πως θελουν οι αντρες τις γυναικες και πως οι γυναικες τους αντρες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352

    πως θελουν οι αντρες τις γυναικες και πως οι γυναικες τους αντρες

    Εγραψα αυτο το θεμα με αφορμη την λεκτικη διαμαχη σε ασχετο θεμα μου ελις και ρεα εκφραστειτε ελευθερα οι υπολοιποι παρτε θεση :-Ρ
    Last edited by betelgeuse; 29-08-2015 at 19:08.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Καλητερα επρεπενα το ονομασεις θεμα μαυρη τρυπα γιατι βλεπω να γινετε χαμουλης με αυτο τον τιτλο
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Εγραψα αυτο το θεμα με αφορμη την λεκτικη διαμαχη σε ασχετο θεμα μου ελις και ρεα εκφραστειτε ελευθερα οι υπολοιποι παρτε θεση :-Ρ
    χαχαχα... arntdaben respect!!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Χαμος γινοταν και πριν το θεμα αυτο στο θεμα πως αντιδρατε οταν φοβαστε .....αλλα αν νομιζεις οτι το μαυρη τρυπα ταιριαζει το θεμα μετονομάζεται σε ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΥΡΗ ΤΡΥΠΑ πως θελουν οι αντρες τις γυναικες κι πως οι γυναικιες τους αντρες
    Καλύτερα τωρα legalize?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Ευχαριστω ρεα εχω αρχισει να σε παω πολυ κι ας μην εχουμε συναντιθει ποτε ;-) ( το ιδιο και τον ελις ειστε οι ψυχες του φορουμ περναμε καλα μαζι σας)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    May 2015
    Location
    Ακριβώς πίσω σου!!!
    Posts
    838
    Οι γυναικες θελουν τους αντρες τους να ειναι καλογυμνασμενοι, δυναμικους και μυωδεις, κατι μεταξυ σβαρτζενεγκερ και μπρους λι(και ας μην μας το λενε και καλα), θελουν τον αντρα τον τελειο που εχουν συνηθισει στις χολλυγουντιανες καθολου ρεαλιστικες ταινιες, αυτον που ειναι γοητευτικος, κουκλος, ευαισθητος, ρομαντικος, υπερπροστατευτικος, πλούσιος με τουλαχιστον μια χρυση λαμποργκινι(συμβιβαζονται και με μερσεντεζ ή με πορσε βεβαια), χιουμοριστας και πνευματωδης, πανεξυπνος, ενα υβριδιο δηλαδη μεταξυ μπραντ πιτ τζορτζ κλουνευ και τζονι ντεπ, θεος στο κρεβατι σαν αλλος κουσκουνης, καλος οικογενειαρχης και πιστος συντροφος, να εχει σκυλο για καποιον λογο πχ λαμπραντορ, να αγαπαει τα παιδια, να στελνει καθε τοσο λουλουδια κατα προτιμηση κοκκινα τριανταφυλλα(που για μενα ειναι τελειως ξενερωτα και ντεμοντε αλλα anyway), να την βγαζει ολην την ωρα εξω, να ειναι ευγενικος μαζι της αλλα και ταυτοχρονα να ειναι χουφτωνει καλα καλα απο πισω στο κρεβατι, να την καταλαβαινει παντα τηλεπαθητικα, να ξερει παντα τι προβλημα εχει και να της λυνει αυτοματως, να ειναι ηρεμος χαρακτηρας, να ειναι "σακος του μποξ" οποτε η γυναικα εχει περιοδο ή τσακωθηκε με τις φιλες της, να μην ξενοκοιταει κλπ κλπ...
    Ο αντρας παλι δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις, κακα τα ψεματα(αυτο δεν το λες και θετικο)...Οι πιο πολλοι δυστυχως κοιταζουν τις καμπυλες, ξενοκοιτανε, γουσταρουν να βρουν κανα μοντελο τυπου Ναομι εξω στον δρομο, απαιτουν η γυναικα να κανει sex σαν διασημη πορνοσταρ τυπου σασα γκρει, εμμ αυτα πανω κατω...Εεε μην τους κουραζουμε κιολας τους σημερινους αντρες που οι περισσοτεροι, κακα τα ψεματα, εχουν καει απο τις τσοντες και δεν εχει μεινει μυαλο να εχουν λιγο περισσοτερες απαιτησεις περα απο τι μεγεθος σουτιεν πρεπει να φοραει η γυναικα...Υπαρχουν φυσικα και οι χρυσες εξαιρεσεις...
    Το ηθικο διδαγμα μετα απο ολα αυτα ειναι οτι οι ταινιες δεν ειναι απεικονιση της πραγματικοτητας, εκει εξω δεν υπαρχει κανενας πριγκηπας και καμια πριγκηπεσα(ουτε καν πλησιαζει καποιος ή καποια) και ο κινηματογραφος εχει σαλταρει για τα καλα την σημερινη γενια που δινει σημασια μονο στην εικονα της και απο προσωπικοτητα και ευφυια...χεσε μεσα πολυχρενη!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by arntaben View Post
    Ευχαριστω ρεα εχω αρχισει να σε παω πολυ κι ας μην εχουμε συναντιθει ποτε ;-) ( το ιδιο και τον ελις ειστε οι ψυχες του φορουμ περναμε καλα μαζι σας)
    χαχαχα...ναι μας ζητανε και σε αλλα events...δεξιωσεις - βαφτισια - κηδειες...κλπ κλπ. αλλα μαλλον μου φυγε το ταιρι μου και τωρα με ποιον θα τσακωθωωωω??... διαφωνω με το μαυρη τρυπα...οταν συνδυαζεται στο τι θελουν οι αντρες σε μια φραση...παραπέμπει αλλου...:cool:

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    τελευταια πολυ αντρες-γυναικες θεματα ανοιγονται και δεν λεει.
    ρεα το πας αλλου χαχαχαχα
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    τελευταια πολυ αντρες-γυναικες θεματα ανοιγονται και δεν λεει.
    ρεα το πας αλλου χαχαχαχα
    σας προφυλάσω απο κακοτοπιες!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by rea View Post
    σας προφυλάσω απο κακοτοπιες!!
    απα πα πα πα πα πα μακρια απο μας.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Location
    στον κοσμο της βοηθειας προς τους αλλους
    Posts
    1,352
    Καποια εχει πολυ πονηρο μυαλο......βεβαια ομως ο τίτλος ειναι γενικος ....αρα ολα μετρανε

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by περαστικός View Post
    Οι γυναικες θελουν τους αντρες τους να ειναι καλογυμνασμενοι, δυναμικους και μυωδεις, κατι μεταξυ σβαρτζενεγκερ και μπρους λι(και ας μην μας το λενε και καλα), θελουν τον αντρα τον τελειο που εχουν συνηθισει στις χολλυγουντιανες καθολου ρεαλιστικες ταινιες, αυτον που ειναι γοητευτικος, κουκλος, ευαισθητος, ρομαντικος, υπερπροστατευτικος, πλούσιος με τουλαχιστον μια χρυση λαμποργκινι(συμβιβαζονται και με μερσεντεζ ή με πορσε βεβαια), χιουμοριστας και πνευματωδης, πανεξυπνος, ενα υβριδιο δηλαδη μεταξυ μπραντ πιτ τζορτζ κλουνευ και τζονι ντεπ, θεος στο κρεβατι σαν αλλος κουσκουνης, καλος οικογενειαρχης και πιστος συντροφος, να εχει σκυλο για καποιον λογο πχ λαμπραντορ, να αγαπαει τα παιδια, να στελνει καθε τοσο λουλουδια κατα προτιμηση κοκκινα τριανταφυλλα(που για μενα ειναι τελειως ξενερωτα και ντεμοντε αλλα anyway), να την βγαζει ολην την ωρα εξω, να ειναι ευγενικος μαζι της αλλα και ταυτοχρονα να ειναι χουφτωνει καλα καλα απο πισω στο κρεβατι, να την καταλαβαινει παντα τηλεπαθητικα, να ξερει παντα τι προβλημα εχει και να της λυνει αυτοματως, να ειναι ηρεμος χαρακτηρας, να ειναι "σακος του μποξ" οποτε η γυναικα εχει περιοδο ή τσακωθηκε με τις φιλες της, να μην ξενοκοιταει κλπ κλπ...
    Ο αντρας παλι δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις, κακα τα ψεματα(αυτο δεν το λες και θετικο)...Οι πιο πολλοι δυστυχως κοιταζουν τις καμπυλες, ξενοκοιτανε, γουσταρουν να βρουν κανα μοντελο τυπου Ναομι εξω στον δρομο, απαιτουν η γυναικα να κανει sex σαν διασημη πορνοσταρ τυπου σασα γκρει, εμμ αυτα πανω κατω...Εεε μην τους κουραζουμε κιολας τους σημερινους αντρες που οι περισσοτεροι, κακα τα ψεματα, εχουν καει απο τις τσοντες και δεν εχει μεινει μυαλο να εχουν λιγο περισσοτερες απαιτησεις περα απο τι μεγεθος σουτιεν πρεπει να φοραει η γυναικα...Υπαρχουν φυσικα και οι χρυσες εξαιρεσεις...
    Το ηθικο διδαγμα μετα απο ολα αυτα ειναι οτι οι ταινιες δεν ειναι απεικονιση της πραγματικοτητας, εκει εξω δεν υπαρχει κανενας πριγκηπας και καμια πριγκηπεσα(ουτε καν πλησιαζει καποιος ή καποια) και ο κινηματογραφος εχει σαλταρει για τα καλα την σημερινη γενια που δινει σημασια μονο στην εικονα της και απο προσωπικοτητα και ευφυια...χεσε μεσα πολυχρενη!
    Αυτά που λες δεν ισχυουν...αν ισχυαν όλοι θα ήταν μόνοι τους...
    Εξάλλου το τέλειο είναι βαρετό.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    121
    Πάντως εμένα μου αρέσουν οι έξυπνοι, καλόκαρδοι και ανοιχτόμυαλοι άντρες.
    Τα υπόλοιπα τα συζητάω. :p

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    re arntaben τι "γυναικιες"??
    το σκοτωσες!
    αλλαξε το!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Εμενα λοιπον μου αρεσουν οι αδυνατες , ψιλογυμνασμενες , εξυπνες , να μου δινουν χωρο για τον εαυτο μου , το ιδιο κανω κι εγω , να μην ζηλευουν , ουτε κι εγω ζηλευω ,να μην καταπιεζουν , να μην ειναι αποτομες , φωνακλουδες , εριστικες , να ντυνονται διακριτικα αλλα καλογουστα , να εχουν κατι το δυναμικο , χωρις υπερβολες , κατι το αθωο ειναι επιθυμητο , μια καλη εμφανιση , πιο πολυ μετραει να εχουν class .
    Στις γυναικες αρεσουν οι αξιοπιστοι , σοβαροι με χιουμορ , καλοκαρδοι , να ειναι καλοι ακροατες , να τις σεβονται , προστατευτικοι , οχι καταπιεστικοι , εξυπνοι , ικανοι , με αυτοπεποιθηση .
    Ετσι λεω .

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μισω τους αντρες
    By unlucky in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 24-08-2019, 02:16
  2. "Πανεύκολο" το σεξ για τους ομοφυλόφιλους άντρες;
    By dimoskon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 11-05-2013, 11:16
  3. 'Ελκονται οι καθημερινές γυναίκες από τους "φευγάτους" άντρες;
    By dimoskon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 10-05-2013, 07:46
  4. οι άντρες θέλουν τις άσχημες
    By Εμμανουέλα1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 703
    Last Post: 20-10-2012, 01:29
  5. Το ..θέλουν oi γυναικες όσο και οι άντρες; Το θέλουν περισσότερο; για διαβαστε...
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 12-09-2011, 19:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •