Εχασα την πιστη μου στο ανθρώπινο είδος.. - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 166 to 172 of 172
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    οκ εσενα σε βολευει που εχεις κανει πολεμικες τεχνες και με μια κινηση η παντοφλα γυρναει πίσω και την βρίσκει στο δοξα πατρι...εεε δεν παιζεις δικαια τωρα!!!


    Δεν ειναι αυτο , αλλα οι παντοφλες ειναι παναλαφρες πια , εχει μεινει η εκφραση απο το 60 , που ηταν με τακουνια !!

  2. #167
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΟΟΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ
    ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΟΠΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΗΔΕΣ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΜΑΤΑ ΟΡΕΞΗ
    ΚΑΙ ΖΩΗ ΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΝΕ ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΟΧΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ
    αυτο δεν ειναι τιποτα... εμενα ο ιδιος μου ο αδερφος..που ήταν ωραιος τυπάκος για τους εξω..και τελως πάντων ειχε πολλες επιτυχίες στις γυναικες.. και τα ειχε ολα το παληκαρι... βρηκε ενα ΖΩΟΝ... μιλαμε η θεια δικη για οσες γυναικες εχει πληγωσει στη ζωη του...αλλιως δεν εξηγητε... μια κοπέλα που αν κατσεις να της μιλησεις βαριεσαι την ζωη σου...μπορει να αναλυει 4 ωρες μια ιστορία για ενα απρο καπρι παντελονι που αγορασε και ήθελε να το αλλαξει γιατι η ραφη.......................................... .................................................. ....καπου εδω με πήρε ο υπνος με τα ματια ανοιχτα!
    και μεχρι να γινει ο γαμος ήταν ενα προβατακι του θεου, ανεχτηκε κερατα, εβλεπε τη μανα μου και ελιωνε απο θαυμασμο, βοηθουσε στις δουλειες χαμηλοβλεπουσα και λιγομίλητη και αντεξε 5 χρονια ετσι!! σε αυτο το μοτιβο...οκ δεν μπορεις να μην το θαυμασεις αυτο!!!
    και πεφτει η κουλουρα
    και αλλαζει 180 μοιρες σε χρονο μηδεν... και αρχιζει τετοια παντοφλα μιλαμε για κανονικος φασισμος... μεχρι το 2ο παιδι ειχε πεισει τον πανηβλακα οχι φιλους οχι παρεες μεχρι και με την μανα του εκοψε ...γιατι οταν την βλέπει δεν την φιλαει...αρα δεν την αγαπάει...αρα την βλέπει σαν κατωτερη...αρα δεν την σεβεται.................................... .................................................. ........... καπου εδω με πήρε ο υπνος με τα ματια ανοιχτα

  3. #168
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν ειναι αυτο , αλλα οι παντοφλες ειναι παναλαφρες πια , εχει μεινει η εκφραση απο το 60 , που ηταν με τακουνια !!
    το 60 ήταν με τακουνια??? τοσο κοκετες ??? δεν το ηξερα... νομιζα πως υπάρχουν και αυτες με τα τακουνια αλλα μονο για περιπτωσεις ερωτικες... νεγκλιζε αμφιεση κτλ... αλλα δεν ηξερα οτι τις φορουσαν και κανονικα στο σπίτι

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    και πεφτει η κουλουρα
    και αλλαζει 180 μοιρες σε χρονο μηδεν... και αρχιζει τετοια παντοφλα μιλαμε για κανονικος φασισμος... μεχρι το 2ο παιδι ειχε πεισει τον πανηβλακα οχι φιλους οχι παρεες μεχρι και με την μανα του εκοψε ...γιατι οταν την βλέπει δεν την φιλαει...αρα δεν την αγαπάει...αρα την βλέπει σαν κατωτερη...αρα δεν την σεβεται.................................... .................................................. ........... καπου εδω με πήρε ο υπνος με τα ματια ανοιχτα

    Μαλλον θα ηταν ετσι παντα , και του βγηκε ο πραματικος ευατος , δεν υπαρχει αλλη εξηγηση .

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by rea View Post
    το 60 ήταν με τακουνια??? τοσο κοκετες ??? δεν το ηξερα... νομιζα πως υπάρχουν και αυτες με τα τακουνια αλλα μονο για περιπτωσεις ερωτικες... νεγκλιζε αμφιεση κτλ... αλλα δεν ηξερα οτι τις φορουσαν και κανονικα στο σπίτι

    Ω , ναι , τοχω δει σε Εληνικες ταινιες .

  6. #171
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by rea View Post
    35... αλλα η καταθλιψη προσθετει ετη όπως θα χεις καταλάβει και εσυ...εχω υπάρξει και 100...αρα το 60 ειναι μια βελτιωση...
    Έλα μωρέ όταν βρεις τον κατάλληλο άνδρα τότε θα ξαναγίνεις 25.... αρκεί να το θες και να το επιδιώξεις....!

  7. #172
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Depressed_soul View Post
    Έλα μωρέ όταν βρεις τον κατάλληλο άνδρα τότε θα ξαναγίνεις 25.... αρκεί να το θες και να το επιδιώξεις....!
    προς το παρον το μονο που επιδιωκω ειναι να βρω την ψυχικη μου υγεια..ολα τα αλλα θα ερθουν με την σειρα τους

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112

Similar Threads

  1. Πίστη σε Θεό
    By carrot in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 75
    Last Post: 14-12-2017, 21:40
  2. Πιστή φίλη
    By mano in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 1
    Last Post: 17-08-2014, 21:39
  3. Προκατάληψη-Ανθρώπινο φαινόμενο?
    By RainAndWind in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 05-05-2012, 17:05
  4. Θα τρώγατε ποτέ ανθρώπινο κρέας?
    By carrot in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 41
    Last Post: 21-05-2011, 10:30
  5. Το ανθρωπινο μελισσι
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 56
    Last Post: 01-06-2010, 11:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •