Εμμονη με αντρα-η ψυχη μου ποναει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 253
  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77

    Εμμονη με αντρα-η ψυχη μου ποναει

    Παντρευτηκα μικρη και χωρισα μικρη..εχω ενα παιδακι 3 χρονων κ εχω αψογες σχεσεις με τον πρωην αντρα μου..Λιγους μηνες μετα τον χωρισμο μας μπηκε στη ζωη μου καποιος 3 χρονια πιο μικρος απο εμενα..Δεν ηθελε τιποτα σοβαρο κ παντα κοιτουσε απλα να περναει καλα μαζι μου κ τιποτα παραπανω..Εκανε σχεσεις με αλλες κοπελες και γενικα απλα ζουσε την ζωη του..Μετα απο περιπου ενα χρονο γνωριμιας τον ειχα ερωτευτει τοσο εντονα τοσο ανοητα σαν μικρο παιδι..εχασα τον εαυτο μου..επι 2 χρονια βρισκομουν σε μια εντονη κατασταση ψυχωσης (διαγεγνωσμενη απο ψυχιατρο) επαιρνα χαπια κ παλευα να τον ξεπερασω..Αυτος ο ανθρωπος δεν με αγαπησε ποτε..Εγω χαλασα την ζωη μου κ ειχα φτασει σε σημεια ασχημα με τον εαυτο μου..Ποτε δεν εγινα επικυνδυνη απεναντι του ποτε δεν του δημιουργησα καποιο σοβαρο θεμα απλα απο την πρωτη στιγμη που θα ξυπνουσα εως κ την τελευταια ''θρηνουσα'' εναν ανθρωπο που ποτε δεν ειχα..Παλευα με τον εαυτο μου ποναγε καθε κυτταρο του σωματος μου..η ψυχιατρος παρομοιαζε την κατασταση που ζουσα με το στερητικο συνδρομο εθισμενων σε ουσιες ανθρωπων..Τον εβλεπα σπανια απλα κ μονο για μια σαρκικη επαφη..Πριν περιπου 7 μηνες αρχισα να καλυτερευω μιας κ ειχα βρει μια κερδοφορα δουλεια..τοτε πρωυη φορα ηρθαμε πιο κοντα..καναμε σχεση κ αποφασισαμε τοσο γρηγορα να μεινουμε μαζι για το καλοκαιρι κ μετα θα βλεπαμε αν θα συνεχιζε η συγκατοικηση..δεν μιλουσαμε για το παρελθον πολυ..τα αφηναμε πισω μας..εδωσα την ψυχη μου τα παντα για να ειναι καλα..ημουν ευτυχισμενη..Εδω κ 3 εβδομαδες αρχισε να μου λεει παλι πως βιαστηκε..πως δεν επρεπε να κανουμε σχεση..κ μετα τα αλλαζει και μετα τα ξαναλεει..και δειχνει ολοκαθαρα οτι δεν με αγαπησε ποτε..Με τις πραξεις του..βγαζει κακια..με μειωνει μου λεει ψεμματα δεν μου μιλαει καλα και επισης με αποκαλει τρελη και λεει πως δεν επρεπε να με γνωριζε ποτε κ πως ειναι μικρος για τετοια...ΟΛη αυτη η κατασταση με φερνει στα ορια της απελπισιας..επαθα μια γερη κριση πανικου..κλαιω μερα νυχτα..δεν μπορω να ζησω χωρις αυτον..θα μου πειτε πως εχω ενα παιδι και πως ειμαι απαραδεκτη..το ξερω..αλλα δεν το οριζω..ποναει στην κυριολεξεια καθε κυτταρο μου ολη μου η ψυχη..δεν αντεχω αλλο..Γιατι αν ειμαι τοσο ηλιθια και τοσο θυμα ωστε να παρακαλαω κ να αργοπεθαινω για καποιον που δεν αισθανεται τιποτα;

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Θες να κλαις για εναν μαλακα που σε υποτιμα και θελει μονο για το σεξ και εν τελει εσυ να γινεσαι μιζερη και να σαπιζεις μεσα σου?? Αυτο μου θυμιζει μαζοχισμο...Και γιατι παρακαλω δεν τον ξαποστελνεις απο την ζωη σου?? Άλλοι έχουν τόσες σκοτουρες όπως πχ την δουλεια τους, τα παιδια τους κλπ και εσυ σπαταλας τις σκεψεις σου για εναν νεανια που δεν σε λογαριαζει? o:O

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Παρακαλαω μερα νυχτα τον θεο να με βοηθησει να το δω καθαρα να μπορεσω να βγαλω αυτο το σαρακι απο μεσα μου..Αλλα δεν μπορω αληθεια δεν μπορω..Ποναω μονο στην σκεψη αυτη..αλλα δεν μιλαμε για συνηθισμενο πονο..αναφερομαι σε μια μαυρη κατασταση που με χτυπαει σαν μαχαιρι μεσα στην καρδια..αληθεια δεν υπερβαλω δεν τα παραλεω...νιωθω να χανομαι και να βυθιζομαι σε ενα μαρτυριο σε μια κολαση..μακαρι να γινει ενα θαυμα γιατι αλλιως ειμαι τοσο ψυχικα αρρωστη και αθλια ηλιθια που ειμαι χαμενη

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Lonelysoul γιατί υποτιμάς τον εαυτό σου; Άστον περαστικό να λέει. Αυτό που νιώθεις είναι έρωτας στην πιο έντονη μορφή του. Σε καταλαβαίνω τι περνάς, οι μόνοι δύο γιατροί στην περίπτωσή σου είναι είτε ο χρόνος είτε ένας άλλος έρωτας, εγώ δεν σε παρεξηγώ που έχεις παιδί, δεν φταις εσύ σε καμία περίπτωση. Μακάρι να σου περάσει στο εύχομαι.........Έχω βρεθεί στη θέση σου άπειρες φορές, η καλύτερη λύση για να τον ξεχάσεις είναι να φύγεις από κοντά του αν το αντέχεις........αλλιώς περίμενε ή βρες κάποιον άλλον όπως σου είπα...... Αυτή είναι η χειρότερη σκοτούρα περαστικέ, ο έρωτας είναι το πιο όμορφο (αν είναι αμοιβαίος) και το πιο άσχημο (αν όχι) πράγμα στον κόσμο!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΨΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ
    ΚΙ ΑΣ ΜΗ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΔΕ ΜΕ ΕΚΤΙΜΟΥΝΕ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΕΓΩ ΤΙΣ ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΙΚΑ
    ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΘΕΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΡΕΙΤΕ
    Η ΜΙΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΜΙΛΗΤΗ ΔΛΔ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΛΕΜΕ
    ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ Η ΑΛΛΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΖΑΜΑΝΦΟΥ ΑΜΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ
    Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΑΜΑ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ
    ΓΤ ΕΧΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΝΟΜΟΛΟΓΗΤΗΣ ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ ΑΜΑ ΤΗΝ ΖΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    lonelysoul, εκτός από αυτό το πρόβλημα που περιγράφεις πάσχεις και από ψύχωση? γιατί μάλλον δεν κατάλαβα κάτι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΨΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΑΥΤΟ
    ΚΙ ΑΣ ΜΗ ΜΕ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΔΕ ΜΕ ΕΚΤΙΜΟΥΝΕ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΕΓΩ ΤΙΣ ΚΑΨΟΥΡΕΥΤΙΚΑ
    ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΚΑΘΕΜΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΡΕΙΤΕ
    Η ΜΙΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΟΜΙΛΗΤΗ ΔΛΔ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΛΕΜΕ
    ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ Η ΑΛΛΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΓΤ ΕΙΝΑΙ ΖΑΜΑΝΦΟΥ ΑΜΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ
    Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΑΜΑ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ
    ΓΤ ΕΧΕΙ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΝΟΜΟΛΟΓΗΤΗΣ ΚΑΨΟΥΡΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ ΑΜΑ ΤΗΝ ΖΕΙΣ
    μπράβο ρε elis, είσαι άρχοντας... όχι μόνο που το νιώθεις αλλά και που το λες...

  8. #8
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Σας ευχαριστω πολυ για ολες τις απαντησεις..Ο γιατρος χαρακτηρισε οτι εχω ψυχωση με το συγκεκριμενο ατομο με εντονα εμμονικα στοιχεια..Σε καποια περιοδο που εκεινος ηταν με αλλη μου μιλησε μεχρι και για νοσηκλεια σε καποια ψυχιατρικη κλινικη..Υποβαθμιζω τον εαυτο μου γιατι ειναι απαραδεκτο που εχω φτασει σε σημειο να φλερταρω με την νοσηλεια για εναν αντρα..που νιωθω λες κ μου εχουν το κεφαλι κατω απο τον πατο της θαλασσας..που δεν μπορω να φαω να κοιμηθω να φροντισω το παιδι μου κ εμενα για αυτον...Σας ευχαριστω ολους..Pillow εχεις δικιο σε οσα ειπες για τον ερωτα..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ
    ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ
    ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ ΔΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΚΑΛΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Σ' ευχαριστώ, lonelysoul. Έχεις δίκιο σε αυτά που λες, εύχομαι κουράγιο!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    roof garden
    Posts
    1,807
    μηπως νιωθεις απλως ανασφαλεια και την προβαλλεις σε αυτον σαν θα παρεις απο αυτον μια σωτηρια ;

    το θεμα ειναι να βρεις τον εσωτερικο εαυτο σου και τη συνδεση μαζι του για να βρεις την ηρεμια και δυναμη σου.
    Με τη δύναμη του Θεού να έχετε τα τσάκρα σας ανοιχτά, καθαρά, φωτισμένα κ δε θα πιάνει κανένα κακό.

  12. #12
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    δΕΝ Ειναι ανασφαλεια δυστυχως ειναι πονος πραγματικος αυτο που αισθανομαι...Αυτος ο ανθρωπος με εκμεταλευτηκε και δεν το αποδεχομαι ακομα..Μολις ειδε οτι επεσαν στα χερια μου καποια λεφτα τοτε ηταν που καναμε σχεση..μετα μολις παλι τωρα δεν ειχα να του προσφερω την ζωη που ηθελε αρχισε τα ιδια..και οταν τον ρωταω αν θελει να ειμαστε μαζι (ακομα μενουμε στο ιδιο σπιτι τις πιο πολλες μερες της εβδομαδας) η απαντηση του ειναι θελω ηρεμια και μην με ρωτας τετοια...Εχει δειξει με τις πραξεις του (ακραια κακια κ σκληροτητα) οτι δεν με σεβεται ουτε καν σαν ανθρωπο..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ ΟΠΩΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;; Γιατι ειμαι τοσο αδυναμη; γιατι ειναι σαν ναρκωτικο;; γιατι να παρακαλαω κ να χανω την αξιοπρεπεια μου για αυτον..Αμα το τελειωσω την επομενη μερα θα ειμαι παλι ενα κουρελι κ θα τον ικετευω σαν αρρωστη...τοσο θυμα ειμαι..τοσο εξαρτημενη..λυπαμαι που το λεω αλλα δεν εχω δυναμη να τον αφησω ενω τα ξερω αυτα..το γεγονος οτι τα γραφω απροσωπα με κανει να μιλαω ειλικρινα γιατι κρυβομαι πισω απο μια οθονη..ντρεπομαι που τα λεω ακομα κ εδω..γιατι δειχνω οτι θελω κ τα παθαινω αλλα δεν ειναι ετσι πραγματικα σας το ορκιζομαι!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Πως θέλεις και τα παθαίνεις; Είναι δυνατόν; Θέλει κανείς να του φέρονται τόσο άσχημα και να φτάνει σε αυτό το σημείο;;; Όποιοι τα λένε αυτά έχουν οι ίδιοι πρόβλημα κατανόησης του τι περνάει ο άλλος! Εύχομαι να σου περάσει σύντομα και να νιώσεις και πάλι δυνατή, πραγματικά είναι κατάρα όλο αυτό που περνάς!!

  14. #14
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    μαυριλα
    Posts
    77
    Pillow μου σε ευχαριστω πραγματικα...Χαρακτηρισες καταρα αυτο που περναω κ αυτη ειναι η λεξη που χρησιμοποιω και εγω..ΚΑΤΑΡΑ..Καποιοι ισως το πουν αυτο..πως ενταξει αφου ειναι ετσι αυτος οπως περιγραφεις εισαι και εσυ χαζη που καθεσαι μαζι του..Αλλα αληθεια ειναι αυτο που ειπες καταρα..δεν μπορω να κανω κατι ειναι πανω απο τις δυναμεις μου..Και παλι σε ευχαριστω πολυ που απαντας..

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by lonelysoul View Post
    δΕΝ Ειναι ανασφαλεια δυστυχως ειναι πονος πραγματικος αυτο που αισθανομαι...Αυτος ο ανθρωπος με εκμεταλευτηκε και δεν το αποδεχομαι ακομα..Μολις ειδε οτι επεσαν στα χερια μου καποια λεφτα τοτε ηταν που καναμε σχεση..μετα μολις παλι τωρα δεν ειχα να του προσφερω την ζωη που ηθελε αρχισε τα ιδια..και οταν τον ρωταω αν θελει να ειμαστε μαζι (ακομα μενουμε στο ιδιο σπιτι τις πιο πολλες μερες της εβδομαδας) η απαντηση του ειναι θελω ηρεμια και μην με ρωτας τετοια...Εχει δειξει με τις πραξεις του (ακραια κακια κ σκληροτητα) οτι δεν με σεβεται ουτε καν σαν ανθρωπο..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΨΩ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ ΟΠΩΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;; Γιατι ειμαι τοσο αδυναμη; γιατι ειναι σαν ναρκωτικο;; γιατι να παρακαλαω κ να χανω την αξιοπρεπεια μου για αυτον..Αμα το τελειωσω την επομενη μερα θα ειμαι παλι ενα κουρελι κ θα τον ικετευω σαν αρρωστη...τοσο θυμα ειμαι..τοσο εξαρτημενη..λυπαμαι που το λεω αλλα δεν εχω δυναμη να τον αφησω ενω τα ξερω αυτα..το γεγονος οτι τα γραφω απροσωπα με κανει να μιλαω ειλικρινα γιατι κρυβομαι πισω απο μια οθονη..ντρεπομαι που τα λεω ακομα κ εδω..γιατι δειχνω οτι θελω κ τα παθαινω αλλα δεν ειναι ετσι πραγματικα σας το ορκιζομαι!
    Καλησπερα σε ολους,μιας και ειναι η πρωτη φορα που γραφω! lonelysoul, αρχικα, καλο θα ηταν να μη στολιζεις τον εαυτο σου με τοσο ασχημα και υποτιμητικα επιθετα γιατι δεν το αξιζεις. Βιωνεις μια ασχημη προσωπικη κατασταση και συμμαχος σου πρεπει να ειναι ο εαυτος σου και δεν τον βοηθας με το να σε υποτιμας.Δεν υπαρχει λογος αλλωστε.ΔΕν εκανες κατι κακο.Απλα καποια στιγμη τα ψυχικα μας αποθεματα μειωνονται, πολλες φορες λογω συμπεριφορας των αλλων. Ωστόσο, το θεμα δεν ειναι μονο τι κανει ο αλλος σε μας.Το θεμα ειναι τι κανουμε εμεις για τον εαυτο μας και για να ειμαστε καλα. Ειναι πολυ καλο αυτο που εχεις, που δινεσαι στον ερωτα, ομως καπου υπαρχεις κι εσυ. Αυτο που χρειαζεται ειναι ηρεμια και δυναμη ωστε να σηκωθεις και να παλεψεις για οτι σε κανει χαρουμενη. Ευχομαι να πανε ολα καλα και να βρεις τον τροπο σου για να αντιμετωπισεις την καθε δυσκολια!

Page 1 of 17 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ποναει πολυ η ψυχη μου
    By PENAKI1986 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 18-12-2011, 10:15
  2. Άβυσσος η ψυχή...του άντρα?
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 384
    Last Post: 12-09-2011, 23:41
  3. ΨΥΧΗ
    By dimitriskai in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 25-02-2009, 15:49
  4. η αλήθεια πονάει;
    By mstrouf in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 10-07-2008, 08:52
  5. το μυαλο μου ποναει...
    By νικος32 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 08-03-2008, 12:31

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •