βοηθεια...εξαρτημενος απ την ηρωινη. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 124
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    την ψαχνω?
    Posts
    878
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Αναλογα την εποχη. Ετυχε να κανω και 20-30 τσιγαρα την ημερα οταν ειχα χρηματα και αρκετο χορτο αλλα και πιο λιγα αναλογα τα κεφια. Μεσο ορο αν θες περιπου 5-6 την ημερα για χρονια αυτο
    για σενα μπορει να ειναι ευκολο ειναι στον ανθρωπο.ειναι ατομα που πινουν 30 γραμαρια τη μερα,και αμα τους πεις να το κοψουν θα γελαν
    δεν ειμαι εγω εγωιστης.ας μην υπηρχε η λεξη "εγω".

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το να κοψει την ηρωινη και να κανει μαριχουανα, δεν ειναι απεξαρτηση και σορυ κιολας. απλα επαιρνε λιγοτερο βλαβερο ναρκωτικο..
    ναι και εμενα μου εκανε εντυπωση αυτο αλλα το εχω ξαναδει με μια παρομοια κατασταση, που η κοπέλα τον ειχε παντρευτει και εκανε και παιδι...αυτος μονο μπάφο επινε και ειχε κανει αποτοξινωση κτλ. μεχρι να χρονισει το παιδι αυτος το ειχε ριξει κανονικα στην πρεζα... 2 χρονια δεν εκαναν σεξ,εκεινος δεν μπορουσε, και ετρωγε φασεις αδικαιολογητης επιθεσης, και εκεινη κλειδονωταν στο δωματιο με το μωρο, γιατι φοβοταν μην τους κανει κακο.
    και τελικα τον χωρισε ..αλλα και πάλι οταν αυτος ζηταει το παιδι να το δει..εκεινη πάντα φροντιζει να υπάρχει και καποιος αλλος αλλιως δεν το δινει...φοβαται η κοπέλα...οχι βεβαια οτι αυτο την κανει να αισθανεται ασφαλεια, μεχρι να της επιστρεψουν το παιδι σωο και αβλαβες ...περιμενει τρελαμενη!..

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by legalize View Post
    για σενα μπορει να ειναι ευκολο ειναι στον ανθρωπο.ειναι ατομα που πινουν 30 γραμαρια τη μερα,και αμα τους πεις να το κοψουν θα γελαν
    Εχεις δικιο αλλα οι πιο πολλοι επειδη δεν θελουν και οχι επειδη δεν μπορουν. Ενας φιλος μου επινε τα εντερα του στην Γερμανια και οταν το επιασε να οδηγαει μαστουρωμενος η αστυνομια και του βαλαν μετρα το σταματησε με την μια. Μηνες εχει να καπνισει γτ του πηραν διπλωμα και πρεπει να περασει ψυχολογους ασε που του περνουν δειγμα συνεχεια. Οταν χρειαστηκε το σταματησε μια χαρα χωρις κανενα προβλημα ουσιαστικο.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Αλλο ο μπαφος αλλο η πρεζα. Εγω καπνιζω 20 χρονια και εχω να κανω μπαφο κατι μηνες αλλα δεν αισθανομαι....καθαρος. Ελεος πια με αυτο τον μυθο ειδικα απο ατομα που καπνιζουν. Απο ποτε εγινε το χορτο εξαρτησιογονο? Οταν κανεις συστηματικη χρηση και το σταματας οντως φερνει συνηθως μερικες μερες ψιλοαυπνιες αλλα οχι να μου λες οτι.....καταφερες και το σταματησες λες και ειναι και εγω δεν ξερω τι. 20 χρονια κανω και καπνιζω αν θελω και οποτε θελω χωρις κανενα προβλημα.
    φιλαρακι δεν ξερω τι λες εσυ...εγω σου λεω τι εζησα πανω απο 5 χρονια, και με ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ κυριολεκτικα.. εβγαλα φοβιες καταθλιψαρα, απομονωθηκα ...ακου ψιλοαυπνιες!!! χαχαχαχαχαχα... ενημερωσου σωστα και μετα πάρε θεση... και μια και το συζηταμε... πρωτα κοψτο μαχαιρι "μ α γ κ α κ ο μου" ...αν μπορεις... και μετα πουλα οσο υφακι θες...αλλα ναι μωρε ξερω, γιατι να το κοψεις? αφου δεν σε βλάπτει...αφου μπορεις μηνες διχως... μπλα μπλα μπλα... ξ ε ρ ω !!!.. εκει που εισαι Η Μ Ο Υ Ν Α ..φλοκ-μπλοκ-στοκ.... ψιλοαυπνυες!!!!...χαχαχαχαχχ� �χαχαχαχαχχαχαχχαχαχχα

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    ...και για να ληξει καπου εδω το θεμα...για οσους παρακολουθουν το σηριαλ, αν και αυτο που θα πω το γνωριζει και ο τελευταιος τσοπάνης του πιο αποκρυμνου και απομονωμενου ορεινου χωριου της ψωροκωσταινας,αλλα τελικα...ποτε δεν ξερεις...
    επιστημονικες μελετες εχουν Α Π Ο Δ Ε Ι Ξ Ε Ι, οτι η κανναβης ειναι εξαρτησιογόνα και παραισθησιογόνα ουσια και η χρόνια χρήση της οδηγει σε ψυχικες παθησεις...
    που σημαινει οτι ειναι αδιαπραγματευτος νομος και οχι απλη θεωρεια που σηκωνει προσωπικες αντιπαραθεσεις..τυπου η γη ειναι τετραγωνη...οχι ρε τριγωνη ειναι...οχι οχι αλλαζει σχημα καθε πεμπτη...κλπ κλπ

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    still searching for the right place.....
    Posts
    994
    Αυτό το οποίο ξέρω για την κάνναβη είναι το εξής:
    1. Η ΚΑΘΑΡΗ ινδική κάνναβη έχει επιστημονικά αποδεδειγμένα πολλές θεραπευτικές ιδιότητες, αλλά καθαρή ινδική κάνναβη στην Ελλάδα δεν υπάρχει, εκτός κ αν κάποιος την καλλιεργεί μόνος του. Αυτά που πουλιούνται ή οι αηδίες τύπου skank είναι χημικές επικίνδυνες ουσίες, που σου καίνε από το φάρυγγα μέχρι τον εγκέφαλο.
    2. Ακόμα κ καθαρή να είναι, έχει την ιδιότητα να προκαλέσει ψυχωσικά επεισόδια. Υπάρχουν άνθρωποι που τρελάθηκαν (ναι ισχύει) από 1 κ μόνο 1 τσιγάρο. Κ αυτό γιατί ως ψυχοτρόπος ουσία είναι τέτοια που δύναται εν ενεργοποιήσει ψυχωσικές τάσεις, οι οποίες βρίσκονται σε λανθάνουσα μορφή σε 1 οργανισμό κ δεν έχουν εκδηλωθεί μέχρι στιγμής ή δεν πρόκειται να εκδηλωθούν ποτέ αν δεν τις "προκαλέσει" κάποια ουσία.

    Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω, με διορθώνει ελεύθερα.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by mariposa7 View Post
    Αυτό το οποίο ξέρω για την κάνναβη είναι το εξής:
    1. Η ΚΑΘΑΡΗ ινδική κάνναβη έχει επιστημονικά αποδεδειγμένα πολλές θεραπευτικές ιδιότητες, αλλά καθαρή ινδική κάνναβη στην Ελλάδα δεν υπάρχει, εκτός κ αν κάποιος την καλλιεργεί μόνος του. Αυτά που πουλιούνται ή οι αηδίες τύπου skank είναι χημικές επικίνδυνες ουσίες, που σου καίνε από το φάρυγγα μέχρι τον εγκέφαλο.
    2. Ακόμα κ καθαρή να είναι, έχει την ιδιότητα να προκαλέσει ψυχωσικά επεισόδια. Υπάρχουν άνθρωποι που τρελάθηκαν (ναι ισχύει) από 1 κ μόνο 1 τσιγάρο. Κ αυτό γιατί ως ψυχοτρόπος ουσία είναι τέτοια που δύναται εν ενεργοποιήσει ψυχωσικές τάσεις, οι οποίες βρίσκονται σε λανθάνουσα μορφή σε 1 οργανισμό κ δεν έχουν εκδηλωθεί μέχρι στιγμής ή δεν πρόκειται να εκδηλωθούν ποτέ αν δεν τις "προκαλέσει" κάποια ουσία.

    Αν κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω, με διορθώνει ελεύθερα.
    Αλλο να ενεργοποιησει και αλλο να δημιουργησει οπως γραφει πιο πανω η ασχετη φιλη Ρεα. Τα παντα μπορουν να κανουν κακο αλλα αυτο δεν αημαινει οτι εχει μεγαλυτερο βαθμοο επικινδυνοτητας απο το αλκοολ ας πουμε.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by rea View Post
    φιλαρακι δεν ξερω τι λες εσυ...εγω σου λεω τι εζησα πανω απο 5 χρονια, και με ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ κυριολεκτικα.. εβγαλα φοβιες καταθλιψαρα, απομονωθηκα ...ακου ψιλοαυπνιες!!! χαχαχαχαχαχα... ενημερωσου σωστα και μετα πάρε θεση... και μια και το συζηταμε... πρωτα κοψτο μαχαιρι "μ α γ κ α κ ο μου" ...αν μπορεις... και μετα πουλα οσο υφακι θες...αλλα ναι μωρε ξερω, γιατι να το κοψεις? αφου δεν σε βλάπτει...αφου μπορεις μηνες διχως... μπλα μπλα μπλα... ξ ε ρ ω !!!.. εκει που εισαι Η Μ Ο Υ Ν Α ..φλοκ-μπλοκ-στοκ.... ψιλοαυπνυες!!!!...χαχαχαχαχχ� �χαχαχαχαχχαχαχχαχαχχα
    Ναι ρε Ρεα δεν θα παρω για παραδειγμα τα 1.000.000μπαφα που εχω κανει και θα διαβασω αλλους για να...ενημερωθω. Απο εκει και περα 1 Δεν υπαρχει ΚΑΜΙΑ επιστημονικη αποδειξη γι'αυτα που λες και αν υπαρχει θελω να μου την κατεβασεις να την διαβασω και 2 Εσυ εισαι που εχεις γραψει για τα ασχημα παιδικα σου χρονια. Δηλαδη με ολο αυτο ου τραβηξες απο τους γονεις σου ψυχολογικη και σωματικη βια κλπ εσυ εβγαλες το συμπερασμα οτ το χορτο σου εβγαλε ολα αυτα και οχι ολα τα αλλα? Το εκει που ειμαι ησουνα ειναι δυσκολο να το πεις σε εμενα γιατι ειμαι 37 και καπνιζω απο την εφηβεια οποτε και πιο παλιος και πιο εμπειρος ειμαι απο εσενα σε αυττο το θεμα. Οσον αφορα το να το....κοψω μαχαιρι εσυ τι νομιζεις οτι κανω κανενα που και που επειδη το κοβω λιγο λιγο? Απλα οταν μερακλωνω κανω αλλα εδω και μηνες δεν εχω κανει. Δεν υπαρχει εξαρτησιογονα ουσια που να μπορεις να την σταματησεις για μηνες και μετα απο τοσο καιρο να σου βγαλει σωματικη εξαρτηση. Λυσε αυτα που σου δημιουργησαν οι γονεις σου μεσα σου μια φορα και ασε τα ειρωνικα σχολια και το εξυπνο και καλα υφακι.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by rea View Post
    ...και για να ληξει καπου εδω το θεμα...για οσους παρακολουθουν το σηριαλ, αν και αυτο που θα πω το γνωριζει και ο τελευταιος τσοπάνης του πιο αποκρυμνου και απομονωμενου ορεινου χωριου της ψωροκωσταινας,αλλα τελικα...ποτε δεν ξερεις...
    επιστημονικες μελετες εχουν Α Π Ο Δ Ε Ι Ξ Ε Ι, οτι η κανναβης ειναι εξαρτησιογόνα και παραισθησιογόνα ουσια και η χρόνια χρήση της οδηγει σε ψυχικες παθησεις...
    που σημαινει οτι ειναι αδιαπραγματευτος νομος και οχι απλη θεωρεια που σηκωνει προσωπικες αντιπαραθεσεις..τυπου η γη ειναι τετραγωνη...οχι ρε τριγωνη ειναι...οχι οχι αλλαζει σχημα καθε πεμπτη...κλπ κλπ
    https://www.youtube.com/watch?v=dGva5tTXgWE

  10. #40
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    11
    ευχαριστω ολους που αφιερωσαν χρονο να μου απαντησουν.ευτυχως χτες βραδυ γυρισε μετα απο 2 βδομαδες και αποφασισε να μπει σε προγραμμα.τιποτα δεν ειναι βεβαιο και δεν ξερω αν θα το τηρησει εμεις,η οικογενεια του θα τον βοηθησουμε για αλλη μια φορα αφου το ζηταει και απο κει και περα ευχομαι αυτη τη φορα να το εννοει και να τα καταφερουμε.οσο για το οτι δεν γινεται να κανω οικογενεια μαζι του το εχω σκεφτει και πως ο φοβος του να ξαναμπλεξει και μαλιστα οταν θα υπαρχει και ενα αθωο παιδακι θα ειναι μονιμος.ουστιαστικα αυτο που με ενδιαφερει αυτη τη στιγμη ειναι να τελειωσει το βασανο του να γινει ξανα καλα,υγιης και μετα θα μπορω να βγω απο τη ζωη του.το μονο που θελω ειναι να γινει καλα και απο κει και περα οτι φερει η ζωη και οτι τον κανει ευτυχισμενο θα το δεχτω.και ας μην ειμαι εγω μεσα σε αυτο.και δεν χρειαζεται να λογομαχειται.αποψεις υπαρχουν διαφορες πανω σε αυτο το θεμα.ολοι λιγο πολυ ειμαστε σωστοι και λαθος ταυτοχρονα.πλεον δυστυχως η ευτυχως για καποιους, οι περισσοτεροι κανουν μπαφο.δεν παυουν να ειναι καλα παιδια ειτε κανουν λαθος ειτε οχι.το ποστ το εκανα καθαρα βοηθητικα για να ακουσω γνωμες και συμβουλες ωστε οχι μονο να βοηθησω εμενα αλλα κυριως τον ιδιο.ευχαριστω πολυ ολους :)

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by olia7 View Post
    .....πλεον δυστυχως η ευτυχως για καποιους, οι περισσοτεροι κανουν μπαφο....
    ολα οσα λες σωστα και καλα.
    το παραπανω δεν ισχυει.
    μην λεμε κι οτι θελουμε, επειδη μας εκατσε η στραβη.

  12. #42
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    11
    το λεω καθαρα βιωματικα γυρω μου ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα οσοι δεν κανουν,ακομα και σε μερη που δεν νομιζα οπως δουλεια κτλ ειναι πολυ διαδεδομενο και δεν εχει σχεση ηλικια,καταγωγη,οικονομικη κατασταση.ισως κανω λαθος απλα ετσι το βλεπω γυρω μου

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by olia7 View Post
    ευχαριστω ολους που αφιερωσαν χρονο να μου απαντησουν.ευτυχως χτες βραδυ γυρισε μετα απο 2 βδομαδες και αποφασισε να μπει σε προγραμμα.τιποτα δεν ειναι βεβαιο και δεν ξερω αν θα το τηρησει εμεις,η οικογενεια του θα τον βοηθησουμε για αλλη μια φορα αφου το ζηταει και απο κει και περα ευχομαι αυτη τη φορα να το εννοει και να τα καταφερουμε.οσο για το οτι δεν γινεται να κανω οικογενεια μαζι του το εχω σκεφτει και πως ο φοβος του να ξαναμπλεξει και μαλιστα οταν θα υπαρχει και ενα αθωο παιδακι θα ειναι μονιμος.ουστιαστικα αυτο που με ενδιαφερει αυτη τη στιγμη ειναι να τελειωσει το βασανο του να γινει ξανα καλα,υγιης και μετα θα μπορω να βγω απο τη ζωη του.το μονο που θελω ειναι να γινει καλα και απο κει και περα οτι φερει η ζωη και οτι τον κανει ευτυχισμενο θα το δεχτω.και ας μην ειμαι εγω μεσα σε αυτο.και δεν χρειαζεται να λογομαχειται.αποψεις υπαρχουν διαφορες πανω σε αυτο το θεμα.ολοι λιγο πολυ ειμαστε σωστοι και λαθος ταυτοχρονα.πλεον δυστυχως η ευτυχως για καποιους, οι περισσοτεροι κανουν μπαφο.δεν παυουν να ειναι καλα παιδια ειτε κανουν λαθος ειτε οχι.το ποστ το εκανα καθαρα βοηθητικα για να ακουσω γνωμες και συμβουλες ωστε οχι μονο να βοηθησω εμενα αλλα κυριως τον ιδιο.ευχαριστω πολυ ολους :)
    μπραβο, πολυ χαρηκα που αλλαξε γνωμη..και σκεφτεσαι πολυ σωστα. απλα να θυμασαι να μην αφηνεις πισω τον εαυτο σου, μπορει να μην το βλέπεις τωρα γιατι δικαιολογημενα ο συντροφος σου εχει πρωτεραιοτητα, αλλα και εσυ δεν πέρασες λίγα.. πρεπει να πας να μιλησεις με καποιον για όλα αυτα, και να ενημερωθεις για το πως πρεπει να συνεχισεις να εισαι μαζι του απο δω και περα..καλη τυχη και στους δυο σας κοριτσι μου!!!:)

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by olia7 View Post
    το λεω καθαρα βιωματικα γυρω μου ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα οσοι δεν κανουν,ακομα και σε μερη που δεν νομιζα οπως δουλεια κτλ ειναι πολυ διαδεδομενο και δεν εχει σχεση ηλικια,καταγωγη,οικονομικη κατασταση.ισως κανω λαθος απλα ετσι το βλεπω γυρω μου
    να μια ενδιαφερουσα ερευνα επ αυτου

    "... Για εννέα χώρες – Ελλάδα, Ισπανία, Γαλλία, Ιρλανδία, Ιταλία, Λεττονία, Κάτω Χώρες, Πορτογαλία και Φινλανδία (δεν παρουσιάζονται) – υπάρχουν διαθέσιμα στοιχεία που να επιτρέπουν την εξέταση της συχνότητας χρήσης κάνναβης στη διάρκεια των τελευταίων 30 ημερών. Με μία εξαίρεση (Λεττονία), περίπου το ένα τέταρτο (19 – 33 %) των ατόμων που έκαναν χρήση κάνναβης εντός του τελευταίου μήνα έκανε χρήση σε καθημερινή ή σχεδόν σε καθημερινή βάση (διάγραμμα 29 ΕΓ) (126). Στις χώρες αυτές, οι καθημερινοί χρήστες αντιπροσώπευαν 0,5 –2,3 % του συνολικού πληθυσμού (127) και 0,9 – 3,7 % των νέων ενηλίκων (15–34 ετών) (διάγραμμα 31). Η πλειονότητα (76 – 92 %) εκείνων που παραδέχονται ότι έκαναν χρήση κάνναβης τον περασμένο μήνα ήταν μεταξύ 15 και 34 ετών και επομένως, σε αυτή την ηλικιακή κατηγορία συγκεντρώνονται και οι καθημερινοί χρήστες . Επιπλέον, οι καθημερινοί χρήστες είναι στην πλειονότητά τους άνδρες, αν και το ποσοστό αυτό ποικίλλει από 62 % στις Κάτω Χώρες έως 92 % στην Ελλάδα....

    απο εδω:
    http://ar2004.emcdda.europa.eu/el/page114-el.html

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    νησια bora bora
    Posts
    4,715
    Quote Originally Posted by φλοκ View Post
    Αλλο να ενεργοποιησει και αλλο να δημιουργησει οπως γραφει πιο πανω η ασχετη φιλη Ρεα. Τα παντα μπορουν να κανουν κακο αλλα αυτο δεν αημαινει οτι εχει μεγαλυτερο βαθμοο επικινδυνοτητας απο το αλκοολ ας πουμε.
    http://www.prolipsis.gr/index.php?id=29,99,0,0,1,0
    http://www.veresies.com/index.php?op...id=132&lang=el
    http://www.okana.gr/component/k2/item/181
    και αυτοι ασχετοι ε?...
    χαχαχα.. οταν ημουν σαν την αφεντια σου λεβεντη μου, το παιζα μποεμ και ξερολας, η αιώνια εφηβη που θελει να αμφι σβητει καθε κανονα και να χτίζει τους δικους της απο την αρχη, και ολοι οι υπόλοιποι προβατακια που απλα ακολουθουσαν τους κανονες ...νομιζα οτι ειχα τον ελεγχο, αφηνα πάντα ενα μηνα περιθωριο γιατι ημουν τσακαλακι και δεν ηθελα να κολήσω και μετα ενα μηνα ελιωνα επι χρονια..
    χωρις αυτο βαριομουν να ασχοληθω με κοινονικες επαφες γιατι η ανθρωποτητα ειναι βαρετη και σκατοψυχη και εγω ειμαι κουλ
    χωρις αυτο δεν απολαμβανα το σεξ, γιατι ο σεξουαλικος παρτενερ δεν ειχε φαντασια και εγω ειμαι η σουπερ ουαου γκομενα που δινεται και κανει το πιο σουπερ σεξ εβερ
    χωρις αυτο ετρωγα κατι μαλακισμενα μικροαστικα κοληματα, και εκλεινε το υπέροχο πνευμα μου
    χωρις αυτο μια ωραια στιγμη εχανε πόντους γιατι ελειπε αυτο το κατι που θα με κανει να νιωσω θεος...
    χωρις αυτο δεν χαλαρωνει ο σβερκος..και το σωμα εμενε τσιτα και τα νευρα επισης
    χωρις αυτο δεν ειχα επνευση να ζωγραφισω, να φιλοσοφίσω
    χωρις αυτο δεν ειχα αυτη τη διαθεση να γελασω ομορφα με ολην αυτην την βλακεια της ανθρωποτητας
    χωρις αυτο δεν αισθανομουν ελευθερη
    χωρις αυτο δεν ειχα διαθεση να χωρεψω!

    και ενα βραδυ... ξερεις απαυτα με τις ψιλοαυπνοιες μωρε.. σταθηκα στον καθρευτη του μπάνιου μου.. δεν ξερω πως μουρθε, ενιωσα την αναγκη να με χαστουκισω... ηθελα να δω αν θα νιωσω τιποτα.. ριχνω την πρωτη προσεχτικα να μην πονεσω πολυ...τιποτα! την δευτερη και τριτη λιγοτερο προσεχτικα ...τιποτα... οι υπόλοιπες αμετρητες και οσο πιο δυνατα μπορουσα, κοκκινησε η μουρη μου και οι παλαμες μου ενιωθα το καψιμο μεν αλλα καθολου πονο...με την τελευταια σωριαστηκα στο πάτωμα.. προσπαθησα να κλαψω...τιποτα!
    βγαινω απο το μπάνιο και πάω στο μπαλκονι.. κοιτουσα το πεζοδρομιο κατω και αναρωτιομουν αν η πτωση αυτη θα με εκανε να νιωσω τιποτα... φανταζομουν τα κλασματα δευτερολέπτου που εχεις την αισθηση οτι πετας και οτι θα εσκαγα στο πεζοδρόμιο με την ιδια απολαυση που σκαω στο μαξιλάρι μου οταν λιωνω απο μαστουρα..και μετα τιποτα.

    ηπια ενα τσιγαρο αποφασισμενη... πριν φουνταρω... και οπως το επινα ξανασκεφτηκα.. πριν τον θανατο καλο το τσιγαράκι ...αλλα ενας οργασμος το καλυτερο σεξ της ζωης μου για πριν το τελος..καλεσα την καλυτερη καβατζουλα που ειχα για αυτην την δουλεια, δεν του ειπα βεβαια για το θαυμασιο σχεδιο μου..παρηγκειλα π...τσα οπως παραγκελνω πιστα και σουβλακια... οκ σε μιση ωρα θα ειμαι εκει
    ευτυχως ηταν διακριτικος και δεν με ρωτησε γιατι τα μουτρα μου ηταν κατακοκκινα, παιζει να μην το ειδε καν
    ευτυχως δεν ειχα φαει και δεν ειχα βαρυνει... και εκανα σεξ... σαν να ηταν το τελευταιο της ζωης μου!!!!...
    και καπου εκει ξεραθηκα ευτυχως.
    ηταν τον ιουλιο, εκτοτε δεν το ξαναγγιξα...και δεν ξανα εκανα σεξ (εξου και τα καποια νευρα)
    ΑΣΧΕΤΗ???? ... ΦΑΚ ΟΦ ρε ανθρωπακι!!!!

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Στερητικά από ηρωίνη
    By newlife in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 4
    Last Post: 28-03-2015, 17:22
  2. ηρωινη ερωτας και χαπια
    By kaleidoscopeeyes in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 22
    Last Post: 20-03-2013, 23:16
  3. Ηρωινη και χαπια
    By redwood in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 6
    Last Post: 29-11-2012, 01:11
  4. ΗΡΩΙΝΗ..
    By ΓΙΑΝΝΗΣ1990 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 35
    Last Post: 27-07-2010, 16:28
  5. ηρωινη και αντικαταθλιπτικα
    By πολυμνια in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 13
    Last Post: 14-01-2009, 15:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •