δε μπορω να την ξεχασω - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 52
  1. #31
    Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Aθήνα
    Posts
    63
    το ποστ του kozchr δεν έκανε εντύπωση σε κανενα?Σα να απανταει ο θεματοθετης...
    Μηπως είναι το ίδιο προσωπο?

  2. #32
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by iliotropio View Post
    το ποστ του kozchr δεν έκανε εντύπωση σε κανενα?Σα να απανταει ο θεματοθετης...
    Μηπως είναι το ίδιο προσωπο?
    Το σκεφτοσουν πολυ ωρα αυτο?Αλλη ορεξη δεν ειχα να μπαινω με διαφορετικα ονοματα για να σχολιαζω δικο μου θεμα.Οσο για τον Kozhr ειπε ο ανθρωπος την αποψη του.

  3. #33
    iliotropio καμμία σχέση με τον θεματοθέτη.Το δικό μου "κόλλημα" είναι 36 χρονών,πανέμορφη με περνάει ένα κεφάλι σε ύψος μιας και είναι πάνω απο 1,80 και η κατάσταση δεν είναι σαν αυτή που περιγράφει ο pablo4.

  4. #34
    Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Aθήνα
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Το σκεφτοσουν πολυ ωρα αυτο?Αλλη ορεξη δεν ειχα να μπαινω με διαφορετικα ονοματα για να σχολιαζω δικο μου θεμα.Οσο για τον Kozhr ειπε ο ανθρωπος την αποψη του.
    εσυ παλι το σκεφτοσουν πολύ να ανεβασεις αυτο το ...."θεμα"???το ανυπαρκτο?αντε ξεκολλα 34 χρονων ανθρωπος που θες και μπλεξιματακια με 24 χρονη
    kozchr σε ευχαριστω για τη διευκρινηση και συγγνωμη που παρεξηγησα.

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    γιατι ρε ηλιοτροπιο? επειδη ειναι 34 χρονων δεν μπορει να ερωτευθει μια 24 χρονη? με μπερδευεις

  6. #36
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Αν ειχες λιγακι κουκουτσι μυαλο θα ηξερες την εννοια του σαρκασμου και της ειρωνιας...:p
    Άλλος χτυπιεται σαν χταποδι για ν μας πεισει για κατι που δεν ειναι ενδεχομενως
    Ούτε δον ζουαν ειπα πως ειμαι, ούτε προσπάθησα να περάσω εντυπώσεις για κάτι που δεν ειμαι. Απλά εναπέθεσα εμπειρία σ' αυτο που λέγεται προσπάθεια, πάλη για το καλύτερο. Και η αναρτηση μου αυτη ειναι απλά για να τελειωνει η συζητηση μαζι σου.
    Στη συζητηση υπήρξαν στιγμές που προφανώς εξεμάνεις, εσυ εισαι αυτος που εδωσε συνεχεια στο θεμα. Η συνέχεια που έδωσες έγκειται στο οτι εισαι αρκετα πισω στον εν λόγω τομέα, το μειονέκτημα αυτο δυστυχώς σε πνίγει, και κυρίως δεν το προσπαθείς. Μεσα απο την εμπειρια μου ήθελα να βοηθησω κι εσενα, παιρνοντας θάρρος αλλά καιγνώση. Κυρίως δε να βγαλω τις σκεψεις μου. Στο εξης όμως πρπεει να προσεχουμε επειδή κάποιοι μπορει να ενοχλούνται επειδή συγκρίνουν με το δικα τους.
    Όποιος 'αγγίζεται', κοινώς μυγιάζεται, επειδή πονάει σε κάτι, αυτός αντιδρά ανοίγοντας συζητηση με αρνητικό χαρακτηρα. Η ελλειψη του σε ενα τομεα αποδεικνυεται από το ότι σαρκάζεται ή ειρωνευεται, χωρίς να εχει να προσφερει επιχειρήματα και εισηγησεις.Επειδή γενικα παραιτήθηκε.
    γιάννης

  7. #37
    Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Aθήνα
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by rea View Post
    γιατι ρε ηλιοτροπιο? επειδη ειναι 34 χρονων δεν μπορει να ερωτευθει μια 24 χρονη? με μπερδευεις
    ε, πολύ χονδρικά δεν "μπορει" διοτι 10 χρονια διαφορα σε αυτες τις ηλικίες κανουν μπαμ....sooner or later......

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    Quote Originally Posted by rea View Post
    γιατι ρε ηλιοτροπιο? επειδη ειναι 34 χρονων δεν μπορει να ερωτευθει μια 24 χρονη? με μπερδευεις
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ ΔΕ ΜΟΠΡΕΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #39
    Member
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Aθήνα
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΣΗ ΔΕ ΜΟΠΡΕΙ
    Aαααααυτό.

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΙΑΣΤΟΛΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΚΟΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΠΑΚΙΑ
    ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΝΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by iliotropio View Post
    ε, πολύ χονδρικά δεν "μπορει" διοτι 10 χρονια διαφορα σε αυτες τις ηλικίες κανουν μπαμ....sooner or later......
    ε και? ας κανει και μπαμ και μπουμ και οτι πρεπει να κανει... σημασια εχει να το ζησει ο ανθρωπος σε οποια μορφη και αν ειναι. αφου αυτο γουσταρει η ψυχη του...

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΔΙΑΣΤΟΛΕΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΚΟΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΠΑΚΙΑ
    ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΝΟ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ
    ε καλα απο τον καναπέ του σπιτιου μου και εγω βαζω κανονες και φιλοσοφίες ελις! εγω στο φιναλε εχω μπλέξει με 10 χρόνια μεγαλύτερο και οι 2 επιζησαμε...εσυ?? πως ξερεις λοιπον ποια μπορει να ειναι η καταληξη ? οοοεεεοοο???

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,651
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΡΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΚΑΤ ΕΜΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΠΩΣ ΓΤ ΟΠΛΥ ΑΠΛΑ ΕΣΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ
    ΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΑΡΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΙ ΑΝ ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ ΣΥΝΙΘΗΣΕΙΣ
    ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΘΑ ΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ
    ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 24 ΑΜΑ ΗΣΟΥΝΑ 30 ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΟΡΦΙΑ ΡΕΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΣΧΕΣΗ ΚΑΤ ΕΜΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΟΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΠΩΣ ΓΤ ΟΠΛΥ ΑΠΛΑ ΕΣΥ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ
    ΚΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΑΡΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΙ ΑΝ ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ ΣΥΝΙΘΗΣΕΙΣ
    ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΘΑ ΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ
    ΕΝΩ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΞΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΩΝ 24 ΑΜΑ ΗΣΟΥΝΑ 30 ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ
    "τα μυαλα ειναι σαν τα αλεξιπτωτα, δουλευουν καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα"

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Τι μου θυμισατε τωρα οταν ειμουν 17-18 μιλουσα πολυ με μια κοπελα που ηταν 30κατι.στην αρχη μιλουσαμε νετ μετα τηλεφωνα σκαιπ.μιλουσαμε 2 χρονια με νοιαζοταν και ειχε αρχισει να γινετε υπερβολικη εγω ειμουν σε φαση αποκοπης απο ταπαντα περνουσε και αυτη δυσκολες καταστασεις και της φερθηκα αασχημα.θυμαμε ειχα παραξενευτει πολυ και ελεγα πως γινετε να νοιαζετε τοσο πολυ,δεν με ξερει,πως γινετε να στεναχωριετε οταν μαλωνουμε,αλλα με ηξερε πολυ καλα ειναι ο τελευταιος ανθρωπος μεχρι σημερα που δεν ειχα κριψει τιποτα,επικοινωνουσαμε,νοι αζοταν,εγω απλα ειμουν εγω.τοσος κοσμος γυρω μου και ολοι κοιτουσαν τον κωλο τους και μια τοσα χιλιομετρα μακρια νοιαζοταν για τον δικο μου,να πω την αληθεια με ειχε τρομαξει καπως αυτο το γεγονος και την καταεβρισα την εκανα μηδεν ψυχολογικα και ειπαμε αντιο.ειναι περιεργο πραγμα το ιντερνετ παιδια μην ξεχνατε οτι ειναι απλα ενα κουτι.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-12-2013, 04:02
  2. δυσκολεύομαι να ξεχάσω
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 299
    Last Post: 11-03-2012, 03:49
  3. αν ξεχασω οτι υπαρχω?
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 18-06-2011, 14:03
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 12:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •