Χθες με βάρεσε πάλι ο αδελφός μου!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772

    Χθες με βάρεσε πάλι ο αδελφός μου!

    Χθες με βάρεσε πάλι ο αδελφός μου και ο λόγος επειδή στο φβ έγραψα σε μια φίλη μου ότι κάνει παρέα με κάτι ναρκομανής και με στενοχωρεί αυτό. Πήγε άνοιξε τον λογαριασμό μου στο φβ και είδε την συνομιλία και με βάρεσε και δεν ήξερα από που μου ήρθε . Μπουνιά στο πρόσωπο γιατί λέει ότι δεν είναι ναρκομανείς αλλά πρώην ναρκομανείς . Το θέμα είναι ότι πρήστηκε το μάτι μου και τι θα πω εγώ αύριο στην δουλειά και πως θα πάω στην δουλειά.... Έλεος με αυτό το παιδί ... Γίναμε και ρεζίλι εδώ στην γειτονιά που φώναζα εγώ επειδή πόνεσα. Γενικώς στην γειτονιά ξέρουν ότι χτυπιόμαστε μας έχουν μάθει μεγάλο ρεζιλίκι σας λέω... Πήγα στην διπλανή επειδή φοβήθηκα καλά που δεν με έδιωξε και αυτή...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ ΑΓΑΠΗ
    ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Και σήμερα πάλι φασαρία είχαμε με το αδελφό μου χτύπησε τον μπαμπά μου και εμένα γιατί ο μπαμπάς μου έδωσε ένα τσιγάρο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Και σήμερα πάλι φασαρία είχαμε με το αδελφό μου χτύπησε τον μπαμπά μου και εμένα γιατί ο μπαμπάς μου έδωσε ένα τσιγάρο.
    Σε κοπανησε πρωτα δλδ και μετα κοπανησε τον μπαμπα επειδη σου εδωσε να καπνισεις και ανησυχησε για την υγεια σου. Τι φρουτο ειναι παλι αυτο δεν μπορω να καταλαβω.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τον βαλατε αφεντικο του σπιτιου για να μη τον κλεισουν σε κανενα ψυχιατρικο ιδρυμα κ τον κανουν φυτο σε προηγουμενο θρεντ τους την ειπα επειδη ελεγαν συνεχεια για φαρμακευτικες αγωγες εδω τωρα δε βλεπω κανενα να λεει στηλτε τον σε γιατρο.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Σε κοπανησε πρωτα δλδ και μετα κοπανησε τον μπαμπα επειδη σου εδωσε να καπνισεις και ανησυχησε για την υγεια σου. Τι φρουτο ειναι παλι αυτο δεν μπορω να καταλαβω.

    Μπα όχι για την υγεία μου για οικονομία γιατί ξοδεύουμε χρήματα σε τσιγάρα. Είναι βλαμμένος ο αδελφός εμένα...
    Last edited by δελφίνι; 06-09-2015 at 18:27.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Μπα όχι για την υγεία μου για οικονομία γιατί ξοδεύουμε χρήματα σε τσιγάρα. Είναι βλαμμένος ο αδελφός εμένα...
    Αυτα δεν ειναι αστεια Δελφινι. Ο τυπος θελει δεσιμο. Τωρα αν το θελει απο την αστυνομια γιατι ετσι ειναι σαν ατομο η απο γιατρο γιατι εχει θεμα εσυ ξερεις καλυτερα αλλα δεσιμο θελει σιγουρα. Οσο το αφηνετε θα επιδεινωνεται το θεμα. Θα εχετε ασχημα ξεμπερδεματα να μου το θυμηθεις. Μακαρι να κανω λαθος αλλα δεν το βλεπω.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Αυτα δεν ειναι αστεια Δελφινι. Ο τυπος θελει δεσιμο. Τωρα αν το θελει απο την αστυνομια γιατι ετσι ειναι σαν ατομο η απο γιατρο γιατι εχει θεμα εσυ ξερεις καλυτερα αλλα δεσιμο θελει σιγουρα. Οσο το αφηνετε θα επιδεινωνεται το θεμα. Θα εχετε ασχημα ξεμπερδεματα να μου το θυμηθεις. Μακαρι να κανω λαθος αλλα δεν το βλεπω.
    Τι να σου πω η κατάσταση αυτή είναι πάρα πολλά χρόνια , από μικρό έτσι ήταν και είναι 33 χρονών δλδ από τα 14 του που είχε δύναμη. Δεν βλέπω οι γονείς μου να κάνουνε τίποτα να φωνάζουνε δλδ εισαγγελέα και εγώ την ευθύνη δεν μπορώ να την αναλάβω μη τυχόν και μου κρατήσει κακία και με κυνηγάει για όλη του τη ζωή η μόνη λύση είναι να βρω εγώ μόνιμη δουλειά ή να παντρευτώ και να φύγω από το σπίτι.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,772
    Δεν τον αντέχω άλλο και ήμουνα μια χαρά. Πήρα άδεια από την δουλειά λόγω σ/κο και μου το χάλασε ο μαλάκας και η μαμά μου τον υπερασπίζει κιόλας τον μαλάκα λες και δεν τον ξέρει...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,690
    δε βλεπετε οτι αγαπιουνται κανει μπαμ περναει η αγαπη αοπ τα καλωδια του γερικου πισι μου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω που χρειαζετε πραγματικα γιατρο δε βγαζει κιχ κανενας μονο εκει που τους παιρνει εχουν μαθει να λενε τα παντα οσο πιο δεκτικος κ ακομπλεξαριστος τοσο πιο πολα θα ακουσεις απο οτι φαινετε αυτος εχει τοσα κομπλεξ που μπορει ανετα να παριστανει το διευθυντη του σπιτιου χωρις να τολμα να του λεει λεξη κανενας

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω σου λεω οτι ολα αυτα τα κανει ο αδερφος σου επειδη τον εχετε υπο την προστασια σας κ με το θρασος του σας εχει ψαρωσει.

Similar Threads

  1. Ο αδελφός μου!
    By δελφίνι in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 21-08-2015, 14:02
  2. Ο αδελφός μου!
    By δελφίνι in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 75
    Last Post: 26-07-2015, 22:26
  3. ΔΕΝ τα ξέρουμε όλα/ Απορίες (με βάρεσε ο ηλιος στο κεφάλι;)
    By carrot in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 08-12-2010, 21:53
  4. Χθες είχα τα γενέθλιά μου...
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 15-09-2010, 09:29
  5. ΤΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
    By giota73 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 27-06-2007, 15:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •