Εμμονη με αντρα-η ψυχη μου ποναει - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 253
  1. #31
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Αλαφροσκιωτε πιστεψε με δεν ειναι το σεξ που με ενδιαφερει..Σου μιλαω ειλικρινα δεν με νοιαζει αυτο το κομματι..ειναι πραγματικα το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ που με αφορα αυτη την στιγμη...(pillow με καλυψες ευχαριστω πολυ..).το ξερω οτι ειναι εγκλημα να εχω ενα παιδι κ να ειμαι στα πατωματα για εναν γκομενο αλλα δεν μπορω να ανταπεξελθω κ μαλιστα μονη μου κατηγορω τον εαυτο μου για αυτην την εξαρτηση και ψυχωση που εχω μαζι του...εΠΙΣΗς δεν ειμαι τοσο μεγαλη μολις εκλεισα τα 26..Δεν κατηγορω κανεναν που θα πει οτι δεν ειμαι καλη μανα γιατι ετσι φαινεται..αλλα ολος αυτος ο πονος που βιωνω και το ψυχικο μαρτυριο δεν περιγραφεται με λεξεις.. papa υπεροχο το βιντεο

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Παρακαλώ lonelysoul....

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    ενταξει κουκλα μου θα στο πω απλα 26 και μανα κατι δεν παει καλα μαλλον ετσι ερωτευεσαι
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Αλαφροσκιωτε Πραγματικα απορω ξαναδιαβαζοντας το μηνυμα σου αν εχεις καποια επαφη με τον πραγματικο πονο ψυχικο ειτε σωματικο που μπορει να βιωσει ενας ανθρωπος απο την απορριψη η τον χωρισμο απο καποιον που αγαπαει και λατρευει σαν Θεο...Αν εσυ πιστευεις οτι για εναν π..... γινονται ολα και εχω χασει 3 χρονια απο την ζωη μου, την υγεια μου, το παιδι μου και τον εαυτο μου τοτε ειλικρινα δεν ξερω τι να πω και τι να απαντησω..απλα λυπαμαι που θεωρεις εναν ανθρωπο ικανο να τρελαθει για την κατασταση που προανεφερες...

  5. #35
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Εχω μεινει αφωνη με αυτα που διαβαζω pillow πραγματικα λυπαμαι που υπαρχουν τετοιες αποψεις για τις γυναικες...Και παλι σε ευχαριστω..

  6. #36
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ενταξει κουκλα μου θα στο πω απλα 26 και μανα κατι δεν παει καλα μαλλον ετσι ερωτευεσαι
    τι εννοεις;;

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    τι να ενοοω αυτο οπυ λεω ποσεσ στην ηλικια σου ειναι μανεσ πολυ λιγεσ οι αλλεσ γτ δεν ειναι δεν αγαπησανε αυτεσ μονο εσυ αγαπασ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    φαινεται σαν να σε κατηγορω απλα θελω να σου πω οτι μαλλον αγαπασ λαθοσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #39
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Quote Originally Posted by elis View Post
    φαινεται σαν να σε κατηγορω απλα θελω να σου πω οτι μαλλον αγαπασ λαθοσ
    Εννοειται οτι αγαπαω λαθος...πολυ λαθος..αλλα αγαπαω με ολη μου την καρδια..τον αγαπησα οσο κανεναν..οσο δεν πιστευα οτι καποιος μπορει να αγαπησει...τοσο δυνατα χωρις ορια..αφεθηκα σε ολο αυτο..λαθος μου αλλα πραγματικα δεν καταφερα να το ορισω...στο λεω και δακρυζω...

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Quote Originally Posted by lonelysoul View Post
    Εχω μεινει αφωνη με αυτα που διαβαζω pillow πραγματικα λυπαμαι που υπαρχουν τετοιες αποψεις για τις γυναικες...Και παλι σε ευχαριστω..
    Άστα lonelysoul όσα αγόρια έχω πετύχει εδώ μέσα βρίζουν τις γυναίκες και μας έχουν πολύ χαμηλά. Επειδή αυτοί σκέφτονται με το κάτω κεφάλι, νομίζουν ότι σκεφτόμαστε κι εμείς έτσι. Γενικά μη δίνεις σημασία και μην τα παίρνεις προσωπικά, αυτοί έχουν το πρόβλημα.

  11. #41
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Άστα lonelysoul όσα αγόρια έχω πετύχει εδώ μέσα βρίζουν τις γυναίκες και μας έχουν πολύ χαμηλά. Επειδή αυτοί σκέφτονται με το κάτω κεφάλι, νομίζουν ότι σκεφτόμαστε κι εμείς έτσι. Γενικά μη δίνεις σημασία και μην τα παίρνεις προσωπικά, αυτοί έχουν το πρόβλημα.
    Εχεις δικιο..πραγματικα στην κατασταση που ειμαι το σεξ ειναι το τελευταιο που θα με εκανε να αγαπησω και ποσο μαλλον να εξαρτηθω με καποιον...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    Quote Originally Posted by lonelysoul View Post
    Εννοειται οτι αγαπαω λαθος...πολυ λαθος..αλλα αγαπαω με ολη μου την καρδια..τον αγαπησα οσο κανεναν..οσο δεν πιστευα οτι καποιος μπορει να αγαπησει...τοσο δυνατα χωρις ορια..αφεθηκα σε ολο αυτο..λαθος μου αλλα πραγματικα δεν καταφερα να το ορισω...στο λεω και δακρυζω...
    ναι ρε παιδι μου μαζι σου να αγαπασ με ολη σου την καρδια αλλα ποσοι νομιζεισ θελουνε αυτο να αχρηστευεσαι δλδ απο την αγαπη
    ολοι θελουνε η αγαπη να σ δινει φτερα κι οχι να αχρηστευεσαι αυτο λεμε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    καλα για καποιον που σε θελει να αχρηστευεσαι απο την αγαπη ειναι ελκυστικο δε λεω αλλα εμενα θα μ αρεσαν τα φτερα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Νομίζω ότι το ξεφτιλίσανε αρκετά το θέμα τα αγόρια και κυρίως ο Αλαφροϊσκιωτος, μην τους κάνεις την χάρη να τους απαντάς, έλις, καλός καλός αλλά μισείς κι εσύ τις γυναίκες όπως όλοι, για τον άλλον κύριο δεν έχω να πω κάτι, παρα μόνο ότι αηδίασα.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,682
    σε πληροφορω με γοητευει το γυναικειο μυαλο απιστευτα και ο τροποσ που σκεφτεστε και ολα
    αλλα μερικα πραγματα τα λεω οπωσ τα νιωθω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. ποναει πολυ η ψυχη μου
    By PENAKI1986 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-12-2011, 10:15
  2. Άβυσσος η ψυχή...του άντρα?
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 384
    Last Post: 12-09-2011, 23:41
  3. ΨΥΧΗ
    By dimitriskai in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 25-02-2009, 15:49
  4. η αλήθεια πονάει;
    By mstrouf in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 10-07-2008, 08:52
  5. το μυαλο μου ποναει...
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 08-03-2008, 12:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •