις........
    Όσο για τον πατέρα της φίλης, ε, όχι και ανθρώπινο να απατάει την γυναίκα του!!!!! Κανείς δεν κάνει πουστιά κατά λάθος.........Δεν βρίσκω κάτι αστείο σε αυτά που λέμε, ούτε θεωρώ πως καλό είναι να κάνουν παιδιά όλοι...........

  6. #36
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Τι λες ρε pillow, διαβαζεις αυτα που γράφεις??? ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙΑ??? Μετα παρεξηγηγσαι οταν σου λεω οτι εχεις ψυχολογικά....Το μόνο ατομο στον κόσμο που μπορει να πει μια τετοια αποψη ειναι η ιδια η θεμοθετρια που ειναι και στο χερι της η ολη κατασταση...Οι υπολοιποι δεν είστε ούτε δικηγοροι ουτε συμβουλοι γαμου ουτε ψυχολογοι και αν καποιος ειναι ψυχολογος θα ειναι γιαλατζι ψυχολογος αν ισχυριζεται τέτοιες άποψεις για αγνωστους μεσω του ιντερνετ...

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Λοιπόν ηλίθιε περαστικέ μην ξανασχοληθείς μαζί μου, στο απαγορεύω, αλλιώς θα θεωρήσω ότι κάτι παίζει με σένα. Για μένα ένα άτομο που δεν σέβεται την οικογένειά του όχι δεν πρέπει να κάνει παιδιά και γενικά για να φέρεις ένα παιδί στον κόσμο πρέπει να αξίζει ο κόσμος, αλλιώς μην το κάνεις! Αν εσύ θεωρείς πως πρέπει να γεννιούνται παιδιά σε τέτοιο σκατόκοσμο πάω πάσο....Εσύ πως θα αισθανόσουνα αν η μητέρα σου απατούσε τον πατέρα σου; Ψυχολογικά έχεις εσύ, όχι εγώ, εγώ ξέρω πολύ καλά τι λέω.

  8. #38
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Τέτοια άτομα σαν κι εσένα σίγουρα δεν πρέπει να γεννιούνται γιατί "μολύνουν" την κοινωνία........γι'αυτό είμαι βέβαιη......

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Καλά mama μου πας πολλή κόντρα και δεν ξέρω το γιατί. Το γιατί συμβαίνει αυτό να τρώνε περιουσίες άλλων δεν το θίξαμε εδώ, αλλά μιας και το λες να σου πω ότι και πάλι τα παιδιά είναι αθώα, αλλά εσένα πχ αν σου δώσουν μία σοκολάτα δεν θα την φας; Τι φταίνε τα παιδιά αν οι γονείς είναι λαμόγια; Και μου μιλάς για ακραίες καταστάσεις........
    Όσο για τον πατέρα της φίλης, ε, όχι και ανθρώπινο να απατάει την γυναίκα του!!!!! Κανείς δεν κάνει πουστιά κατά λάθος.........Δεν βρίσκω κάτι αστείο σε αυτά που λέμε, ούτε θεωρώ πως καλό είναι να κάνουν παιδιά όλοι...........
    δεν θυμάμαι να έχω αναφερθεί προσωπικά σε σένα εδώ, πολύ περισσότερο να σε κοντράρω κιόλας... με λογικές σκέψεις μιλάω... μην έχεις διαρκώς την εντύπωση ότι κάποιος εκφέρει γνώμη για να σου πάει κόντρα, δεν αποτελείς στόχο κανενός, απεναντίας...

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Οκ, ούτως ή άλλως σε λίγο θα φάω μπαν σύμφωνα με αυτά που έγραψα στο "Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα".

  12. #42
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Τέτοια άτομα σαν κι εσένα σίγουρα δεν πρέπει να γεννιούνται γιατί "μολύνουν" την κοινωνία........γι'αυτό είμαι βέβαιη......
    Hi Hitler!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Οκ, ούτως ή άλλως σε λίγο θα φάω μπαν σύμφωνα με αυτά που έγραψα στο "Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα".
    pillow, μην ανταρεύεσαι... εγώ τουλάχιστον δεν έχω τίποτα μαζί σου... κουβέντα κάνουμε, δεν είναι απαραίτητο να έχουμε συναντίληψη... κι αν ξεφεύγουμε καμιά φορά, άνθρωποι με προβλήματα είμαστε γι αυτό και είμαστε σ' αυτό το φόρουμ, αλλιώς θα ήμασταν σε κανένα φόρουμ για συνταγές μαγειρικής...

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by mama View Post
    pillow, μην ανταρεύεσαι... εγώ τουλάχιστον δεν έχω τίποτα μαζί σου... κουβέντα κάνουμε, δεν είναι απαραίτητο να έχουμε συναντίληψη... κι αν ξεφεύγουμε καμιά φορά, άνθρωποι με προβλήματα είμαστε γι αυτό και είμαστε σ' αυτό το φόρουμ, αλλιώς θα ήμασταν σε κανένα φόρουμ για συνταγές μαγειρικής...
    Είδες πουθενά να ανταρεύομαι; Έλεος.

  15. #45
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    pillow, επειδή βλέπω εκνευριστηκες και φταιω εγω για αυτο, σου ζηταω συγνωμη που σε εκνευρισα, δεν θα επαναληφθει στον λογο μου

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Ο πατερας μου εχει απαραδεκτη συμπεριφορα απεναντι μου
    By fraoulitsa89 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 81
    Last Post: 18-09-2014, 08:59
  2. Replies: 13
    Last Post: 13-06-2013, 01:40
  3. Προβλήματα με γκόμενα μάγισσα του πατέρα μου
    By mindopener in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 14-04-2011, 17:52
  4. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΟΝΙΑ-ΠΑΝΙΚΟ-ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ
    By melene in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 1
    Last Post: 22-12-2009, 21:10
  5. Κατι εχει ο πατερας μου.
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 13-06-2009, 12:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •