Οικογενειακο προβλημα.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 82
  1. #31
    [QUOTE=rea;559647] το θηριο το εχω ξανασυναντησει μεσα μου.. και δεν το ρισκαρω να κανω παιδια πριν σιγουρευτω οτι καποτε θα καταφερω να το ελενξω..


    Ρεα, εχω ακριβως αυτη την σκεψη

  2. #32
    Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    33
    Ρεα ομολογω οτι με ταρακουνησαν τα λογια σου γιατι πολλες φορες σκεφτομαι πως θα ειμαι στα 35 εξαιτιας τους. Στη μαμα μου εκανα ακριβως τα ιδια πραγματα γιατι δεν τη φοβαμαι.. Δεν σηκωσα το χερι μου απλα εφτασα στο αμην γιατι με απειλουσε και της τα εχωσα πολυ χοντρα για την αδιαφορια της,γιατι δεν αγαπαει τα παιδια της κλπ. Απλα με κοιταγε απαθεστατη εγω εκλαιγα και φωναζα.. και στο τελος απλα μου ειπε οτι για ολα αυτα που της ειπα θα ενημερωθει ο πατερας μου..Ο οποιος δυστυχως ενημερωθηκε και με εσυρε απ το μαλλι σε ολο το σπιτι ,γιατι πως τολμαω να μιλαω ετσι στη μανα που με γεννησε και οτι δε σεβομαι τιποτα..Ειναι ενας φαυλος κυκλος η ζωη μου.Παντως,και συγνωμη που τα γραφω μπερδεμενα αλλα ειμαι απο κινητο,οσον αφορα την αγαπη που λες,ημουν με εναν ανθρωπο 4 χρονια..ειμασταν πολυ καλα και με αγαπουσε οσο κανενας. Ειχε ανεχτει πολλες φορες τυχον κλαμματα και νευρα μου.Δεν με αφησε πουθενα.Τον χωρισα εγω ξερεις γιατι;Γιατι ηθελε να παντρευτουμε να κανουμε οικογενεια καποια στιγμη.Εγω εκανα πισω και του ζητησα να χωριαουμε γιατι φοβηθηκα μη τυχον γινω σαν τη μανα μου. Οποτε καταλαβαινω αυτο που ειπες οτι τα οικογενειακα σου σου προξενησαν προβλημα στην προσωπικη σου ζωη. Τελος,αναστεναζοντας το λεω αυτο,ειμαστε πολλοι τελικα σε παρομοια κατασταση απ οτι φαινεται..

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by Lisa1990 View Post
    Παντως,και συγνωμη που τα γραφω μπερδεμενα αλλα ειμαι απο κινητο,οσον αφορα την αγαπη που λες,ημουν με εναν ανθρωπο 4 χρονια..ειμασταν πολυ καλα και με αγαπουσε οσο κανενας. Ειχε ανεχτει πολλες φορες τυχον κλαμματα και νευρα μου.Δεν με αφησε πουθενα.Τον χωρισα εγω ξερεις γιατι;Γιατι ηθελε να παντρευτουμε να κανουμε οικογενεια καποια στιγμη.Εγω εκανα πισω και του ζητησα να χωριαουμε γιατι φοβηθηκα μη τυχον γινω σαν τη μανα μου.

    Το μεγαλυτερο σου λαθος προφανως. Κοιτα αν δεν ειναι αργα να τα ξαναβρεις με αυτον τον ανθρωπο.

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,681
    ΑΓΑΠΑΜΕ ΡΕΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΚΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΔΕΡΝΕΙ ΔΙΜΕΤΡΟΥΣ ΚΙ ΟΧΙ
    ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΤΕΧΝΗ Η ΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΑΜΑΖΕΙ ΤΟ ΘΗΡΙΟ
    ΓΤ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΒΓΕΙ ΤΟ ΘΗΡΙΟ ΔΕΝ ΞΑΝΑΗΣΥΧΑΖΕΙ ΠΟΤΕ
    ΑΠΛΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΗΡΕΜΕΙΣ ΚΑΠΩΣ
    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #35
    Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Το μεγαλυτερο σου λαθος προφανως. Κοιτα αν δεν ειναι αργα να τα ξαναβρεις με αυτον τον ανθρωπο.
    Φυσικα το μεγαλυτερο μου λαθος!!
    Εχουν περασει δυο χρονια αλλα επιμενει οτι δεν ειναι αργα.
    Αλλα ειλικρινα τωρα ειναι πολυ καλο παιδι τι φταιει κι αυτος να τον φορτωνω με τα ψυχολογικα μου;;
    Για το καλο του τον αφησα..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by Lisa1990 View Post
    Φυσικα το μεγαλυτερο μου λαθος!!
    Εχουν περασει δυο χρονια αλλα επιμενει οτι δεν ειναι αργα.
    Αλλα ειλικρινα τωρα ειναι πολυ καλο παιδι τι φταιει κι αυτος να τον φορτωνω με τα ψυχολογικα μου;;
    Για το καλο του τον αφησα..
    Τον αφησες για να μην γινεις σαν την μανα σου και καταφερες να γινεις κατα μια εννοια φυσικα σαν αυτην. Πληγωσες ενα ατομο που σε αγαπαει και τον αγαπας.

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΑΓΑΠΑΜΕ ΡΕΑ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΚΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΔΕΡΝΕΙ ΔΙΜΕΤΡΟΥΣ ΚΙ ΟΧΙ
    ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΤΕΧΝΗ Η ΡΕΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΑΜΑΖΕΙ ΤΟ ΘΗΡΙΟ
    ΓΤ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΒΓΕΙ ΤΟ ΘΗΡΙΟ ΔΕΝ ΞΑΝΑΗΣΥΧΑΖΕΙ ΠΟΤΕ
    ΑΠΛΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΗΡΕΜΕΙΣ ΚΑΠΩΣ
    ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ
    πως λεγοταν αυτη η ταινια με τον τυπο και την τιγρη και μια βαρκα μεσοπέλαγα? θελω και πρεπει να την ξαναδω!!... ευχαριστω για την αγαπη και ανταποδίδω!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    514
    Quote Originally Posted by rea View Post
    γεια σου λιζα, ειμαι η ρεα... και εσυ εισαι η ρεα πριν 10 ολοκληρα χρόνια.
    ειναι απίστευτο ποσο παραλληλες ειναι οι ζωες μας και στα σημεια ειναι λες και καποιος μου κανει καποιο κακογουστο αστειο...
    βεβαια 10 χρονια μετα τα τερατα κοπασαν...γερασαν ή εγω δυναμωσα και δεν ειναι σε θεση να με νικησουν.
    θυμαμαι σαν χτες την πρωτη φορα που σταματησα να καθομαι να φωναζω και να βριζω και να κλαιω και απλα αντιμετωπισα την μανα μου σαν ενα ατομο που μου επιτεθηκε... σαν να ναι τωρα η στιγμη μου σηκωσα το χερι μου επάνω της...σαν να ξεριζωνα την καρδια μου με τα δοντια μου!...το εκπληκτο βλέμμα της η μικρη παυση...και μετα ακομα πιο δυνατη επιθεση απο την μερια της...και εγω ακομα πιο δυνατη φαπα στα κατακοκκινα γεματα μισος μουτρα της, ...αυτην την "νικησα" ευκολα σωματικα ημουν πιο δυνατη στην τριτη φαπα ήταν κατω στο πατωμα...επιτελους αυτη και οχι εγω .. ποσες φορες εχω καταληξει στο πάτωμα με αφρους να βγαινουν απο το στομα μου!!θα πρεπει να μουν λίγο πιο μικρη απο εσενα οταν το εκανα και εκτοτε ηξερε πλεον οτι καθε φορα που θα με απειλουσε σωματικα θα ανταπέδιδα τα δεοντα..και το εκανα... και ετσι σταματησε.
    με τον πατερα μου και τον αδερφο μου ηταν λίγο πιο δυσκολα τα πραγματα
    ας πάμε στον οξιθυμο πατερα. που το οχι το αντιλαμβανεται σαν ευκαιρία να ξεσπάσει.
    οτι και να κανει μην σταματας να σηκωνεσαι και να τον κοιτας στα ματια χωσου στη μουρη του
    -αυτο ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις?
    μπαμ ξανα κατω ... πανω σουστα εσυ...
    -δεν σε φοβαμαι!
    μπαμ ξανα κατω... αν προσπαθησει να ξεφυγει ακολουθα τον...
    στασου μπροστα του χωσου στη μουρη του και φωναξε με ολη την δυναμη που εχεις μεσα στα πνευμονια σου
    - ΡΙΞΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ!!!! ΡΙΞΕΕΕΕΕΕΕ
    κουρασε τον ... αφου δεν προκειται να καταλάβει ποτε ποσο αρρωστο καθικι ειναι... ηρθε καιρος να καταλάβει ποσο αρρωστη σκυλα εγινες...
    -ΡΙΞΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, φωναξε το δυνατα να σε ακουσει ολος ο κοσμος!!!
    τον θυμαμαι ακομα με το βλέμμα φοβισμενο, ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ μουρμουρισε και αυτη ηταν η πρωτη φορα που σταματησε να με χτυπάει και με αγκαλιασε...
    μετα ξαναδοκιμασε να με χτυπήσει μεσα στην δουλεια, αλλα ειχα ξεφυγει... αν με εριχνε στο πάτωμα...κλωτσουσα τα ποδια τουμε ολη μου την δυναμη...και φωναζε δυνατα...μιλα ανοιχτα παντου για το ποσο καθικια ειναι...μην ντρεπεσαι..αυτοι πρεπει να ντρεπονται ...οχι εσυ.
    κλεψε το ταμειο, κανε μια γερη μπαζα για να εχεις να περασεις μεχρι να βρεις δουλεια... τα δικαιουσε αυτα τα χρηματα, σου ανηκουν...αυτοι οι μπασταρδοι μονο εκει ξερουν να πονανε στην τσεπη και εκει πρεπει να χτυπήσεις.
    βρες μια οποιαδηποτε δουλεια
    ακομα και η πορνες δουλευουν σε καλυτερο χορο εργασίας απο οτι εμεις.
    εφυγα αρκετες φορες και καθε φορα με παρακαλουσαν να γυρίσω, μου ζητουσαν συγνωμη και εγω καθε φορα τους πιστευα και γυρνουσα...μεχρι να μου ξανακανουν το ιδιο, αλλα αυτη τη φορα τους εκανα και εγω το ιδιο.
    εχω δουλεψει σε νησια σε καραβια, σε οτι
    και πάλι συγνωμες και παλι φασαριες
    κοιμηθηκα πρωτη φορα στα 30 μου, επιτελους σε δικο μου σπίτι...χωρις να ξυπναω καθε τοσο οτι καποιος θα με σφαξει στον υπνο μου.
    κοιμηθηκα κλαιγοντας απο ευτυχία!
    σαν καλη πουτ@ν@.. το σπιτι μου ειναι δωρο απο τα τερατα... και το αμαξι μου... και στην δουλεια πάω οποτε μου καπνισει.. η οποτε εχω απληρωτους λογαριασμους και αν μου πουν μια κουβεντα παραπάνω μου ζητανε και συγνωμη.
    δεν αγαπησα ποτε...δεν εκανα ποτε οικογενεια και εχω μια καταθλιψαρα απο δω μεχρι το ταβανι. και κανεις δεν θα καταλαβει ποτε γιατι επελεξα τελικα αυτην την ζωη και δεν με νοιαζει καν να εξηγω γιατι ειμαι τοσο αποτυχημενη!
    ειμαι νεα ακομα, 35, με χαπια για να κοιμαμαι και να ξυπναω και δεν θυμαμαι με ποσους αντρες εχω πάει...αλλα ποτε δεν με αγαπησαν.
    το θηριο το εχω ξανασυναντησει μεσα μου.. και δεν το ρισκαρω να κανω παιδια πριν σιγουρευτω οτι καποτε θα καταφερω να το ελενξω..
    εσυ εχεις αργησει πολυ να ξυπνησεις το θηρίο και να δειξεις τα δοντια σου! γιατι το καθυστερεις?

    οκ τωρα που το ξανασκεφτομαι, το να γινεις σαν και εμενα δεν ειναι μια καλη συμβουλη και εχεις καθε λόγο να μην την ακολουθησεις..ισως δουλεψει καλύτερα σαν παραδειγμα προς αποφυγην.
    απο τα 18 μου και για 8 χρονια εκανα ψυχαναλυση και πιστευω οτι πρεπει και εσυ να μιλήσεις με καποιον ειδικο.
    με τοσα καρούμπαλλα στο κεφαλι πως να βγαλεις σωστη σκεψη. μακαρι ολα να πάνε καλυτερα για σενα κοριτσι μου!
    Κατάθεση ψυχής!!! Υποκλίνομαι!!

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    [QUOTE=Constantly curious;559651]
    Quote Originally Posted by rea View Post
    το θηριο το εχω ξανασυναντησει μεσα μου.. και δεν το ρισκαρω να κανω παιδια πριν σιγουρευτω οτι καποτε θα καταφερω να το ελενξω..


    Ρεα, εχω ακριβως αυτη την σκεψη
    ειναι μια ταινια 29 days νομιζω λέγεται.. σε ενα κεντρο αποτοξίνωσης ρωταει ο τυπάκος...ποτε θα ειμαστε ετοιμοι να κάνουμε σχεση? και ο ψυχίατρος απαντά " παρε μια γλάστρα... αν επιζησει 2 χρόνια, πάρε ενα κατοικίδιο, αν επιζησει και αυτο 2 χρόνια...τοτε θα ειστε ετοιμοι να μπέιτε σε μια σοβαρη σχεση"
    πριν ενα μηνα χρόνισε ο κοπριτακος μου και εχω 10 υπέροχες γλάστρες με ολανθιστα υπέροχα λουλουδια, μαθαινω να αγαπάω σιγα σιγα απο την αρχη ... και μετραω αντιστροφα ... ... ενας χρονος ακομα... τοσο οσο χρειαζεται να κοψω και τα αντικαταθλιπτικα

  10. #40
    Quote Originally Posted by rea View Post
    πως λεγοταν αυτη η ταινια με τον τυπο και την τιγρη και μια βαρκα μεσοπέλαγα? θελω και πρεπει να την ξαναδω!!... ευχαριστω για την αγαπη και ανταποδίδω!
    Life of Pi http://www.imdb.com/title/tt0454876/

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,681
    Quote Originally Posted by rea View Post
    πως λεγοταν αυτη η ταινια με τον τυπο και την τιγρη και μια βαρκα μεσοπέλαγα? θελω και πρεπει να την ξαναδω!!... ευχαριστω για την αγαπη και ανταποδίδω!
    ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΦΑΠΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΟΠΥ ΠΙΘΑΝΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΣ
    ΚΑΙ ΑΓΥΜΝΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΝΕΙΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΟΠ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΚΕΙΝΟ
    ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΘΛΗΤΗ ΚΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΓΥΜΝΞΑΣΤΟ ΒΡΕΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΓΤ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
    ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΤ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,681
    ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ
    ΓΤ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΨΗΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΟΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
    ΔΕ Σ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΓΙΑ ΦΟΒΟ ΔΕ Σ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΟΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΕΓΓΥΩΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ
    ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΠΑΝΤΩΣ ΔΛΔ ΑΜΑ ΜΑΛΩΣΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΑΩ ΘΑ ΠΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΙΣ ΕΦΑΓΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟΣ ΑΟΠ ΜΕΝΑ ΚΛΠ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΨΥΧΙΚΟ ΤΡΑΥΜΑ ΓΤ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΟΠ ΔΩ ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ
    ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ Σ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΦΑΓΑ ΔΛΔ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΝΤΡΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕ ΞΕΡΩ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Constantly curious View Post
    μπραβο!!! κον αι λαβ γιου καργα!!!!!!

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by PAPA View Post
    Κατάθεση ψυχής!!! Υποκλίνομαι!!
    ευχαριστω παπα.. με τιμα αυτο που λες!!

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by elis View Post
    ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΦΑΠΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΟΠΥ ΠΙΘΑΝΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΣ
    ΚΑΙ ΑΓΥΜΝΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΝΕΙΣ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
    ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΟΠ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΕΚΕΙΝΟ
    ΟΤΑΝ ΘΑ ΞΑΠΛΩΝΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΘΛΗΤΗ ΚΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΓΥΜΝΞΑΣΤΟ ΒΡΕΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ ΓΤ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ
    ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΤ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ
    οχι οκ ... τωρα πια δεν ειναι ετσι τα πραγματα, ήρθε η συγχωρεση και η αποδοχη, ειμαι καλα με τους δικους μου... σε νορμαλ καταστασεις...
    φτασαμε μαχη σωμα με σωμα με τον πατερα μου που δεν ειναι καθολου κοντος, αλλα και εμενα με ψηλωσε 2 κεφαλια η μανια μου...και νικησα... και ετσι κερδισα τον σεβασμο τους... νομος της ζουγκλας κανονικα
    τωρα απολαμβανω τον ρολο της κόρης στο μαξιμουμ ...και ξεχασα τους αλλους ρολους... δεν ειμαι πια κορη ομως και πρεπει να το αλλαξω και αυτο... το δουλευω απο περυσι.
    αλλα οταν το βλέπω να επαναλαμβανεται το μαρτυριο..σε αλλα πλασματα... ξυπνουν όλα μεσα μου!..πρεπει να βοηθησουμε την λιζα τωρα.. να γλυτωσει απο το μαρτυριο της!

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το πρόβλημα είναι να παραδεχτείς το πρόβλημα
    By καθρεπτης in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 51
    Last Post: 18-01-2015, 00:11
  2. πρόβλημα με πμ
    By skata in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 10
    Last Post: 31-12-2013, 23:38
  3. Οικογενειακό πρόβλημα
    By chard in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 26-12-2013, 01:46
  4. οικογενειακο!
    By thanos01 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 25-12-2012, 20:57
  5. Ψυχωσική συνδρομή και οικογενειακό περιβάλλον ασθενούς
    By aggelinaps in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 1
    Last Post: 22-07-2012, 23:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •