ΙΨΔ ξανά. - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 86 of 86
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    169
    Εγω παω και παιρνω τα φαρμακα των παππουδων μου κι στο τελος λεω στον φαρμακοποιο α πιασε κι ενα ζολοτριν ρε δικε μ μπας κι το σωσω.Ναι υποθετω οτι γλυτωσα...βεβαια το μονο που μου ελειπε ηταν το ιντερνετ αλλα κομπλε εβαλα πριν δυο μερες,παρα τις ενστασεις της γιαγιας μου για το οτι ο παππους μου θα εκανε skype με ρωσιδες.

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    χαχαχα αγγελε. :ρ
    Αυτό πάντως που είπε η cicada... Κι εμένα ο πατέρας μου, ως κλασική απάντηση για την ΙΨΔ μου λέει, "μην το σκέφτεσαι".. χαχα Δεν καταλαβαίνει πως κι εγώ θα ήθελα να μην το σκέφτομαι...
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    282
    Χαχαχα και μενα η μανα μου μου λέει λοιπόν δεν θα σκέφτεσαι....εεεελαα της λέω σοβαρά?!!! Ο πατέρας μου μου λέει δεν έχεις τίποτα βρε στο μυαλό σου ειναι ολα......μα το ξερω του λέω.....ε αφού το ξέρεις τοτε γιατί δεν γινεσαι καλά.......ελεος........η μανα μου με προειδοποίησε ότι δεν με ξαναφηνει να πάρω φαρμακα λες και ειμαι κοπελακι και λες και προτιμαει να ειμαι δυστυχισμένη.......τεσπα το καλο μας θέλουν σίγουρα απλά το κάνουν με λάθος τρόπο...δημιουργωντας μας ενοχές και τιμωρητικη στάση.......

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Όταν μου το λέει αυτό εμένα marouliw της λέω μισό λεπτό να πατήσω τον διακόπτη αφού είμαι καλό ρομπότ! Θα ήθελα να ήξερα πως το σκέφτονται τόσο απλοϊκά αυτό που μας ταλαιπωρεί. Εντάξει, δεν λέω, να ζυγίσεις λάθος τα πράγματα επιτρέπεται, να μην κατανοείς πως ο άλλος έχει πρόβλημα που δεν έχεις όμως, δεν μπορώ να το καταλάβω πως γίνεται.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    101
    Ουυυυυυυυυυυυυυυ. Έχω ακούσει κι εγώ τέτοια. Ότι δεν προσπαθώ αρκετά. Ότι είναι στο χέρι μου να το ξεπεράσω. Ότι αφού ξέρω τί είναι γαιτί δεν το σταματάω. Ότι να σταματήσω να σκέφτομαι περίεργα. Δεν τους κατηγορώ. Κανείς δεν μπορεί να καταλάβει την έκτασή του αν δεν το έχει ζήσει

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    282
    Εσυ spr ποια φάρμακα σου έγραψε αν επιτρέπεται?

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    169
    Λενε τετοια πραγματα γιατι πολυ απλα δεν το εχουν βιωσει κι δεν ξερουν.Δεν πειραζει,αρκει να μην στεκονται εμποδιο στην αναρρωση μας.

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Όταν όμως λένε κάτι μη βοηθητικό, πως δεν τους δίνεις σημασία όταν έχεις απηυδήσει κιόλας; Εμένα μου είναι δύσκολο προσωπικά πλέον.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  9. #84
    Banned
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Greece
    Posts
    761
    Quote Originally Posted by Γάτος View Post
    Όταν όμως λένε κάτι μη βοηθητικό, πως δεν τους δίνεις σημασία όταν έχεις απηυδήσει κιόλας; Εμένα μου είναι δύσκολο προσωπικά πλέον.
    Ε γι' αυτό εγώ είμαι της άποψης όχι πολλή κοινοποίηση και κουβέντα σε όλους, δεν είναι θέμα ντροπής, όπως αναφέρθηκε παραπάνω, αλλά θέμα ηρεμίας, ψυχικής γαλήνης... Για τα θέματα υγείας γενικώς να διαλέγουμε με ποιους ανθρώπους χρειάζεται να τα κουβεντιάζουμε.
    Και ιδιαίτερη προσοχή στον εργασιακό τομέα, ποτέ δεν ξέρεις πως θα χρησιμοποιήσουν οι άλλοι το οτιδήποτε, δεν κινδυνολογώ, δυστυχώς έτσι είναι η αλήθεια ότι πρέπει να προσέχουμε τους ανθρώπους γύρω μας κάποιες φορές.

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Αυτό το έχουμε λύσει breath. Μας βοήθησε ο Παπανδρέου, ο Σαμαράς, ο Τσιπραντρέου & οι λοιποί. Είμαστε άνεργοι επισήμως. :p Οπότε δεν υπάρχει κίνδυνος να μαθευτεί στη δουλειά. :D
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  11. #86
    Banned
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Greece
    Posts
    761
    Quote Originally Posted by Γάτος View Post
    Αυτό το έχουμε λύσει breath. Μας βοήθησε ο Παπανδρέου, ο Σαμαράς, ο Τσιπραντρέου & οι λοιποί. Είμαστε άνεργοι επισήμως. :p Οπότε δεν υπάρχει κίνδυνος να μαθευτεί στη δουλειά. :D
    Χα χα Γάτε, με έκανες και γέλασα!! :D

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΟ SEX
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 29-11-2011, 21:58
  2. [B]ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ??[/B]
    By multikara in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-05-2011, 14:51
  3. Ξανα
    By Thessalo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 120
    Last Post: 15-01-2010, 17:50
  4. Και ξανά...βουλιμία
    By All_Hidden_Inside in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 40
    Last Post: 05-11-2009, 13:53
  5. ξανά?????????
    By Arsi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 24-03-2009, 18:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •