πως αντιδρατε οταν φοβαστε? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 68
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΚΙ ΕΞΗΓΩ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΧΕΖΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ
    ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΖΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥΖΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΥΤΟ;
    ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΚΙ ΕΞΗΓΩ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΣΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΧΕΖΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΠΑΤΟΚΟΡΦΑ
    ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΖΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥΖΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ ΑΥΤΟ;
    ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ
    ελις γλυκε μου και υπεροχα αθωε μου, γιατι τα λες αυτα, αφου δεν τα πιστευεις..

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Ρεα τι ενοως το κλεινεις μεσα σου?
    δεν αφηνω κανεναν να καταλαβει οτι φοβαμαι ουτε καν στον φοβο μου... εξω το παιζω δυνατη...μεσα μου τρεμω...και οταν πια μενω μονη λυποθυμαω με την ησυχια μου...αυτο εννοω :)

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ελις γλυκε μου και υπεροχα αθωε μου, γιατι τα λες αυτα, αφου δεν τα πιστευεις..
    ΣΕ ΕΧΩ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ
    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΓΤ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΘΕΣ ΑΝΤΡΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΚΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΟΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΙ ΚΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ
    ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΑΧΡΗΣΤΟΙ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟ ΕΚΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ
    ΑΜΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΠΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΒΙΑΑΙΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΛΕΣ ΟΙ ΟΥΣΙΕΣ ΕΙΑΝΙ ΒΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ
    ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΒΑΛΕ ΕΙΝΑΙ ΒΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΡΕΙΣ
    ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΙΟ ΑΝΤΡΙΚΙΟ ΠΙΟ ΜΠΕΣΙΚΟ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΚΙ ΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΒΙΑΣ ΑΛΛΑΞΑΝΕ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΣΕ ΕΧΩ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ
    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΓΤ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ
    δεν σου αρνηθηκα ποτε συζητηση και το ξερεις πολυ καλα αυτο...δεν καταλαβα κατι τετοιο, μαλιστα απο την συμπεριφορα σου ..θα πόνταρα στο αντιθετο!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΑΡΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΟΥΝ
    ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΟΠΡΙΑ ΤΟ ΧΩ ΑΠΟΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Quote Originally Posted by rea View Post
    δεν σου αρνηθηκα ποτε συζητηση και το ξερεις πολυ καλα αυτο...δεν καταλαβα κατι τετοιο, μαλιστα απο την συμπεριφορα σου ..θα πόνταρα στο αντιθετο!
    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
    ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΜΑ ΘΕΣ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    και θελω να την κανουμε ...εσυ δεν ξερω αν θες! Η ευαισθησια και ο ρομαντισμος ποτε δεν ειναι δειγμα αχρηστειας. Αχρηστος ειναι αυτος που ΔΕΝ νιωθει. και μονο η αγαπη που μπορει να εχεις για καποιο ανθρωπο μπορει να γινει κινητρο και θεληση...και το ξερεις πολυ καλα αυτο! οκ καποιοι πατανε τους ευαισθητους, καποιοι δεν εκτιμουν...υπάρχουν ομως και καποιοι που εκτιμουν και νιωθουν τυχεροι κ μονο που σε γνωρισαν...
    και ναι υπαρχουν και τα δυσκολα... τα πολυ δυσκολα ...αλλα μπορει και οι μαλακιες σας να ταιριαζουν!
    ποιος προδικαζει τους ευαισθητους ως αχρηστους και με τι κριτηρια? ποιος ειναι ευτυχισμενος? ποιος ειναι καλα?
    πες δεν ξερω, πες φοβαμαι...και εγω φοβαμαι...αλλα χαμενοι για χαμενοι ειμαστε... λιγο ετσι μια ιδεα να χαρουμε αυτο το υπόλοιπο της γ@@@νης μας ζωουλας δεν το αξιζουμε? γιατι ειμαστε ευαισθητοι?...τουλαχιστον ας το τολμησουμε και ας αποτυχουμε...τοτε και μονο τοτε θα δεχτω αυτην την απαντηση!!..

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΝ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ
    ΚΑΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΜΑ ΘΕΣ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
    ο αντρας πρεπει να ειναι καπως και η γυναικα επισης καπως...ολα αυτα ειναι δηθενιες...οταν βρεις εναν ανθρωπο που σε κανει να θελεις να ειστε μαζι... τα καπως φευγουν απτο παραθυρο... οι κανονες ειναι για να σπάνε... και μαλιστα αν αγαπήσεις εσυ ειδικα ειμαι σιγουρη οτι για αυτην την γυναικα θα εχεις μια πραγματικη αγκαλια...εδω εχεις για ολους εμας εδω!...και δεν χρειαζεσαι θεμα για να μου μιλησεις...ουτε λόγο και το ξερεις πολυ καλα αυτο...οπως ξερεις πως ποτε δεν με προκαλεσες για συζητηση... αλλο αν περιμενες να καταλαβω..αυτο ειναι αλλο

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΑΜΑ ΡΕ ΣΥ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΧΑΩΘΗΚΑ
    ΕΓΡΑΨΕΣ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΑΝΤΣΗ ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΛΕΩ
    ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ
    ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΓΤ ΗΜΟΥΝΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ
    ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΕΝΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
    ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΖΩΗ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΤ ΕΜΕΝΑ
    Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ο αντρας πρεπει να ειναι καπως και η γυναικα επισης καπως...ολα αυτα ειναι δηθενιες...οταν βρεις εναν ανθρωπο που σε κανει να θελεις να ειστε μαζι... τα καπως φευγουν απτο παραθυρο... οι κανονες ειναι για να σπάνε... και μαλιστα αν αγαπήσεις εσυ ειδικα ειμαι σιγουρη οτι για αυτην την γυναικα θα εχεις μια πραγματικη αγκαλια...εδω εχεις για ολους εμας εδω!...και δεν χρειαζεσαι θεμα για να μου μιλησεις...ουτε λόγο και το ξερεις πολυ καλα αυτο...οπως ξερεις πως ποτε δεν με προκαλεσες για συζητηση... αλλο αν περιμενες να καταλαβω..αυτο ειναι αλλο
    ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΚ ΒΑΘΕΩΝ ΚΑΙ ΕΚ ΤΩΝ ΕΣΩ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ
    ΚΑΙ ΑΟΡΙΣΤΙΕΣ ΚΛΠ ΓΤ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΣΥ ΤΑ ΑΛΦΑΔΙΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΨΙΛΟΚΟΒΕΙΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #30
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΚΑΙ ΦΤΑΝΟΥΝ ΣΑΡΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΟΥΝ
    ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΟΠΡΙΑ ΤΟ ΧΩ ΑΠΟΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
    1. εμενα να μου μιλας καλυτερα
    2.μην μου φωναζεις!
    3. δεν καταδεχομαι καν να καταλάβω την απορια σου ετσι οπως ειναι διατυπωμενη
    4. βαλε το μυαλο σου να δουλέψει και προσπαθησε να την διατυπώσεις με τροπο που δεν θα με προσβαλει

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 150
    Last Post: 03-07-2014, 15:17
  2. τι φοβαστε?
    By αλεξανδρος_77 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 17-01-2014, 06:15
  3. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΜΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΑΓΚΑΣΜΟΥΣ?ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ?
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2010, 16:09
  4. όταν νευριάζετε, πώς αντιδράτε?
    By arktos in forum Διαχείριση Θυμού
    Replies: 79
    Last Post: 19-07-2007, 01:50
  5. ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΑ ΠΛΟΙΑ
    By cyberian in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 23-10-2006, 18:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •