Φοβάμαι... - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 84 of 84
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    παιδια γνωμη μου ειναι να μην κολλαμε σε διαγνωσεις γιατι καθε ψυχιατρος βγαζει τη δικια του.

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    παιδια γνωμη μου ειναι να μην κολλαμε σε διαγνωσεις γιατι καθε ψυχιατρος βγαζει τη δικια του.
    Εσωτερική σήψη, δεν μου εξήγησες γιατί τέτοια ένσταση για το αλοπεριντίν...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    @κυκνε το επαιρνα σε μεγαλη δοση για δυο χρονια μαζι με ινβεγκα και ημουν οφ ολη μερα και μετα που εκοψα το ινβεγκα το αλοπεριντιν μου εφερνε φοβερη υπνηλια μαγκωματα τρεμουλο και σιελορροια και γενικα κοιμομουν 17 ωρες το εικοσιτετραωρο και τις υπολοιπες ημουν ζομπι... επισης μου γαμησε τη μνημη και ακομη δεν εχει επανελθει και ενιωθα το κεφαλι μου κενο...
    τεσπα ειναι κωλοφαρμακο... εσενα σε τι δοση σου το εδωσε?

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    @κυκνε το επαιρνα σε μεγαλη δοση για δυο χρονια μαζι με ινβεγκα και ημουν οφ ολη μερα και μετα που εκοψα το ινβεγκα το αλοπεριντιν μου εφερνε φοβερη υπνηλια μαγκωματα τρεμουλο και σιελορροια και γενικα κοιμομουν 17 ωρες το εικοσιτετραωρο και τις υπολοιπες ημουν ζομπι... επισης μου γαμησε τη μνημη και ακομη δεν εχει επανελθει και ενιωθα το κεφαλι μου κενο...
    τεσπα ειναι κωλοφαρμακο... εσενα σε τι δοση σου το εδωσε?
    Εμένα μου το έδωσε για συγκεκριμένες περιπτώσεις δηλαδή μόνο για όταν με πιάνει πολύ έντονος φόβος ότι εκείνος θα μου κάνει κακό ή όταν θέλω να κάνω κακό στον εαυτό μου και δεν μπορώ να το ελέγξω...και μου έχει πει να παίρνω ένα των 5 mg...εσύ τί δόση έπαιρνες;
    Επίσης με το "σχίζο" εννοείς σχιζοφρένεια ή το άλλο που λέγεται σχιζοσυναισθηματική διαταραχή; Δεν ρωτάω για κουτσομπολιό αλλά για να καταλάβω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    @κυκνε επαιρνα αρχικα σταγονες ουτε που ξερω ποσες και αργοτερα 20μγ αλοπεριντιν και 12 ινβεγκα.. συν διαφορα αλλα ομως το αλοπεριντιν με γ****ε
    οσο για διαγνωση εχω παρει ψυχωσικη συνδρομη, σχιζοσυναισθματικη μεικτου τυπου και σχιζοφρενεια τωρα ολα αυτα ειναι παρομοια

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εμένα μου το έδωσε για συγκεκριμένες περιπτώσεις δηλαδή μόνο για όταν με πιάνει πολύ έντονος φόβος ότι εκείνος θα μου κάνει κακό ω...


    Κυκνακο , να σου δωσω την ηλεκτρονικη διευθυνση ενος ' καταστηματος΄' που πουλαει stun guns , αυτα που πατας ενα κουμπι και εκτοξευεις 3.000.000 volts στο εισβολεα , ευκολο ειναι , και τον ριχνεις αναισθητο ? οχι , ετσι για να μην φοβασαι κανεναν .

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    @κυκνε επαιρνα αρχικα σταγονες ουτε που ξερω ποσες και αργοτερα 20μγ αλοπεριντιν και 12 ινβεγκα.. συν διαφορα αλλα ομως το αλοπεριντιν με γ****ε
    οσο για διαγνωση εχω παρει ψυχωσικη συνδρομη, σχιζοσυναισθματικη μεικτου τυπου και σχιζοφρενεια τωρα ολα αυτα ειναι παρομοια
    Καλημέρα!

    Έχω μιαν απορία, τί ακριβώς είναι η σχιζοφρένεια; Αυτό που λένε ότι ακούς φωνές; Ακούγεται πολύ τρομαχτικό...δεν το λέω για να σε μειώσω φυσικά αλλά μέσα στην ατυχία μου νιώθω τυχερή που δεν έχω αυτό...αντιμετωπίζεται επαρκώς με τα φάρμακα;
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Κυκνακο , να σου δωσω την ηλεκτρονικη διευθυνση ενος ' καταστηματος΄' που πουλαει stun guns , αυτα που πατας ενα κουμπι και εκτοξευεις 3.000.000 volts στο εισβολεα , ευκολο ειναι , και τον ριχνεις αναισθητο ? οχι , ετσι για να μην φοβασαι κανεναν .
    Και δεν την δίνεις; Ποτέ δεν ξέρεις πότε μπορεί να σου χρειαστεί...αλλά αν σε πιάσουν μ' αυτό τί γίνεται;

    Πάντως πρέπει να νικήσω και τον παράλογο φόβο που έχω μέσα μου όταν είμαι σπίτι όπου αντικειμενικά δεν κινδυνεύω...το πως είναι το θέμα...τώρα είναι ακόμα πρωί και είμαι ήρεμη οπότε μπορώ ακόμα πιο εύκολα ν' αναγνωρίσω πως είναι σχεδόν αδικαιολόγητος...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ε , απαγορευεται , αλλα το βαζεις στην τσαντουλα σου . Ειναι 15 cm . διαμετρος 5 cm.100 ευρω . Στο κατω κατω, δεν ειναι για τακτικη χρηση , δεν θα γινεις ηλεκτροφορος κυκνος ! μαλλον για ψυχολογικους λογους ειναι , αν και την δουλιτσα του την κανει , αλλα φοβαμαι , μηπως οταν τσακωνεσαι με την μαμα σου , μην αρχιζεις και την ηλεκτροπληττεις ελαφρα ! θα σε φοβαται ολη η γειτονια παντως , εγγυημενο , ειναι δυσευρετα αυτα τα πραματα στην Ελλαδα , μην κοιτας που εγω τα ξερω δεν θα σε πλησιαζει αντρας για αντρας , αλλα αυτο δεν το θελουμε , ε ?. Θα περπατας και θα εκτοξευονται αστροπελεκια γυρω σου !! ειναι πολυ ισχυρο , ειναι ορατο το ρευμα , σαν μικρη μπλε αστραπη .
    Last edited by Macgyver; 20-09-2015 at 17:59.

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. φοβαμαι...........
    By ερη in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 16-11-2014, 23:26
  2. φοβαμαι...
    By astrellita in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 22
    Last Post: 22-09-2012, 21:07
  3. φοβάμαι......
    By mina@@ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 10-07-2012, 08:36
  4. Φοβάμαι...
    By Agnosth in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 30
    Last Post: 27-06-2012, 16:55
  5. φοβαμαι
    By bell in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 4
    Last Post: 10-02-2010, 22:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •