καταθλιψη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 21 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 315
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715

    καταθλιψη

    εχω κάνει 8 πανω κατω χρόνια ψυχαναλυση, την οποια σταματησα πριν 5 χρονια, τα τελευταια 2 χρονια παιρνω αντικαταθλιπτικα ..3 serolux kai 2 azapine καθημερινα για να μπορω να λειτουργω, απλα πήγα σε εναν ψυχιατρο που καλυπτε το ταμειο μου και μου τα εγραψε και συνεχιζει να τα γραφει... με μια συζητηση του 10 λεπτου που καναμε επι τοπου την πρωτη μερα. με τρομαζει το γεγονος οτι ολη μου η διαθεση εξαρταται απο 5 χαπια ... καθως και ο τροπος που μου χορηγουνται αυτα τα χαπια.. τα 8 χρονια ψυχαναλυσης δεν με βοηθησαν στην καταθλιψη... δεν την ειχα ακουσει καν αυτη την εννοια απο τη γιατρο μου και τωρα ο ψυχιατρος του ταμειου μου με εχει σημειωσει ως χρονια καταθλιπτικη. δεν ξερω τι μου γινετε με τον εαυτο μου με τους γιατρους μου με την αρρωστεια μου γενικα ...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΚΟΙΤΑΞΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ
    ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ
    ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΛΕΜΕ ΚΙ ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ
    ΔΛΔ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ
    ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΠΑΛΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ
    ΑΜΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΑΥΤΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΕΟΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ
    ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΔΕΚΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΔΗ ΨΥΧΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
    ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΙ ΑΛΛΟ
    ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΑΛΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ
    Ο ΑΛΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΑΜΑ Σ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΛΕΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΟΚ ΠΕΣΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ
    ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΠΗΡΕΑΖΟΝΤΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΓΙΑ ΖΩΗ ΜΟΤΙΒΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ
    ΝΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΛΑ Ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ΤΑ ΧΕΙ ΔΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ
    ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΡΩΤΑΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ
    ΜΑΘΕ ΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥ ΔΛΔ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    σταματα να μου φερεσαι σαν να ειμαι ηλίθια ... ενας ανθρωπος προσπαθει να βρει μια ακρη και εσυ τρολαρεις με καθε τροπο ... !!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΔΕΝ ΤΡΟΛΑΡΩ ΕΤΣΙ ΜΙΛΑΩ ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΕΧΩ ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΣΠΑΣΩ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ... ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!! ... ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΡΟΛΑΡΕΙΣ ... ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ..ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ!!!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΘΑ ΣΤΑ ΞΑΝΑΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΖΩ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΠΟΜΩΝΟΣΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑ ΧΡΟΝΙΑ
    ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ Ο ΕΝΑΣ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΥΣ ΓΡΑΦΩ
    ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΧΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ
    ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ
    ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΥΣΙΕΣ ΓΤ ΕΤΥΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΥΡΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΒΥΣΜΑ ΘΑ ΠΡΠΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
    ΚΑΚΩΣ ΕΖΗΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΛΛΟ ΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΑΥΤΟ
    Η ΝΑ ΣΤΑ ΞΑΝΑΠΩ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΣΠΑΣΩ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ... ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!! ... ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΤΡΟΛΑΡΕΙΣ ... ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ..ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ!!!!!!!
    ΤΙ ΠΛΗΓΩΝΩ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩ Σ ΛΕΩ ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΥΓΗΡΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΑΜΑ ΘΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΛΕΣ
    ΘΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ Η ΠΛΗΓΩΝΕΣΑΙ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΠΑΝΟΣ!!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΞΑΚΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΤΟ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΟ ΞΥΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΣΥ ΟΧΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ
    Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΟΥΣΤΙΚΟΣ ΑΜΑ ΘΕΣ ΤΟΝ ΕΞΗΓΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ
    ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΟΤΙ ΟΥΣΙΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΟΤΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
    ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
    ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ
    ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by rea View Post
    εχω κάνει 8 πανω κατω χρόνια ψυχαναλυση, την οποια σταματησα πριν 5 χρονια, τα τελευταια 2 χρονια παιρνω αντικαταθλιπτικα ..3 serolux kai 2 azapine καθημερινα για να μπορω να λειτουργω, απλα πήγα σε εναν ψυχιατρο που καλυπτε το ταμειο μου και μου τα εγραψε και συνεχιζει να τα γραφει... με μια συζητηση του 10 λεπτου που καναμε επι τοπου την πρωτη μερα. με τρομαζει το γεγονος οτι ολη μου η διαθεση εξαρταται απο 5 χαπια ... καθως και ο τροπος που μου χορηγουνται αυτα τα χαπια.. τα 8 χρονια ψυχαναλυσης δεν με βοηθησαν στην καταθλιψη... δεν την ειχα ακουσει καν αυτη την εννοια απο τη γιατρο μου και τωρα ο ψυχιατρος του ταμειου μου με εχει σημειωσει ως χρονια καταθλιπτικη. δεν ξερω τι μου γινετε με τον εαυτο μου με τους γιατρους μου με την αρρωστεια μου γενικα ...
    rea γεια σου,
    Η διάγνωση απο τον τότε ψυχαναλυτή της 8ετίας ποιά ήταν? Έπαιρνες φαρμακευτική αγωγή (παράλληλα) κατά την περίοδο της ψυχανάλυσης?
    Υποθέτω οτι σε τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα θα σου έχει δώσει πολλές εξηγήσεις για τις αιτίες της επίσκεψής σου?! Υπήρξε αφορμή?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ζω σε συνθηκες απομονωσης τα τελευταια 10 χρονια, εχω κρατησει μονο εναν σκυλο, απο ουσιες εχω δοκιμασει και εγω μαλλον αυτες ευθυνονται για την ανακαλυψη της καταθλιψης μου, γιατι εχω και αυτην την ρημαδα την αρνηση που ειναι πιο πονηρη απο μενα και μου την φερνει πάντα... αλλα οι ουσιες της εκαναν κεφαλοκλειδωμα. δεν εμπιστευομαι κανεναν, ειμαι θυμα ενδοοικογενειακης βιας καθε εχθρικη συμπεριφορα την αντιλαμβανομαι ως βια... τον τροπο που μιλας, τον αντιλαμβανομαι ως βια..λεκτικη Βια ... ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΣΟΥΒΛΆΚΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ...αλλα γελασα, οσο για αυτο που θελεις... το φοβαμαι και εγω ...αλλα δυστηχως εχω την δυναμη να το κανω και με φοβαμαι ακομα και να το ξεστομησω... γιατι αν το ξεστομισω.....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΒΑΣΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΒΥΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΤΟ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝΕ ΜΠΡΑΒΟ
    ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΝΩΣΤΟ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΚΑΤΟΔΟΥΛΕΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΤ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΒΥΣΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΤΣΙ ΕΖΗΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΓΙ ΑΥΤΟ Σ ΛΕΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ
    ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ
    ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ
    ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΕΛΕΥΕΙ ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΝΑ ΦΥΓΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΤ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΦΥΤΟ ΜΕ ΠΟΔΙΑ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 21 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Η καταθλιψη φερνει καταθλιψη
    By howtodream8 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 21-12-2012, 08:21
  2. Replies: 16
    Last Post: 22-12-2009, 23:38
  3. Replies: 5
    Last Post: 20-12-2009, 03:57
  4. Replies: 7
    Last Post: 19-03-2006, 14:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •