βοηθεια...εξαρτημενος απ την ηρωινη. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 124
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ναι αλλα αυτοι οι ανθρωποι μπορουν να αγαπήσουν ...να νιωθουν το οτιδηποτε την περιοδο της χρησης?...αυτο ρωτησα
    Να αγαπησουν ναι αλλα να κανουν αυτο που πρεπει απεναντι στα ατομα που αγαπανε οταν εχουν στερηση οχι. Αν καποιος κανει χρηση και εχει ηρωινη μπορει να λειτουργησει κανονικα εκτος αν ειναι οπως σου ειπα πριν στο τελος αλλα αν ξεμεινει δεν τον νοιαζει αν βγαλει την γυναικα που αγαπαει ακομη και στην βιζιτα για να βρει αυτο που θελει.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    και μενα με εχει δωσει η μανα μου.καταλαβαινεις καποια πραγματα εκεινη την στιγμη,καλα εκανε
    Το σε εδωσε η μανα σου ειναι καπως θολο. Τι σημαινει σε εδωσε? Αν το εκανε την ωρα που πηγαινες να προμηθευτεις και σε πιαναν συμφωνω αλλωστε οι μανες δεν κυκλοφορουν στην πιατσα για να ξερουν πως ακριβως παιζουν τα κοζια αλλα αλλο αυτο και αλλο να επιβαρυνει την θεση σου.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Το σε εδωσε η μανα σου ειναι καπως θολο. Τι σημαινει σε εδωσε? Αν το εκανε την ωρα που πηγαινες να προμηθευτεις και σε πιαναν συμφωνω αλλωστε οι μανες δεν κυκλοφορουν στην πιατσα για να ξερουν πως ακριβως παιζουν τα κοζια αλλα αλλο αυτο και αλλο να επιβαρυνει την θεση σου.
    ................
    Last edited by deleted_member27-11-2015; 17-09-2015 at 14:13.
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    οσο κι αν πονας κι αν υποφερεις για την κατασταση του και για το πως εχει γινει η ζωη σας, ποσο πισω εχουν παει τα σχεδια σας, δεν μπορεις να κανεις τιποτε για να τον πεισεις , αν δεν πεισθει και δεν το θελησει μονος του. ειναι παλιος χρηστης, δεν ειναι κανενα παιδακι που το ξεγελασαν. τι να του πεις που δεν το ξερει ηδη?
    να βοηθησεις μπορεις, εφοσον το αποφασισει ο ιδιος.

    το να κοψει την ηρωινη και να κανει μαριχουανα, δεν ειναι απεξαρτηση και σορυ κιολας. απλα επαιρνε λιγοτερο βλαβερο ναρκωτικο.
    πως σκοπευες να κανεις οικογενεια με εναν ανθρωπο εξαρτημενο απο ουσιες?
    οτι κι αν κανεις, τουλαχιστον μην κανεις παιδι με αυτον τον ανθρωπο, ακομα κι αν στο ζητησει ο ιδιος, γιατι με αυτα που λες δεν νομιζω να ενδιαφερεται για κατι τετοιο.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    οτι ειχα ποσοτητα σπιτι(ισχυε) και οτι εκανα διακινηση
    Αυτο ειναι ενα θεμα. Εκανες κανονικη διακινηση η απλα σε καποια ατομα μονο για να βγαζεις την δοση σου?

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Ειχε δηλαδη ενα παιδι που αν το πιαναν θα το κατηγορουσαν για χρηση που ειναι πλημμελημα και ελεγε στην αστυνομια οτι κανει εμποριο που ειναι κακουργημα επιβαρυνοντας το κατηγορητηριο λες και αν πηγαινε μεσα θα εκανε απεξαρτηση σε φυλακες που ειναι γεματες ναρκωτικα και που αλλοι πανε καθαροι και βγαινουν αρρωστακια απο εκει μεσα. Πουλιτζερ ευφυιας στην κυρια απο εμενα.
    της ειχαν πει οτι εκει υπήρχε προγραμμα αποτοξινωσης και ετσι υπέθετε οτι θα τον αναγκαζαν να το ακολουθησει... μεσα στην απελπισια της η κακομοιρα πιανοταν απο τα μαλια της για να σωσει το παιδι της ... ακομα και αν ακουγεται χαζο με συνγκήνησε απιστευτα... δεν ξερω πως θα μπορουσα να διαχειριστω ως μανα αυτη την κατασταση.
    αλλα εχω υπάρξει απειρες φορες μαστουρωμενη...τοσες που δεν με ενοιαζε πια αν θα το μαθουν οι δικοι μου και ολος ο κοσμος δεν με ενδιεφερε κ α θ ο λ ο υ... να μην ξεχασω να πω...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΦΟΣ ΣΑΝ ΚΑΨΟΥΡΑ... και ειμαι καλα...εχω 3 μηνες καθαρη και χτες βραδυ ενας πρωην μου προτεινε να μου φερει και ειπα ΟΧΙ !!...ειπα οχι!!! και ειμαι καλα...:o

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Αυτο ειναι ενα θεμα. Εκανες κανονικη διακινηση η απλα σε καποια ατομα μονο για να βγαζεις την δοση σου?
    ...........................
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by rea View Post
    της ειχαν πει οτι εκει υπήρχε προγραμμα αποτοξινωσης και ετσι υπέθετε οτι θα τον αναγκαζαν να το ακολουθησει... μεσα στην απελπισια της η κακομοιρα πιανοταν απο τα μαλια της για να σωσει το παιδι της ... ακομα και αν ακουγεται χαζο με συνγκήνησε απιστευτα... δεν ξερω πως θα μπορουσα να διαχειριστω ως μανα αυτη την κατασταση.
    αλλα εχω υπάρξει απειρες φορες μαστουρωμενη...τοσες που δεν με ενοιαζε πια αν θα το μαθουν οι δικοι μου και ολος ο κοσμος δεν με ενδιεφερε κ α θ ο λ ο υ... να μην ξεχασω να πω...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΜΠΑΦΟΣ ΣΑΝ ΚΑΨΟΥΡΑ... και ειμαι καλα...εχω 3 μηνες καθαρη και χτες βραδυ ενας πρωην μου προτεινε να μου φερει και ειπα ΟΧΙ !!...ειπα οχι!!! και ειμαι καλα...:o
    Αλλο ο μπαφος αλλο η πρεζα. Εγω καπνιζω 20 χρονια και εχω να κανω μπαφο κατι μηνες αλλα δεν αισθανομαι....καθαρος. Ελεος πια με αυτο τον μυθο ειδικα απο ατομα που καπνιζουν. Απο ποτε εγινε το χορτο εξαρτησιογονο? Οταν κανεις συστηματικη χρηση και το σταματας οντως φερνει συνηθως μερικες μερες ψιλοαυπνιες αλλα οχι να μου λες οτι.....καταφερες και το σταματησες λες και ειναι και εγω δεν ξερω τι. 20 χρονια κανω και καπνιζω αν θελω και οποτε θελω χωρις κανενα προβλημα.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    West
    Posts
    437
    Γεια σου Ολια
    Θελω να εχεις κατα νου κατι,ειχες την ατυχια να τον γνωρισεις καθαρο και να δεις ποσο καλο παιδι ειναι και να τον αγαπησεις,ομως τωρα τα πραγματα θα γινουν εφιαλτικα,πολυ απλα γιατι θα τον οριζει η πρεζα κ θα μιλαει αυτη αντι για εκεινον,πολυ πιθανον να εκμεταλλευτει κ την αδυναμια σου προκειμενου να φας εσυ το παραμυθι οτι θελει να σωθει κ να μεινεις κοντα του κ να βρισκει τροπους ακομα κ να σε κλεβει για να εξασφαλισει την δοση του.
    Ασε που παιζουν κ πολλες αρρωστιες αφου τρυπιεται,σκεψου την υγεια σου πανω απο ολα!!!
    Ειναι ξερεις πολυ δυσκολο να συνυρπαξει ενα υγιες μυαλο με ενα αρρωστημενο,το ειδες κ εσυ αποτοξινωθηκε πριν χρονια κ ομως υποτροπιασε,εισαι διαθετιμενη ακομα κ αν τον βγαλεις απο τον γολγοθα του,να εισαι παντα σε ανησυχια μηπως ξανα κυλισει?Και να χεις κ παιδακι τοτε?κριμα ειναι...
    Η μηπως αντεχεις την αγωνια μη σου πεθανει καμια μερα στα χερια?
    Προσεξε το λιγο ολο αυτο θα γινει πολυ ψυχοφθορο κ στο τελος θα αρρωστησεις κ εσυ,δεν λεω πως οι ανθρωποι αυτοι δεν εχουν ελπιδα,ως επι των πληστων ομως για τους πιο πολλους δεν υπαρχει γυρισμος,κ αν ηταν κ πολλα χρονια στην χρηση???τοτε λυπαμαι οι πιθανοτητες λιγοστευουν.
    Βαλτα κατω,υπολογισετα και αποφασισε ποιον δρομο θα επιλεξεις...σου ευχομαι το καλυτερο για ΣΕΝΑ
    Είναι η πιθανότητα που έχει ένα όνειρο να γίνει πραγματικότητα που κάνει τη ζωή ενδιαφέρουσα

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    δεν επινα πρεζα αλλες ποσοτητες ειχα
    Εστω η διακινηση που λες ηταν για να βγαλεις χρηματα η για να βγαλεις τα σεα σου?

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Εστω η διακινηση που λες ηταν για να βγαλεις χρηματα η για να βγαλεις τα σεα σου?
    ....................................
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    φλοκ, μιλας προσωπικα.
    υπαρχουν και ατομα που ειναι εξαρτημενα απο τον μπαφο, εγω γνωριζω τετοια ατομα. το οτι εσυ το κανεις περιστασιακα, δεν σημαινει οτι ετσι το κανει και ο τυπος, ειδικα μαλιστα που το εκανε σαν υποκαταστατο της ηρωινης...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    για δουλεια.για αυτο που εγραψες για το μαυρο πιο πανω,ποσο επινες την μερα αν επιτρεπετε?
    λιγκαλ, προτεινω να μην κανεις τετοιες δηλωσεις δημοσιως, δεν ξερεις ποτε τι γινεται..

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    για δουλεια.για αυτο που εγραψες για το μαυρο πιο πανω,ποσο επινες την μερα αν επιτρεπετε?
    Αναλογα την εποχη. Ετυχε να κανω και 20-30 τσιγαρα την ημερα οταν ειχα χρηματα και αρκετο χορτο αλλα και πιο λιγα αναλογα τα κεφια. Μεσο ορο αν θες περιπου 5-6 την ημερα για χρονια αυτο

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    φλοκ, μιλας προσωπικα.
    υπαρχουν και ατομα που ειναι εξαρτημενα απο τον μπαφο, εγω γνωριζω τετοια ατομα. το οτι εσυ το κανεις περιστασιακα, δεν σημαινει οτι ετσι το κανει και ο τυπος, ειδικα μαλιστα που το εκανε σαν υποκαταστατο της ηρωινης...
    Δεν εκανα περιστασιακα. Οσο εισαι σε βαρος το εχω καπνισει. Τωρα το κανω περιστασιακα για οικονομικους λογους αλλα και γιατι μεγαλωνουμε δεν μπορουμε ολη μερα να ειμαστε με ενα τσιγαριλικι στο στομα. Αν με τραβηξει καποια στιγμη σε μια παραλια ας πουμε μπορει να κανω αρκετα τσιγαρα αλλα συνηθως βασικα δεν με τραβαει τοσο πολυ. Μονο για χαλαρωμα κυριως βραδυ και αυτο παλι εχω καιρο να το κανω.

Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Στερητικά από ηρωίνη
    By newlife in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 4
    Last Post: 28-03-2015, 16:22
  2. ηρωινη ερωτας και χαπια
    By kaleidoscopeeyes in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 22
    Last Post: 20-03-2013, 22:16
  3. Ηρωινη και χαπια
    By redwood in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 6
    Last Post: 29-11-2012, 00:11
  4. ΗΡΩΙΝΗ..
    By ΓΙΑΝΝΗΣ1990 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 35
    Last Post: 27-07-2010, 15:28
  5. ηρωινη και αντικαταθλιπτικα
    By πολυμνια in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 13
    Last Post: 14-01-2009, 14:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •