δε μπορω να την ξεχασω - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52
  1. #46
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    iliotropio το ξερω οτι ηταν πολυ δυσκολο να γινει κατι.απλα αυτο ενιωσα,αυτο της ειπα κι αυτο εγραψα εδω.συγνωμη για το εντονο υφος μου σε προηγουμενο σχολιο.

  2. #47
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    Τι μου θυμισατε τωρα οταν ειμουν 17-18 μιλουσα πολυ με μια κοπελα που ηταν 30κατι.στην αρχη μιλουσαμε νετ μετα τηλεφωνα σκαιπ.μιλουσαμε 2 χρονια με νοιαζοταν και ειχε αρχισει να γινετε υπερβολικη εγω ειμουν σε φαση αποκοπης απο ταπαντα περνουσε και αυτη δυσκολες καταστασεις και της φερθηκα αασχημα.θυμαμε ειχα παραξενευτει πολυ και ελεγα πως γινετε να νοιαζετε τοσο πολυ,δεν με ξερει,πως γινετε να στεναχωριετε οταν μαλωνουμε,αλλα με ηξερε πολυ καλα ειναι ο τελευταιος ανθρωπος μεχρι σημερα που δεν ειχα κριψει τιποτα,επικοινωνουσαμε,νοι αζοταν,εγω απλα ειμουν εγω.τοσος κοσμος γυρω μου και ολοι κοιτουσαν τον κωλο τους και μια τοσα χιλιομετρα μακρια νοιαζοταν για τον δικο μου,να πω την αληθεια με ειχε τρομαξει καπως αυτο το γεγονος και την καταεβρισα την εκανα μηδεν ψυχολογικα και ειπαμε αντιο.ειναι περιεργο πραγμα το ιντερνετ παιδια μην ξεχνατε οτι ειναι απλα ενα κουτι.
    ενα κουτι που χωραει ολον τον κόσμο! μα καλα κ εσυ γτ την εβρισες τη γυναικα βρε διαβολακι?

  3. #48
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    Τι μου θυμισατε τωρα οταν ειμουν 17-18 μιλουσα πολυ με μια κοπελα που ηταν 30κατι.στην αρχη μιλουσαμε νετ μετα τηλεφωνα σκαιπ.μιλουσαμε 2 χρονια με νοιαζοταν και ειχε αρχισει να γινετε υπερβολικη εγω ειμουν σε φαση αποκοπης απο ταπαντα περνουσε και αυτη δυσκολες καταστασεις και της φερθηκα αασχημα.θυμαμε ειχα παραξενευτει πολυ και ελεγα πως γινετε να νοιαζετε τοσο πολυ,δεν με ξερει,πως γινετε να στεναχωριετε οταν μαλωνουμε,αλλα με ηξερε πολυ καλα ειναι ο τελευταιος ανθρωπος μεχρι σημερα που δεν ειχα κριψει τιποτα,επικοινωνουσαμε,νοι αζοταν,εγω απλα ειμουν εγω.τοσος κοσμος γυρω μου και ολοι κοιτουσαν τον κωλο τους και μια τοσα χιλιομετρα μακρια νοιαζοταν για τον δικο μου,να πω την αληθεια με ειχε τρομαξει καπως αυτο το γεγονος και την καταεβρισα την εκανα μηδεν ψυχολογικα και ειπαμε αντιο.ειναι περιεργο πραγμα το ιντερνετ παιδια μην ξεχνατε οτι ειναι απλα ενα κουτι.
    Σχέση ήθελε. Γι αυτο η σταθερή επικοινωνία και το υψηλό ενδιαφέρον της για σενα. Συνοδευόμενα από την ελπίδα της ότι οι αποστασεις θα σμικρινθούν. Επειδή για τις 30χρονες οι κατα πολύ πιο νεαροί τους (18 -20) εκτός από το ωραιο κορμί και τον αγνό αυθορμητο χαρακτηρα εχουν και ιδιαιτερα καλες επιδόσεις στο σεξ. Τωρα που το σκεφτομαι, αυτα μάλλον θα θελε από σενα, επειδή δεν ήταν ακόμα στο σταδιο που θα θελε σχεση για σοβαρο σκοπό και τετοια κοπέλα στο σταδιο τετοιου ψαξιματος θα επιζητούσε κάποιον πρίγκηπα στα χαρακτηριστικα κοντα στην ηλικία της με επιδόσεις 20χρονου. Τρελλενόταν όμως για εμπειρία με 17χρονο όπως εσενα. Εσύ θα παιρνες την εμπειρια στο σεξ.
    γιάννης

  4. #49
    Quote Originally Posted by rea View Post
    γιατι ρε ηλιοτροπιο? επειδη ειναι 34 χρονων δεν μπορει να ερωτευθει μια 24 χρονη? με μπερδευεις
    Να την ερωτευτεί μπορεί , σχεση όμως μαζι της δεν μπορεί να κάνει λόγω της διαφορας ηλικίας από τη δική της πλευρα.
    γιάννης

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ενα κουτι που χωραει ολον τον κόσμο! μα καλα κ εσυ γτ την εβρισες τη γυναικα βρε διαβολακι?
    δεν ειχα που να ξεσπαω και ξεσπουσα σε αυτη(στην αρχη δεν το καταλαβαιανα).αλλα μετα δεν ξερω μου φενοταν πολυ περιεργο,εγω ετσι κι αλλιως ειμουν μεσα σε κατι τετραγωνικα και πιτσιρικας δεν ειχα προβλημα να πεταω τον χρονο μου ετσι,αλλα αυτη μου φενοταν οτι απλα χαραμιζε τον χρονο της και δεν ελεγε να το καταλαβει και ετσι αντιο
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Σχέση ήθελε. Γι αυτο η σταθερή επικοινωνία και το υψηλό ενδιαφέρον της για σενα. Συνοδευόμενα από την ελπίδα της ότι οι αποστασεις θα σμικρινθούν. Επειδή για τις 30χρονες οι κατα πολύ πιο νεαροί τους (18 -20) εκτός από το ωραιο κορμί και τον αγνό αυθορμητο χαρακτηρα εχουν και ιδιαιτερα καλες επιδόσεις στο σεξ. Τωρα που το σκεφτομαι, αυτα μάλλον θα θελε από σενα, επειδή δεν ήταν ακόμα στο σταδιο που θα θελε σχεση για σοβαρο σκοπό και τετοια κοπέλα στο σταδιο τετοιου ψαξιματος θα επιζητούσε κάποιον πρίγκηπα στα χαρακτηριστικα κοντα στην ηλικία της με επιδόσεις 20χρονου. Τρελλενόταν όμως για εμπειρία με 17χρονο όπως εσενα. Εσύ θα παιρνες την εμπειρια στο σεξ.
    μπα αυτη δεν ειχε καμια σχεση,γιατι το εχω δει και αυτο επειδι φετος παιζω με μια 36χρονη.καταρχην ηταν πολη γνωστη και αμα ηθελε να κανει κατι τετοιο θα το εκανε εκει γυρω της και τελειωσε το θεμα.ειχε και σχεση οσο μιλουσαμε για ενα διαστημα.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    κατω στριγκλομερι
    Posts
    679
    δεν μπορω να καταλαβω πως δεν μπορεις να ξεχασεις μια γυναικα που ποτε δεν ειχες τιποτα ουσιαστικο..λογικα δεν πρεπει να εχεις σχεσεις στο ενεργητικο σου με γυναικες η τουλαχιστον ποτε μια σοβαρη σχεση

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-12-2013, 03:02
  2. δυσκολεύομαι να ξεχάσω
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 299
    Last Post: 11-03-2012, 02:49
  3. αν ξεχασω οτι υπαρχω?
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 18-06-2011, 13:03
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 11:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •