η ιδια/ο ιδιος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 31
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878

    η ιδια/ο ιδιος

    Ετσι βαριεμε και ειπα να ανοιξω ενα θεμα.λοιπον εχετε καθημερινη ρουτινα(εξω απο το σπιτι,εστω και για λιγο)?απαντηστε πρωτα αυτο και μετα θα ρωτησω το επομενο(πειτε στο περιπου τι κανετε στην ρουτινα σας εξω απο το σπιτι.παραδειγμα εγω βγαινω περνω ιδιο δρομο χερεταω ιδιο κοσμο κοβω απο το ιδιο σημειο εισητιρια παιρνω ιδιο δρομολογιο κατεβαινω ιδια σταση.)
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΕΓΩ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗ ΙΔΙΑ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΩ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΥΤΑ
    ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΑ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΜΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΑΩ ΤΟ ΑΟΠΓΕΥΜΑ ΕΚΕΙ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ
    ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΔΩ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,369
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    Ετσι βαριεμε και ειπα να ανοιξω ενα θεμα.λοιπον εχετε καθημερινη ρουτινα(εξω απο το σπιτι,εστω και για λιγο)?απαντηστε πρωτα αυτο και μετα θα ρωτησω το επομενο(πειτε στο περιπου τι κανετε στην ρουτινα σας εξω απο το σπιτι.παραδειγμα εγω βγαινω περνω ιδιο δρομο χερεταω ιδιο κοσμο κοβω απο το ιδιο σημειο εισητιρια παιρνω ιδιο δρομολογιο κατεβαινω ιδια σταση.)
    Εγώ πάω στη δουλειά, ίδιο λεωφορείο δεν παίρνω μιας και με βολεύουν δύο και παίρνω συνήθως όποιο περάσει πρώτο εκτός αν θέλω να πάω εκεί που πάει το άλλο παίρνω ένα παγωτό και μετά γυρίζω σπίτι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Μεσα σε αυτη την καθημερινη ρουτινα δεν υπαρχη ενας ανθρωπος που δεν τον ξερετε αλλα ολος τυχαιος ειναι καθε μερα...και ωρα να αλλαξεις και σταση και οτι θες,θα ειναι εκει.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ναι! οπως πάω στη δουλεια σε ενα φαναρι ειναι ενα μαγαζακι, και το φαναρι ειναι σχεδον πάντα κοκκινο και βλέπω τον τυπο που εχει το μαγαζακι ...κ ο υ κ λ ο ς!!! μολις μου σκασει κανενα χαμογελο αυτο ήταν ...εφτειαξε η μερα μου!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Θα σχολιασω το τι πει ο καθενας μολις πω καποια πραγματα :ρ...εγω προπερσυ εβλεπα καθε μερα ενα τυπο και τον ειχα συνιθησει σε φαση ηξερα οτι θα τον πετυχω καπου στην καθημερινη ρουτινα,τον ειχα συνηθησει τοσο πολυ που ουτε να νευριασω δεν μπορουσα μαζυ του,μου ειχε κανει τρακα ποσες φορες,δεν ειχαμε μιλησει ποτε,και φαντασου μια μερα φορουσα καταμαυρα παπουτσια και περναει αυτος και με παταει και δεν γυρισε να με κοιταξει καν και ουτε ΟΥΤΕ ΟΥΤΕ λεω δεν μου περασε απο μυαλλο να τον κοπανησω,φαντασω ποσο ειχα συνηθησει την σκατοφατσα του.λοιπον περσι-φετος εβλεπα καθε μερα δυο κοπελες.τις παρατηρισα και το σκεφτηκα το θεμα και κατελιξα σε κατι ενδιαφερον.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΣΤΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ
    ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΙΡΑΖΑ ΤΗ ΜΙΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
    ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΡ ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΑΛΛΗ Μ ΛΕΕΙ ΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΕ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΣΗ
    ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΑΛΙ
    ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    Θα σχολιασω το τι πει ο καθενας μολις πω καποια πραγματα :ρ...εγω προπερσυ εβλεπα καθε μερα ενα τυπο και τον ειχα συνιθησει σε φαση ηξερα οτι θα τον πετυχω καπου στην καθημερινη ρουτινα,τον ειχα συνηθησει τοσο πολυ που ουτε να νευριασω δεν μπορουσα μαζυ του,μου ειχε κανει τρακα ποσες φορες,δεν ειχαμε μιλησει ποτε,και φαντασου μια μερα φορουσα καταμαυρα παπουτσια και περναει αυτος και με παταει και δεν γυρισε να με κοιταξει καν και ουτε ΟΥΤΕ ΟΥΤΕ λεω δεν μου περασε απο μυαλλο να τον κοπανησω,φαντασω ποσο ειχα συνηθησει την σκατοφατσα του.λοιπον περσι-φετος εβλεπα καθε μερα δυο κοπελες.τις παρατηρισα και το σκεφτηκα το θεμα και κατελιξα σε κατι ενδιαφερον.
    σε τι κατεληξες?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Αρχικα ηταν δυο κοκκινομαλες.την μια την πετυχενα και σε αρωστα μερη δηλαδη να παω εκδρομη στην αλλη μερια της ελλαδος για μια βδομαδα να μπαινω στο αστικα και να την βλεπω φατσα καρτα,εγινε ποσες φορες και απλα μετα απο καποια φαση κοιταζομασταν λες και θελαμε να πλακοθουμε,και ας μην ειχαμε μιλησει ποτε.αυτη ξαφνικα εξαφανιστηκε οποτε δεν προλαβα να την αναλυσω.ωραια η αλλη ειναι ενα πραγμα οτι την εβλεπα ποσο καιρο την πετυχενα γενικα και την κοιταζα με το υφος "αααα το στανταρ βλαμενο που βλεπω καθε μερα" ετσι με κοιτουσε και αυτη.την εχω παρατιρησει οσο δεν παει.εχει κομπλεξ με το υψος της αρχικα,οταν ερχετε μια φιλη της με τον γκομενο της αυτη καπνιζει ασταματητα επειδη εσθανετε οτι χαλαει την κατασταση και επισυς ξερει οτι η φιλη της θα την πριξει να βρει γκομενο για να ειναι τετραδα,επισυς φοραει ακουστικα οταν ειναι μονη για αποφευγει να της ανοιγουν συζητιση(επειδη ντρεπετε αλλα το παιζει οτι θα σε σνομπαρει αμα πας),παλια ασχολουνταν και ψαχνοταν πολυ με συγκροτηματα συγκεκριμενης μουσικης φενετε απο τις τρυπες που ειχε κονκαρδες στην τσαντα,φοραει παπουτσια που την ψυλωνουν δυο φορες την βδομαδα γιατι η φυλη της φαιρνει κατι τυπους μαζυ,οταν εχει περιοδο φοραει τζιν και το τραβαει ασταματητα προς τα πανω.δηλαδη μπορω να σου πω απειρα πραγματα χωρις να την εχ γνωρισει.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by rea View Post
    σε τι κατεληξες?
    Περιμενε εχει αναλυση το θεμα
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΣΤΗ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΕΚΕΙ ΠΑΩ ΜΟΝΟΣ
    ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΙΡΑΖΑ ΤΗ ΜΙΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
    ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΡ ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΑΛΛΗ Μ ΛΕΕΙ ΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΕ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΣΗ
    ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΑΛΙ
    ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΤΗ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ
    Εισαι σε πολυ καλο δρομο σε αυτο που θελω να καταλυξω
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    Αρχικα ηταν δυο κοκκινομαλες.την μια την πετυχενα και σε αρωστα μερη δηλαδη να παω εκδρομη στην αλλη μερια της ελλαδος για μια βδομαδα να μπαινω στο αστικα και να την βλεπω φατσα καρτα,εγινε ποσες φορες και απλα μετα απο καποια φαση κοιταζομασταν λες και θελαμε να πλακοθουμε,και ας μην ειχαμε μιλησει ποτε.αυτη ξαφνικα εξαφανιστηκε οποτε δεν προλαβα να την αναλυσω.ωραια η αλλη ειναι ενα πραγμα οτι την εβλεπα ποσο καιρο την πετυχενα γενικα και την κοιταζα με το υφος "αααα το στανταρ βλαμενο που βλεπω καθε μερα" ετσι με κοιτουσε και αυτη.την εχω παρατιρησει οσο δεν παει.εχει κομπλεξ με το υψος της αρχικα,οταν ερχετε μια φιλη της με τον γκομενο της αυτη καπνιζει ασταματητα επειδη εσθανετε οτι χαλαει την κατασταση και επισυς ξερει οτι η φιλη της θα την πριξει να βρει γκομενο για να ειναι τετραδα,επισυς φοραει ακουστικα οταν ειναι μονη για αποφευγει να της ανοιγουν συζητιση(επειδη ντρεπετε αλλα το παιζει οτι θα σε σνομπαρει αμα πας),παλια ασχολουνταν και ψαχνοταν πολυ με συγκροτηματα συγκεκριμενης μουσικης φενετε απο τις τρυπες που ειχε κονκαρδες στην τσαντα,φοραει παπουτσια που την ψυλωνουν δυο φορες την βδομαδα γιατι η φυλη της φαιρνει κατι τυπους μαζυ,οταν εχει περιοδο φοραει τζιν και το τραβαει ασταματητα προς τα πανω.δηλαδη μπορω να σου πω απειρα πραγματα χωρις να την εχ γνωρισει.
    απιστευτο!!...μεχρι και ποτε εχει περιοδο ρε θηριο???

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Λοιπον οι σχεσεις τον ανθρωπον σε ενα βαθμο στυριζονται στην οικιοτητα.αμα βλεπει τα μουτρα σου και και βλεπεις τα μουτρατου/της ποσο καιρο δεν εεισαι ακριβως αγνωστος,αποκτας μια οικιοτητα.και καταρχην ποσες φορες εχετε δει καποιον καποια στο δρομο και επειτα μετα απο ποση ωρα "πω πω επρεπε να του/της μιλησω" φαντασου αυτον που τον βλεπεις καθε μερα ξαφνικα να τον χασεις και χωρις να τον ξερεις ρε παιδι μου...υπαρχει μια στοιχιωδης οικιοτητα του δεν ειναι αγνωστος που αρχισεις σιγα σιγα να χαμογελας, μετα απο λιγο καιρο να λες καλημερα μετα αντε να κανεις κανενα αστειακι,δεν υπαρχει περιπτωση να ισπραξεις αρνητικη αντιδραση...αρα τι εχουμε εδω?
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,680
    ΡΕ ΜΗΠΩΣ ΓΟΥΣΤΑΡΙΖΟΣΑΣΤΕ Η ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΜΟΥ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by rea View Post
    απιστευτο!!...μεχρι και ποτε εχει περιοδο ρε θηριο???
    Δεν εκατσα να συμειωσω χαχαχαχα
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Τα ίδια και τα ίδια και τα ίδια
    By takis87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 01-01-2014, 12:11
  2. MIA ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ
    By lilium in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 02-04-2011, 17:52
  3. ΒΑΡΕΘΗΚΑ.ΑΠΛΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ
    By JenM in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2010, 21:42
  4. Και δω...μια απ\'τα ιδια.
    By Kaciopea in forum Κακοποίηση
    Replies: 0
    Last Post: 12-05-2005, 16:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •