Τι είναι πιο σημαντικό για σας σε αυτή τη ζωή ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537

    Τι είναι πιο σημαντικό για σας σε αυτή τη ζωή ?

    Για τον καθένα μας υπάρχουν κάποια πράγματα που είναι πολύ σημαντικά στη ζωή του .......

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Αν σας λέγανε οτι μπορείτε να κάνετε μια ευχή που θα πραγματοποιηθεί , τί θα ήταν αυτό ?

    Τι θα θέλατε να ζήσετε ? Τι θα θέλατε να υπάρχει στη ζωή σας ?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Εγω πάντως αν επέλεγα 1 πράγμα , θα επέλεγα έναν άνθρωπο γένους αρσενικού που να είναι και φίλος και σύντροφος και ........ και .........

    Μοναξιά είναι μάλλον ο δικός μου φόβος ..........

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    I want it all and i want it now....
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    opwsdhpote sta8erothta apo apopsh ygeias..xwris afto den borw na palepsw gia ta ypoloipa
    kai meta exoume kai leme
    enas sydrofos kai oxi apla gomenos:P
    mia doulitsa wste na borw na zw axioprepws
    na einai oi dikoi mou kala
    klp klp klp
    Dum spiro spero (?)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    Γράψε με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί διαφορετικά το πιο σημαντικό πράγμα για τον admin θα είναι οι όροι χρήσης . :P

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    sympa8estath kleiw..s efxaristw poly gia tin ypodeixh..fadazomai oti an o admin h oi moderators exoun provlima tha kanoun tin analogh ypodeixh

    epetrepse mou na sou kanw kai egw mia me th seira mou...grafeis oti fovasai tin monaxia..
    min fovasai omws giati synh8ws oti fovomaste ..to pa8ainoume sto telos...
    :D
    Dum spiro spero (?)

  8. #8
    Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    37
    Η αγάπη. Τίποτε άλλο. Όλα τα άλλα γίνονται. Τα υλικά αγαθά δεν πειράζει αν χαθούν, ξανααποκτούνται.Όμως η αγάπη αν χαθεί, όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    3,217
    Την κατάλληλη στιγμή έκανες την σωστή ερώτηση για κάτι που είχα στο μυαλό μου...
    Λοιπόν αν και δεν νομίζω να το παραδεχόμουν ποτέ παλιά τώρα έχω λίγο τα κουράγια, ακόμα και αν ακούγεται μελό,κοινό και υπερβολικά ρομαντικό θα έλεγα \"Η αγάπη\" γιατί νομίζω πως αυτή θα μου χάριζε την πολυπόθητη ψυχική γαλήνη που είτε χρειάζεται να κατεβάσω το ψυγείο της γειτονιάς μου από σοκολάτα -και πάλι δεν την βρίσκω-ή να πιω τα φαρμακάκια μου για να την έχω....Αν ήξερε κανείς πόσο σημαντική είναι...χεχε..Να είσαι με ψυχοφάρμακα σε πρόθυρα αυτοκτονίας γιατί δεν πήρες την αγάπη που χρειαζόταν..Ένα συναίσθημα που λένε ότι το μοιράζουν παντού....και είναι μια πραγματοποιήσιμη ευχή...Μια αγάπη που θα έκλεινε τις πληγές.......και θα σταθεροποιούσε το ασταθές μου συναίσθημα...Μια αγάπη, μια ακόμα ελπίδα για να ζω.......


    Κι αν με φύσηξε τ\'αγιάζι,το σακάκι μου κι αν στάζει σου το λέω δεν με νοιάζει μιας και είμαστε μαζί....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Το μωρό μου!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Αθηνα
    Posts
    375
    Νομίζω ότι η αγάπη και υγεία είναι τα πιο σημαντικά.Να έχεις δίπλα σου ανθρώπους που σε δέχονται και σε εκτιμάνε γι\'αυτό που είσαι,χωρίς να έχουν απαιτήσεις για κάτι άλλο

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    391
    ... το \'κοντά\' (ανεξάρτητα απόστασης)
    ... το \'νοιάξιμο\' (ανεξάρτητα πρόφασης )
    ... η \'επαφή\' (ψυχή-τε-και-σώματι)



    Τι κοινότυπα ε; μπρρρρ !

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,139
    Originally posted by psychangel
    ... το \'κοντά\' (ανεξάρτητα απόστασης)
    ... το \'νοιάξιμο\' (ανεξάρτητα πρόφασης )
    ... η \'επαφή\' (ψυχή-τε-και-σώματι)







    !

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    738
    Η υγεια και η αγαπη και ολα τα αλλα ερχονται........

  15. #15
    Member
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    77
    παντα υποστηριζα οτι ειναι η αγαπη. ακομη&εαν ειχα τις παραμκρες αμφιβολιες τωρα πια δεν εχω καμια..ειμαι απολυτα σιγουρος οτι το σημαντικοτερο συναισθημα σε αυτο το μικρο ταξιδι μας στη ζωη ειναι αυτο της αγαπης. το ενοιωσα&το ξερω.
    να αγαπας&να αγαπιεσαι..τι&αν εχεις ολα τα πλουτη του κοσμου, τι&εαν εχεις ολη την υγεια του κοσμου, εαν δεν νοιωθεις το αμοιβαιο αυτο συναισθημα τοτε εισαι κενος..

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •