Τοξικη κοινωνια.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 195
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    46
    fenia99 ευχαριστω πολυ ομως δεν μπορω να κανω ευκολα φιλους..δυσκολευομαι..ασε που διαδιδουν και φημες για εμενα και ο,τι μυστικο τους εχω πει το λενε απο εδω κι απο εκει.αρα αμα σταματησω την παρεα πολυ πιθανον να με κανουν ρεζιλι σε ολο το λυκειο οποτε την εκατσα τη βαρκα...δεν θελω ομως με τιποτε να κανω ο,τι κανουν αυτες γιατι πολυ απλα κανουν εκτροπα(εχτες εμαθα οτι η μια εκανε στοματικο στο αγορι της επειδη ειναι ερωτευμενη μαζι του και κλεισανε 2 μηνες σχεσης,ετσι λοιπον για δωρο τον τσιμπουκωσε θου κυριε).εγω δεν ειμαι τετοιος ανθρωπος..γιατι να πρεπει να κανω σεξ?ειναι της ηλικιας κατι τετοιο?και το πιο απαισιο απο ολα ειναι οτι ολα τα παιδια εδω ειναι και καλα bad boys and girls και νομιζουν οτι ειναι μαναρια και κουκλαρες αντιστοιχα...κατι παει λαθος..εσυ φενια δεν το εχεις παρατηρησει?εσεις περαστικε δεν εχετε παρατηρησει τι γινεται λαθος πλεον?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    αχ λια..να ξερεις οτι δεν γινονται μονο στην περιοχη σου εκτροπα :) και στην δικια μου γινονται και πολυ ασχημα μαλιστα(σεξ απο τα 12,σεξ στα παγκακια του σχολειου,προφυλακτικα πεταμενα στο προαυλιο του σχολειου και δεν συμμαζευεται) αγαπητη μου λια κι εγω βρισκομαι στην ιδια ηλικια και εγω ακριβως τις ιδιες αποριες :) αλλα κατα τη γνωμη μου,φταιει το ιντερνετ,η τηλεοραση και γενικοτερα θα σου πω και μια αλλη αληθεια φταινε και οι γονεις σε ενα βαθμο.Για παραδειγμα,στις μερες οι γονεις δουλευουν σε 500 δουλειες που λεει ο λογος για να φανε τα παιδια τους αλλα που να βρουνε χρονο να συζητησουν μαζι του?ετσι το παιδι νοιωθει απομονωμενο και για να τραβηξει την προσοχη των αλλων κανει ο,τι κανει :( επισης ποιος σου ειπε οτι πρεπει να κανεις σεξ απο τα 15?υπαρχει μηπως καποιος νομος που το λεει?γραψτε στα φρυδια σου,στο εγραψα και πιο πριν βρε λια και θα σου πω και μια αλλη συμβουλη..κανε μεταγραφη σε αλλο λυκειο,μην πας στο ιδιο με αυτες..και αν σε ρωτησουν πες μια δικαιολογια εκει και γραφτες..
    ΥΓ μην σοκαριστεις αν ακουσεις οτι μεινανε εγκυος σε κανα χρονο και κανανε εκτρωση,πολυ συχνα φαινομενα ειναι αυτα :)

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    46
    τωρα που το λες φενια(ωραιο ονομα) πραγματι οι γονεις των φιλεναδων μου δουλευουν συνεχεια αλλα μερικες φορες που πηγαινα σπιτι τους ή και ιδιες μου ελεγαν οτι επικοινωνουν με τους γονεις τους για αυτα τα ζητηματα.θελω να σταματησω να τις κανω παρεα αλλα θα αρχισουν τις βρωμες..μενω επαρχια και εχουμε μονο ενα λυκειο οποτε δεν εχω εναλλακτικη λυση..ή θα τις κανω παρεα και θα με μειωνουν επειδη δεν εχω κανει σεξ και σχεση ή θα τις παρατησω και θα μου κανουν τη καρδια περιβολι.επισης φενια δεν ξερω αν εισαι μεντιουμ παντως χτες η μια φιλη μου μου ελεγε για εγκυμοσυνες κτλ και μου τονισε μαλιστα οτι αν γινει καμια στραβη θα κανει οπωσδηποτε εκτρωση επειδη ειναι μικρη και ανημπορη..στο μυαλο της εισαι?

  4. #19
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Πάντως εγω τέτοια πουτανια δεν γνωρισα ειναι η αληθεια και εχω αλλαξει αρκετα σχολεια μεχρι τωρα, υπηρχε αυτή η τακτικη με τα κοριτσια να κοιτανε ολο για γκομενους αλλα γαμω την τυχη μου, ποτε μου δεν ακουσα στην δικη σας ηλικια για sex, τσιμπουκια κλπ στο δικο μου σχολειο, ακομη και στο εξωτερικο που ειναι καπως ξεσαλωμενα τα πραγματα δεν εχω ακουσει κατι τετοιο...Ειναι προστυχα τα κοριτσια, εχουν δηλαδη προστυχα μυαλα αλλα δεν ετυχε να συμβει ποτε κατι τετοιο, τωρα στα 17 18 εε κανουν ο,τι γουσταρουν σιγα μην δωσουν λογαριασμο, αλλα στα 15 αει σιχτηρ...Προφυλακτικα στο προαυλιο?? Εγω το εχω ξαναπει πολλακις....Σε λιγα χρονακια οι μαθητριες ακομη και στα δημοτικα θα ντυνονται πιο ελαφρα και απο τους γυμνιστες στα beach bar της Μυκονου, θα κανουν σεξ με οποιον βρουν μπροστα τους, μαθητη καθηγητη, τόσο συχνα που ετσι και το μαθει η τζουλια θα κοψει τις φλεβες της και θα πιπιλανε τα πεη των παντων συχνοτερα και απο την σασα την γκρει, εε δεν παει ετσι ρε παιδια, δεν παει γαμω το κερατο μου...Φυσικα και θα εχει σχεση μια 15χρονη, δεν ειναι καθολου παραλογο, αλλα αμα ειναι να θεωρειται και επιτακτικο να πηδηχτει με οποιον να'ναι τοτε τα χεσαμε ολα...Τι να πω, αυτα τα σουργελα σε δεκα χρονια θα ειναι κανονικοι πολιτες με δικαιωμα ψηφου, βρε ουστ...

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    Quote Originally Posted by Lia27 View Post
    τωρα που το λες φενια(ωραιο ονομα) πραγματι οι γονεις των φιλεναδων μου δουλευουν συνεχεια αλλα μερικες φορες που πηγαινα σπιτι τους ή και ιδιες μου ελεγαν οτι επικοινωνουν με τους γονεις τους για αυτα τα ζητηματα.θελω να σταματησω να τις κανω παρεα αλλα θα αρχισουν τις βρωμες..μενω επαρχια και εχουμε μονο ενα λυκειο οποτε δεν εχω εναλλακτικη λυση..ή θα τις κανω παρεα και θα με μειωνουν επειδη δεν εχω κανει σεξ και σχεση ή θα τις παρατησω και θα μου κανουν τη καρδια περιβολι.επισης φενια δεν ξερω αν εισαι μεντιουμ παντως χτες η μια φιλη μου μου ελεγε για εγκυμοσυνες κτλ και μου τονισε μαλιστα οτι αν γινει καμια στραβη θα κανει οπωσδηποτε εκτρωση επειδη ειναι μικρη και ανημπορη..στο μυαλο της εισαι?
    λια μου χαχαχα δεν ειμαι μεντιουμ..απλα ετσι γινεται συνηθως αν το σκεφτεις λογικα..ειμαστε 15 κι εσυ κι εγω και οι φιλες σου...εχουνε καθολου μυαλο ομως?μαλλον οχι..μου αρεσει που λεει η φιλη σου οτι ειναι μικρη και ανημπορη για να κανει ενα παιδι αλλα για να κανει σεξ και να τσιμπουκωθει ειναι αρκετα μεγαλη και ετοιμηη?αισχος..παρατα τες διακριτικα μιας και δεν εχεις αλλο λυκειο εκει..καταλαβες τι εννοω να τις μιλας αλλα σταδιακα ολο και λιγοτερο ωστε στο τελος να μην μιλατε σχεδον καθολου...
    Last edited by fenia99; 24-08-2015 at 22:36.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Πάντως εγω τέτοια πουτανια δεν γνωρισα ειναι η αληθεια και εχω αλλαξει αρκετα σχολεια μεχρι τωρα, υπηρχε αυτή η τακτικη με τα κοριτσια να κοιτανε ολο για γκομενους αλλα γαμω την τυχη μου, ποτε μου δεν ακουσα στην δικη σας ηλικια για sex, τσιμπουκια κλπ στο δικο μου σχολειο, ακομη και στο εξωτερικο που ειναι καπως ξεσαλωμενα τα πραγματα δεν εχω ακουσει κατι τετοιο...Ειναι προστυχα τα κοριτσια, εχουν δηλαδη προστυχα μυαλα αλλα δεν ετυχε να συμβει ποτε κατι τετοιο, τωρα στα 17 18 εε κανουν ο,τι γουσταρουν σιγα μην δωσουν λογαριασμο, αλλα στα 15 αει σιχτηρ...Προφυλακτικα στο προαυλιο?? Εγω το εχω ξαναπει πολλακις....Σε λιγα χρονακια οι μαθητριες ακομη και στα δημοτικα θα ντυνονται πιο ελαφρα και απο τους γυμνιστες στα beach bar της Μυκονου, θα κανουν σεξ με οποιον βρουν μπροστα τους, μαθητη καθηγητη, τόσο συχνα που ετσι και το μαθει η τζουλια θα κοψει τις φλεβες της και θα πιπιλανε τα πεη των παντων συχνοτερα και απο την σασα την γκρει, εε δεν παει ετσι ρε παιδια, δεν παει γαμω το κερατο μου...Φυσικα και θα εχει σχεση μια 15χρονη, δεν ειναι καθολου παραλογο, αλλα αμα ειναι να θεωρειται και επιτακτικο να πηδηχτει με οποιον να'ναι τοτε τα χεσαμε ολα...Τι να πω, αυτα τα σουργελα σε δεκα χρονια θα ειναι κανονικοι πολιτες με δικαιωμα ψηφου, βρε ουστ...
    αχ βρε περαστικε..αναρωτιομουν κι εγω γιατι οι φιλες μου αλλαξαν λες και δεν ηταν προφανης ο λογος...απο την στιγμη που βλεπουν τα προφυλακτικα στα προαυλια του σχολειου μου,βλεπουν ολους σχεδον να εχουν σχεσεις κτλ τι να περιμενω κι εγω.. :( και ναι περαστικε οσο παραξενο και να σου φαινεται το σχολειο μου ειναι ενα μπουρδελο(σορρυ για τη λεξη).. ο διευθυντης στην κοσμαρα του,το ιδιο και οι καθηγητες..θυμαμαι ακομα πριν 3 χρονια που πηγαινα πρωτη γυμνασιου δυο παιδια εκει στα 15 που ειχαν κανει σεξ στις τουαλετες και ο διευθυντης εκανε σαν να μην εγινε τιποτα..και το καλυτερο περιστατικο εγινε φετος οπου ψωφησα στα γελια σοβαρα ομως..γραφαμε εξετασεις και στο προαυλιο εχει κατι παγκακια ποου μπορεις να κατσεις..λοιπον σε ενα παγκακι απο αυτα υπηρχε αρκετο αιμα και διπλα ενα προφυλακτικο..ελπιζω να καταλαβατε απο που προερχοταν το αιμα.. :p και ηρθε η καθαριστρια με απολυτη ηρεμια και εριξε ενα κουβα νερο λες και δεν εγινε τιποτα :p επισης περαστικε ντυνονται ετσι ηδη..θυμαμαι μια την ημερα των εξετασεων που μου ηρθεε η αλλη με ντεκολτε μεχρι τον αφαλο και σορτσακι που ισα εκρυβε το κ@λομερι της και πηγαινε ναι καλα θα ακουσεις 1η ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ...δηλαδη εμετιλα ειλικρινα..αντι να ντρεπομαστε καθολου για ολα αυτα που γινονται ακουω και γονεις να λενε "αχχ τι ωραια τα παιδια ωριμαζουν πιο γρηγορα,αυτο ειναι καλο κτλ" ναι αγαπητοι γονεις ωριμαζουν εξωτερικα,εσωτερικα εχουμ ωριμασει γαμωτο?ΟΧΙ..αν ειναι δυνατον..ξερω με τα λεγομενα μου μοιαζω με 30 :p αλλα ειμαι 15 και σιχαινομαι τους συνομιληκους μου..και το πιο αστειο ισως απο ολα ειναι οτι ακουω να εχει κανει μια 14χρονη σεξ και οπως ειναι φυσικο την κρινουν ολοι κτλ και λεει τη γνωστη φραση "ηταν δικη μου επιλογη να κανω ο,τι γουσταρω κτλ" τι επιλογη σου μωρη που ακομα δεν μπορεις να επιλεξεις τι καλαμακι να βαλεις στο καφε σου?καμια σωτηρια

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    46
    fenia99 δυστυχως πιστευουν ότι το σεξ πριν τα 18 είναι υπεροχο και πρεπει να γινεται οπωσδήποτε...δεν αλλαζουν αντιληψεις και για αυτό στεναχωριέμαι παρα πολύ.. και δεν μπορω να κανω κατι για αυτό..επισης να τις παρατησω δεν μπορω γιατι θα το καταλαβουν και όπως ειπα θα με κανουν ρεζιλι σε ολο το σχολειο ότι δεν εχω σχεση και ότι αυτό είναι κακο.
    περαστικός δυστυχως ναι η "φιλη" μου οσο και αν δεν το πιστευετε εκανε στοματικο στο αγορι της ως δωρο που κλεισανε 2 μηνες μαζι..το εμαθαν και αλλα παιδια ιδιας ηλικιας και αρχισαν και τις ελεγαν για πες πως ηταν; ηταν ωραια αισθηση;τα καταπιες;να το κανουμε κι εμεις στα αγορια μας; πηγα να κανω εμετο και εφυγα γρηγορα γιατι θα γινομουν ρεζιλι..

  8. #23
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Μαλιστα, εγω εχω μια σκεψη για το πως λυνονται αυτα τα προβληματα αλλα δεν την λεω γιατι θα χαρακτηριστω βαρβαρος και θα με διαγραψουν και σαν μελος:p

    edit αν ομως εφαρμοζονταν αυτο που σκεφτομαι εντονα εδω και καιρο θα λυνονταν οριστικα το προβλημα της ανηθικοτητας των ημερων μας

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Κορίτσια γενικά αποφεύγετε τέτοια άτομα και κρατήστε την αξιοπρέπειά σας, μόνο τον εαυτό σας έχετε......Οι άλλοι είναι απλά για παρέα, δεν είναι για να μπαίνουν στις ζωές μας και να μας λένε τι να κάνουμε, αν το κάνουνε αυτό αυτές να θυμάστε ότι αυτές έχουν το πρόβλημα και να τους το υπενθυμίζετε, γενικά να ανοίγεστε, να λέτε τι σας ενοχλεί, είστε κι εσείς κοινωνία μην ξεχνάτε και διαμορφώνετε συμπεριφορές.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Μαλιστα, εγω εχω μια σκεψη για το πως λυνονται αυτα τα προβληματα αλλα δεν την λεω γιατι θα χαρακτηριστω βαρβαρος και θα με διαγραψουν και σαν μελος:p

    edit αν ομως εφαρμοζονταν αυτο που σκεφτομαι εντονα εδω και καιρο θα λυνονταν οριστικα το προβλημα της ανηθικοτητας των ημερων μας
    μμ νομιζω καταλαβα τι :p

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    Quote Originally Posted by pillow View Post
    Κορίτσια γενικά αποφεύγετε τέτοια άτομα και κρατήστε την αξιοπρέπειά σας, μόνο τον εαυτό σας έχετε......Οι άλλοι είναι απλά για παρέα, δεν είναι για να μπαίνουν στις ζωές μας και να μας λένε τι να κάνουμε, αν το κάνουνε αυτό αυτές να θυμάστε ότι αυτές έχουν το πρόβλημα και να τους το υπενθυμίζετε, γενικά να ανοίγεστε, να λέτε τι σας ενοχλεί, είστε κι εσείς κοινωνία μην ξεχνάτε και διαμορφώνετε συμπεριφορές.
    pillow ναι συμφωνω μαζι σας...πραγματικα μπορω να πω εξεπλαγην με αυτα που ειπε η λια..και στην δικη μου περιοχη γινονται εκτροπα αλλα οχι να κανουν και στοματικο..ειπαμε..κριμα..λυ παμαι που ζω σε αυτην την κοινωνια..επισης λια ο τιτλος που εβαλες αντιπροσωπευει ακριβως την κοινωνια..ΤΟΞΙΚΗ...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Αθήνα
    Posts
    261
    Quote Originally Posted by Lia27 View Post
    fenia99 δυστυχως πιστευουν ότι το σεξ πριν τα 18 είναι υπεροχο και πρεπει να γινεται οπωσδήποτε...δεν αλλαζουν αντιληψεις και για αυτό στεναχωριέμαι παρα πολύ.. και δεν μπορω να κανω κατι για αυτό..επισης να τις παρατησω δεν μπορω γιατι θα το καταλαβουν και όπως ειπα θα με κανουν ρεζιλι σε ολο το σχολειο ότι δεν εχω σχεση και ότι αυτό είναι κακο.
    περαστικός δυστυχως ναι η "φιλη" μου οσο και αν δεν το πιστευετε εκανε στοματικο στο αγορι της ως δωρο που κλεισανε 2 μηνες μαζι..το εμαθαν και αλλα παιδια ιδιας ηλικιας και αρχισαν και τις ελεγαν για πες πως ηταν; ηταν ωραια αισθηση;τα καταπιες;να το κανουμε κι εμεις στα αγορια μας; πηγα να κανω εμετο και εφυγα γρηγορα γιατι θα γινομουν ρεζιλι..
    δεν θελω να το παιξω ειδικος,ουτε μεγαλη,15 ειμαι μονο αλλα εχουν ιδεα για το σεξ?ή ξερουν μοναχα οτι το τσουτσουνι μπαινει στην τρυπουλα και τελος?γιατι αν ξερουν μονο αυτο χ@σε μεσα πολυχρονη...ξερουν για προφυλαξεις για τα νοσηματα που μπορεις να κολλησεις κτλ?μαλλον οχι...ευτυχως που οι γονεις εκατσαν και μου μιλησαν απο νωρις για αυτα τα ζητηματα,ειλικρινα,γιατι αν δεν μου μιλαγαν πολυ πιθανον να εκανα τα ιδια...συμπερασμα:δεν εχουν καμια απολυτως επικοινωνια με τους γονεις,δεν εξηγειται αλλιως λια..ολο και παου θα εχουν πει ψεματα παντως..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    504
    Απεφυγε τες, μονο ενα γεια να λετε και πολυ τους ειναι, ακους εκει ''θα επρεπε να εχεις προχωρησει στα προκαταρτικα'' ποιος καθοριζει αν θα επρεπε να το εχεις κανει? Ειναι απλως κυριολεκτικα χαζες και δεν ξερουν τι τους γινεται, μην γινεις σαν αυτες ειναι κριμα, θα προχωρησεις σεξουαλικα μονο οταν νιωσεις ετοιμη, μην ακους τις βλαμενες, αλλα ναι ετσι ειναι οι παρεες, οταν δεν μοιαζεις με το ''κοπαδι'' σε δειχνουν με το δαχτυλο, ξεκοψε τες και βρες καινουργιες παρεες χασιμο χρονου ειναι να μενεις μαζι τους.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Εγω το ειπα και το ξαναλεω, χίλιες φορες πιο αφροδισιακη ειναι η κοπελα που ειναι καπως "ερασιτεχνης" όσον αφορα τις σχεσεις της και ειδικοτερα στο θεμα του κρεβατιου που ειναι καθαρα προσωπική υποθεση και οχι κατι δημοσιο γιατι υποσυνειδητα το αγορι/αντρας παιρνει τον ρολο του "δασκαλου" της(το ιδιο αναλογικα ισχυει και με τις γυναικες ως προς τους "αρχαριους" αντρες) παρα η γυναικα που εχει πηδηχτει με το μισο κολωνακι και το αλλο μισο δεν το εχει γνωρισει ακομη, αρα τα επιχειρηματα των, ας το πω, φιλεναδων σου ακυρωνονται κατευθειαν....Και τι μαλακια ειναι αυτη με το sex ανηλικων?? Εγω σου λεω οτι χιλιες φορες καλυτερα να κανει καποιος sex απο τα 17 του και πανω γιατι τοτε ξερει τι πραγματικα κανει και τοτε αρχιζει να καταλαβαινει καποιες πιο βαθιες εννοιες και οχι απλως "το σκουλικι που μπαινει στην τρυπα" οπως ευστοχα αναφερθηκε...Δεν θα μιλησω για το "μεγεθος" που εχουν τα νιαναρα σε αυτην την ηλικια που παιζει ακομη παιδικα να βλεπουν γιατι θα το ξεφτυλισουμε το θεμα...Θέλουμε και sex απο τα 12 ακομη λες και ειμαστε τιποτα πρωτογονοι ιθαγενεις της Αφρικής και δεν ξερουν καν τι εστι προφυλακτικο, τι ειναι η βλενόρροια, η γονορροια, η συφιλη, το AIDS, πως ξεκιναει η εγκυμοσυνη, τι ειναι το χαπι της επομενης ημερας, παντελης ελλειψη γνωσεων και μου θελουν και sex...Για αυτο φτασαμε στις 300.000 εκτρωσεις τον χρονο μνο στην χωρα μας απο τις οποιες οι περισσοτερες συντριπτικα ειναι απο ανηλικες....Κρίμα...

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Εγω το ειπα και το ξαναλεω, χίλιες φορες πιο αφροδισιακη ειναι η κοπελα που ειναι καπως "ερασιτεχνης" όσον αφορα τις σχεσεις της και ειδικοτερα στο θεμα του κρεβατιου που ειναι καθαρα προσωπική υποθεση και οχι κατι δημοσιο γιατι υποσυνειδητα το αγορι/αντρας παιρνει τον ρολο του "δασκαλου" της(το ιδιο αναλογικα ισχυει και με τις γυναικες ως προς τους "αρχαριους" αντρες) παρα η γυναικα που εχει πηδηχτει με το μισο κολωνακι και το αλλο μισο δεν το εχει γνωρισει ακομη, αρα τα επιχειρηματα των, ας το πω, φιλεναδων σου ακυρωνονται κατευθειαν....Και τι μαλακια ειναι αυτη με το sex ανηλικων?? Εγω σου λεω οτι χιλιες φορες καλυτερα να κανει καποιος sex απο τα 17 του και πανω γιατι τοτε ξερει τι πραγματικα κανει και τοτε αρχιζει να καταλαβαινει καποιες πιο βαθιες εννοιες και οχι απλως "το σκουλικι που μπαινει στην τρυπα" οπως ευστοχα αναφερθηκε...Δεν θα μιλησω για το "μεγεθος" που εχουν τα νιαναρα σε αυτην την ηλικια που παιζει ακομη παιδικα να βλεπουν γιατι θα το ξεφτυλισουμε το θεμα...Θέλουμε και sex απο τα 12 ακομη λες και ειμαστε τιποτα πρωτογονοι ιθαγενεις της Αφρικής και δεν ξερουν καν τι εστι προφυλακτικο, τι ειναι η βλενόρροια, η γονορροια, η συφιλη, το AIDS, πως ξεκιναει η εγκυμοσυνη, τι ειναι το χαπι της επομενης ημερας, παντελης ελλειψη γνωσεων και μου θελουν και sex...Για αυτο φτασαμε στις 300.000 εκτρωσεις τον χρονο μνο στην χωρα μας απο τις οποιες οι περισσοτερες συντριπτικα ειναι απο ανηλικες....Κρίμα...
    εγω πλέον ειμαι 35 χρονων...θα ηταν λιγο κουφο να το παιξω απειρη...αλλα αυτο που εχω καταλάβει στο θεμα σεξ ειναι οτι οταν απαλλαχθεις απο τους ρολους δασκαλος και εμπειρος και απειρη και δεν ξερω και γω τι αλλο, και εισαι αληθινος, το απολαμβανεις καλυτερα. Ναι παλιοτερα εμπαινα στο τρυπάκι της απειρης ...αλλα δεν το απολάμβανα καθολου, γτ το μονο π με ενδιεφερε ήταν η γνωμη του αλλου για μενα.
    τωρα να σου πω απο τη μια μερια εχεις δικιο για το οτι οταν ξεκινας πολυ νωρις τις σεξουαλικες επαφες δεν εισαι και τοσο υπευθυνο ατομο.. αλλα και εγω που ξεκινησα στα 17 μου, γεματη κομπλεξ και πουριτανιστικα καταλοιπα δεν κερδισα και τιποτα. για μενα η αληθεια βρισκεται στην μεση...δεν μπορεις να φρεναρεις τις νεες ταχυτητες της νεας γεννιας θελουν να εξερευνησουν τα πάντα και καλα κανουν. μπορεις ομως να συμβαδισεις μαζι τους, να τους ενημερωσεις , η σεξουαλικη διαπαιδαγωγηση θα επρεπε να απασχολει πιο σοβαρα γονεις και καθηγητες.

Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. κατάθλιψη απο τοξική σχέση
    By nikitin in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 55
    Last Post: 29-11-2013, 15:16
  2. συναισθηματικη τοξικη εξαρτηση
    By starfish in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 04-07-2013, 16:53
  3. Η αντροκρατούμενη παγκόσμια κοινωνία μας
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 01-08-2011, 01:06
  4. Σχιζοφρένεια και κοινωνία
    By oXe in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 4
    Last Post: 17-01-2010, 18:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •