My Diary - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47

Thread: My Diary

  1. #31
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Πες τα elis οι γυναίκες είναι για τράβηγμα από το μαλλί και χαστούκια στο Κ@λο

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΟΠ ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΧΤΩ ΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΥΤΟ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Depressed_soul View Post
    Πες τα elis οι γυναίκες είναι για τράβηγμα από το μαλλί και χαστούκια στο Κ@λο
    χαχαχα...αν σου απαντησω.. δεν θα φαω μπαν...εξορια κανονικη! μακρονησσο

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Καποιοι εδω μεσα εχουν πιασει το νοημα...κ ο νοων νοειτο :p:p:p
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Παρεξηγηθήκατε θεάρες μου; Έλα μωρέ λόγια της πλώρης....

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Depressed_soul View Post
    Παρεξηγηθήκατε θεάρες μου; Έλα μωρέ λόγια της πλώρης....
    Eγω παντως την εχω κατα βρει μαζι σας ;D
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΜΑ ΔΩ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΛΕΙΑ
    ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΟΙΚΟΔΟΜΗΜΑ ΣΟΥΒΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ
    ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΛΕΟΝ
    Dear elis...... τέλεια μπορεί να στο παίζει η οποιαδήποτε, από το μεγαλύτερο μπάζο μέχρι τη super wow θεά. Το τί πιστεύει ο καθένας κ η κάθε 1 για τον εαυτό του/της είναι μεγάλο κεφάλαιο. Αλλά έχω προσέξει ότι άμα ακούς για εμφανίσιμη κοπέλα "σε πιάνει κάτι". Κ ξέρεις ότι κ εγώ πάντα με αγάπη στα λέω.

    Όσο για αυτές που θέλουν τράβηγμα από τα μαλλιά κ χαστούκια στον κ....., συνήθως βρίσκουν κ τον αντίστοιχο "άντρα", που με κάτι τέτοια μόνο θυμάται ότι είναι αρσενικό κ γουστάρει αγριάδες (δηλ. όλο το υπόλοιπο 24ωρο που δεν τραβάει μαλλιά τραβάει.......). Ελπίζω τουλ. να μην κάνουν το κόπο να πάνε κομμωτήριο πρώτα ή να σκοπεύουν την άλλη μέρα να πάνε παραλία : P

    ......

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΠΕΡΑ ΑΟΠ ΑΥΤΕΣ ΟΠΥ ΗΔΗ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ
    Η ΑΛΛΕΣ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΤΙΣ ΚΡΟΙΔΕΥΩ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ
    ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΕΣΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΕΣΤΟ ΟΤΙ ΘΕΣ
    ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΓΤ ΤΟ ΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ
    ΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΛΕΟΝ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ
    ΑΠΛΑ ΛΙΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Όσο για αυτές που θέλουν τράβηγμα από τα μαλλιά κ χαστούκια στον κ....., συνήθως βρίσκουν κ τον αντίστοιχο "άντρα", που με κάτι τέτοια μόνο θυμάται ότι είναι αρσενικό κ γουστάρει αγριάδες (δηλ. όλο το υπόλοιπο 24ωρο που δεν τραβάει μαλλιά τραβάει.......). Ελπίζω τουλ. να μην κάνουν το κόπο να πάνε κομμωτήριο πρώτα ή να σκοπεύουν την άλλη μέρα να πάνε παραλία : P

    ......
    Για να μην μπερδευόμαστε μιλάς για άντρες ή έστω "άντρες" ή για κανίβαλους; Γιατί σύμφωνα με τη λογική που παρουσιάζεις είναι σαν να μου λες πως οι γυναίκες όταν κάνουν πρωκτικό δεν συμφωνούν αλλά δεν ξέρω κανένα άντρα ή έστω "άντρα" να τους το επιβάλλει παρά μόνο οι κανίβαλοι. Και επειδή λοιπόν ο άντρας ή ο "άντρας" με αυτή που είναι σήμερα και το σεξ που κάνει σήμερα μπορεί να μην καμία σχέση με το σεξ που θα κάνει με την επόμενη ή την μεθεπόμενη και επειδή το σεξ είναι απόλαυση για δύο και όχι για έναν νομίζω πως είναι λίγο άκυρο να το ρίχνεις όλο στους άντρες ή "άντρες" Παρόλα αυτά αν σε ικανοποιεί το κράξιμο σε αυτούς, πιστεύοντας πως δεν είναι αλισβερίσι όπου ο ένας ικανοποιεί τις επιθυμίες του άλλου τότε... be my guest

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Kαι εγω μπερδευτηκα λιγο..
    τι σχεση ενας σατραπης στην καθημερινοτητα του με το αγριο παθος στο κρεβατι?δλδ οι γλυκητατοι κ ευγενικοι ανθρωποι κανουν απαραιτητα κ μονο τρυφερο σεξ κ το αντιθετο,οι αξεστοι κ οι βαρβαροι μονο αγριο?
    Μην τα συγχεουμε ρε παιδια..
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

  11. #41
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Λοιπόν το παίρνω από την αρχή γιατί συνεννόηση....... μπουζούκι. Αλλά αυτά έχουν οι απρόσωπες γραπτές συνομιλίες, ούτε τον άλλον τον ξέρεις για να να αντιληφθείς πού το πάει, ούτε μπορείς μέσα από την οθόνη να καταλάβεις το ύφος κάποιου.

    Στο κρεβάτι του ο καθένας μπορεί να είναι όπως θέλει. Άλλο το πώς είναι εκεί, άλλο το πώς συμπεριφέρεται στη σχέση κ γενικά στις κοινωνικές του επαφές. Κ εννοείται depressed ότι όποιος κάθεται να του επιβάλλουν πράγματα σαφώς έχει πρόβλημα. Για να λειτουργήσει το κομμάτι αυτό χρειάζεται αμοιβαία συναίνεση. Αλλά από εκεί κ πέρα ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει κ δεν κρίνεται για αυτό. Μπορεί κάλλιστα κάποια να είναι σκυλί στο κρεβάτι της, αλλά κατά τ'άλλα να μη σηκώνει μύγα στο σπαθί της. Μπορεί κάποιος σε αυτόν τον τομέα να είναι ας πούμε πιο- politically- correct- πεθαίνεις, υπό την έννοια ότι (δήθεν) "σέβομαι" τη γυναίκα, αλλά εκεί που όντως χρειάζεται να τη σεβαστεί κ να σταθεί σε 1 χ επίπεδο, να αποδειχτεί πιο- μ@λ@κ@ς- πεθαίνεις. Κ στο κάτω- κάτω, χημείες είναι αυτές, δεν σου "βγάζουν" όλοι τα ίδια. Με κάποιον μπορεί να θες να κάνεις κάτι, με κάποιον άλλο να ξενερώνεις μόνο που το σκέφτεσαι.

    Όταν όμως λες "οι γυναίκες θέλουν τράβηγμα από τα μαλλιά κλπ κλπ......", το εννοείς ας πούμε ως τρόπο εκδήλωσης στον ερωτικό τομέα ή ως τρόπο μεταφορικά γενικότερου χειρισμού της γυναίκας....? Γιατί πολλοί κάγκουρες λένε κάτι τέτοια κ παρόμοια για να το παίξουν αρσενικά ή να νοιώσουν κ καλά "άντρες", αλλά δυστυχώς μόνο ως εκεί μπορούν να το φτάσουν. Σου λέω πώς το έχω ακούσει από πολλά κ διάφορα "μαργαριτάρια" (τα οποία φυσικά βρίσκουν κ του ακριβώς αντίστοιχου επιπέδου γυναίκες για να δέσουν), δεν μπορώ να ξέρω πώς το εννοείς εσύ. Αλλά εν πάσει περιπτώσει εξήγησες, prob solved.

  12. #42
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Δεν θα σου πω ότι με προσβάλλεις αλλά θα σου πω το εξής: Οι Ελληνίδες είναι τόσο ανόητες όσο και οι Έλληνες. Συγχώρεσε με βέβαια γιατί από 22 μέχρι 33 δεν ήμουν Ελλάδα και θέλοντας ή μη συναναστρεφόμουν σε ξένη χώρα με αλλοδαπές. Άκου λοιπόν να σου πω κάτι που μου δίδαξαν στα νιάτα μου τα μεγαλύτερα παλιοκόριτσα της Ευρώπης που γίνονται λιώμα στους δρόμους και πηδιούνται και με τις κολόνες. Έτσι δεν λένε για τις Αγγλίδες;

    Αν κάποιος θεωρεί μαγκιά το να συμπεριφέρεται σαν κόκορας ρίχνοντας χαστούκια και τραβώντας τα μαλλιά της γυναίκας που έχει δίπλα του τότε ο χαρακτηρισμός κάγκουρας είναι επιεικής. Δεν είναι κάγκουρας, Είναι ένα μηδενικό, ένας ανύπαρκτος, ένα βαρίδι του πλανήτη. Γιατί; Μα είναι πολύ απλό αφού δεν σέβεται τον άνθρωπο που έχει δίπλα του, είναι ένας στόκος ο οποίος άμεσα δεν σέβεται τον ίδιο του τον εαυτό. Δεν θα τον αποκαλέσει κάποιος μάγκα, μαλάκα θα τον πούνε όλοι, μάγκα θα τον πούνε οι όμοιοι του δηλαδή οι ίδιοι αποτυχημένοι τύποι, δηλαδή οι ίδιοι μαλάκες. Ούνα φάτσα, ούνα ράτσα! Απλώς η διαφορά είναι πως κάποιες- εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει, δεν τραβάω το λούκι- θα το ανεχθούν και όχι απλώς θα το ανεχθούν, αλλά θα το αποδεχθούν ως κάτι φυσιολογικό. Ε δεν φταίω εγώ για αυτό το κακό που τους βρήκε και τους μεν και τους δε. Για αυτό σου λέω πως οι Έλληνες είναι το ίδιο ανόητοι με τις Ελληνίδες της συγκεκριμένης κατηγορίας και δεν υπάρχει λόγος διαχωρισμού. Τώρα τι ποσοστό είναι αυτό, δεν ξέρω, αλλά δεν θα απέκλεια τη περίπτωση τουλάχιστον μία φορά οι Ελληνίδες να έχουν υποστεί τέτοια συμπεριφορά στη ζωή τους. Και φταίνε πολύ περισσότερο εκείνες παρά οι μαλάκες, γιατί όσο θέατρο και να παίξει κάποιος η μαλακία που τον δέρνει θα είναι ορατή, θα παρουσιάζει διάφορα στοιχεία που θα εκδηλώνουν την ανοησία του και τον κομπλεξισμό του! Αυτά είχα να πω και να 'ναι καλά τα παλιοκόριτσα της Αγγλίας που μου ανοίξανε τα μάτια για να έχω καλύτερο εσωτερικό κόσμο και καλύτερη ποιότητα ζωής από τον εκάστοτε ανόητο!

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Και για αυτό το λόγο στην Ελλάδα θα είμαι μόνος μου. Ούτε αξίζω στις Ελληνίδες, ούτε μου αξίζουνε γιατί ο κοινός παρανομαστής δείχνει πως το επίπεδο μου είναι πολύ χαμηλό για αυτές. Εμένα μου αξίζουν τα *******ριά της Αγγλίας. Έτσι δεν τις λένε; Ε αυτές μου αξίζουν και στο τέλος με αυτές θα καταλήξω!

    Και επειδή θα με πεις είρωνα θα σε προλάβω και θα σου πω το εξής: Στα τελευταία 5 χρόνια που ζω Ελλάδα για α λόγους δεν είχα συναναστροφές με γυναίκες τους πρώτους 24 μήνες τους επόμενους 24 μήνες είχα κάποιες συναναστροφές οι οποίες καταλήξανε στο κέρατο και το τελευταίο 12μήνο δεν έχω συναναστροφές γιατί οι κυρίες που ζούνε στη πόλη μου έχουν βασιλικό αίμα και προέρχονται από το Buckingham. Αυτά! Τώρα μπορείς να μου πεις ότι θέλεις!

    Kαι επειδή όλα αυτά φαντάζουν υπερβολές αν έχετε τη διάθεση κάντε κάτι που θα σας προτείνω. Διαλέξτε ένα τυχαίο, οποιοδήποτε εξομολογητήριο πανεπιστημίου στο FB και δείτε έτσι από περιέργεια πόσα ανώνυμα μηνύματα από 20χρονα κοριτσάκια λένε στα αγοράκια είμαι η τάδε που ήμουν εκεί και τι έγινε που είδες ότι έχω γκόμενο, κάνε εσύ τη κίνηση. Λοιπόν όταν στα 20 του χρόνια ένα κοριτσάκι λειτουργεί έτσι στα 30 πως θα γίνει μονογαμική και δεν θα κερατώνει του πάντες; Θα κάνει rewiring στον εγκέφαλο; I don't think so...
    Last edited by Deleted-Member09102015; 11-09-2015 at 02:22.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    απιστευτα πραγματα.συνεχιστε εχει ενδιαφερον
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Κ γιατί να σε πω είρωνα βρε depressed, αφού τα ίδια λέμε.....? Τα ίδια πράγματα πιστεύουμε για την εν λόγω "κατηγορία" αντρών αλλά κ για τις κοπελίτσες που σε κάτι τέτοιους βρίσκουν το άλλο τους μισό.

    Βέβαια να σου πω πως καθώς τα διάβαζα όλα αυτά, γέλασα, πικρό γέλιο, αλλά γέλασα. Αφ' ενός μεν γιατί θυμήθηκα τα δικά μου νιάτα (Άγγλους κ Αγγλίδες τους έχω φάει με το κουτάλι, γιατί ο τόπος καταγωγής της μάνας μου είναι ο αγαπημένος τους τουριστικός προορισμός στην Ελλάδα, κ όταν ήμουν φοιτήτρια είχα κάνει κάποιες θητείες πίσω από τη μπάρα σε club φίλων ή μακρινών συγγενών κ το τί έχω δει...... η υποκρισία όμως κ οι ανασφάλειες της ελληνικής κοινωνίας με ενοχλούσαν ανέκαθεν πολύ παραπάνω), αφ' ετέρου, εάν εσένα σε "ξεστραβώσανε" οι Αγγλίδες, εμένα με "ξεστραβώσανε" τα αμερικανάκια, αλλά σε πολύ μικρότερη ηλικία. Οκ, το σεβασμό στους άλλους τον είχα διδαχθεί από την οικογένειά μου, που είναι το 1ο στάδιο κοινωνικοποίησης, αλλά τα υπόλοιπα τα έμαθα στο σχολείο, που είναι το 2ο στάδιο. Ναι από τα "αμερικανάκια", τον πιο ρηχό κ επιφανειακό λαό του πλανήτη (αν κ έχω τις αμφιβολίες μου για το ποιός τελικά είναι ο πιο επιφανειακός, αυτοί που ονειρεύονται τα φλας του Hollywood κ την πολυτέλεια της Park Avenue, αλλά έχουν κ την καινοτομία της Silicon Valley καβάτζα, ή αυτοί που ζουν για τη στιγμή που θα αράξουν για selfie σε ξαπλώστρα στην Ψαρού μοστράροντας το tablet k to ι- phone σκουλαρίκι, ενώ ζουν στην οικονομία του φραπέ.....?). Επειδή όμως τα "αμερικανάκια" προέρχονται από 1 λίαν ανταγωνιστική κοινωνία, σε μαθαίνουν ότι η ευθύνη των επιλογών σου είναι δική σου κ ότι πας μπροστά μόνο όταν προοδεεύεις ο ίδιος, όχι όταν πάνε οι άλλοι πίσω. Δε νομίζω ότι στο σχολείο του Ελληνάρα θα τα μάθαινα αυτά.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. My Sex Diary
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 23-10-2010, 21:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •