ΜΠΕΡΔΕΜΈΝΗ ΑΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΧΩΡΊΣΩ Η ΟΧΙ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Heraklion
    Posts
    1

    ΜΠΕΡΔΕΜΈΝΗ ΑΝ ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΧΩΡΊΣΩ Η ΟΧΙ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ .
    ΕΙΜΑΙ 30 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ 28 ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ , ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΟΠΩΣ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΟΣΟ ΔΕΙΧΝΕΙ . ΕΧΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΗΣΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΜΕΝΗ ΕΜΜΩΝΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΊΨΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΟΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΑΡΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΗ . ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΔΙΟΤΗ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΠΡΏΗΝ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΚΑΙ ΘΥΜΩΣΕ .
    (ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΕΧΩ ΧΩΡΙΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ , ΧΩΡΙΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ .ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΙΛΙΚΉ ΣΧΈΣΗ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ,ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ )
    ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΝΩ ΜΟΝΟΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΣΚΈΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΈΔΕΙΞΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΝΩΣ ΚΑΙ ΟΡΓΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ,ΩΣΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ,ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ .
    ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ , ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΩ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΑΘΙΚΕ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΩΡΙΣΕΙ Η ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Κ ΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ . ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΛΟΝΊΣΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΎΝΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΣΩ ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΝΘΡΏΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΘΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΤΗΣ . ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗΣ ΣΑΣ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΣΟΥ ΓΤ ΣΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ
    ΚΑΙ Η ΝΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΙΑΣΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΤ ΤΙΣ ΕΔΩΣΕΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΑΘΕΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΠΟΥ ΚΙ ΑΥΤΗ ΟΠΥ ΣΟΥ ΣΤΑΘΗΚΕ ΠΑΠΑΝΤΖΕΣ ΕΛΕΓΕ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΚΑΝΕΣ ΣΚΑΤΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    ¨...ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΧΩΡΙΣΕΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΝΩ ΜΟΝΟΣ...¨ και πιό κάτω ¨...ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...¨
    όχι ότι είναι και τόσο σημαντικό, άνθρωποι είμαστε όλοι, αλλά τελικά τι είσαι? άντρας ή γυναίκα? με μπέρδεψες...

    όσο για τα άλλα που λες, τι να σου πω? σε όλους συμβαίνουν, δυσάρεστα είναι αλλά όχι και τρομερά... και συνήθως οι αποφάσεις αυτές είναι προσωπικές... ό,τι και να σου πούμε εδώ, εσύ τελικά θα κάνεις αυτό που θα σου πεί το μυαλό σου...

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Ioannsim καλημερα, απο τα λεγομενα σου καταλαβα πως εισαι γυναικα... οι ομοφυλοφιλικες σχεσεις ειναι ενα αγνωστο πεδιο για εμενα, πάντως εδω βλέπω 2 ανθρωπους σε μια σχεση που υποφερουν. Η φίλη σου υποφερει απο ζηλια. το σκηνικο με την ανηψια σου μου εκανε μεγαλη εντυπωση, δειχνει οτι ειναι ενα ατομο που δεν εχει ορια σε αυτο το θεμα και σκοπευει να βασανιζει και να βασανιζεται απο αυτο για πολυ καιρο ακομα
    βεβαια θα σου πω οτι στα ετεροφυλοφιλα ζευγαρια, η φιλικες σχεσεις με πρωην ειναι σχεδον παντα απαγορευτικες, εκτος απο την περιπτωση που εχουν περασει πολλα χρονια και φυσικα στην ιδια παρεα υπάρχει και η νυν.
    βεβαια με την ζηλια που εχει η δικια σου δεν νομιζω οτι θα γινει και ποτε αυτο.
    το αρχικο σημειο λοιπον και αυτο που πρεπει να βαλετε κατω οι δυο σας ειναι αυτο. γιατι θα το συναντατε συνεχεια μπροστα σας. η πρωην αν ειναι φιλη θα καταλάβει να μεινει λίγο πίσω για οσο καιρο χρειαζεται. οχι να κοψεις βεβαια .. απλα να μην την βλέπεις για λίγο καιρο.
    η ζηλια ειναι μεγαλη αρρωστια... η ζηλια ειναι το προβλημα σας και πρεπει να το αντιμετωπισετε

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Κοριτσι μου πρεπει να εισαι πολυ προσεχτικη με αυτή την σχεση, δεν ξερεις οτι η ομοφυλοφιλια ειναι κολασιμο αμαρτημα, η πανσοφη βιβλος μας γραφει ξεκαθαρα Εάν ένας άνδρας κοιμηθεί με έναν άντρα όπως με μια γυναίκα, και οι δύο έχουν διαπράξει βδέλυγμα, πρεπει να θανατωθουν (Λευιτικον ΄κ 13),
    Γι’ αυτό το λόγο (δηλ. για την άρνησή τους να αναγνωρίσουν, να ευχαριστήσουν και να δοξάσουν το Θεό) ο Θεός τους παρέδωσε σε επαίσχυντα πάθη. Οι γυναίκες τους αντάλλαξαν τις φυσικές σχέσεις με τις παρα φύση, και παρομοίως οι άνδρες άφησαν τις φυσικές σχέσεις με τις γυναίκες και κάηκαν με φλόγα ακράτητης επιθυμίας μεταξύ τους, διαπράττοντας άνδρας με άνδρα επαίσχυντες πράξεις και λαμβάνοντας έτσι από τον ίδιο τους τον εαυτό το μισθό που τους άξιζε για την πλάνη τους (Ρωμ. α΄ 26-27).
    Μην πλανάσθε! Ούτε οι πόρνοι, ούτε οι ειδωλολάτρες, ούτε οι μοιχοί, ούτοι εκθηλυμένοι, ούτε οι αρσενοκοίτες (δηλ. σοδομίτες, αυτοί που κοιμούνται με άντρες), ούτε οι πλεονέκτες, ούτε οι κλέφτες, ούτε οι μέθυσοι, ούτε οι υβριστές, ούτε οι άρπαγες δεν πρόκειται να κληρονομήσουν τη βασιλεία του Θεού. Και τέτοιοι ήσασταν κάποιοι από σας. Αλλά πλυθήκατε, αλλά αγιασθήκατε, αλλά δικαιωθήκατε με την επίκληση του ονόματος του Κυρίου Ιησού Χριστού και με τη χάρη του Αγίου Πνεύματος (Α΄ Κορ. στ΄ 9-11).
    το ειπε και ο πρωην μητροπολιτης ο Χριστοδουλος σε επιστολη σε ιερα συνοδο, εγραψε λεει <<πορνοι και αρσενοκοιται βασιλια θεου ου κληρονομισουσι>>, ο χριστιανισμος ειναι ναι μεν η θρησκεια της αγαπης αλλα μονο με τους στρειτ, κρατα κρυφο απο ολους στο ελλαδισταν γιατι μπορει να σε λιθοβολισουν οι παπαδες όπως ο ανθιμος, αν δεν εισαι χριστιανη παω πασο

Similar Threads

  1. θελω να χωρισω
    By passion20 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 23
    Last Post: 03-05-2015, 20:05
  2. Δεν ξέρω αν πρεπει να χωρισω
    By Τάρια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 19-11-2013, 01:34
  3. φοβαμαι να χωρισω
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 05-08-2011, 01:55
  4. να χωρισω η οχι;
    By psipsini in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 29
    Last Post: 04-08-2011, 16:08
  5. Δυσκολεύομαι να χωρίσω!
    By dream! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 20-04-2011, 00:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •