ΖΩ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    175

    ΖΩ ΜΙΑ ΚΟΛΑΣΗ

    Φιλοι μου εχω γραψει πολλες φορες αυτες τις μερες ισως γινομαι κουραστικη αλλα αυτο με βοηθα λιγακι μεσα στο παραλογισμο μου.Διαβαζω τις ιστοριες ολων και ολους τους συμπονω γιατι ξερω εμαθα με τραγικο τροπο.Εχασα και γω τη μανα μου και τον αντρα μου με τη μανα πονεσα πολυ αλλα το παλεψα με τον αντρα μου δε το παλευω δε τα βγαζω περα το μυαλο μου παιζει παραξενα παιχνιδια με σπρωχνει σε σκοτεινα μονοπατια μετα επιστρεφω εχω παιδια εχω υποχρεωση ειμαι μανα και ξανα πισω στο σκοταδι.Απο τα βιωματα μου οσοι απο σας χασατε γονεις με τον καιρο θα επανελθετε παντα θα τους αγαπατε ο πονος ομως θα απαληνθει οσοι παλι χασατε τα ταιρια σας χωρις να προλαβετε να ζησετε μαζι παλι σιγα σιγα θα επανελθετε δε θα τους ξεχασετε θα προχωρησετε ομως.Ας μου πει καποιος πως θα προχωρησω εγω 30 χρονια μαζι ηταν το παν για μενα το στηρηγμα μου η αγαπη μου ολα τα εκανα για κεινον ομορφη για κεινον χαρουμενη για κεινον και αυτος το ιδιο τα παντα για μενα πρωτα εβαζε εμενα και μετα ολα τ αλλα στο μεσον 3 παιδια δημιουργηματα αγαπης επαιρναν αγαπη απο 2 ευτυχισμενους γονεις ειχαμε τις δυσκολιες μας οπως ολοι τις αντιμετωπιζαμε ομως μαζι και ολα καλα ας μου πει καποιος πως μεσα σε 3 λεπτα τιναχτηκαν ολα στον αερα ειχαμε ακομα πολλα σχεδια και ονειρα καποια δυναμη μας κατεστρεψε για παντα πως θα μαζεψω τωρα τα κοματια πως?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μαλον ενοεις οτι οταν εχασες τη μανα σου ειδες τα πραγματα μεσα απο αλλη οπτικη γωνια κ αρχισες να σκεφταισε σιγα σιγα οτι θα μπορουσες να κανεις αλλα πραγματα απο οσα εγιναν τωρα γιατι ετσι ισως πιστευεις οτι θα κατεληγαν σε διαφορετικα αποτελεσματα απο τα αποτελεσματα που κατεληξαν τωρα. εγω να σου πιστευω οτι οτι κ να εκανες δε θα αλαζε τιποτα σχετικα με τη μανα σου για τους λογους που καταλαβαινεις κ συ γιατι.
    εγω δε θα το εβρισκα κ τοσο κουραστικο να σου πω καταλαβαινω με καπια ευκολια τι γραφεις.. αν δε καταλαβες τι ενοω θα σου εξηγισω καλυτερα πιο μετα..

Similar Threads

  1. Ζω μια κολαση...!!!
    By minaspap in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 17-07-2014, 13:47
  2. Η ζωη μου μια κολαση...!!!!
    By minaspap in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 02-09-2013, 21:55
  3. Μια ζωή κόλαση.
    By colaz in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 07-07-2012, 02:44
  4. κολαση
    By lola in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 69
    Last Post: 02-01-2010, 15:47
  5. κολαση η ζωη μου...
    By kellyuser in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 26-12-2009, 21:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •