δε μπορω να την ξεχασω - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 52
  1. #16
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    [QUOTE=Ntoubroutza;555535]Εγώ πάλι γιατί διαφωνώ με όλους?Γιατί φίλε έκανε λάθος που κόλησες?Ρωτάει κανέναν το μυαλό και η καρδιά για το πως θα συμπεριφερθούν?Νομίζω πολλοί έρωτες ξεκίνησαν στραβά και κατέληξαν σε κάτι πολύ όμορφο.
    Όπως θα είδες έγραψα για μυαλό και καρδιά.Όχι για ....τσουτσού!!!ΑΝ θεωρείς ότι θέλεις για τα 2 πρώτα,τότε μπορείς να την διεκδικήσεις όμορφα,αντρίκια και με υπομονή.Θα το εκτιμήσει....[/QUOTE


    Ειμαι σε διλημμα αν πρεπει να την διεκδικησω.Αν και η καρδια λεει να το κανω

  2. #17
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    Εγώ πάλι γιατί διαφωνώ με όλους?Γιατί φίλε έκανε λάθος που κόλησες?Ρωτάει κανέναν το μυαλό και η καρδιά για το πως θα συμπεριφερθούν?Νομίζω πολλοί έρωτες ξεκίνησαν στραβά και κατέληξαν σε κάτι πολύ όμορφο.
    Όπως θα είδες έγραψα για μυαλό και καρδιά.Όχι για ....τσουτσού!!!ΑΝ θεωρείς ότι θέλεις για τα 2 πρώτα,τότε μπορείς να την διεκδικήσεις όμορφα,αντρίκια και με υπομονή.Θα το εκτιμήσει....
    Ειμαι σε διλημμα αν πρεπει να την διεκδικησω.Αν και η καρδια λεει να το κανω.

  3. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Ntoubroutza View Post
    Εγώ πάλι γιατί διαφωνώ με όλους?Γιατί φίλε έκανε λάθος που κόλησες?Ρωτάει κανέναν το μυαλό και η καρδιά για το πως θα συμπεριφερθούν?Νομίζω πολλοί έρωτες ξεκίνησαν στραβά και κατέληξαν σε κάτι πολύ όμορφο.
    Όπως θα είδες έγραψα για μυαλό και καρδιά.Όχι για ....τσουτσού!!!ΑΝ θεωρείς ότι θέλεις για τα 2 πρώτα,τότε μπορείς να την διεκδικήσεις όμορφα,αντρίκια και με υπομονή.Θα το εκτιμήσει....
    χαχαχα...απλα υπέροχος!!! αντε μωρε και πηξαμε στις λογικες και τα πρεπει.... τρελα θελουμε και εμεις τα "γυναικακια"... λίγη τρελα γαμωτη μου... δεν την αξιζουμε?

  4. #19
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Αν κι επιμενω οτι ειχα παρει καποια μνμ απο τη συμπεριφορα της.την επιασα να παιρνει το βλεμμα της ξαφνικα απο πανω μου(εκτος κι αν ειχα κατι στραβο) σχεδον παντα προτιμουσε να περπατα διπλα μου η να καθεται διπλα μου.τωρα γιατι το γυρισε μετα..

  5. #20
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Αν κι επιμενω οτι ειχα παρει καποια μνμ απο τη συμπεριφορα της.την επιασα να παιρνει το βλεμμα της ξαφνικα απο πανω μου(εκτος κι αν ειχα κατι στραβο) σχεδον παντα προτιμουσε να περπατα διπλα μου η να καθεται διπλα μου.τωρα γιατι το γυρισε μετα..
    Κάνε αυτό που σε προστάζει η καρδιά σου λεβέντη. Αν τότε σου δειξει πως το σκέφτεται καλώς, αν δείξει πως παρενοχλείται φεύγεις.
    Μάθε όμως πως, πολλές φορές τη συμπεριφορά κάποιου/ας έναντι μας την ερμηνεύουμε ανάλογα με το πως νιωθουμε εμείς γι αυτον/ή. Κι αν δεν υπάρχει κάτι το προφανές από τη δική του πλευρά που να επιβεβαιώνει το αίσθημα μας δεν αποκλείεται να πέφτουμε έξω, ήτοι να παρερμηνεύσαμε τη συμπεριφορά του.
    Θέλω να πιστευω πως δεν εισαι τρολ, προερχόμενο από κάποιο που κυκλοφορεί στο φορουμ με άλλο προφιλ και περναει τη μέρα του συνδυάζοντας αυνανισμό και κομπιούτερ, προσπαθώντας εδώ να κάνει πλάκα για αλλους βασιζόμενος σε δικά τους θεματα.
    γιάννης

  6. #21
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Μαλλον καποιος αλλος εμεινε με το πουλι στο χερι τις προαλλες:p

  7. #22
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Μαλλον καποιος αλλος εμεινε με το πουλι στο χερι τις προαλλες:p
    Βγήκαν σωστοί οι υπολογισμοί μου! Προδόθηκες! Σε είχα για πιο ξυπνιο άτομο.
    γιάννης

  8. #23
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Βγήκαν σωστοί οι υπολογισμοί μου! Προδόθηκες! Σε είχα για πιο ξυπνιο άτομο.

    Ρε αγορι μου, πας καλα, ποιος προδοθηκε και κατα ποτε??
    Δεν εχω μνημη χρυσοψαρου σαν μερικους μερικους εδω, θυμαμαι τι μου ειπες στα πρηγουμενα θρεντς μολις πριν απο λιγα λεπτα περι αυνανισμου και θυμαμαι τις ειπες τις προαλλες για τα 5 δακτυλα συντροφια, δεν εχω αλτσχαιμερ απο τωρα, ηρεμησε πια σερλοκ χολμς του γλυκου νερου

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Αδερφέ μου Παοκτσή Pablo το θέμα είναι ότι λίγο πολύ όλοι έχουμε περάσει μια από τα ίδια, ο σκοπός σε όλη αυτή την φάση που περνάς είναι να το πάρεις λίγο πιο χαλαρά και να το αφήσεις να πάρει το δρόμο του. Προχώρα παρακάτω και κοίτα να ξεκολλήσεις!!!!!

  10. #25
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Ρε αγορι μου, πας καλα, ποιος προδοθηκε και κατα ποτε??
    Δεν εχω μνημη χρυσοψαρου σαν μερικους μερικους εδω, θυμαμαι τι μου ειπες στα πρηγουμενα θρεντς μολις πριν απο λιγα λεπτα περι αυνανισμου και θυμαμαι τις ειπες τις προαλλες για τα 5 δακτυλα συντροφια, δεν εχω αλτσχαιμερ απο τωρα, ηρεμησε πια σερλοκ χολμς του γλυκου νερου
    Λύσε τα θεματα σου κι έλα να ξανασυζητησουμε. Σταματα να επαναλαμβάνεις αυτα που είπα τα οποία σε αγγίζουν. Θα επιδεινώσεις το χάλι σου!
    γιάννης

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Λύσε τα θεματα σου κι έλα να ξανασυζητησουμε. Σταματα να επαναλαμβάνεις αυτα που είπα τα οποία σε αγγίζουν. Θα επιδεινώσεις το χάλι σου!
    Εσείς γιατί μαλώνετε ;

  12. #27
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Σωπα ρε δον ζουαν, και εσυ που το ξερεις το χαλι μου, με εχεις παρακολουθησει ποτε, βρε μπας και εισαι ο μικρουτσικος και εχεις κρυφα καμερες στο σπιτι μου??

  13. #28
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Σωπα ρε δον ζουαν, και εσυ που το ξερεις το χαλι μου, με εχεις παρακολουθησει ποτε, βρε μπας και εισαι ο μικρουτσικος και εχεις κρυφα καμερες στο σπιτι μου??
    Ευχαριστώ που με προσφωνείς "δον ζουάν". Τουλάχιστον μου ανεβάζεις τη ψυχολογία!

    Σ' αφηνω να χτυπιεσαι αφού το θες!:D
    γιάννης

  14. #29
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Ευχαριστώ που με προσφωνείς "δον ζουάν". Τουλάχιστον μου ανεβάζεις τη ψυχολογία!

    Σ' αφηνω να χτυπιεσαι αφού το θες!:D

    Αν ειχες λιγακι κουκουτσι μυαλο θα ηξερες την εννοια του σαρκασμου και της ειρωνιας...:p
    Άλλος χτυπιεται σαν χταποδι για ν μας πεισει για κατι που δεν ειναι ενδεχομενως

  15. #30
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Κάνε αυτό που σε προστάζει η καρδιά σου λεβέντη. Αν τότε σου δειξει πως το σκέφτεται καλώς, αν δείξει πως παρενοχλείται φεύγεις.
    Μάθε όμως πως, πολλές φορές τη συμπεριφορά κάποιου/ας έναντι μας την ερμηνεύουμε ανάλογα με το πως νιωθουμε εμείς γι αυτον/ή. Κι αν δεν υπάρχει κάτι το προφανές από τη δική του πλευρά που να επιβεβαιώνει το αίσθημα μας δεν αποκλείεται να πέφτουμε έξω, ήτοι να παρερμηνεύσαμε τη συμπεριφορά του.
    Θέλω να πιστευω πως δεν εισαι τρολ, προερχόμενο από κάποιο που κυκλοφορεί στο φορουμ με άλλο προφιλ και περναει τη μέρα του συνδυάζοντας αυνανισμό και κομπιούτερ, προσπαθώντας εδώ να κάνει πλάκα για αλλους βασιζόμενος σε δικά τους θεματα.
    Φιλε μου εχεις απολυτο δικιο.Πολλες φορες βλεπουμε τα πραγματα οπως μας συμφερει κι οχι οπως ειναι στην πραγματικοτητα.Οχι δεν ειμαι τρολ.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-12-2013, 03:02
  2. δυσκολεύομαι να ξεχάσω
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 299
    Last Post: 11-03-2012, 02:49
  3. αν ξεχασω οτι υπαρχω?
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 18-06-2011, 13:03
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 11:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •