παλι το ζορι με το γυμνισμο....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1

    παλι το ζορι με το γυμνισμο....

    Λοιπον εγραψα αλλου οτι το αγορι μου επειτα απο καποιες πιεσεις ειτε στη σχεση μας ειτε απο δουλεια ειτε απλα απ τη ρουτινα (που δεν καταλαβαινω γιατι εχουμε συνδιασει τη ρουτινα με τοσο αρνητικα συναισθηματα) τελοσπαντων οι λογοι για πιεστεί κάποιος ειναι πολλοι..ειναι λιγο οτι στα 23 σου αρχιζεις να βγαινεις απ το εφηβικο ανεμελο και χαζοχαρουμενο σωμα-μυαλο και αρχιζεις και ψάχνεσαι..ψαχνεσαι για το ποιος εισαι..τι θες απ τη ζωη;ποιους θες διπλα σου;σε μαθαινεις..εχεις αναγκη λοιπον αυτο το πολύτιμο διαλειμμα απ ολα ν αναθεωρησεις..ετσι κι αυτος..και μπραβο του...αποφασισε να παει διακοπες χωρις εμενα...τυχαιως η οχι θα κατασκηνωσει σε παραλια οπου εχει γυμνιστες.το συζητησαμε και οντας αποφασισμένη να δειξω τον καλυτερο εαυτο μου δλδ εμπιστοσυνη και κατανοηση χωρις σκηνες υστεριας το δεχτηκα..δεν με καθυσηχασε ουτε λιγο ουτε πολυ..αλλα η επιλογη δικη μου το να το δεχτω...το κεφαλι μου ομως παει να σπασει..κ αν θελει περα απ τον εαυτο του να εξερευνησει αλλα γυναικεια κορμια;τελικα ο γυμνισμος αποπνεει ελευθερια η ερωτικη διαθεση;και αν αυτος οντως καθεται καλα στ αυγα του κ ατενιζει χαλαρα τον οριζοντα κ του παει μια κοπελα και τον προκαλεσει;τι εχει να χασει;εσεις βρε αντρες πειτε μου;σας ειναι ευκολο ν αντισταθειτε η δε σας νοιαζει;τι κανει εναν αντρα ν αφεθει στα χερια μιας αλλης;

  2. #2
    Ενας στητος κωλος ή ενα ζευγαρι ωραια βυζια

  3. #3
    Ειναι αυτος λογος για απιστια;σοβαρα!τοτε δεν υπαρχει πανω στον πλανητη αντρας που να μην εχει απιστησει.δεν νομιζω να ναι η πρωτη φορα που θα αντικρυσει ωραιο κορμι ατη ζωη του... :/

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Ενας στητος κωλος ή ενα ζευγαρι ωραια βυζια
    κατα καιρους και τεραστιο διλιμα και απορια!!!
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    μερμηγκας να σου οω μαθε αν ειναι γνωστο μερος γυμνησμου...αν δεν ειναι μην ανυσιχεις!!
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  6. #6
    Νομιζω αυτα του τα προσφερω.σορυ κι ολας....θα μου πεις καθε κορμι ειναι αλλιως αλλα αμα ειναι καποιος και μονο στη θεα απο ενα κορμι να απιστει δεν θα ηταν κ σχεση..εκτος και αν ειναι τοσο ανασφαλη ατομο..ο δικος μου δεν ειναι.νομιζω στην περιπτωση του δεν αρκει ενα ωραιο κορμι...

  7. #7
    Δεν ειναι πολυ γνωστο..δλδ αν διαβασεις αρθρο με παραλιες γυμνισμου δεν θα το εχει μεσα..αλλα δεν ειναι κ αγνωστο..κανει αρκετος κοσμος..οχι πιχτρα αλλα....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    μερμηγκας εσυ τι πιστευεις πως το βλεπεις?τον εμπιστευεσε(με ναι ή ενα οχι)
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  9. #9
    Θα σου πω ειληκρινα τι αισθανομαι.τον εμπιστευομαι.αλλα βλέποντας πως ειναι σε μια φαση στη ζωη του οπου αλλαζει δεν ξερω πως μπορει να λειτουργησει...ο φιλος του ειναι σινγκλ και προφανως το παιδι θ αναζητησει συντροφια..αν του ζαλιζει τα @ να κανει κι αυτος;και λιγο κρασι λιγο θαλασσα λιγο γυμνισμος;μετα πως αντιδραει καποιος σ αυτα;παραμενει πιστος στις αρχες του;δεν ξερω!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΕΣΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟΝ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΜΗ ΦΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΣΜΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Quote Originally Posted by Μερμηγκας View Post
    Νομιζω αυτα του τα προσφερω.σορυ κι ολας....θα μου πεις καθε κορμι ειναι αλλιως αλλα αμα ειναι καποιος και μονο στη θεα απο ενα κορμι να απιστει δεν θα ηταν κ σχεση..εκτος και αν ειναι τοσο ανασφαλη ατομο..ο δικος μου δεν ειναι.νομιζω στην περιπτωση του δεν αρκει ενα ωραιο κορμι...
    Λολ,ναι ειναι καλλιεργημενο ατομο

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    αρα τον εμπιστευσε!πεστου τελευταια φορα πριν φυγει οτι τον εμπιστευεσε και οτι ειναι να γινει θα γινει δεν μπορεις να κανεις κατι
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  13. #13
    Να στο πω κι αλλιως..αν με ρώταγες πριν 2 βδομαδες αν θα πηγαινε διακοπες χωρις εμενα θα σ ελεγα οχι με το χερι στη φωτια...ηταν μια αντιδραση που ποτε δεν ειχα προβλεψει κ υπολογισει στα τοσα χρονια...κι ομως!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by Μερμηγκας View Post
    Να στο πω κι αλλιως..αν με ρώταγες πριν 2 βδομαδες αν θα πηγαινε διακοπες χωρις εμενα θα σ ελεγα οχι με το χερι στη φωτια...ηταν μια αντιδραση που ποτε δεν ειχα προβλεψει κ υπολογισει στα τοσα χρονια...κι ομως!
    ειναι σαν να λες ενα παιδακι να μην βαλει το χερι στην μπριζα!!ξερεις οτι θα προσπαθησει να το βαλει
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΒΟΥΤΗΡΟ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΕΙΦΕΙ ΣΤΗ ΦΕΤΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ?
    By hapydays in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 28-08-2013, 10:59
  2. Γιατί με το ζόρι να ζω ανάμεσα σας;
    By skata in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 81
    Last Post: 07-02-2013, 14:28
  3. Υποτροπιασα παλι φαρμακο παλι
    By the_downward_spiral in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 27
    Last Post: 12-06-2011, 22:23
  4. Οχι πάλι....
    By margo44 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 30-12-2009, 00:56
  5. ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ??
    By demi in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 01-04-2007, 11:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •