Ζητειται αγορι με παρομοια θεματα να με βοηθησει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657

    Ζητειται αγορι με παρομοια θεματα να με βοηθησει

    Ψαχνω κ;ι δεν κολλαω με κανενα θελω εναν ρομαντικο χωρις πολυ ορεξη για σεξ μονο ρομαντισμο !παρακαλω ας βρεθει ενα καλο αγορι κ για μενα κουραστηκα να μαι μονη ,..θελω ενα συναισθηματικο ηρεμο αγορι.νομιζω μονο καποιος με παρομοια προβληματα μπορει να μ βοηθησει γ αυτυο ειπαν το δοκιμασω εδω μεσα.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    274
    Τελικά πολυτεχνείο πέρασες; Να σε ρωτήσω κάτι; Είσαι μία κοπέλα η οποία λέει πως πολλοί γιατροί δεν ξέρουν τι δίνουν. Εσύ που είσαι ιατρική τώρα γιατί δεν γίνεσαι ένα αστέρι της ψυχιατρικής να βοηθήσεις το κόσμο; Είσαι παθούσα και έχεις μπροστά σου την ευκαιρία να κάνεις το μεγαλύτερο καλό που μπορείς σαν άνθρωπος, να δώσεις αυτό που ίσως δεν θα καταφέρεις να δώσεις ποτέ μέσω του πολυτεχνείου. Έχεις φανταστεί ποτέ πόσος κόσμος θα εμπιστευόταν τη κρίση σου σαν επιστήμονα επειδή γνωρίζεις από πρώτο χέρι και όχι από μελέτες και έρευνες το τι νιώθει ένας ασθενής; Τι δεν σου αρέσει από την ιατρική; Ότι έχει πολύ παπαγαλία και ότι πρέπει να γνωρίζεις ακριβώς τα κείμενα; Σε αυτό το χρόνο που είσαι φοιτήτρια τι ήταν αυτό που σε έκανε να πεις, δεν μου αρέσει...

    Άκου να σου πω ευτυχία δεν είναι τα λεφτά στη ζωή, ευτυχία είναι να χαρίζεις χαμόγελο και χαρμόσυνα νέα στην ανθρωπότητα.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οταν κανεις ενα πραγμα το κανεις πρωτα για τον εαυτο σου κ μετα για τους αλλους δε φτανει να σε εμπιστευεται καπιος οταν του αποδειξεις οτι εχεις δικιο θα δικαιωθεις οσο δε του το αποδικνιεις δε θα κρατησει για πολυ.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    δραττομαι της ευκαιριας ...θελω και εγω ενα αγορι, κωφαλαλο, μεγαλοβιομηχανο,ορφανο, πρωην τοπ μοντελ κατα προτιμηση λατινο..με ελαφρια μαλακινση να αναλάβει τις ευθυνες μου οσο εγω θα ξεκουραζομαι στο λοφτ μας στη Ν. Υορκη.

    συγνωμη γλυκια Ιωαννα μου αλλα επρεπε να θεσω και εγω τον πονο μου. και ελπίζω να σε εκανα να γελασεις λιγακι

    σιγουρα θα βρεις εδω καποιον ευαισθητο ... υπάρχουν διαφορα αγορια της ηλικίας σου εδω που εχουν ακριβως το ιδιο προβλημα.... σε περιπτωση που δεν απαντησουν στο θρεντ σου λόγο συστολής σου προτεινω να ρίξεις μια ματια και στα υπόλοιπα θεματα... απο εκει και πέρα όμως μην επικεντρωνεσαι στην αναζητηση συντροφου μονο... πες μας και λιγα ακομα πραγματα για σενα, γιατι εισαι μονη? απο επιλογη? απο ανασφαλεια? απο καταθλιψη?
    και αυτο για το σεξ εννοεις οτι δεν σε ανδιαφερει κατι μονο σεξουαλικο ή δεν σου αρεσει το σεξ?
    ενας πολυ εξυπνος ανθρωπος μου ειπε, τα 2 προβλήματα δεν κάνουν μια λύση... και εχει απολυτο δικιο...οσο εμεις δεν εχουμε καλη σχεση με τον εαυτο μας δεν θα μπορεσουμε να εχουμε καλη σχεση με το αλλο φυλο...και αν δεν εμβαθυνουμε στον λογο της μοναξιας μας, πως θα καταφερουμε να εντοπίσουμε τους δαιμονες μας και να γιατρευτουμε απο αυτους.
    εγω προσωπικα οσο καιρο ειμαι στην καταθλιψη δεν καταφερα να κάνω μια υγιή σχεση, ακριβως γιατι ειμαι αρρωστη και τελικα ταλαιπωρουσα και τον εαυτο μου και τους εκαστοτε συντροφους...οχι μονο δεν με βοηθησε αλλα με πήγε πισω.
    βεβαια εσυ μπορει να μην θελεις να μπεις σε αυτην την διαδικασια να ανοιχτεις δημοσια.. απόλυτα σεβαστο και ουτε ειμαστε ιδιες οποτε αυτα που σου λέω να μην σε αφορουν καν! μακαρι να βρεις αυτο που ψαχνεις :)

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by Depressed_soul View Post
    Τελικά πολυτεχνείο πέρασες; Να σε ρωτήσω κάτι; Είσαι μία κοπέλα η οποία λέει πως πολλοί γιατροί δεν ξέρουν τι δίνουν. Εσύ που είσαι ιατρική τώρα γιατί δεν γίνεσαι ένα αστέρι της ψυχιατρικής να βοηθήσεις το κόσμο; Είσαι παθούσα και έχεις μπροστά σου την ευκαιρία να κάνεις το μεγαλύτερο καλό που μπορείς σαν άνθρωπος, να δώσεις αυτό που ίσως δεν θα καταφέρεις να δώσεις ποτέ μέσω του πολυτεχνείου. Έχεις φανταστεί ποτέ πόσος κόσμος θα εμπιστευόταν τη κρίση σου σαν επιστήμονα επειδή γνωρίζεις από πρώτο χέρι και όχι από μελέτες και έρευνες το τι νιώθει ένας ασθενής; Τι δεν σου αρέσει από την ιατρική; Ότι έχει πολύ παπαγαλία και ότι πρέπει να γνωρίζεις ακριβώς τα κείμενα; Σε αυτό το χρόνο που είσαι φοιτήτρια τι ήταν αυτό που σε έκανε να πεις, δεν μου αρέσει...

    Άκου να σου πω ευτυχία δεν είναι τα λεφτά στη ζωή, ευτυχία είναι να χαρίζεις χαμόγελο και χαρμόσυνα νέα στην ανθρωπότητα.
    Αφου δεν μαρεσει!!!!!!!πως θα το κανω αφου το μυαλο μ ειναι αλλα νταλλα!! Δν ελεγχω εγω τι κανω αυτο με ελεγχει!:'( το χα σκεφτει αυτο που λες αλλα αυτογια το μυαλομου συνδεεται με τονα μην διασκεδαζω κατι που ειναι γελοιο αλλα αυτομ επιβαλλει !!και δεν μπορω να τοπροσπερασω!:'(δεν ειμαι υγιης ανθρωπος να βοηθησω και τους αλλους κ δεν νομιζω οτι θα γινω ποτε!γτ εχω τοσο κολλημενο μυαλοο που ενα θαυμα θα με εσωζε εχεις δικιο για οκλα αυτα αλλα η περιπτωση μου δεν ειναι για πολλα πολλα ζορια..μακαρι να μπορουσα να κανω κατι για ολους αυτους με παρομοια θεματα αλλα δεν μπορω σαν κατι με σταματαει!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    οταν κανεις ενα πραγμα το κανεις πρωτα για τον εαυτο σου κ μετα για τους αλλους δε φτανει να σε εμπιστευεται καπιος οταν του αποδειξεις οτι εχεις δικιο θα δικαιωθεις οσο δε του το αποδικνιεις δε θα κρατησει για πολυ.
    Εχεις δικιο δεν μαρεσει και για μενα δεν ηταξ ποτε αυτο π ηθελα αν ειναι να μου γινουν 100πλασιες οι ιδεοληψιες μου και να πρεπει παλι να τις αντιμετωπιζω μονη π ειναι τοσοοο δυσκολοο δεν το αντεχω!..συγγνωμη

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Ρεα μου δεν μου πολυαρεσει το σεξ την βρισκω με πιο πλατωνικα πραγματα και χαδια ισωςς δεν γουσταρω αυτα στοσεξξξ τα βρισκω χυδαιαα εκτος και αν γινονται με τροπο εκλεπτυσμενο οποτεμιλαμε για ερωτα αλλα ολοι ειναι σημερα διεφθαρμενοι θελουν στοματικο ,ισπανικο κτλ τουςςμισωω!!!με ξενερωνειι!!!γτ παλια μικρηπολυ μην πειτε πως δεν ξερω ειχα πολυ προστυχο μυαλο προσπαθησανα γινω καλυτερη και τωρα βλεπωοτι ολοι ειναι προστυχοι !αλλα αυτοι μπορουν και συνδυαζουν αυτοστο σεξ και σοβαροτητα στα αλλα εμενα μπερδευονται κ ειμαι γιαταμπαζα με επηρεαζει στην κανονικη μ ζωη και δεν μπορω τα μπερδευω δεν ξερω αν σας μπερδεψα θα ειναι γτ τομυαλο μ σκεφτεται μπερδεμενα κ ειναι μπερδεμενοφουλ!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Καλησπερα Τζοανα. Πηρες τηλεφωνο τελικα εκει που σου εδωσα?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by Depressed_soul View Post
    Τελικά πολυτεχνείο πέρασες;
    Ναι,περασα πολυτεχνιο γτ ξαναδωσα.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    657
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Καλησπερα Τζοανα. Πηρες τηλεφωνο τελικα εκει που σου εδωσα?
    Οχι αγαπητε φλοκ .πρεριμενω να παω πατρα για να παρω...:/

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by joanna22 View Post
    Ρεα μου δεν μου πολυαρεσει το σεξ την βρισκω με πιο πλατωνικα πραγματα και χαδια ισωςς δεν γουσταρω αυτα στοσεξξξ τα βρισκω χυδαιαα εκτος και αν γινονται με τροπο εκλεπτυσμενο οποτεμιλαμε για ερωτα αλλα ολοι ειναι σημερα διεφθαρμενοι θελουν στοματικο ,ισπανικο κτλ τουςςμισωω!!!με ξενερωνειι!!!γτ παλια μικρηπολυ μην πειτε πως δεν ξερω ειχα πολυ προστυχο μυαλο προσπαθησανα γινω καλυτερη και τωρα βλεπωοτι ολοι ειναι προστυχοι !αλλα αυτοι μπορουν και συνδυαζουν αυτοστο σεξ και σοβαροτητα στα αλλα εμενα μπερδευονται κ ειμαι γιαταμπαζα με επηρεαζει στην κανονικη μ ζωη και δεν μπορω τα μπερδευω δεν ξερω αν σας μπερδεψα θα ειναι γτ τομυαλο μ σκεφτεται μπερδεμενα κ ειναι μπερδεμενοφουλ!!
    και βεβαια με μπέρδεψες...ειναι θλιβερο να βλέπεις μια τοσο νεα γυναικα να αντμετωπίζει τοσο συντηρητικα και προκατελειμμενα το σεξ......κριμα...πολυ κριμα

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Μπραβο ρε παιδια , φλοκ και ιωαννα , να μιλησετε , να σταματησει αυτη η καχυποψια , να αποκατασταθουν οι προσωπικες σχεσεις , που η γενια σας , πασχει απο την ελλειψη τους .

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Μπραβο ρε παιδια , φλοκ και ιωαννα , να μιλησετε , να σταματησει αυτη η καχυποψια , να αποκατασταθουν οι προσωπικες σχεσεις , που η γενια σας , πασχει απο την ελλειψη τους .
    Ποτε βρε Μαγκαιβερ μαλωσαμε με την Τζοανα? Επισης εγω ειμαι 37 μεγαλωσα την δεκαετια του 80 και εμεις ημασταν δεμενοι. Με διαπροσωπικες σχεσεις μεγαλωσα και οχι με λαικ στο φμ. Ραντεβου για παιχνιδι κλειναμε στην πλατεια το...απογευμα οτι ωρα και να σημαινε αυτο κλπ.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δεν ειπα οτι μαλωσατε !!! που σας ξερω ? αοριστως τολεγα . Νομιζα οτι ησουν μικροτερος , φλοκ , ισως παρασυρθηκα γιατι εμεις οι μεγαλυτεροι κανουμε τους ' εξυπνους ' και εσυ δεν το κανεις !! αρα ξερεις καλα τι εννοω με την κριση των διαπροσωπικων σχεσεων , τα λαικ , τα φβ , και τα συναφη . Επειδη εχω μιλησει με πολλα παιδια του φορουμ , τηλεφωνικως , και δεν ειμαι καχυποπτος .

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Δεν ειπα οτι μαλωσατε !!! που σας ξερω ? αοριστως τολεγα . Νομιζα οτι ησουν μικροτερος , φλοκ , ισως παρασυρθηκα γιατι εμεις οι μεγαλυτεροι κανουμε τους ' εξυπνους ' και εσυ δεν το κανεις !! αρα ξερεις καλα τι εννοω με την κριση των διαπροσωπικων σχεσεων , τα λαικ , τα φβ , και τα συναφη . Επειδη εχω μιλησει με πολλα παιδια του φορουμ , τηλεφωνικως , και δεν ειμαι καχυποπτος .
    Ενταξει εγω μια δυο φορες αλλαξα μερικα πριβε δεν εχω τοσο σχεση με το φορουμ οσο εσυ αλλα αν δουλευεις σωστα το ιντερνετ βοηθαει αν κανεις καταχρηση χανεσαι μεσα σε αυτο. Τωρα οσον αφορα το ποιος κανει τον εξυπνο κανεις μας δεν ειναι θεος ανθρωποι ειμαστε και ολοι λιγο πολυ τον εχουμε παριστανει και μας το εχουν κανει και αλλοι. Αυτα να ηταν τα προβληματα μας φιλε θα ειμασταν ευτυχισμενοι. Το θεμα της Τζοανας με τραβηξε γιατι βγαζει μια απογνωση και πραγματικα εχοντας διαβασει και αλους με το ιδιο προβλημα δεν μπορω να καταλαβω πως λειτουργει ολο αυτο. Η Τζοανα ας πουμε γραφει οτι εχει ψυχαναγκασμους και κανει καποια πραγματα αλλα ταυτοχρονα εχει την εγκεφαλικη διαυγεια να καταλαβαινει οτι εχει προβλημα και οτι επαναλαμβανεται. Μου κανει εντυπωση πως ενας με αυτη την ασθενεια κανει οτι κανει ενω την ιδια στιγμη ξερει οτι ειναι λαθος. Ενας διπολικος ας πουμε οταν ειναι σε μανια δεν εχει την αντιληψη που εχει οταν ειναι σε νορμοθυμια και εχει διαστρεβλωμενη την πραγματικοτητα αλλα ενας ψυχαναγκαστικος κανει οτι κανει ξεροντας κιολας οτι αυτο που κανει ειναι αποροια της ασθενειας. Φυσικα δεν λεω οτι το κανει επιτηδες απλα δεν κατανοω πως γινεται αυτο.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Καταθλιπτική Δομή (νεύρωση) και άγχος; Έχει κανένας παρόμοια εμπειρία;
    By panda333 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 31-12-2014, 11:52
  2. υπάρχει παρόμοια εμπειρία?
    By mama in forum Διαταραχές Αυτιστικού Φάσματος - Σύνδρομο Asperger
    Replies: 24
    Last Post: 21-10-2014, 08:48
  3. Πρόβλημα με το αγόρι μου
    By mairy96 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 68
    Last Post: 12-09-2014, 16:23
  4. SOS ! θεματακι με το αγορι μου
    By κατερίνα κ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 08-05-2014, 13:14
  5. Κατσαρίδες και άλλα παρόμοια.....
    By Yposxesi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 23
    Last Post: 10-12-2011, 15:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •