χώρισα και την θέλω πίσω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7

    χώρισα και την θέλω πίσω

    καλησπερα !

    ειμαι 18 χρονών!
    ειχα μια σχεση εδω και 10 μηνες! η κοπελα που ημουν μαζι της με ηθελε 4 χρονια και εγω δεν την εδινα σημασια γιατι δεν μου αρεζε! τα πραγματα ομως αλλαξαν ομως πριν περιπου 1 χρονο και καναμε μια σχεση! αρχηκα αδιαφορουσα αρκετα και την ηθελα μονο για να περναω την ωρα μου και να περναω καλα μαζι της στο κρεβατι! σιγα σιγα ομως οπως ειναι λογικο αρχισα να νιωθω πολλα για αυτην και να την αγαπαω εντονα! αυτη απο μερια της ηταν παντα σωστη απεναντη μου και πολυ καλη και ευγενικη με εμενα ! πριν ενα μηνα χωρισαμε λογο ζηλιας απο μερια της (μου μιλουσε μια κοπελα) και εμαθε πως κανονιζα να βγω μαζι της! η αληθεια ειναι πως δεν θα εβγαινα ποτε μαζι της και απλα ηθελα να την κανω να ζηλεψει ! μολις το εμαθε ζητησε να χωρισουμε! μολις καταλαβα το λαθος μου αρχισα να την ζηταω πισω και να καταλαβαινω πως ηταν πολυ σημαντικη για εμενα! για ενα διαστημα δεν ημουν καθολου καλα και μετα απο μια βδομαδα τα βρηκαμε ξανα! ξεκινοντας παλι απο την αρχη λοιπον ειχαμε μια πολυ ομρφη και ωραια σχεση μεταξυ μας ! περνουσαμε τελεια και οι δυο! οσο ομως ηαμσταν χωρια ετυχε να μιλαει η κοπελα μου με ενα αγορι που την θελει! αυτο το αγορι μολις εμαθε πως ξανα τα βρηκαμε απο θυμο και απο ζηλια εβγαλε φημες για εμενα κρυφα σε φιλες της κοπελας μου οτι εχει φαει κερατο και πως δεν ημουν ποτε σωστος απεναντι της! μολις λοιπον εμαθε για ολα τα παραπανω η κοπελα μου ζητησε ξανα να χωρισουμε γεματη οργη και θυμο! εχει τωρα 5 μερες ημαστε ξανα χωρια! τις πρωτες δυο μερες προσπαθουσα με νυχια και με δοντια να της αποδειξω πως ολα αυτα ειναι ψεματα αλλα φυσικα δεν μπορει να πιστεψει τπτ! μου μιλησε πολυ ασχημα μου ειπε πως δεν θελει τπτ ξανα μαζι μου και πολλα αλλα! την θελω πισω! περνουσα μαζι της τελεια και την σκεφτομαι συνεχεια! τι να κανω ? να της μιλαω ? εχει 3 μερες που ειπα πως δεν θα της ξαναμιλησω να δω τι θα κανει και το μονο που βλεπω ειναι αδιαφορια και να βγαινει με αυτο το παιδι μεσα σε παρεες! την βλεπω συνεχεια να ειναι χαρουμενη και να μην μου δινει καθολου σημασια! οσα της ειπα μου ελεγε πως δεν ξερει και δεν θελει και δεν ξερει! να την αφησω και να κανω υπομονη μπας και γυρισει? θα γυρισει ? η κοπελα ενιωθε παρα πολλα πραγματα για εμενα και με αγαπουσε μα τωρα εχει παρα πολλα νευρα μαζι μου και ειναι πολυ απογοητευμενη! ειμαι πολυ πληγωμενος που μετα απο μια τοσο ωραια σχεση και μετα απο μια ευκαιρια που μου εδωσε να τελειωνουν ολα ετσι απλα! χωρις να κανω τπτ! ευχαριστω εκ των προτέρων

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Στο ταξίδι προσδιορισμού μου..
    Posts
    1,930
    Τίποτα δεν μπορείς να κάνεις, ο τροχός γυρίζει τελικά, στην αρχή την εκμεταλλεύτηκες εσύ, τώρα είναι η σειρά σου να υποφέρεις.......

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΦΑΓΕ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΡΕΧΑ ΒΡΕΣΤΗΝΑ
    ΝΝΑ ΤΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΚ ΒΑΘΕΩΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΤΕΤ ΑΤ ΤΕΤ
    ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΟΠΟΙΑΝΟΥ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΑΜΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ
    ΕΣΥ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΑ ΧΕΙΣ ΠΕΙ ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΩΡΑΙΟΣ
    ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΤΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΦΤΥΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΕΦΑΓΕ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΡΕΧΑ ΒΡΕΣΤΗΝΑ
    ΝΝΑ ΤΙΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΤΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΚ ΒΑΘΕΩΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ ΤΕΤ ΑΤ ΤΕΤ
    ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΟΠΟΙΑΝΟΥ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΑΜΑ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ
    ΕΣΥ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΑ ΧΕΙΣ ΠΕΙ ΑΠΟ ΕΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΩΡΑΙΟΣ
    ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΤΗ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΦΤΥΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
    ξερω πως η κοπελα μου δεν θα εκανε ποτε κατι με αυτο το παιδι γιατι δεν τον συμπαθει και δεν τον θελει καθολου! απλα τυχαινει να ειναι στην παρεα απο τις φιλες της! οσο ομως βλεπω πως ειναι μαζι του τρελενομαι! δεν μπορω να την αφησω να φυγει! την θελω πισω και δεν μπορω να την ξεχασω! τι να κανω για να γυρισει ? ερωτικη εξομολογηση? δεν ειμαι και πολυ ρομαντικος τυπος αλλα της εχω πει πολλα πριν χωρισουμε! το εκανα και απλα επιμενει πως δεν θελει να με ξανα εχει πισω γιατι δεν με εμπιστευεται! δεν με πιστευει οτι και να κανω

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    θα γυρισει ? μπορω να κανω τπτ ? υποτιθεται με θελει (ή με ηθελε εχω μπερδευτει) παρα πολυ και ημουν ο ερωτας της ζωης της γιατι 4 χρονια ηταν κολλημενη! και εφοσον γυρισε θα ξαναγυρισει ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    την αγαπας τοσο και θα αφησεις τον αλλον να βαλει το τελευταιο λογο για τον χωρισμο σας?εκανες και εσυ τις μαλακιουλες σου αλλα δεν γινετε να το αφησεις ετσι.μαθε αμα εκανε τιποτα με τον αλλον.το οτι ειναι νευριασμενη ειναι καλο αμα δεν εχει κανει κατι με τον αλλον ή γενικα με καποιον αλλον πολλες φορες διχνει οτι σε σκεφτετε ακομα και οτι εχει μετανιωσει για ολη αυτη την κατασταση,αλλα εχει πισμα για να το αφησει να περασει ετσι.αμα σε ειχε ξεγραψει θα σε ειχε ΨΕΓΡΑΨΕΙ.πιαστην και πες της,την αληθεια απο την αρχη μεχρι το τελος εκτος το πρωτο σκελος που ηταν στην αρχη για να περνας καλα!
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    καθε μια σχεση ειναι ξεχωριστη αναλογα με τους ανθρωπους.το οτι σε ηθελε 4 χρονια δεν σημαινει τιποτα μπορει να σε απομυθοποισε απο πρτο και μεγαλυτερο ερωτα μετα απο ολα αυτα που εγιναν.απλως πες την αληθεια και ζητα συγνωμη!!!
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΟΠΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΕΙΣ ΟΛΑ
    ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΟΠΦΑΣΙΣΕ ΔΩΣΤΗΣ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΣΤΗΝ ΕΓΩ ΑΟΠ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΞΕΧΝΑΩ
    ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΟΠ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    την αγαπας τοσο και θα αφησεις τον αλλον να βαλει το τελευταιο λογο για τον χωρισμο σας?εκανες και εσυ τις μαλακιουλες σου αλλα δεν γινετε να το αφησεις ετσι.μαθε αμα εκανε τιποτα με τον αλλον.το οτι ειναι νευριασμενη ειναι καλο αμα δεν εχει κανει κατι με τον αλλον ή γενικα με καποιον αλλον πολλες φορες διχνει οτι σε σκεφτετε ακομα και οτι εχει μετανιωσει για ολη αυτη την κατασταση,αλλα εχει πισμα για να το αφησει να περασει ετσι.αμα σε ειχε ξεγραψει θα σε ειχε ΨΕΓΡΑΨΕΙ.πιαστην και πες της,την αληθεια απο την αρχη μεχρι το τελος εκτος το πρωτο σκελος που ηταν στην αρχη για να περνας καλα!
    χαχαχα! εχω πει πολλα και απλα δεν με πιστευει γιατι ολες οι φιλες της την εχουν θαμπωσει πολυ! δεν εχει κανει κατι με αυτον και ουτε προκειται αλλα την βλεπω ολη μερα να ειναι φβ και ολο μπαινουν ιδεες στο μυαλο μου για αλλους και τρελενομαι οσο δεν μιλαμε! οσα και να της ειπα με απαντουσε με ''δεν ξερω'' , ''πραγματικα δεν ξερω ποιον να πιστεψω'' και τετοια ! αλλα εχει 3 μερες δεν μιλαμε και δεν λεμε ουτε γεια! γιατι θελω να την αφησω να νιωσει τον ''χαμο'' μου και να της λειψω! μα μονο πληγωνομαι! τραλαλιμ τραλαλομ η κοπελα!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    καθε μια σχεση ειναι ξεχωριστη αναλογα με τους ανθρωπους.το οτι σε ηθελε 4 χρονια δεν σημαινει τιποτα μπορει να σε απομυθοποισε απο πρτο και μεγαλυτερο ερωτα μετα απο ολα αυτα που εγιναν.απλως πες την αληθεια και ζητα συγνωμη!!!
    πως γινετε η αληθεια να της φαινεται τοσο ψεμα? γιατι να μην θελει να με πιστεψει?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΡΕΥΝΑΝΕ ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΟΥΝΕ ΒΡΕΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ
    ΕΓΩ ΕΠΙΜΕΝΩ ΕΣΥ ΠΙΑΣΤΗΝ ΚΑΙ ΠΕΣΤΗΝ ΑΟΠ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    αμα την αγαπας ασε τα "να της λιψω" και πηγενε βγαλε ακρη.απλα πες face to face την αληθεια,και αμα δεν καταλαβει παλι,τι να σου πω αστην και περιμενε μπας και το καταλαβει με το καιρο ή μπορεις να το παιξεις πουστικα να κανεις επικλιση στο συναισθημα με στιγμες που ζησατε και θα θυματε ως πρωτο ερωτα και ποσο την αγαπουσες και την αγαπας.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    αμα την αγαπας ασε τα "να της λιψω" και πηγενε βγαλε ακρη.απλα πες face to face την αληθεια,και αμα δεν καταλαβει παλι,τι να σου πω αστην και περιμενε μπας και το καταλαβει με το καιρο ή μπορεις να το παιξεις πουστικα να κανεις επικλιση στο συναισθημα με στιγμες που ζησατε και θα θυματε ως πρωτο ερωτα και ποσο την αγαπουσες και την αγαπας.
    κανοντας την να ζηλεψει δεν θα καταφερω κατι ? πρεπει δλδ να κατσω να την παρακαλεσω ?? :confused:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by kagero View Post
    κανοντας την να ζηλεψει δεν θα καταφερω κατι ? πρεπει δλδ να κατσω να την παρακαλεσω ?? :confused:
    κατσε οπα εχεις κανει βλακεια και θες να βγεις και απο πανω???να ζηλεψει στανταρ θα κανει πιο περιεργα τα πραγματα
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    κατσε οπα εχεις κανει βλακεια και θες να βγεις και απο πανω???να ζηλεψει στανταρ θα κανει πιο περιεργα τα πραγματα
    μα οτι και να την πω δεν με πιστευει! και μετα απο τοσες μερες νιωθω πολυ περιεργα! δεν της λειπω καθολου πια ? θα της φυγουν τα νευρα ?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Θελω να γυρισω πισω
    By howtodream8 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 25-12-2014, 04:25
  2. IT 'S NEVER TOO LATE..... ( TON ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ...)
    By Lacrymosa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 50
    Last Post: 02-08-2011, 02:11
  3. θέλω την ζωή μου πίσω..
    By apostoloss in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 38
    Last Post: 16-02-2011, 17:17
  4. ΧΩΡΙΣΑ!
    By kallia13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 27-02-2008, 13:49
  5. χώρισα κ εγω...
    By r81 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 31-01-2008, 13:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •