Ζητειται αγορι με παρομοια θεματα να με βοηθησει - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 68
  1. #31
    painkiller2121
    Guest
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    Μπορω να σ δωσω σκαιπ;;;
    δεν εχω σκαιπ το λαπτοπ μου ειναι καπως περιεργο, δωσ μου ενα μειλ και θα γνωριστουμε εκει θα μιλησουμε κ θα ανταλλαξουμε φωτογραφιες.εχω καλο προαισθημα οτι θα ταιριαξουμε...

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by painkiller2121 View Post
    δεν εχω σκαιπ το λαπτοπ μου ειναι καπως περιεργο, δωσ μου ενα μειλ και θα γνωριστουμε εκει θα μιλησουμε κ θα ανταλλαξουμε φωτογραφιες.εχω καλο προαισθημα οτι θα ταιριαξουμε...
    Αληθειαα;;ποσο χρονων εισαι δεν εχω καλο προαισθημα αλλα δεν χανω τπτ!πρεπει να σαι λιγο σαικο για να με ανεχτεις :ρ η απλα σαν εμενα..οκ[email protected]

  3. #33
    painkiller2121
    Guest
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    Αληθειαα;;ποσο χρονων εισαι δεν εχω καλο προαισθημα αλλα δεν χανω τπτ!πρεπει να σαι λιγο σαικο για να με ανεχτεις :ρ η απλα σαν εμενα..οκ[email protected]
    σου εχω στειλει μνμ, μιλαμε εκει

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    169
    Παιδια εγω πιστευω οτι οσοι εχουμε ασθενησει πρεπει να κανουμε σχεσεις με υγιεις ψυχολογικα ανθρωπους.Ο υγιης που χει και περισσοτερη ορεξη για ζωη θα σε τραβηξει εστω και λιγο απο τον βουρκο.Βεβαια πιστευω οτι το δεσιμο που θα αποκτησεις με καποιον που περναει τα ιδια και χειροτερα δεν συγκρινεται,αλλα αυτο νομιζω πως οδηγει παντα σε καταστροφη.Μπορει στο τελος να ανταλλαζετε ακομα και ιδεοληψιες.

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    24
    Οτι χαλάει φτιάχνεται, απλα μερικές φορές μπορεί να πάρει καιρό και τον κατάλληλο μάστορα.Γιαυτό λοιπόν βάζουμε στην ζωή μας ανθρώπους που μάς κάνουν καλό, μας προχωράνε μπροστά.Το παρελθόν ανήκει στο παρελθόν.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    211
    Προσπάθησε να αναπτύξεις φιλικές για αρχή σχέσεις μαζί της, ώστε να μάθεις και προς τα πού κλίνουν οι προτιμήσεις της. Αν δεν ταιριάζουν με τις δικές σου, δεν τρέχει τίποτα, στο μέλλον θα έχεις πολύ περισσότερες ευκαιρίες και θα γνωρίσεις πολλά άτομα ώστε να κάνεις τις επιλογές σου. Και για την κοινωνία μας μη σκας. Είτε είσαι straight, είτε gay, είτε bi, πάντα κάτι θα βρίσκουν να λένε. Ο κόσμος πάντα θα μιλάει και θα κρίνει. Έτσι κρύβει και "ξεχνάει" τα δικά του ελαττώματα. Οπότε μη δίνεις σημασία και κάνε ό,τι ευχαριστεί εσένα, γιατί για σένα ζεις, με τον εαυτό σου, και αυτός είναι που πρέπει να ικανοποιείς πρώτα απ' όλους.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ενοεις οτι ο κοσμος θα μιλαει κ θα κρινει οσο ενα πραγμα αξιζει αν ηταν αχρηστο δε θα το εκρινε σχεδον κανενας δεν ειναι τοσο οτι ο κοσμος ξεχνα τα δικα του ελλατωματα οσο το οτι ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ να βλεπει κατι να πετυχαινει εκει που απετυχε αυτος οσο πετυχαινεις δινεις στοχο για πληθος αρνητικων σχολιων,

  8. #38
    painkiller2121
    Guest
    εγω κ η joanna22 θα παρακαλουσαμε τους διαχειριστες του φορουμ να διαγραφει το συγκεκριμενο θεμα
    Mriya moderator εκτος του οτι δεν γουσταρω(συγνωμη αλλα αυτο ειναι το καταλληλοτερο ρημα) να δεχομαι συμβουλες για το πως θα φερθω τα υπολοιπα που αναφερεις ειναι ασχετα και ακυρα με την περιπτωση μας...οταν καποιος ζηταει κατι μερικες φορες πρεπει να κοιταξεις πισω απο τις λεξεις για να δεις τι ειναι αυτο

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by rea View Post
    δραττομαι της ευκαιριας ...θελω και εγω ενα αγορι, κωφαλαλο, μεγαλοβιομηχανο,ορφανο, πρωην τοπ μοντελ κατα προτιμηση λατινο..με ελαφρια μαλακινση να αναλάβει τις ευθυνες μου οσο εγω θα ξεκουραζομαι στο λοφτ μας στη Ν. Υορκη.

    συγνωμη γλυκια Ιωαννα μου αλλα επρεπε να θεσω και εγω τον πονο μου. και ελπίζω να σε εκανα να γελασεις λιγακι

    σιγουρα θα βρεις εδω καποιον ευαισθητο ... υπάρχουν διαφορα αγορια της ηλικίας σου εδω που εχουν ακριβως το ιδιο προβλημα.... σε περιπτωση που δεν απαντησουν στο θρεντ σου λόγο συστολής σου προτεινω να ρίξεις μια ματια και στα υπόλοιπα θεματα... απο εκει και πέρα όμως μην επικεντρωνεσαι στην αναζητηση συντροφου μονο... πες μας και λιγα ακομα πραγματα για σενα, γιατι εισαι μονη? απο επιλογη? απο ανασφαλεια? απο καταθλιψη?
    και αυτο για το σεξ εννοεις οτι δεν σε ανδιαφερει κατι μονο σεξουαλικο ή δεν σου αρεσει το σεξ?
    ενας πολυ εξυπνος ανθρωπος μου ειπε, τα 2 προβλήματα δεν κάνουν μια λύση... και εχει απολυτο δικιο...οσο εμεις δεν εχουμε καλη σχεση με τον εαυτο μας δεν θα μπορεσουμε να εχουμε καλη σχεση με το αλλο φυλο...και αν δεν εμβαθυνουμε στον λογο της μοναξιας μας, πως θα καταφερουμε να εντοπίσουμε τους δαιμονες μας και να γιατρευτουμε απο αυτους.
    εγω προσωπικα οσο καιρο ειμαι στην καταθλιψη δεν καταφερα να κάνω μια υγιή σχεση, ακριβως γιατι ειμαι αρρωστη και τελικα ταλαιπωρουσα και τον εαυτο μου και τους εκαστοτε συντροφους...οχι μονο δεν με βοηθησε αλλα με πήγε πισω.
    βεβαια εσυ μπορει να μην θελεις να μπεις σε αυτην την διαδικασια να ανοιχτεις δημοσια.. απόλυτα σεβαστο και ουτε ειμαστε ιδιες οποτε αυτα που σου λέω να μην σε αφορουν καν! μακαρι να βρεις αυτο που ψαχνεις :)
    Exeis apolyto dikio rea. Diabazw kapoia sxolia sou kai ola sxedon einai auto pou perimena na dw!

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by aggelos11 View Post
    Παιδια εγω πιστευω οτι οσοι εχουμε ασθενησει πρεπει να κανουμε σχεσεις με υγιεις ψυχολογικα ανθρωπους.Ο υγιης που χει και περισσοτερη ορεξη για ζωη θα σε τραβηξει εστω και λιγο απο τον βουρκο.Βεβαια πιστευω οτι το δεσιμο που θα αποκτησεις με καποιον που περναει τα ιδια και χειροτερα δεν συγκρινεται,αλλα αυτο νομιζω πως οδηγει παντα σε καταστροφη.Μπορει στο τελος να ανταλλαζετε ακομα και ιδεοληψιες.
    Aggele nomizw pws exeis dikio. H sxesi metaxy atomwn me paromoia provlimata mporei na einai kapws thetiki stin arxi, alla me to xrono tha ferei xeirotera themata. To exw perasei se kapoio vathmo.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    306
    Το σεξ ειναι το Α και το Ω σε μια σχεση.Οποτε δεν μπορεις να λες οτι δεν θες.Μπορεις να πεις οτι θες να αισθανεστε πιο πολλα πραγματα μαζι.Σεξ παντως θα κανετε εξαλλου ζευγαρι θα ειστε δεν θα ειστε φιλεναδες και το σεξ θα σας κανει να νοιωθετε τον ποθο αναμεσα σας.

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Αν θες παροτι ειδα κατι μηνυματα που χαμε ανραλλαξει 4 χρονια πριν αν θες μπορουμε να κανουμε παρεα

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    990
    Κι εγώ θελα μια κοπέλα σαν εσένα , μόνο κολλημα που έχω είναι τα κιλά, θέλω να είναι λεπτή η γυναίκα, φυσικά και εγώ είμαι :). Πρέπει να κάνουμε ένα thread για ελεύθερους/ελεύθερες :)

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    αα μολις χωρισα με το αγορι μ. εσυ π. μενεις; ειμαι. πολυ στεναχωρημενη γτ μ φερθηκε πολυ ασχημα δυστυχβς ειχα μονο αυτον γ παρεα κ τρ εμειμα τελειως μονη κοντευω να τρελαθω.
    Quote Originally Posted by Georgewww View Post
    Κι εγώ θελα μια κοπέλα σαν εσένα , μόνο κολλημα που έχω είναι τα κιλά, θέλω να είναι λεπτή η γυναίκα, φυσικά και εγώ είμαι :). Πρέπει να κάνουμε ένα thread για ελεύθερους/ελεύθερες :)

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Εστάλη από Redmi Note 4 στο E-Psychology.gr Mobile App

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    αα μολις χωρισα με το αγορι μ. εσυ π. μενεις; ειμαι. πολυ στεναχωρημενη γτ μ φερθηκε πολυ ασχημα δυστυχβς ειχα μονο αυτον γ παρεα κ τρ εμειμα τελειως μονη κοντευω να τρελαθω.

    Εστάλη από Redmi Note 4 στο E-Psychology.gr Mobile App
    σ στςλνω προσωπικο μνμ αλλα το χεις κλειστο γτ;

    Εστάλη από Redmi Note 4 στο E-Psychology.gr Mobile App

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Καταθλιπτική Δομή (νεύρωση) και άγχος; Έχει κανένας παρόμοια εμπειρία;
    By panda333 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 31-12-2014, 10:52
  2. υπάρχει παρόμοια εμπειρία?
    By mama in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 24
    Last Post: 21-10-2014, 07:48
  3. Πρόβλημα με το αγόρι μου
    By mairy96 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 68
    Last Post: 12-09-2014, 15:23
  4. SOS ! θεματακι με το αγορι μου
    By κατερίνα κ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 08-05-2014, 12:14
  5. Κατσαρίδες και άλλα παρόμοια.....
    By Yposxesi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 10-12-2011, 14:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •