Οταν ζηταω τρυφερότητα απο τον συντροφο μου,θυμωνει..πεταει πραγματα.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    well said

    απλωσ δεν πιστευω τοσο καιρο πωσ ηταν νοσηρη σχεση...πραγματικα ειπα κοιτα να δεισ που επιτελουσ επεσα σε μια νορμαλ ευτυχισμενη σχεση...
    αυτο σημαινει πως εχεις νοσηρη σχεση με τον εαυτο σου!..κατι που διορθωνεται... μεινε ηρεμη φροντισε τα παιδακια σου και μετα βλέπουμε πως θα αντιμετωπίσουμε τον λεβεντη σου!... εχεις ανθρωπους να σε στηριξουν , γονεις φιλους συγγενεις?

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΕΙ ΑΥΤΟΣ
    ΓΤ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΙΣΩΣ
    ΚΑΙ Τ ΑΦΗΣΑΝΕ ΚΟΥΣΟΥΡΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΛΕΩ
    ...ρε σε αγαπάωωωω!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=u5BuMd9zNZE

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    οχι δυστυχωσ δεν εχω κανενα, οι πιο κοντινοι μου ανθρωποι ειναι δυο καλοι μου φιλοι αλλα τυχαινει να ζουν με τουσ γονεισ τουσ ακομη..ειναι σε αλλη φαση και δεν μπορουν απολυτα να με καταλαβουν..και δεν περιμενω και κατι τετοιο..πρακτικα σιγουρα δεν μπορουν να βοηθησουν..

    και αυτο ισωσ ειναι που με ποναει περισσοτερο το οτι ο συντορφοσ μου ξερει καλα πωσ δεν εχω κανενα δικο μου ανθρωπο..και πωσ ειδικα σε μια τοσο ευαισθητη περιοδο..ισωσ που και που με πιανει μια εντονη πικρα που δεν εχω κανενα συγγενη και αν και σπανια με πιανει το συνδρομο τησ καλαμιασ στον καμπο..


    ηρθε πριν λιγο εκανα μπανιο τον βρηκα να καθετε στο σαλονι και να γραφει ενα γραμμα..δεν ειμαι θυμωμενη απλωσ πολυ πικροχολη και πικραμενη εσκυψα και τον φίλησα απαλα αγγιζοντασ τον..με κοιταξε και μου ειπε..μπορεισ να με αφησεισ λιγο μονο μου σε παρακαλω...του ειπα..-τι χωρισαμε? χαμογελασα.. και ναι να μου ελεγε δεν θα με πειραζε.και μου απαντησε.
    .-οχι θελω να μεινω λιγο μονοσ μου σεβασου το αυτο
    -εγω να δεισ ποσο μονη μου θελω να μεινω του ειπα απαλα,τον αγγιζα ακομα και συναιχισα, εσυ μου εκανεσ κακο οχι εγω σε εσενα..τι?πιστευεισ πωσ εγω σου εκανα κακο?
    γυρισε το κεφαλι του και μου ειπε -θελω να μεινω λιγο μονοσ μου δεν θελω να μιλησω για τιποτα σεβασου το αυτο...σε αγαπω πολυ.


    μια σκια θυμου με διαπερασε..εκεινοσ δεν σεβεται...

    πηγα στο δωματιο του παιδιου ..ηρθε φιλησε τον μικρο..μου ειπε-θα ερθεισ μεσα?καπωσ αδιαφορα..ουτε ξερω τι εννοουσε
    του απαντησα -μην σε ενοχλησω..εκλεισε την πορτα και πηγε στο υπνοδωματιο
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    οχι δυστυχωσ δεν εχω κανενα, οι πιο κοντινοι μου ανθρωποι ειναι δυο καλοι μου φιλοι αλλα τυχαινει να ζουν με τουσ γονεισ τουσ ακομη..ειναι σε αλλη φαση και δεν μπορουν απολυτα να με καταλαβουν..και δεν περιμενω και κατι τετοιο..πρακτικα σιγουρα δεν μπορουν να βοηθησουν..

    και αυτο ισωσ ειναι που με ποναει περισσοτερο το οτι ο συντορφοσ μου ξερει καλα πωσ δεν εχω κανενα δικο μου ανθρωπο..και πωσ ειδικα σε μια τοσο ευαισθητη περιοδο..ισωσ που και που με πιανει μια εντονη πικρα που δεν εχω κανενα συγγενη και αν και σπανια με πιανει το συνδρομο τησ καλαμιασ στον καμπο..


    ηρθε πριν λιγο εκανα μπανιο τον βρηκα να καθετε στο σαλονι και να γραφει ενα γραμμα..δεν ειμαι θυμωμενη απλωσ πολυ πικροχολη και πικραμενη εσκυψα και τον φίλησα απαλα αγγιζοντασ τον..με κοιταξε και μου ειπε..μπορεισ να με αφησεισ λιγο μονο μου σε παρακαλω...του ειπα..-τι χωρισαμε? χαμογελασα.. και ναι να μου ελεγε δεν θα με πειραζε.και μου απαντησε.
    .-οχι θελω να μεινω λιγο μονοσ μου σεβασου το αυτο
    -εγω να δεισ ποσο μονη μου θελω να μεινω του ειπα απαλα,τον αγγιζα ακομα και συναιχισα, εσυ μου εκανεσ κακο οχι εγω σε εσενα..τι?πιστευεισ πωσ εγω σου εκανα κακο?
    γυρισε το κεφαλι του και μου ειπε -θελω να μεινω λιγο μονοσ μου δεν θελω να μιλησω για τιποτα σεβασου το αυτο...σε αγαπω πολυ.


    μια σκια θυμου με διαπερασε..εκεινοσ δεν σεβεται...

    πηγα στο δωματιο του παιδιου ..ηρθε φιλησε τον μικρο..μου ειπε-θα ερθεισ μεσα?καπωσ αδιαφορα..ουτε ξερω τι εννοουσε
    του απαντησα -μην σε ενοχλησω..εκλεισε την πορτα και πηγε στο υπνοδωματιο
    Η σκεψη να επισκεφτεις εναν συμβουλο η καποιον ειδικο σου εχει περασει?
    Για δες το λιγο αφου νιωθεις πως δεν εχεις υποστηριξη απο καπου δεν χρειαζεται να αναλωνεσαι σε ασχημες σκεψεις μονη σου,ειδικα τωρα που οι ορμονες σου χοροπηδανε κ υπαρχει σιγουρα μια υπερευαισθησια.
    Προστατεψε τον εαυτο σου πριν αρχισουν να μαζευονται κ αλλα κ δεν κανει καλο κ στο μωρακι σου :)
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    την τεταρτη ξεκιναμε εκανα ειδη 6μηνεσ ατομικη και τωρα κανω ομαδικη ψυχοθεραπεια..εννοειτε δεν το εχω αφησει ετσι.
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    την τεταρτη ξεκιναμε εκανα ειδη 6μηνεσ ατομικη και τωρα κανω ομαδικη ψυχοθεραπεια..εννοειτε δεν το εχω αφησει ετσι.
    Tελεια!!!! Ολα να σου πανε κατ'ευχην λοιπον κ εμεις εδω ειμαστε :D
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    223
    Καλησπέρα.
    Ολόκληρο το αρχικό σου μήνυμα θα μπορούσε άνετα να είναι μια συζήτηση μεταξύ μιας μικρής παρέας.
    Θέλω να πω, οτι φαίνεται να το αναλύεις πολύ καλά στο μυαλό σου και οτι προσπαθείς να το σκεφτείς πολύπλευρα.

    Είναι μάλιστα πολύ πιθανό να έχεις καταλάβει περισσότερα πράγματα για εκείνον, απ'οτι ο ίδιος.
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    προφανωσ νιωθει ανεπαρκής θυμώνει με τον εαυτο του που με στεναχωρει και μου επιτίθεται...
    Υπάρχει όντως μεγάλη πιθανότητα να συμβαίνει αυτό.


    Επιγραμματικά θα σου πω δυο-τρία πράγματα που ίσως κάποια γνωρίζεις να τα απαντήσεις μέσα σου, και να τα σκεφτείς παραπάνω.
    Τα 3 χρόνια της σχέσης σας είναι πολύς χρόνος ποσοτικά αλλά, εκείνος είχε το κατάλληλο συναισθηματικό υπόβαθρο να μπεί σε μια τόσο σοβαρή σχέση; Είχε ξαναπεράσει συγκατοίκηση, μακροχρόνια σχέση, κτλ; Είναι μήπως όλες οι εμπειρίες που περνάει μαζί σου, καινούργιες; Μπορεί να αρχίζει να "φοβάται" για το μέλλον σας και ίσως να χρειάζεται να σε δει πιο δυναμική και λιγότερο συναισθηματική;

    Παρότι πραγματικά απαράδεκτες οι αντιδράσεις του με τα πράγματα που βγάζουν φτερά, ελπίζω να την βρει την άκρη του, θα χρειαστεί απ' ό,τι φαίνεται και την δική σου βοήθεια. Να είστε δίπλα ο ένας στον άλλον! Και όχι απέναντι, σε στυλ μόνιμης αψιμαχίας!
    Συμβούλη μου είναι να αποφεύγεις τα μεγάλα λόγια του στυλ "Τι, χωρίσαμε;". Δεν είναι αστεία κι ας τα συνοδεύεις με χαμόγελο.

    Μακάρι να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη σου...

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ενα γεια Adzik απο μενα , χρονια και ζαμανια:)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Οσον αφορα την σχεση , ελπιζω να βελτιωθει.

    Τρια τινα συμβαινουν , ειτε φταιει αυτος ειτε φταις εσυ .... ειτε δεν μπορειτε απλως να εναρμονιστειτε. Αυτο που θα ηθελα λιγο να προσεξεις ειναι οτι δεν εισαι η συνηθισμενη Adzik. Εννοω εισαι εγγυος και στις εγγυες γυναικες γινονται αλλαγες σωματικες που πολλες φορες δημιουργουν καταθλιψη. Κατι που ισως δεν ξερει και ο συζυγος πως να το χειριστει.
    http://www.imommy.gr/egkimosini/psyc...i-katathlipsh/

    Φυσικα , ομως μπορει να φταιει και το ετερον ημισυ. Καλο ειναι να ζητησεις ή να ζητησετε βοηθεια ενος ειδικου .... συμβουλου σχεσων , ψυχολογο ... ή δεν ξερω τι που να ειναι αντικειμενικος παρατηρητης και να μπορεσει να σας βοηθησει. Ελπιζω να πανε ολα καλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Adzik View Post
    την τεταρτη ξεκιναμε εκανα ειδη 6μηνεσ ατομικη και τωρα κανω ομαδικη ψυχοθεραπεια..εννοειτε δεν το εχω αφησει ετσι.

    Α τωρα το διαβασα αυτο .... πολυ χαιρομαι:)

    Αντε να πανε ολα καλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  11. #26
    Εγω καταλαβαίνω πως αυτός ο άνθρωπος έχει σμπαραλιασμένο νευρικό σύστημα από κακή παιδική ηλικία. Θα ήταν καλό, για μένα να κάνει ψυχανάλυση γιατί μπορεί αυτό κάποια στιγμή να γυρίσει σε βαριά κατάθλιψη. Κι απ ότι κατάλαβα δεν του αρέσει να του υποδεικνύεις πώς θα σου εκφράζει την τρυφερότητα και τα συναισθήματά του, αυτό τον βγάζει "εκτός εαυτού" και δεν μπορεί να ελέγξει τις αντιδράσεις του.
    Η δική μου γνώμη είναι να έχεις θετική και όχι επιθετική προσέγιση. Να του δείχνεις την τρυφερότητά σου χωρίς να του παραπονιέσαι και να του ζητάς. Δεν είναι οτι δεν σε αγαπάει, ξέρεις. Απλά, ασυνείδητα τείνει να αναπαράγει το πρότυπο της γονεικής του οικογένειας, της αδιαφορίας, της ψυχρότητας, ή ό,τι άλλο. Αν τον ρωτήσεις για τα παιδικά του χρόνια, τί κλίμα επικρατούσε σπίτι του, τότε θα καταλάβεις τί πάει ασυνείδητα να δημιουργήσει.
    Για μένα λοιπόν μία λύση είναι να δεχθείς τον τρόπο της αγάπης του και με τον δικό σου τρόπο και χωρίς υποδείξεις, να δει το σωστό και να το κάνει μόνος του. Αλλά θέλει υπομονή, ίσως να χρειαστούν και κάποια χρόνια.

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    21
    Δε μπορεις να σωσεις κανενα αλλο πλην του εαυτου σου να το θυμασαι αυτο οσο και να τον αγαπας δεν ειναι στο χερι σου δυστυχως,ποτε δεν ειναι ,να προσεχεις τον εαυτο σου ειδικα τωρα που θα γινεις μανουλα κ παλι .ολα να σου πανε κατ ευχην ☺

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by Loading... View Post
    Καλησπέρα.
    Ολόκληρο το αρχικό σου μήνυμα θα μπορούσε άνετα να είναι μια συζήτηση μεταξύ μιας μικρής παρέας.
    Θέλω να πω, οτι φαίνεται να το αναλύεις πολύ καλά στο μυαλό σου και οτι προσπαθείς να το σκεφτείς πολύπλευρα.

    Σε ευχαριστω πολυ..ηταν πολυ γλυκο σχολιο..μου αρεσε πολυ...πραγματικα προσπαθω να ειμαι οσο πιο σφαιρικη και δικαιη γινεται...οταν αγαπας καπωσ ετσι σκευτεσαι νομιζω..

    Είναι μάλιστα πολύ πιθανό να έχεις καταλάβει περισσότερα πράγματα για εκείνον, απ'οτι ο ίδιος. Υπάρχει όντως μεγάλη πιθανότητα να συμβαίνει αυτό.
    ναι το πιστευω αυτο...εχει ζησει επι το πλιστων μια ασ πουμε ''κανονικη ζωη'' οποτε δεν εμβαθυνε ιδιαιτερα πολυ στον εσωτερικο του κοσμο..εχει καποια επαφη..αλλα..που και που..ειναι ομωσ αρκετα ανοιχτομυαλοσ οχι κολλημενοσ..αλλωστε αν δεν ηταν δεν θα μπορουσαμε να ημασταν μαζι-να ηταν μαζι μου.


    Επιγραμματικά θα σου πω δυο-τρία πράγματα που ίσως κάποια γνωρίζεις να τα απαντήσεις μέσα σου, και να τα σκεφτείς παραπάνω.
    Τα 3 χρόνια της σχέσης σας είναι πολύς χρόνος ποσοτικά αλλά, εκείνος είχε το κατάλληλο συναισθηματικό υπόβαθρο να μπεί σε μια τόσο σοβαρή σχέση; Είχε ξαναπεράσει συγκατοίκηση, μακροχρόνια σχέση, κτλ; Είναι μήπως όλες οι εμπειρίες που περνάει μαζί σου, καινούργιες; Μπορεί να αρχίζει να "φοβάται" για το μέλλον σας και ίσως να χρειάζεται να σε δει πιο δυναμική και λιγότερο συναισθηματική;

    πλεον σε αυτο καταληγω κι εγω.θα ειμαι εκει γι αυτον...και τον καταλαβαινω εχθεσ στο γραμμα του (τελικα ηταν για μενα)μου ειπε ξεκαθαρα πωσ ανησυχει αν θα τα βγαλουμε περα (και οικονομικα..αλλα ημαστε δουλευταραδεσ και οι δυο..εινια φοβοσ στιγμησ)
    ...μια και οι δικοι του μασ εχουν γυρισει την πλατη..(επειδη δεν ειμαι πλουσια γιατροσ και εχω παιδι απο προηγουμενο γαμο...χειροτερη δεν γινόταν να βρεις???..)

    και ..ειναι η πρωτη φωρα που πεφτει τοσο στα βαθια..θα γινει μπαμπασ..γινεται ενηλικασ για τα καλα και αν και ποτε δεν ηταν ιδιαιτερα υποστηρικτικοι...ηταν εκει...και τωρα ενα τετοιο βημα..ζωης μονοσ..μονοι μασ..τον φοβιζει... (αλλα δεν μου το ειπε ουτε εδειξε ποτε......!!!!!!!!!!!!)

    ειπε επισεισ πωσ εχει και αλλα και δεν θελει να με φορτωνει..για αλλη μια φωρα του ειπα πωσ δεν ξερω πια τι αλλο να κανω για να του αποδειξω πωσ ειμαι εκει για να ειμαστε μαζι..στην ζωη μασ..σε οτι και αν μασ ερχεται...εμεισ,ενα..παντα βρισκω καποια λυση...παντα ειμαι αισιοδοξη,,,και υποστηρικτικη..ποτε δεν ημουν εγω κι αυτοσ αλλα εμεισ.. και πωσ μονο με την επικοινωνια ..μονο αν ξερουμε τι σκεφτεται ο καθενασ μασ και τι νιωθει θα ημαστε και ..μαζι και δυνατοι...και πωσ αυτο θα μας ενωσει ακομη περισσοτερο..και δεν θα μασ αποξενωσει..(με εχει κατηγορήσει για τον αυθορμητισμό μου...πωσ μασ αποξενωνει λεει...)


    Παρότι πραγματικά απαράδεκτες οι αντιδράσεις του με τα πράγματα που βγάζουν φτερά, ελπίζω να την βρει την άκρη του, θα χρειαστεί απ' ό,τι φαίνεται και την δική σου βοήθεια. Να είστε δίπλα ο ένας στον άλλον! Και όχι απέναντι, σε στυλ μόνιμης αψιμαχίας!

    τα λογια μου λεσ....κι αυτο το εχω πει αρκετεσ φωρεσ...πωσ ειμαι συμμαχοσ του ...και οχι αντιπαλοσ.. βγαζω το συμπερασμα δυστυχωσ πωσ οι ανθρωποι εκει εξω δεν ξερουν να τσακωνονται (ναι θεωρω πωσ μπορουμε ολοι να εκπεδευτουμε να επιλεγουμε τισ αντιδρασεισ μασ ωσ εναν βαθμο..) να ερχονται με αγαπη σε αντιπαραθεση..ολοι αμεσωσ γινονται αντιπαλοι... τι να πω... κριμα..μαλλον πολυ 7th heaven εβλεπα..και τα εχω εξιδανικευσει τα πραγματα σχετικα με την επικοινωνια...



    Συμβούλη μου είναι να αποφεύγεις τα μεγάλα λόγια του στυλ "Τι, χωρίσαμε;". Δεν είναι αστεία κι ας τα συνοδεύεις με χαμόγελο.

    εχεισ δiκιο ...εχω κι εγω φοβουσ...γι αυτο και αυτα τα χαζα χαμογελακια..ειναι ξερεισ το χαμογελακι πριν το κλαμμα χαχααχα
    Μακάρι να πάνε όλα καλά με την εγκυμοσύνη σου...
    μακαρι και σε ευχαριστω... εχθεσ παλι σκεφτηκα πανω στην ενταση πωσ δεν το θελω το μωρακι αυτο...οχι ετσι.... και μετα ειχα τυψεισ...γιατι δεν θελω να του το περασω σε καμια περιπτωση δεν φταιει σε τιποτα....
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Α τωρα το διαβασα αυτο .... πολυ χαιρομαι:)

    Αντε να πανε ολα καλα.
    Κιπακο μου χρονια και ζαμανια...ολα καλα οτι και να γινει για καλο θα ειναι...σε ευχαριστω εσυ πωσ εισαι?
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    ευχαριστω πολυ για τις ευχεσ σασ...με βοηθησατε πολυ εχθες...και παλι ευχαριστω..
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. τι σας θυμωνει ?
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 14
    Last Post: 26-08-2015, 05:08
  2. Έχω πρόβλημα με τον σύντροφο μου :(
    By sasukekun in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 1
    Last Post: 08-08-2015, 21:01
  3. ανακοινωση σε συντροφο οτι πασχεις απο σμν
    By xamogeloula13 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 03-12-2011, 13:52
  4. Replies: 8
    Last Post: 04-05-2011, 19:38
  5. Με τι κριτήρια να επιλέξω τον σύντροφό μου?
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 67
    Last Post: 25-07-2009, 19:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •