Αξίζει να παλέψω και άλλο? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 127
  1. #61
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ριχνω μια ιδεα.."single miggle 20+" πως σου φενεται...?
    Εχω φτάσει σε ενα ψυχολογικο σημειο που η δημιουργική μου ικανοτητα ειναι στο μηδέν και δε μπορώ να πάρω καμια πρωτοβουλία, οποτε ασε με....

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Εεεεμ βρε παιδί, εσύ δεν ζήτησες γνώμη; Ε γνώμη σου έδωσε η κοπέλα.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  3. #63
    Quote Originally Posted by Γάτος View Post
    Θα αγοράσεις πολλά πολλά λαχανικά. Πάρα πολλά. Κυρίως χορταστικά λαχανικά. Όχι μαρούλια, μα λάχανα, κουνουπίδια, κολοκύθια και θα τρως με κάθε γεύμα μια γενναία ποσότητα για να χορταίνεις. Θα μπορούσες να σταματήσεις να αγοράζεις χαζοτρόφιμα, όμως, θα επιτρέψεις στον εαυτό σου να τρωει 2000 θερμίδες με βλακείες 1 φορά την εβδομάδα. Αυτό θα το ονομάσεις γεύμα επιτυχίας. Θα σημειώνεις την πρόοδο σου σε φύλλο χαρτί, που θα φτιάξεις ένα διάγραμμα και θα σημειώνεις την πτώση των κιλών σου. Θα μιλήσεις με άλλα παιδιά στο γυμναστήριο, ώστε να έχεις κίνητρο να πας. Θα πίνεις πολύ πολύ νερό ώστε να φεύγει το λίπος. Θα πηγαίνεις κάθε 2-3 μέρες σε ένα μέρος που αγαπάς με τα πόδια ώστε να κάνεις 30 λεπτά περπάτημα (όχι τρέξιμο) και τέλος, θα αποφασίσεις να πειθαρχήσεις! Πειθαρχία για εσένα! Αν παρασυρθείς και φας μια φορά παραπάνω, απλά την επόμενη θα κάνεις πάλι τη διατροφή σου, χωρίς τύψεις! Μήπως άλλα προβλήματα σε ρίχνουν στο φαγητό; Με την οικογένεια σου τα πας καλά;
    πωωω αυτα που γραφεις εγω τα σχεδιαζα το 2006 οταν ημουν 15 χρονων.

    Ασε μωρέ, ολα αυτα τα έχω ξεψαχνίσει και τα εχω προσπαθησει εκατον πενηντα φορες....

    Αν δεν πειθαρχήσω οπως λες δε προκειται να κανω ουτε τα μισα απο οσα γράφεις....

    Και με την οικογενεια εχω προβλημα. Μητέρα με κατάθλιψη και οικονομικα που δε πηγαίνουν καλα..

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΠΟΥ Η ΔΙΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΤΟΥΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΗΔΕΝ
    ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΕΝΑ ΓΤ ΑΠΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝΕ
    ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΕΧΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΣΑΦΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ
    ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΣΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΜΕ ΜΗΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ
    ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΣΥ ΔΕΝ ΑΞΙΟΛΟΓΕΙΣ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ
    ΔΛΔ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΠΑΡΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΥΡΜΙΡΙΑΖΕΙΣ
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΤ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #65
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙ
    ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΒΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΗΤΑΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΤΕ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ
    Καλα κανεις και με βριζεις γιατι το αξιζω. Κατι περισσοτερο απο ηλιθιος ειμαι..

    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΡΕ ΨΗΛΕ ΠΗΓΕΣ ΣΤΡΑΤΟ ΑΔΥΝΑΤΙΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΙΔΕΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΑ ΣΕ ΣΕΝΑ
    ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ ΑΟΠ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥΜΕ
    ΕΣΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ
    Στο στρατό αδυνατισα εξαιτιας των πολλών ασκησεων και επειδη μας εβαζαν να δουλεύουμε συχνά και κοιμόμουν 3-4 την ημέρα.

    με αλλα λογια στο στρατο αδυνατισα ΜΕ ΤΗ ΒΙΑ όχι απο προσωπική προσπαθεια και θέληση οποτε δεν ειναι το ιδιο.

  6. #66
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Γάτος View Post
    Ρέα, είναι κοινωνική φοβία. :) Το καταλαβαίνω αυτό που έγραψε διότι πολλές φορές φοβάμαι πως γράφοντας θα τα διαβάσει κάποτε κάποιος γνωστός μου και θα ντραπώ πολύ. Ίσως δεν το έχεις αυτό και για αυτό σου φαίνεται παράξενο.
    μα ειμαστε αγνωστοι μεταξυ μας, απο διαφορες πόλεις... η ανωνυμια παραμενει μεχρι εμεις να επιλεξουμε να το αλλαξουμε αυτο, ουτε και εγω θα ηθελα να μαθει κανεις ποια ειμαι, και αυτα που εχω πει εδω δεν τα εχω πει πουθενα. η ανωνυμια μου μου δινει την ελευθερια να μοιραζομαι μαζι σας τα σκοταδια μου. αυτα τα σκοταδια αν καποιος τα ερωτευθει (για καποιο μαζοχιστικο λόγο) και εγω ερωτευθω τα δικα του τερατα... σιγουρα θα εδινα μια σοβαρη ευκαιρία σε αυτο, ακριβως γιατι εδω ειμαι αληθινη.. γιατι να μην δωσουν αυτα τα παιδια αυτην την ευκαιρια στον εαυτο τους? εμας δεν μας βασανιζει η μοναξια μας, μας βασανιζουν οι αρρωστειες μας...δεν μπορουμε να τους βοηθησουμε οσο και αν θελουμε. ειναι ΑΔΙΚΟ να μην ζεις τα 20κατι σου, εγω τα εζησα , αλλη εποχη, αλλη οικονομικη κατασταση κ χωρις διαδυκτιο, ηταν ευκολο τοτε. Τωρα ειναι δυσκολο και πρεπει αυτα τα παιδια να εφευβρισκουν τροπους και να δημιουργουν ευκαιρίες απο το τιποτα.
    και στο τελος της ημερας... γιατι οχι?

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    916
    Ξεκίνα από τα ευκολότερα. Δεν μπορείς να τα κάνεις όλα μαζί με μιας, θα κλωτσήσεις. Δείξε όμως και λίγη αγαπη στον εαυτό σου. Τόσα προβλήματα έχεις και απαιτείς να είσαι ΤΟΣΟ συνεπής προς εσένα ώστε να χάσεις ολα τα κιλά σου αμεσα; Δεν γίνεται αυτό εκ των πραγμάτων.
    Όσο κι αν κανείς προσέχει όσο κι αν το κυνηγά, πάντα πάντα θα `ναι αργά δεύτερη ζωή δεν έχει.

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Quote Originally Posted by Ο Σελτζούκος View Post
    Καλα κανεις και με βριζεις γιατι το αξιζω. Κατι περισσοτερο απο ηλιθιος ειμαι..



    Στο στρατό αδυνατισα εξαιτιας των πολλών ασκησεων και επειδη μας εβαζαν να δουλεύουμε συχνά και κοιμόμουν 3-4 την ημέρα.

    με αλλα λογια στο στρατο αδυνατισα ΜΕ ΤΗ ΒΙΑ όχι απο προσωπική προσπαθεια και θέληση οποτε δεν ειναι το ιδιο.
    ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΘΑ ΣΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΝ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΠΟΙΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΤΕ ΚΑΛΗ ΕΙΤΕ ΚΑΚΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ ΚΟΙΝΩΣ ΑΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΔΥΝΑΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΞΑΝΑΦΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΞΑΝΑΠΗΓΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΕ ΜΝΗΜΕΣ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ
    ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΚΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΜΗΔΕΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΒΛΕΠΩ ΔΕ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #69
    Quote Originally Posted by Γάτος View Post
    Ξεκίνα από τα ευκολότερα. Δεν μπορείς να τα κάνεις όλα μαζί με μιας, θα κλωτσήσεις. Δείξε όμως και λίγη αγαπη στον εαυτό σου. Τόσα προβλήματα έχεις και απαιτείς να είσαι ΤΟΣΟ συνεπής προς εσένα ώστε να χάσεις ολα τα κιλά σου αμεσα; Δεν γίνεται αυτό εκ των πραγμάτων.
    Θα στο πω απλά: Έχω αποτύχει τοσες πολλές φορες, που η αμφιβολία μου για το αν θα πετύχω ή οχι ζυγίζει πολύ περισσότερο απο την ελπίδα που μου δινει μια νέα προσπαθεια.

    Για αυτό, όταν ξεκινω μια νεα προσπαθεια, απλα το υποσυνειδητο μου προσπαθεί να με πεισει οτι πολύ απλα δε θα τα καταφέρω και στο τελος της ημέρας παντα νικα....

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΡΕ ΨΗΛΕ ΕΧΩ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΟΠΡΕΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΚΟΠΑΝΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΝΤΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΡΩΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΠΑΝΗΘΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΡΩΓΕ ΟΣΟ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΛΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΕΞΙΜΙΣΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΔΕΚΑ ΠΑΡΑ
    ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΠΥ ΣΕ ΚΑΙΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ
    ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΔΕ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΔΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΣ
    ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ
    ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΑΣ
    ΜΕ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΕΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #73
    Μερικές φορές σκεφτομαι οτι ο μονος τρόπος για να αλλαξω ειναι να μπουν μέσα στο σπιτι μου με τη βια κάτι τυποι, να με πάρουν με τη βια, να με πετάξουν σε ενα απομονωμένο δάσος καπου πχ στη Ρωσία, και να μου πουν "επιβίωσε".

    Τώρα μάλιστα, αυτό είναι μια λύση....

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #75
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΥΑΛΟ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ
    Αυτο ακριβως μου εκανε ο στρατος ελις.... με τα αγγουρια μας κυνηγαγαν για αυτό αδυνατισα.

    Να σου πω μεσα στην απελιπισια μου έχω σκεφτεί να ξανα πάω στρατό, ασε....μονο με τη βία....

Page 5 of 9 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αξίζει να δοκιμάσω?
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-10-2020, 00:52
  2. Αγχώδες διαταραχή, κρίσεις πανικού- Στρατός... Πως θα την παλέψω?
    By Kazan in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 19
    Last Post: 15-01-2019, 13:25
  3. Αξιζει η οχι η κοπελα?
    By colemon in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 05-08-2013, 14:40
  4. Αξίζει να το τραβήξω...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 18-05-2013, 01:03
  5. άντε βρε παιδιά βοήθηστε μήπως την παλέψω και χωρίς τα χάπια
    By Fleur in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 28-07-2010, 10:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •