βοηθεια...εξαρτημενος απ την ηρωινη. - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 124 of 124
  1. #121
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    P's safehouse!
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Εγώ θα σου έλεγα να τον παρατήσεις και να μην ασχοληθείς μαζί του και σε φάει την ζωή. Αφού έκανε αποτοξίνωση και ξανακύλησε είναι χαμένη υπόθεση. Και να κάνει ξανά αποτοξίνωση πάλι θα κυλήσει ξανά οπότε μάταιη η προσπάθεια να τον πείσεις.
    Τελειωσα μ αυτο..εχω να σωσω τον εαυτο μου απο αυτην την εμπειρια κ να μαθω ξανα να μ εμπιστευομαι κ να εμπιστευομαι τους ανθρωπους!
    Ανθρωπος που δεν θελει να βοηθησει τον εαυτο σου σε παιρνει μαζι στο στροβιλο της παρανοιας του.
    Δεν ηταν και ποτε καθαρος και το οτι ειχε βρει τη συνταγη να μη γινεται αντιληπτος απο ανθρωπους που δεν εχουν σχεση με αυτα.. δουλεια-σχεση(βιτρινα)-ηρωινη ειναι εξαιρετικα επικινδυνος! Ασε που κ στους επομενους δε θα πει την αληθεια για τον εαυτο του...
    Ειναι απο εκεινους που τους εχει γινει βιωμα και κομματι του εαυτου τους η χειριστικοτητα,το ψεμα και η υποκριτικη..
    Τα λεφτα μου κλαιω..ολα τ αλλα θα τα φτιαξω,πιο δυνατη βγαινω!!

  2. #122
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    P's safehouse!
    Posts
    22
    αφηνω κ ενα email σε οποια/ον ειναι σε σχεση με τοξικομανη κ χρειαστει καποια βοηθεια γιατι στο φορουμ δεν μπαινω σε καθημερινη βαση.

    [email protected]

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by skye View Post
    Τελειωσα μ αυτο..εχω να σωσω τον εαυτο μου απο αυτην την εμπειρια κ να μαθω ξανα να μ εμπιστευομαι κ να εμπιστευομαι τους ανθρωπους!
    Ανθρωπος που δεν θελει να βοηθησει τον εαυτο σου σε παιρνει μαζι στο στροβιλο της παρανοιας του.
    Δεν ηταν και ποτε καθαρος και το οτι ειχε βρει τη συνταγη να μη γινεται αντιληπτος απο ανθρωπους που δεν εχουν σχεση με αυτα.. δουλεια-σχεση(βιτρινα)-ηρωινη ειναι εξαιρετικα επικινδυνος! Ασε που κ στους επομενους δε θα πει την αληθεια για τον εαυτο του...
    Ειναι απο εκεινους που τους εχει γινει βιωμα και κομματι του εαυτου τους η χειριστικοτητα,το ψεμα και η υποκριτικη..
    Τα λεφτα μου κλαιω..ολα τ αλλα θα τα φτιαξω,πιο δυνατη βγαινω!!
    εκανες την καλυτερη δουλεια..ειχα κ γω σχεση με πρωην τοξικομανη..κ με εφαγε αυτη η φαση..τον παρατησα να βρει τον εαυτο του..μετα απο 10 χρονια..ξερω οτι ακομα ειναι επιφοβος κ ακομα κανει προσπαθειες..εγω συνεχισα την ζωη μου..που δυσκολα στην αρχη γιατι τον αγαπουσα κ ανατραπηκαν ολα..ηταν ο ερωτας μου ..κ ενιωσα να πεθανιω κ να ξαναγεννιεμαι..θεε μου τι περασα..ουτε να τα θυμαμαι δεν θελω...προσεχε τον εαυτο σου..εγω πλεον εχω νεα σχεση κ ειμαι καλα.

  4. #124
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2016
    Location
    P's safehouse!
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by anxious4ever View Post
    εκανες την καλυτερη δουλεια..ειχα κ γω σχεση με πρωην τοξικομανη..κ με εφαγε αυτη η φαση..τον παρατησα να βρει τον εαυτο του..μετα απο 10 χρονια..ξερω οτι ακομα ειναι επιφοβος κ ακομα κανει προσπαθειες..εγω συνεχισα την ζωη μου..που δυσκολα στην αρχη γιατι τον αγαπουσα κ ανατραπηκαν ολα..ηταν ο ερωτας μου ..κ ενιωσα να πεθανιω κ να ξαναγεννιεμαι..θεε μου τι περασα..ουτε να τα θυμαμαι δεν θελω...προσεχε τον εαυτο σου..εγω πλεον εχω νεα σχεση κ ειμαι καλα.
    χαιρομαι που εισαι καλα.. ευτυως ετυχε η εγκυμοσυνη κι εφαγα μια γερη κουτουλια και καταλαβα οτι δε μπορει να σταθει ουτε σε αυτο! γιατι κ εγω τον αγαπουσα κ ηταν πολυ δυσκολο..μεγαλος ερωτας!
    εχω δρομο αλλα θελω να φτασω εκει που εισαι!!
    να εισαι παντα καλα :)

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Similar Threads

  1. Στερητικά από ηρωίνη
    By newlife in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 4
    Last Post: 28-03-2015, 16:22
  2. ηρωινη ερωτας και χαπια
    By kaleidoscopeeyes in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 22
    Last Post: 20-03-2013, 22:16
  3. Ηρωινη και χαπια
    By redwood in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 6
    Last Post: 29-11-2012, 00:11
  4. ΗΡΩΙΝΗ..
    By ΓΙΑΝΝΗΣ1990 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 35
    Last Post: 27-07-2010, 15:28
  5. ηρωινη και αντικαταθλιπτικα
    By πολυμνια in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 13
    Last Post: 14-01-2009, 14:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •