βαβελ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36

Thread: βαβελ

  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Συμφωνω , αλλα δεν ειναι ευκολο ναυτοκτονησεις . Αμα αυτοκτονησω , δεν θα το αντεξει η μανα μου , μουχει αδυναμια , οποτε θα πρεπει να τη σκοτωσω , υστερα ο πατερας μου , 54 χρονια παντρεμενος με την μανα μου , δεν θα το αντεξει , οποτε πρεπει να σκοτωσω και αυτον . Η αδελφη μου , χωρισμενη , δεν θα αντεξει τον χαμο ολης της της οικογενειας , οποτε πρεπει να την σκοτωσω επισης . Μετα μενουν τα τρια ανηψια μου , χωρις πατερα και μανα , θα τα τρεχουν σε ιδρυματα κλπ , οποτε ουτε αυτα θα την γλυτωσουν . Ενα λουτρο αιματος δλδ επειδη θελω ναυτοκτονησω .
    χαχαχα.. μου θύμισες εκείνη την ταινία με το γούντι άλλεν που νόμιζε ότι είχε όγκο στον εγκέφαλο χαχα
    there is no dark side of the moon really. matter of fact, it' s all dark...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Μαρεσει πολυ ο Γουντυ Αλλεν , απο κει το θυμαμαι !!

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    OK , rea , αφου βιωσες κατι τετοιο με τον συμπαθη elis , ειναι αδοκιμος για σενα ο ορος βαβελ , ωφεληθηκες . Βεβαια βαβελ εχει γινει ολη οι κοινωνια , και εδω ειναι μια μικρογραφια αυτης . Προσωπικα , δεν εχω ωφεληθει ποτε και απο κανεναν στο φορουμ , γι αυτο και οσα θεματα εχω ανοιξει , κανενα δεν αφορα την κατασταση μου , διοτι δεν πιστευω οτι κανεις με ξερει τοσο καλα ωστε να με βοηθησει . Θα με ρωτησεις γιατι μπαινω τοτε . Γιατι δεν εχω κατι καλυτερο να κανω , και πλεον προτιμω την επαφη μεσω πμ. Ισως ναχω μεινει πολυ καιρο στο φορουμ , και τοχω βαρεθει , εχουν αποχωρησει και πολλα αξιολογα μελη καποιας ηλικιας , και δεν εχω με ποιον να μιλησω πλεον .
    ποσο καιρο εισαι σε αυτο το φορουμ και για ποιους λογους εισαι εδω φιλε μου?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ποσο καιρο εισαι σε αυτο το φορουμ και για ποιους λογους εισαι εδω φιλε μου?

    Ειμαι απο τον 3/13 . Ο λογος ειναι οτι ειχα απομονωθει πληρως απο τα εγκοσμια , λογω καταθλιψης , δεν ηξερα οτι υπαρχουν φορουμς , δεν πολυσυμπαθω η/υ , και αρχισα να επανεντασσομαι στην κοινωνια , εστω την virtual , καλο μου εκανε , εκανα και γνωριμιες πολλες , πιο πολυ τηλεφωνικες , αλλα αρχιζω και πλεον να βαριεμαι το φορουμ . Απο συνηθεια μπαινω . Θαχα κοψει ηδη πιστευω , αλλα μου πηραν το διπλωμα τον 3/15 , για 6 μηνες , αυτοκινητου και μηχανης , αλκοτεστ , και εγκλωβιστηκα σπιτι . Πλεον προτιμω τις επαφες μεσω πμ.

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Ειμαι απο τον 3/13 . Ο λογος ειναι οτι ειχα απομονωθει πληρως απο τα εγκοσμια , λογω καταθλιψης , δεν ηξερα οτι υπαρχουν φορουμς , δεν πολυσυμπαθω η/υ , και αρχισα να επανεντασσομαι στην κοινωνια , εστω την virtual , καλο μου εκανε , εκανα και γνωριμιες πολλες , πιο πολυ τηλεφωνικες , αλλα αρχιζω και πλεον να βαριεμαι το φορουμ . Απο συνηθεια μπαινω . Θαχα κοψει ηδη πιστευω , αλλα μου πηραν το διπλωμα τον 3/15 , για 6 μηνες , αυτοκινητου και μηχανης , αλκοτεστ , και εγκλωβιστηκα σπιτι . Πλεον προτιμω τις επαφες μεσω πμ.
    αρα ειμαστε η παρειτσα σου? μεχρι τουλαχιστον να πάρεις το διπλωμα σου πίσω. Ισως αυτο σε εχει ξενερωσει τοσο πολυ η ιστορια με το διπλωμα και το γεγονος οτι δεν μπορεις να οδηγησεις ελευθερα για τοσο μεγαλο διαστημα.και εμενα αυτο θα με ειχε βιδωσει ποοοολυυυυ!!!...κουραγιο και υπομονη

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    αρα ειμαστε η παρειτσα σου? μεχρι τουλαχιστον να πάρεις το διπλωμα σου πίσω. Ισως αυτο σε εχει ξενερωσει τοσο πολυ η ιστορια με το διπλωμα και το γεγονος οτι δεν μπορεις να οδηγησεις ελευθερα για τοσο μεγαλο διαστημα.και εμενα αυτο θα με ειχε βιδωσει ποοοολυυυυ!!!...κουραγιο και υπομονη

    Ω , ναι εστε η παρειτσα μου !! μπα , δεν βιδωνομαι πολυ για τιποτα , οταν μου το πηραν , εσκασα δυο μερες , μετα το πηρα αποφαση , παροτι εχω 3 μοτοσυκλεττες και γρηγορο αμαξι , δλδ μου πηραν την διασκεδαση , αλλα εχω μαθει τον εαυτο μου να προσαρμοζεται και να δεχεται οτιδηποτε , χωρις να βαρυγκομω . Ετσι ξεπερνας οτιδηποτε με ευκολια .
    Last edited by Macgyver; 26-08-2015 at 22:31.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •