Δεν βρησκω την καταλληλη - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 49
  1. #31
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕς ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΟΠΩς ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΠΙΣΩ, ΝΤΡΟΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΗς ΠΑΤΡΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΠ ΓΚΛΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΡΑΓΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΠΙΠΙΛΑΝΕ ΤΑ ΠΕΗ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΣΑ ΤΗΝ ΓΚΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΠΛΑΤΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΕΤΑΓΟΝΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΠΙΟ ΑΝΕΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΠΑΡΕΕΣ...μΕΤΑ ΑΠΟΡΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ...

  2. #32
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    ΠΟΥ ΤΟ ΑΙΔΕΙΟ ΣΑΣ ΟΛΗΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΥΓΡΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΣΤΥΧΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΑ @@ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΙΤΕ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΕΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΣΑΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ ΜΟΥΣΚΕΜΕΝΟ ΣΑΝ ΣΦΟΥΓΓΑΡΟΠΑΝΟ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑ ΦΑΣΙΝΑ...ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΣ ΤΣ

  3. #33
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΑΠΟ ΔΙΠΑ ΣΑΣ ΕΣΕΙΣ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΣΑΝ ΑΠΟ ΕΣΤΙΚΤΟ ΚΟΙΤΑΤΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΜΕΝΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΙΝ ΠΟΥ ΦΟΡΑΤΕ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΠΡΟΣΤΥΧΟΣ, ΒΡΕ ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΤΑ ΜΕ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΠΔ, ΛΕΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΛΟΞΟΚΟΙΤΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ, ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΣΟΦΙΑΣ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ...

  4. #34
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    ΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΞΕΚΩΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ Η TV ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΔΡΑΣΗ ΤΗς TV ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΩΛΟΣ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΟΝ ΕΠΟΧΗ...

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Περαστικέ ξέφυγες πάλι..........βαρέθηκα και να διαβάσω αυτά που γράφεις.......:rolleyes::mad::eek:

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΑΠΟ ΑΝΤΡΕΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ
    ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΝΥΣΗΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΩΣ ΣΩΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ
    ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟ ΥΠΟΘΕΤΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΜΗ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ
    ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΤ ΔΕ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΩΣ ΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΓΥΡΙΖΕΙ
    ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΤ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #37
    Καλησπέρα σε όλους, σφίνο έχω το ίδιο πρόβλημα με σένα αλλά είμαι και αρκετά μεγαλύτερη οπότε αγχώνομαι κιόλας. Οι συμβουλές που σου δώσαν τα παιδιά είναι καλές και προσπαθώ κι εγώ η ίδια να τις τηρώ περιμένοντας να συναντήσω επιτέλους το άλλο μου μισό

  8. #38
    Επειδή δεν γνωρίζω πως να κάνω δικό μου Post θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση η οποία είναι σχετική με την αναζήτηση συντρόφου. Εν ολίγοις πάσχω από ψυχωσικό σύνδρομο και αυτό το γεγονός μου ρίχνει την αυτοπεποίθηση. Πως να το πω σε έναν "υγιή"; φοβάμαι πως θα με απορρίψει, να το κρύψω; έως πότε; Σας ευχαριστώ πολύ εφόσον ασχοληθείτε και απαντήσετε

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3
    Καποια ποστ θα τα ξεπερασω γιατι ξεφυγαν αρκετα απο το θεμα,παιδια με κανατε να νιωσω αρκετα καλυτερα ειναι η αληθεια ισως να μην ειναι οσο μακρυα νομιζω μια κοπελα με αυτα τα χαρακτηριστηκα ισως ψαξω για πολυ ακομη.Το μονο σιγουρο αν με ρωτατε ειναι οτι θα αλλαξω και τον τροπο που ανοιγομαι εγω κατα πρωτο λογο αλλα παραλληλα θα προσπαθησω να κανω τις κοπελες να ανοιχτουν σε μενα και να ανακαλυψω στοιχεια που ψαχνω ή ακομα στοιχεια που δεν ξερω οτι μου αρεσουν .Ψαχνοντας λοιπον ενα χαμογελο ,ενα γελιο μια συζητηση που απλα θα ακουω και μην ζηταω κατι παραπανω ειμαι υπερβολικα ρομαντικος για την εποχη ?

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3
    girl86 Για μενα καλυτερα να εισαι ειλικρινης απο την αρχη (δεν εννοω πρωτη μερα ,πρωτες φορες,,μολις υπαρξει μια μεγαλυτερη οικιοτητα ).Η ειλικρινια βοηθησε πολλους να ξεπερασουν και να εξελιχθουν οσο για το "κρυφτο" δεν βοηθησε κανεναν .Θα σε φερει σε δυσκολη θεση .Ολοι εχουμε καποια πραγματα που μας ριχνουν την αυτοπεποιθηση.Ειτε εξωτερικα τις περισσοτερες φορες ειτε εσωτερικα εξισου σημαντικα.βρες τα ευατο σου θα βρεις πολλα πραγματα που θα δωσουν αυτοπεποιθηση .

  11. #41
    Σε ευχαριστώ πολύ σφίνο. Θα σε λάβω σοβαρά υπόψη μου, νομίζω ότι μιλάς σωστά και σαν να μου έδωσες αυτοπεποίθηση. Εύχομαι και στους δυο μας να βρούμε σύντομα ταίρι

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Περαστικέ διαβάζω τις απαντήσεις σου και έχω λιώσει...:D
    Δεν είμαστε έτσι όλες πάντως.:p

  13. #43
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Σαφώς και δενε είστε όλες αλλά πιάνετε ένα αρκετά μεγάλο ποσοστό το οποίο αυξάνεται κιόλας εκθετικά!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by bellezza View Post
    Δεν είμαστε έτσι όλες πάντως.:p

    Συμφωνω , belezza , υπαρχουν πολλα καλα κοριτσια , εχω συναντησει καμποσα , αλλα την συντροφο μου δεν την εχω βρει ακομα , ειμαι 53.5 , αλλα ειμαι πολυ δυσκολος στις γυναικες , και δεν μπορω να συμβιβαστω . Επρεπε ναχα παντρευτει στα 31 μου , τονερωτα της ζωης μου , 8 χρονια δεσμος , αλλα προτιμησα να κανω την ζωη μου , το μελλον θα δειξει αν επραξα σωστα . Παντως φετος χωρισε , και δεν αποκλειω επανενωση , η ζωη ειναι περιεργη .

  15. #45
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Εγώ ποτέ στην ζωή δεν θα κάνω γάμο ειτε θρησκευτικο ειτε πολιτικο:p

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. καταλληλη προστασια
    By alexis20 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 28-05-2013, 12:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •